bah! verder met de mensen heel gezellig! Ik had het van te voren al gezegd. Doe geen ROB GILMORE!!! Voor de muziek had ik toch beter naar Noisekick willen gaan, maar groepie was gezellig! ID&T ga nog is goed nadenken over hoe jullie precies verder willen en hoe men jullie als organisatie zal moeten zien.
top feest ! het was me 1e .. maar raad iedereen aan
De naam Sensation roept bij mij al vette sensatie op, heb tot nu toe 4 topjaren meegemaakt in de arena met black, maar dit jaar was het toch echt minder!!! ROCK? wat nou experimenteren en stoer doen als je al een concept hebt dat goed werkt? (check afgelopen jaren) Die SensationTune mis ik ook erg hoor!!! MAar dit jaar....het laatste uur heeft zoooveeel goed gemaakt!!ik vond het weer top hoor maar dit x door de mensen om mij heen!!! (en waar blijft die fucking dvd nou??)
Het was eem goed feestje todat Rob Gee kwam ik snpa dat ze gingen knokken op het podium , hij was echt verdwald op sensation <ID &T. dit viel enorm tegen
Vet tof feest alleen jammer van Rob G dacht al bijna dak op Rock Wergter beland was....he gozer die Rob G te lijf ging
ik vond het echt kikkuh hoor veel beter als vorig jaar! muziek was top lekker hard behalve rob g dan hahah
er liep ook een gozer tussen met een fotocamera en die heb foto's gemaakt maar weet iemand die site
was echt een super feestje! beste feest waar k ooit geweest ben echt!
Ik Heb mij zeer goed vermaakt. En volgend jaar maakt ID&T Het goed met een spetterend optrede van TIESTO.... HaHa grapje
was verder goed feest alleen dat gedoe met die rob-gee. Paste ook niet bij sensation-black thuis, maar daar was iedereen het wel mee eens . Verder heb ik me prima vermaakt
superfeessie weer vooral showtec, zany en the prophet en technoboy Maar erg jammer van die act met Rob Gee!! Zoiets past niet op black.. (domdom)
top feesie, idd jammer van Rob Gee maar die gast die op t podium klom was echt respectloos, die band kan r niks aan doen dat ID&T ze niet van t podium haalt
Was wel een toppie feestje....Hey KREMER ben je helemaal vergeten te smsen sorry
Heb me zekers wel vermaakt!! en zoals hier vaker gezegd, ERG jammer van Rob Gee, maar goed.. Prophet, Showtek, Zany draaide fijntjes Verder viel catscan me tegen, maakte het op einde nog wel goed!!
wat een tyfus mongool zeg die rob gee! hoop dat t goed komt met die gozer die ze zo toegetakeld hebben! en rob gee go to hell!
Tja... ID-T is de fout in gegaan om Rob Gee op deze manier te laten optreden. Erg TRIEST dat er dan mensen zijn die met bekers gaan gooien enz... Ga dan lekker ff naar de plee of drinken halen! Gewoon geen gekke artiesten meer neerzetten op sensation en laat de muziek horen waar mensen een kaartje voor hebben betaald!! Voor de rest, Prophet en Darkraver
was leuk maar minder dan vorige jaren en rob g val dood homo
dit feest had zowel oplevingen als bedroefende minuten.. wel super hoe dit liefhebbende publiek reageert op zon act als die van rob gee met zn maten. die man heeft ons 20 minuten totale ergernis bespaard Verder topgroepie weer en de dj's waren weer lekker !!!!
Was weer toppie! jammer van het gore eten en Rob Gee en z'n slipknotbuddys!!! The Prophet & Deepack
SENSATION BLACK 2006.. gaat de boeken in als het feest met het 'Rob Gee' incidentje.. JAMMER.. maar wat wil je dan ook.. HardROCK draaien op een Hardstyle feest.. Echt ID&T moet zich schamen.. Maar verder heb ik wel een leuke avond gehad!! Daarna werd het toppie..
Zwaar relaxt feestje tot dat Rob Gee op kwam die het nodig vond om deze heerlijke avond te verpesten... Maarja na een korte dip tijdens de megamix konden we weer vol op stampen tijdens Darkraver, Zany en Technoboy. En dan verwacht je het laatste uurtje helemaal los te gaan en dan krijg je Catscan dacht die gozer int begin dat tie op Sensation White stond ofzo... Jezus was nog softer als Kai Tracid
vet feest, beetje jammer van Rob Gee en Slipkont voor de man die het podium opsprong en een eind maakte aan die zooi
vond het super!! m'n eerste sensation. super veel lekkers voorbij zien komen hehe... alleen een grote fout van ID&T van Rob Gee! als zowat heel het publiek al laat horen dat ze weg moeten gaan lijkt me toch dat je dat ook doet. nee gewoon stug doorgaan. tja.... dan heb je het risico dat er eens eentje het podium opduikt. maar om hem gelijk in elkaar te schoppen vind ik echt SCHANDALIG !!!!! het heeft bij mij wel iets verpest.. erg jammer!!
Vond het een aardig feessie, had er veel meer van verwacht, line up zag er wel lage uit, maar het feest zelf en de dj's vielen me tegen, beetje jammer van Rob gee, maar kan het ook enig sinds begrijpen. voor mij Geen sensation meer
dit feest was totaal NIET wat ik verwacht had
mega vet echt wel
Ik vond het vies tegen vallen!! Kut publiek ..Zwaar aggresief ,geluid viel tegen! Waarom in godsnaam hardrock op een house feest!! Heb ik toch nie voor betaald!! ID&T, vind het zwaar KUT! En die nummers die je hoorde die zijn zwaar oud! Maargoed technoboy en catscan maakte het weer een klein beetje bij me goed! Voortaan geen sensation meer voor mij!!!
ik vond t echt wel vet!! alleen die nutte Rob G daarmee heeft id&t de plank wel ff heftig mis geslagen.. bah bah... The Prophet, Showtek en Zany waren toppie, Technoboy ook, maar dezelfde set als altijd, van catscan had ik meer verwacht, alles bij elkaar zeer goed vermaakt en zeker voor herhaling vatbaar!!
Was de eerste keer en was zekers wel geslaagd DarkRaver, Zany
wat een sensation ik had veel meer verwacht maar het lach niet aan de prophet zany en technoboy en voortaan geen lange frans en de jeugd van tegen wordig id&t dit kan beter veeeeeeel beter volgen jaar ken het beter duncan
Na de klapper van de avond, showtek , de grootste flop van de avond Rob NIE!!!!!!! Weet niet wat ID-T hiermee bedoelde en wilde bereiken. Voor de rest: Prophet, Zany en technoboy !!!!!!
vond het flink tegenvallen! 3 jaar terug was het echt wel beter! Muziek mocht wel harder. Voor mij geen sensation meer!!
was een zeer lekker feestje.rob gee heb het gewoon verpest voor zijn eige.showtek,zany+shadowlands terrorists,technoboyen catscan waren wel de uitblinkers
Inderdaad wat een schijt feest!!! nooit zo`n slechte black editie meegemaakt!! Super om te zien hoe iedereen zich tegen rob gee keerde en massaal ging zitten!! En die gast die het podium op ging verdiend van mij eeuwige respekt!!! Dankzij hem waren we vroegtijdig verlost van die tering herrie!!
Super! Ik sluit me aan bij miesjelle qua mening,niks meer aan toe te voegen wat een actie man van Rob G! Jaja, lekker nachtje!
Was wel ijp alleen echt jammer van die kutband die bij rob gee was
t was wel gezellig maar voor gitaar muziek ga ik wel naar een concert toe..... beetje jammer wel
schijtset van rob gee natuurlijk, maar daar is nu wel genoeg over gezegd. vond catscan en the prophet wel erg goed, en de groep was gezellig alleen t geluid mocht ook wel wat harder voor die prijs
Wat een te zielige voorstelling was dit, die live -act die eindigt met knokpartij, de ongelovelijk slechte licht show, totaal geen sensation gevoel o.i.d. gehad!! Zonde van mijn 63,25
Wel een vett feest, ja die rock was wel jammer maar ze stonden wel hun best te doen, die gozer die het podium op kwam ik zou hem ook geschopt hebben. verder wel toppie
Super vet feest, volgend jaar weer .. Maarre ID&T, kenker op met die rockbagger!!!
darkraver, zany & technoboy tja en die Rob Gee ik sluit me bij de rest van de opmerkingen aan, wat een tering fout om hun daar neer te zetten en respect voor die gozer die ze eraf beukte!
slechte organisatie, vervelende muziek en nog verv elender dat die Rob Gee niet uit zichzelf dat podi um af is gegaan. nee ID&T, ik ben helemaal klaar m et jullie! ondanks alles wel een goed sfeertje
'K Vond het leuk om weer eens te feesten in de Arena en vooral de set van Technoboy was af. Maar geef mij maar feesten van Q-Dance, die hebben het toch wat beter voor elkaar.
6e x Sensation voor mij alweer. Vannacht werd maar weer s bevestigd waarom ik daar gewoon fucking íeder jaar weer moet staan! Sweet Dreamz are made of these! Fantastisch!
Eeuwig respect voor degene die Rob Gee bevloog hahahahah
Tja wat zal ik zeggen. Heel veel lol gehad met mijn vriendinnetje (was weer gezellig meis ) Rob Gee gelukkig niet meegekregen, wist van tevoren al dat het niets voor mij was dus was even weggegaan. Sfeer was goed, geluid was iets beter maar nog niet echt super. Volgend jaar maar even goed nadenken of ik weer wil gaan
showtek, technoboy en laatste stukje van catscan verder compliment voor het geluid...
Rob Gee: respect! Dat mensen het niet snappen, ok.. en dat het geluid verkeerd stond afgesteld erg jammer, maar wat een clubhoerenpubliek tijdens die set, en in het bijzonder die gast die het nodig vond om op het podium te gaan knokken. Ik heb echt 3 uur lang een slappe van gehad. Vanaf Zany begon ik er pas weer een beetje in te komen! En Technoboy ook erg goed. En met een waardige afsluiter: CATSCAN Sensation Black @ 1000 bpm :respect:
Begin van de avond zat totaal geen opbouw in, echo geluid bij het leven, vervolgens een pinkpopact op podium waarbij iedereen zijn ongenoegen uitte maar dan toch doorgaan, de knokpartij die volgde en de asociale prijzen voor drinken, nee mijn laatste keer geweest.
Ik vond het erg jammer dat we zo lang op de opening hebben moeten wachten, maar met de opening die ze gaven hebben ze het wachten dubbel en dwars goed gemaakt!! kai tracid had van mij weg mogen blijven net zoals Rob Gee!! Voor de rest hebben al de andere dj's m'n avond goed gemaakt en ofcourse mijn lieve vriendje waarmee ik er naar toe ben geweest
Die band was idd zwaar klote...maar voor de rest was het echt wel zwaar relaxed
was wel Q-want alleen rob G flikker toch op
dit was me eerste sensation maar dan ook direct de laatste.zweer was perfect gezellige mensen maar de muziek was toch niet erg geslaagd. voor die kerel die rob er af heeft gerost die kerel heeft bij mij 100 punten verdiend.
Nou dit was voor mij de slechtste Sensation ever Deed zijn naam geen eer aan. Dieptepunt was Rob Gee Technoboy en Zany waren wel . Ben blij dat ik niet de volle mep voor het kaartje heb betaald..
Dat hele Rob Gee gebeuren was gewoon too much. Rock en Hip Hop en andere invloeden passen echt wel goed in de hardstyle maar het moet wel in een goed balans zijn. Dit ging helemaal nergens meer over en ook hun uitstraling was kut!!
go showtek its your party fucking bruut en die kerel die het podium opklom was echt de held van de avond
jessie...cindy...en ikkuh...hebben ons uitermate goed vermaakt
goed vermaakt daar alleen ja Rob G
Na het in elkaar rammen van Rob G, en een cameraman van id&t die bewust met licht onder de rokken van een zestienjarig meisje moet filmen gaat me echt iets te ver, mijn eerste en laatste sensation dus, kakwijve chagerijnig en jaloers en oh wat zijn ze mooi maar allemaal fake booooooooooooooooooeeeeeeeeeeee
dat stampen van de prophet en deepack kreeg ineens een andere betekenis Rob Gee was mijn hardcore held van toen met "xtc you got what I need" maar wat kan een held diep zinken. die gozer die t podium opkwam bedankt dat je t stopte maar dat had van mij niet gehoeve, dat zitten was een signaal dat duidelijk genoeg was naar mijn mening! en voor de rest ZWAAR RESPECT voor andere hardcorehelden THE PROPHET en ZANY
hoe bedoel je ID-T en prijzen verlagen...bij de parkeergarage moest je evenement indrukken. Gelukkig niet gedaan anders hadden we €15,- moeten betalen...en nu maar € 9,-...pure geld afklopperij!!
in een woord GEWELDIG
feest was zuur!! maar verder weer gewoon gesjellie met de leuke mensen natuurlijk
super feest gehad met zn allen! maar zoals iedereen erover denkt... ik betaal toch geen euro om naar hardrock te luisteren! en dan ook niet 1 nummer ofzo,.. maar naar 3 keer te zijn uitgekotst gaan ze gewoon door, tot de reder van de avond, voor gevaar van eigen leven het podium op klimt en het feest red. indd. sensation moet nu wel door hebben gehad dat dit niet werkt. naar mijn idee hadden ze veeeeel eerder moeten ingrijpen! voor de rest ving de line-up het weer goed op! zeer vet geweest!!
Helemaal Super, Rob Gee was Zwaar kut!!!!.. Werd uitgefloten begon lekker stevig
Zwaar relaxt feestje tot dat Rob Gee op kwam die het nodig vond om deze heerlijke avond te verpesten...rock/metal en hardstyle/hardcore kunnen niet samen en zeker niet op sensation groote fout mensen gingen op de vloer zitten al BBBOOOEEE roepend met de middelvinger in de lucht
vond het helemaal super, zany,technoboy,showtek en darkraver super!!!! alleen zielig dat iedereen ging zitten bij rob gee, volgens mij had ie nog wel wat goeds in petto!!!!
rob g ach ja....de held uit de hardcore,nou ik vond hem ZWAAR kut....pleurisherrie.maar heb die vechtpartij gemist......zany technoboy volgend jaar zal id-t met iets goeds komen anders zie ik de toekomst somber in wat black betreft.
Stelletje narrowminded people hierzo.. Het was geen pure hardrock.. Als je goed deed luisteren, en niet zo zielig deed melopen, dan kon je horen dat het hardrock was met een zwaar dikke gebberbass eronder! En voor die kerel die op een bandlid insloeg: zielige ZIELIGE gast! Wat ben ik blij dat ik je een paar minuten later met je hele kop naar de klote afgevoerd heb zien worden! Ik mag lijen dat al je tanden uit je bek liggen!
Was mijn eerste sensation, en zeker niet de laatste, alleen zelfs ik snap dat je GEEN HARDROCK moet spelen, maar moet STAMPEN!! Showtek, The Prophet, Zeny en Technoboy, helemaal het einde. Overigens wel goed geimproviseerd na de slachtpartij, iedereen zat vrij snel weer in de stemming. Volgend jaar weer?? ik zeg JA
Vond het echt superkick. Alleen vind ik dat het geluid wel wat eerder op de avond wat harder mog
Schijt Bagger!!!!weinig sfeer en na de zittende protestactie toen onze held er een eind aan maakte was het helemaal niks meer. Beetje jammer de dj~s konden hun ei ook niet kwijt achter de turntables
Showtek gruwelijke intro.. the prophet, darkraver, heerlijk gedraaid... maar voor de rest vond ik het echt niks.... helemaal mr krappie ass rob gee... sorry hoor maar je wilt toch geen fucking hardrock horen op een hardstyle feest... beetje jammer.. verpeste de hele sfeer... wel gruwelijk dat iedreen ging zitten... en dan nog iets.. 2,50 voor een glaasje water.. 60 euro voor een kaartje... kan toch niet... voor mij geen sensation black meer...
Technoboy de man zoals altijd Maargoed dat er snel een einde kwam aan Rob Gee en zijn ''hardrockband..'' Wie dat toch in zijn zaagselhoofd heeft kunnen halen om die gasten te boeken voor dit feest Fluitconcerten kwamen goed tot z'n recht, en terecht.. Dikke bende.. Verder vette avond gehad
dik vermakt, technoboy showtek zany super. kutscan was helemaal niks, alleen zijn laatste plaatjes waren ok.. idt het geluid kan harderrrrrrrrrrr!!
Ik vond het ten 1e heel kaal aangekleed sensation dan de vorige 2 jaren. als 2e sluit ik me aan bij de andere dat je toch geen hardrock kan draaien op een hardstyle feest! en de muziek was vaak softer en zacht! verder was t nog wel een beetje te doen maar SENSATION MOET SENSATION WORDEN en geen top 40 of rock dit en hip hop dat en jeugd van tegenwoordig want t is allemaal shit WIJ KOMEN VOOR DE ECHTE HARDSTYLE EN VLEUGJE HARDCORE ZOALS in 2004 was mijn 1e sensation toen was echt mooi! volgend jaar beter
Sensation BLack Was Zker een vet feest om meegemaakt te hebbe
Slecht geluid, er werd slecht gedraaid, echt alles door elkaar heen, En Rob Gee, ja wat moet je daar nou van zeggen, maar heb me zoals gewoonlijk wel weer vermaakt!
Showtek, Darkraver en Technoboy waren heerlijk. De actie met Rob Gee moeten ze nooit meer doen. Wat een aanfluiting. Drank halen was ook erg slecht geregeld, wat een drukte daar. Verder wel goed feestje.
Was gewoon een matig feest, geluid was slecht je kon elkaar van een afstand gewoon nog horen. Er was gewoon geen bas, best jammer had een geweldig feest kunnen zijn al had ID&T meer geld en tijd aan het geluid geschoken i.p.v die Rob Gee te boeken. Ondanks het geluid was TECHNOBOY toch HEEEEEL goed bezig
Was wel ok... Gevecht heb me hele megamix verpest alleen. Kai Tracid was kut, Prophet was op het eind goed, Showtek top, Darkraver wel lekker, Zany top, Technoboy matigjes, Catscan zeer matig. Een 7entje?
Ja mensen dat was dan sensation black 2006, maar ik vond het geen sensatie.. Leuke poging van showtek (die dan de anthem van defqon 1 draaid ) maar Zany krijgt van mij alle eer, de enige die in staat was om te knallen tijdens deze SB2006.. t was me geen 65 euries waard..
was weer een leuk feesje alleen geen hardrock respect voor die die gast die die band in elkaar trapte ID&T volgend jaar geen hardrock catscan jour the best
Dit was weer een super feestje!!! Jammer dat ze zelf niet doorhadden dat Rob G er niet tussen paste, maar gelukkig werden we geholpen door iemand uit het publiek.. Maar de rest van de dj's waren top!!!!
Wat een super bruut feest was dit Ik heb heerlijke sets gehoord Zany, Technoboy, The Prophet, Showtek echt super Rob Gee en de band zonder naam (N) Wat een kut herrie Catscan viel heeeeeeeeeeel erg tegen, te oude platen en mixtechnisch bar slecht En de jeugd van tegenwoordig wilde ook ff ruig doen die gasten houden niet eens van hardcore Ondanks alles weer gruwelijk goed vermaakt, tot volgend jaar Het geluid was ook gruwelijk
Welk nummer speelde Rob Gee en aanhang ook alweer tussen Prophet en Showtek? Oh ja, YOU GOTTA FIGHT FOR YOUR RIGHT to party! Volgens mij werd dit na Showtec iets te letterlijk genomen.
Totaal onverwacht toch erheen gegaan.. kaartje voor 37.50€ Technoboy, Prophet en Showtek voor mij de toppers! Blijft toch speciaal een zo goed als volle arena die helemaal los gaat!
wat was me dat voor zeikfeest...thx voor ff op het podium te klimme tijdens rob gee...thema dreams past niet bij een black voor white is het mss goed dat wel...veel te lange intros en catscan viel zwaar tegen...dat wordt dus volgend jaar niet meer denk ek...goed bezig id&t
Hopelijk heeft id&t hier wat van geleerd No More rock on Sensation Verder prima vermaakt
Was wel een lekker feestje. Had van Catscan meer verwacht. Ruzie op het podium was erg triest. Maar ID-T had zelf in moeten grijpen. Voor de rest wel super decor !
Rob Gee moes gewoon thuis blijven en catscan wat waardeloos.!!!!!!!!! verder wel super geweest. jammer dat het tegen half6 al licht begon te worden
id-t is toch echt afgedreven de dj's krijgen te weinig tijd om te draaien en te veel show gelul er tussen! en om het al helemaal niet over de jeugd van te... gatverdamme en wat heefd die rob gee gekost? zal volgend jaar wel weer druk worden op black?
Opbouw Jump stamp afbouw enz... zeer jammer, Sta je net te knallen bouwen ze weer af ! Ik had meer verwacht van Catscan: ik wou knallen,, maar helaas!Verder wel super! Vooral met mijn clubje
Heerlijk feestje..Rob Gee Maar al met al een heerlijke nacht gehad..geweldig vermaakt met mn vrienden
Was kei gezellig...De Prophet was super maar de rest van de muziek was kut!!
jammer dat de sfeer zo verziekt werd door het optreden van Rob Gee enzo, zoiets als dit heb ik nog nooit meegemaakt...... ik snap ook niet dat id&t had verwacht dat dit zou aanslaan voor de rest was het wel lache, ook al vond ik catscan een beetje tegenvallen. MAAR: Catscan - Sensation BPM Counter
Was wel lachuh zo mooi showtje.. En Rob Gee owned hij had die kneus harder moeten schoppen!! beetje het podium op klimmen en Rob Gee slaan slaat nergens of die nou slecht draait of niet... GOB GEE YOU OWNED HIS ASS GREAT JOB!!!!
Oké, het slaan was fout maar wij hadden toch duidelijk gemaakt dat we daar geen +/- €62,50 voor neer hebben gelegd??(beste “mystery –guest / surprise act” je daad was goed bedoeld alleen de uitvoering was wat minder, Ik hoop dat ze je niet te zwaar straffen voor wat je hebt gedaan het is helaas niet goed te praten, maar je hebt er nogmaals wel ervoor gezorgd dat we daarna weer gebroederlijk schouder aan schouder en met de handen in de lucht de sfeer van black weer in ere konden herstellen.)
ID&T -> MAFKEZEN!! Slecht begin, The Prophet draaide slap, geluid met te veel echo dan het allergrootste drama -> Hoezo laat je een paar van die lelijke punkers optreden als er 30000 man ram van de kaart staat te wachten op hardcore??? Zany heeft het nog een beetje goedgemaakt ... Samengevat, klote feest!!! 5e en laatste keer Sensation Black voor mij
Geluid eindelijk goed op Sensation!!! Zany en Technoboy toppers van de avond!!!!!!
rob gee weggooier maar verder was het wel toppie feesie
Vet vet vet! Showtek, Zany, Technoboy en (Tegen m'n verwachtingen in...) Catscan; Hulde! En tsja, Rob Gee, you SUCK! Jammergenoeg stond ik niet voor dat Dreamcatcher podium ten tijde van dat voorval, anders had ik ook wel m'n Grolschjes gespendeerd aan dat geweldige schouwspel... Hulde aan die gozer die 't lef had
werk met munten ipv die pasjes tering de duurde lang.....zany en the prophet ware goed, heb me wel vermaakt
Meer dan leuk was het niet, vorig jaar was beter.. maar oke...
rob gee moet vast dat is een boef hij is geen artiest maar een clown ik ga nooit meer naar een feest waar hij komt dus roep iedereen op GA NOOIT MEER NAAR ROD GEE!!!!
Top feestje afgezien van drama met Gee! :worship: die gozert die er even een eind aan heeft gemaakt. Heel spijtig dat hij nu schedelbasisfractuur heeft. Die Rob Gee kan het wel vergeten in de toekomst. Ga zo door ID&T!
Beetje triest dat mensen respect hebben voor die sukkel die het podium opging om Rob Gee te slaan. Logisch dat hij en zijn bandgenoten terugslaan. Actie, reactie. Eigen schuld. Door op de grond te gaan zitten hebben jullie al een signaal afgegeven, meer is echt niet nodig. Reken dit ID&T aan, niet de band. Die worden alleen maar geboekt voor hun optreden. Kansloos sommige figuren. De maatschappij gaat hard achteruit. Zielen....
Flinke anti-qlimax na de classics van Tracid en het lekkere gebeuk van Prophet en Showtek
Ik heb hele gemengde gevoelens... topfeest gehad, maar (verwend als ik ben na vier keer?) ik vond de show niet spectaculair. Rob Gee... leek me heel gaaf, veel van verwacht, maar wat een domper op de avond! Maar dat hoeft nog geen reden te zijn om op het podium te klimmen en los te beuken! Leuke mensen ontmoet en genoten van de heerlijke sfeer. Kai Tracid en Catscan toppers van de avond!
2500 euro p.p boete voor Rob Gee en zijn herrie....krijg je als je met ze alle op 1 gaat in staan beuken!!Voor de rest supper avondje...:repect:
Was een niet onaardig feestje, al is het lastig om je vrienden weer terug te vinden... Rob Gee, jammer. Een beetje artiest voelt zijn publiek aan. Als Rob het zelf niet door heeft, waarom grijpt de organisatie niet in? Tenenkrommend dat het tot knokken is gekomen. Aan de andere kant misschien ook de enige sensatie van de avond, naast de "moderne" prijzen. Catscan: bedankt voor Secret Valley!
IDD WAT EEN SCHIJTFEEST...ONGELOVELIJK DAT ER EEN ROCKBAND (OF ZOIETS) DE SFEER VERPESTE!!
Egt Gruwelijk goed vermaakt alleen Egt heel Jammer dat The Prophet zo vroeg moest! en indd ID&T had denk ik wel iets in kunnen zien dat dit progamma niet zo werken op een harddance Feest! Verder egt een Heel Gruwelijk feest!
hey, er zijn onwijs veel foto's van me gemaakt tijdens sensation. ik zou het ontzettend tof vinden als ik die foto's mag hebben, mail ze ff alsjeblieft. ow misschien ook wel handig, ik had zwarte broek aan en een soort bodypaint op m'n bovenlijf, zwart haar en een pony.
Rob Gee had al veel eerder klappuh moeten krijgen hadden we tenminste wat eerder los kunnuh gaan in plaats van die kutmuziek van hem aan te horen maar darkraver, technoboy, zany en catscan maakten alles weer goed was weer heerlijk STAMPUH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niet verwacht, zeer goed feest .. Kai Tracid (niet verwacht maar supervette set :yes, The Prophet(&deepack) , Showtek supervet , de man die rob gee en co. wegjoeg , daarna kan ik me van muziek nix meer herinneren op Catscan na...catscan foei hoor...zeer zeer matig setje...maar sfeer was top, en het was idd een flinke sensatie
Haha wat een feest... Rob G was echt een prutser. Werelds dat we met zijn allen gingen zitten en die gozer die em te lijf ging Als je vast komt te zitten zorg ik wel voor je borgtocht met alle muziekliefhebbers. Maar the Prophet, Showtek, Zany en Technoboy GEWELDIG
Vet Feesie! Zany & The Prophet & TechnoBoY!! Respect!
rob gee en kurtis blow hebbe het zweertje aardig verpest! maar verder was het wel een goed feesje.
super feestjuh!!! alleen jamer dta ze de act van rob moesten verpesten
Fantastisch feest, elk jaar weer. Beetje jammer van Rob Gee,5 min was genoeg geweest. Geen fakking half uur ! Daarna een opgefokt sfeertje,prophet en show tek
Was wel vet vooral Rob Gee, Ode aan de kerel die het podium op kwam Maar eigenlijk alleen maar uit mijn dak kunnen gaan op laatste half uurtje Catscan voor de rest wel laguhhhh
The prophet, showtek, zany en technoboy bedankt voor het nog enigzins redden van mijn avond!! Sensation kan veel beter.. Gozer die het podium op klom en die clown voor zijn bek sloeg!! YOU ARE MY F*CKING HERO!!!!
Het was opzich wel een leuk feest,... maar kon beter.... en de organisatie kon veeeeeeel beter maar goed... gezellig
Prophet en Technoboy waren lekker.,., het bekende rob gee verhaal hoef ik denk niet uit te leggen.,.,.. catscan viel me ook een beetje tegen.,., heb me verder heel goed vermaakt met alle vrienden en m'n toppertje!!! after was zeker niels!!! voor herhaling vatbaar
heb hiero gewerkt! maar vond de show hHEEEEEEEL mooi! alleen vecthen op t podium was heel bizar
Geweldig feest opzich toch hoop ik idd dat id&t leert dat live pop/rock of urban niet gaat op een dance event zoals al bij TE, IC en nu Black, straks ML ook nog verziekt met live urban /pop rock zoals bv DE jeugd van tegenw.??!! Laat ze dan iets nieuws organiseren..... onee dat flopt ... zie N-joy en Ambasseder vorig jaar. ID&T blijf gewoon bij je leest! doe waar je goed in bent. Overigens Rob G respect ook al was t optreden waardeloos dit verdiendt hij niet en ook die gozer op t podium niet, niemand niet!
Heb me wel geamuseerd, voor de rest erg bagger qua decor en verlichting, als je dit vergelijk met qlimax of defqon, dan ga ik nog liever na een kroeg in mijn wijk
was wel gezellig enz.. maar het geluid was echt beneden verwachtingen, jammer hoor en die rob gee moeten ze terug schoppen naar amerika!!! verder vond ik het drinken ook slecht geregeld
Erg gezellig gehad mede door de mensen met wie ik was maar het had nog beter gekund vond dit niet het geld waard Haha en idd. respect voor diegene die Rob G te lijf is gegaan heb ondanks alles wel een leuke avond gehad
technoboy,zany,showtek en the prophet waren super. Maar die ROB GEE mochten ze aan de hoogste balk met zijn vriendjes ophangen wat een mongool zeg. mag lijden dat niemand hem meer wil
VET FEESI maaruh wat n DOMME actie van ID&T om die fucking Rob G neer te zetten zeg (n) pffff laat die gast ff lekker thuis voortaan met zn pogovriendjes, kijken of lui t op n concert van Slipknot ook zo leuk zouden vinden als Tiesto in zn strak zwart shirtje ineens n plaatje komt draaien !!!!!!!!!!!!!! voor de rest dik naar mn zin gehad, lekker rondgestuiterd, Zeeland Party People BEDANKT
Het was kei gaaf!!! Showtek en MC:DV8 zwaar kicken. Rob Gee is een Looser, je gaat tovh niet iemand trappen die weerloos op de grond ligt.... Ja ok hij had zelf niet moeten gaan slaan die gast maar toch... The Prophet zwaar gaaf!!!
Dj Zany SUPERSSS als altijd, the Prophet en Technoboy oook super goed, maar die kurtis en Rob Gee was echte BAGGER pure SFEERKILLERS!!! echt heel hjammer hoor van id-t, had ik niet verwacht van zo n ``proffesionele(?)`` organisatie, hoop maar dat ze hiervan geleerd hebben en volgend jaar maar weer gewoon een VOL UUR megamix doen oh ja en Catscan was ook slecht hoor
zeer zeker weer een goed feest maar de show was minder maar daar komen we niet en het drinken mag ook wel wat goedkoper als je 60 euro moet lappe voor een kaart en dan het drinken nog zo duur en dan ook nog moete betalen voor de wc wel minder maar verder een super feest
ID&T had beter moeten weten dat ze hard core en hardrock niet samen op een feest moeten zeten! Jullie hebben allemaal gezien wat er van komt! De mooi zweer die er hing was snel weg ! En iedereen vondt het niks en die jongen ging helmaal door het lint ! En werdt er zelf de duppe van ! Maar die tering muziek was wl gelijk weg! Ik hoop det ze er van geleerd hebben! En Rob Gee mogens zu nu echt tuis laten ookal vondt ik hem vroeger wel tof! Mensen de mazzel Gr MaD-Ed
2 DJ was top. maar wat daar na kwma leek wel havie metal muziek. dat iedereen gehurkt ging zitten. maar dat had niet eens baat. tot dat plubliek het podium op klop en er op in begon te ramme. Waardoor men snel een Cd aan zetten
op dit filmpje kan je het goed zien http://dump.geenstijl.nl/mediabase/2094/bce637a3/index.html Rob gee is echt slecht en trouwens kunnen ze wel met ze allen als er een op de grond licht!! Diep en diep triest hoor! blij dat ik lekker thuis was!
mensen chek dit http://www.telegraaf.nl/binnenland/46133991/Bandleden_op_de_vuist_tijdens_Sensation_Black.html te vaag gewoon
Ik kwam voor HardCore en niet voor HardRock!! En ook teveel dode momenten!!! Verder heb ik me zeer goed vermaakt!!!!!
Het sfeertje was in orde en het geluid stond ook redelijk maar DIE Act van Rob Gee ik ben wel anders van hem gewend jaren geleden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Technoboy en Catscan beetje jammer voor de rest leuk feesie. Slipknot had beter thuis kunnen blijven
TRIEST TRIEST TRIEST ZIJN DIE MENSEN DIE DE AANVALLER VAN ROB GEE EEN HELD NOEMEN! RESPECT IS ZEKER EEN ONBEKEND WOORD VOOR JULLIE?! GROW UP & LEER WAARDEN EN NORMEN KENNEN! STAKKERS!
Wat was er nou zo slecht aan Rob Gilmore.. mensen zelf verpesten de sfeer, nie hij! Met dat boe-geroep en gezit, stelletje schapen! De Drums en Kicks en gitaarpartijen waren kei gaaf! Time-Table had anders gemogen, Zany wisselen met Technoboy had verstandiger geweest.. Catscan heerlijk opgebouwd tot een dikke Climax! Sensation Black was toppie, enige echte minpunt in mijn ogen, je kon een meter van mekaar af hele discussies met elkaar voeren.. geluid stond bagger, of is dat die kut Arena?
Ik vond het een mega feestje maarja was ook me eerste grote feest. en HULDE aan de kerel wie de avond redde van ROB GAY alleen hoe kan die in godsnaam op dat podium komen dus ID-T KRAB JE ZELF EENS ACHTER DE OREN
ik zoek een clubja van het feest!!! er was 1 meid bij en drie mannen. ik geloof dat een van de mannen rene heete??? ik heet marielies en ik was er met me vriend johnnie. jullie kwamen uit amersfoort. ik zou graag gezellig contact willen houden. misschien volgend jaar met zijn allen??? kus marielies
HEERLIJKE AVOND!!!!
ik heb me daar zeker wel vermaakt... respect voor die kerel die op het podium klom heerlijke megamix ook gewoon een top avondje gehad
Wij vonden het een geweldig feest, alleen jammer dat het licht werd he...
Wat heb ik een SUPER nacht gehad Me Al Me Vriendjes en Vriendinnetjes !!!!! The Prophet SUPER SET!!!! Technoboy, Zany Toppie!!! Darkie Raver Tja geen komt ie dan he ???WATSKEBEURT??? hahaha Wat Top Die gasten weer eens wat anders Jongens Ga zo Door Leuk bedacht!!! Verder decor?? Tja was leuk bedacht sfeer Super 1 MIN PUNTJE..... ROB GEE >> Hij is bij mij heel lag gezonken!! BEETJE JAMMER!!!!
Wat en feest nog nooit mee gemaakt dat bijna de helft van het publiek op de grond ging zitten als je als organisator dan nog niet in de gaten hebt dat je verder moet met de volgende akt ja dan vraag je om problemen dus die kregen ze dan ook
Mensen zijn echt mainstream! er werd van te voren gezegt dat het open minded is en niet mainstream en die gast wie het podium opkwam gewoon zielig!ik vond ze wel oke de rest van de avond zker vermaakt
Vond het een zeer goed feesie, Lekkker lossss gaaaaan.......
Zany en Showtek hebben mn avond nog goed gemaakt maar voor mij geen 4e keer Sensation vond het echt (N)
wat een actie zeg die heavy metal!! Denken ze dat boe aanjuichen is??? Verder niet zo best sfeertje... dj's draaide in rare combinaties. van zacht naar hard van hard naar zacht Me eerste maar ook laatste sensation black!!
Leuk feestje! Maar wat een afzetters 4 euro voor een half litertje water! Maarja dat is weer ID-T he! Verder was het weer gezellig met de -023- DARKRAVER en ook voor de HELD die Rob Gee even een pakkie wilde geven!
super feest... geweldige sfeer!! alleen zo jammer dat sommige mensen hun poten niet thuis kunnen houden als ze de muziek niets vinden...
mmmm..nooit meer dus!..vond t geluid nie echt goed...ja ok als je bij t podium stond ja..deco was wel leuk...volgorde van de dj's klopte voor geen meter..dan nog dan ze zo'n tering mongool als rob laten komen snap ik nog steeds niet..zelfs voor metal was t ongeinspireerde bagger!..was allemaal t geld dus echt niet woord!..catscan was wel leuk wat ik er van heb gezien..
leuk feestje...beetje blunder van de vechtpartij op podium
Super feestje! Heerlijke megamix! Jammer van de vechtpartij schrok er wel van! Catscan was veeeeeeeeeeeels te soft. Hoopte lekker los te kunnen gaan maar nee dus..
Alles was goed geregeld mooie deco, goeie lichtshow heerlijk geluid, maar et the fuck off met rob gee.. shit wat is er met die gast gebeurd.. met ze rock dat hoort niet op sensation thuis...
Jah was eg weer top feestje heb me prima vermaakt vooral technoboy en catscan. aleen beetje jammer van Rob geen
Kort maar krachtig!!!!!!
Tribuneterreur @ ZITsation
het was mijn eerste sensati0n.. en ik v0nd het helemaal geweldig.. except die mafkees van een r0b gee!! maar v0or de rest h0or je mij niet klagen..!!!!! maar weet natuurlijk ni h0e de v0or heen gaande feeste waren..!!!
SUPER feest, alleen beetje jammer van Dj Rob.!!! Prophet , Zany en Technoboy
kippevel tot aan mn ballen, ownee die had ik nie maar vond het weer een feest, heb me echt prima vermaakt was gezellie en ook nog samen met Gordon op de foto
water was 2.10 euro net als vorig jaar no whining please want het is en blijft een top feessie
Aankleding goed, slecht geluid en wat ik nog het ergste vond: een behoorlijk grimmige sfeer. Beetje simpel vermaak met alleen uitsluitend hitjes en volledig voorgekauwde commerciële shizzle. DJ's stonden meer te klappen in hun handjes dan te draaien, je had net zo goed een CD'tje kunnen opzetten. Meer show dan feest. Geef het volk brood en spelen...
WAT EEN AANFLUITING!! Ik vond er echt GEEN RUK AAN!! Slecht geluid, zielige aankleding, aankondigingen om bij in slaap te vallen, veel te druk, veel te warm, betalen voor de WC's, ROB GEE en z'n TYFUSBAND, 1e keer Sensation, duidelijk NOOIT MEER!! Zonde van 't geld!! Wel voor degene die Rob Gee te lijf ging, wat een ongelooflijke KONING zeg!!!
Behalve de afknapper van Rob Gee,heb ik een super top avond gehad,want verder was de lin-up echt super.En natuurlijk Catscan als afsluiter was helemaal super,vooral die voorlaatste plaat van m was echt de topper van de avond voor mijbounce:
top feestje volgend jaar weer!!
ey maat tis gin tutututu maar OHOEHOEHOEHOEHOHOE verrekte blaaie
goed feesie , lekker gedanst en gezellig groepje bij me , jammer van rob gee, maar ja was ook wle weer grappig om te zien dat iedereen voor lekkere muziek komt en als een grote groep tegen dit soort waardeloze optredens is, jammer van heftige aftocht!eindresultaat , zeer goed feessie!!
Ik zal nix meer zeggen over Rob Gee behalve dan dat die bezoeker op t podium minimaal een bos bloemen en een bedankje van iedereen moet hebben Vind eigenlijk wel dat ID&T excuses mag aanbieden. Voor de rest geweldig!
ik heb me prima vermaakt alleen wat ik van sensation had verwacht viel het zwaar tegen het geluid was te zacht de afsluiter met crapscan was ook BOUT en die gozer die robgee te lijf die verdient een feest lang gratis bier voor de rest was er altijd zown major tom vlak bij ons dus altijd bier water en ijsjes en er was genoeg ruimte om te knallen zonder drugs de avond door
life volkomen gelijk ik heb nog nooit zulke lelijke papies en mamies bij elkaar gezien echt het onderste uit de pan..werd er gewoon bang van dacht dat iin een spokenhuis liep..echt heel erg awakenings de week daarvoor overklast deze party in alle opzichten
wederom weer een super geslaagd feest.. Man van de avond: ZANY !!!!!! en de Prophet natuurlijk
Rob Gee hadden ze echt thuis mogen laten.. wat een baggervent is dat joh.. trouwens goed voor hem dat ie nou die schadevergoeding moet betalen aan die meesterlijke man die het podium op sprong!! RESPECT!!
feest was kkr los totdat de politie me eruit kkrde
Geweldig feestje, Zany en Catscan waren de toppers van de avond
echt super kon niet beter super super super
Rob Gee draaide echt zwaar kut gewoon.. voor de rest een topfeestje..
mensen, mensen en nog eens mensen rob gee was gaaf als je tenminste weet hoe hardcore is ontstaan zo werdt er in 90 altijd gedraaid maar de mensen van nu waarderen dat niet jammer jammer en nog eens jammer rob gee
Gelukkig was ik gratis anders had ik echt gebaald! Wat een mafketels om te denken dat mensen op een housefeest een rockband leuk vinden?? ID-T SUCKS!! Verder super gezellig gehad met iedereen!
Vorig jaar was veel beter!!! De sensation white gangers kregen een surprise in de vorm van Tiesto, wat krijgen de black gangers!!!! Een waardeloze Rob Gee met zijn rockband.
Duncan Duncan Duncan zon grootje jongen geworden met ID&T en dan maak je zo'n fout om Rob G in te huren? De regie had het aan moeten voelen!!! Verder heb ik een top avond gehad! SHOWTEK Super en Prophet, Darkraver, Zany En Technboy
Voor al de Sensation-haters: F*ck you!, BLACK was eg dikke shit!!!!!
Gezellig gehad! Er werd redelijk gedraaid, geluid viel (vooral) op het eind erg tegen. Je kon elkaar gewoon goed verstaan als je rustig praatte. Veel sta-publiek of dagjespubliek....Sfeer was wel ok. Moment met Rob Gee had zeker ff impact maar om nou te zeggen dat het feest daardoor omsloeg . Sensation was wel toppie
Zeker de laatste keer dat ik naar Sensation gegaan ben. En dan willen ze internationaal gegaan. Die Rob Gee was helemaal kut hij had niets te zoeken op dit feest. Een uur weggegooid van mijn tijd. Respect voor de man die het podium opging. Alleen had het niet zo gehoeven. ID&T had zelf moeten ingrijpen en moeten zien dat het fout zou gaan. Ook heel erg slecht dat er bijna geen beveiliging op het podium aanwezig was. Op de radio zeiden ze een kleine domper. Ik noem dit een schande voor een feest zoals dit!
Ik ging hier naartoe met het idee dat dit het allervetste feest ooit zou worden... Helaas was dat niet het geval vind het echt jammer... Showtek leuk geprobeerd als het een uurtje was had het beter gewerkt, Zany draaide lekker en heeft mn voeten toch wel in beweging gekregen, en Technoboy was ook wel ok. Verder echt alleen maar tegenvallende optredens gezien, nee als ik van tevoren had geweten dat Sensation Black zo zou zijn had ik toch geen kaartje gekocht...
Het was wederom gewoon helemaal top! Jammer dat het Rob Gee verhaal voor een rare wending zorgde.. Persoonlijk sta ik wel open voor vernieuwing maar dit was toch een beetje "te apart". Hoort echt niet thuis op een Sensation Black.. Verder werd er heerlijk gedraaid door iedereen! Thema goed uitgewerkt. Al met al een lekkere nacht achter de rug!
voor mij een egte held die rob gee en zijn maten van het podium wist te krijge vonnd het verder ook beetje tege valle kwa muziek maja hardstyle ook niet helemaal mijn ding verder wel vermaakt
Ik heb echt een top nacht gehad respect voor Zany en Catscan zo lekker gespaced
super feest alleen dat van rob gee oprottuh
Duncan, achterbakse rat !! Anderhalf jaar geleden, vlak voor Innercity lopen janken dat de feesten te duur worden en nu 4,20 euro vragen voor water?! Over die hardrock actie hoef ik al niet te beginnen want daar waren 40.000 mannekes het wel over eens! Dit was mijn eerste keer Sensation maar heb zo'n vermoeden dat dit wel eens de laatste Black kon zijn in NL. Was ook lang niet uitverkocht! Echt, ID-T, jullie tijd is wel geweest!!
geweldig feestjuh alleen jammer van dat rob geee kankah hardrock tyfus kankah zoooi wat was dat joh verder heb ik egt genoten owwwww en respaect voor die gene die het poduim was op gegaan respect voor jouw goos thnx 4 saving the evening
Gezellig nachtje gehad...beetje jammer van Rob G. alhoewel het zitmoment erg strak was Voor de rest flink gefeest!! Geluid viel af en toe wel tegen,maar desondanks vond ik het super Alle dj's gezien en eigenlijk op geen een wat aan te merken was een leuk feestje..wie weet tot volgend jaar!
sjonge jonge, die rob gee had beter kunnen gaan draaien ipv met die rockband te gaan spelen, en die groenharige mc mogen ze van mij ook thuis laten, maar showtek, megamix en the prophet
(surprise act Rob G fighting on stage)jammer dat het maar 1ronde was bij boksen mogen ze er tenminste 5 had wel willen zie wie er dan had gewonnen nu had rob gee verloren door valsspelen
Begint dat tuig te spelen...KUT MUZIEK>>>Rob Gee was dus SUCKS, aankleding vond ik ook niet echt top(aan het bezuinigen denk)maar voor de rest heb ik me echt SUPER vermaakt, Dj's waren ook SUPER!!!
Was wel een relaxt feessie al had ik er meer van verwacht..The prophet, Zany en Technoboy waren toch weer de masters van de avond en die hardrockshit zou idd verboden moeten worden op zo'n feest!!! damm wat schijt...
Wijs feestje, helemaal na Rob Gee, toen was het weer knallen! Showtek ook weer lekker geramd! Catscan beetje vage opbouw, maar wel geil enalaatste plaatje!
Was weer nice! Technoboy, Zany, The Prophet
Mijn 1e sensation was top alleen Rob Gee dat was ruk had hier niks mee te maken
Mooi feestje!! Mooi aangekleed.. goeje sfeer.. alleen die lange stiltes en die hardrock.. en het einde het ook wel wat meer moge knalle!!.. zeer jammer!!
ondanks dat ik 2X op me bek ben gegaan tijdens het springe ( door die kut flesjes) & de wanprestatie van Rob Gee heb ik me de rest van de avond zeer goed geammuseerd
Het is al vaak gezegd, maar Rob Gee pastte natuurlijk niet helemaal in het thema.. "you open minded motherfuckers". Zelfde vond ik voor Catscan.. zet ipv. daarvan een Activator neer of laat Darkraver er een eind aan breien
Heerlijk feest! Alleen die Rob G he....Jammer heel jammer!!! Zal hij alweer op het vliegtuig terug zitten??
hoop dat id-t van deze domme fout geleerd hebben. geen goeie combo. elk gezond mens kan dat wel indenken.verder reuze naar me zin gehad met een black die een kleine schande heeft ondervonden. de andere dj's tja...speechless zo goed. LEER ALSJEBLIEFT VAN DIT SOORT FOUTEN ID-T!!!!!!
jammer van die rob gee met zijn spastenvriendjes maar voor de rest heb ik een lekkere avond gehad hoor vooral prophet,drankraver,zany en technoboy waren lekker
Was Rob Gee maar gaan stage-diven, zoals hij vooraf had aangekondigd--->had hij nog wat meer "corrigerende tikken" kunen krijgen Catscan was ook 10x nix, volgens mij was hij een week telaat met draaien voor Showtek:altijd goed die gasten
telegraaf.nl komt met een heel ander kopje en op ID-t-com is het interview met Rob G weggehaald. Geen ramp, zie: http://www.vkmag.com/media/robgeebeukteroplos en http://www.nieuwsbank.nl/inp/2006/06/30/r221.htm
was zeker wel gek alleen jammer van die act van rob G en de jeugd van tegenwoordig.. is de hardere stylen van muziek.. dus geen R&B gasten erbij voor de rest goed vermaakt
Ik ben echt de enige die dat rocken van Rob G wel gaaf vond, alleen duurde het idd wel iets te lang. Hoe het ook zij, niemand kan beweren dat het een voorspelbare avond was!
was lekker feestje zekers the prophet & deepack met stampuh! Live rest was ook lekker behalve kai tracid, rob Gee & catscan hebben we maar heel even gezien en zijn toen maar gegeaan
Jammer Kai Tracid!!! Hij kan beter alleen merkte we er vrij weinig van....The Prophet had gewoon stront aan alles stampte lekker die zaal plat!!!Geluid was echt heerlijk voel nu eindelijk weer eens de bas!!!!De hele arena zat op de grond met die wat is't TAKKE herrie!!!!Terecht dat't gestopt werd alleen jammer op de manier waarop!!!Ze hadden't verdient, maar alleen dit komt nu weer in't nieuws en niet hoe gaaf't was en hoe apart't was ingedeeld....die brug is juist goed!!!Gruwelijk feest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Het was mijn eeste senastion en vond het een mooi feest.De aankleding was mooi en de show was ook geweldig.Wat wel een beetje had verpest voor de sfeer van de avond was Rob Gee...jammer hoor.Waar was de Rob Gee van 12 jaar geleden met ..Rob Gee repiet and the motherfinking mindcontrol gebleven dan?!!!Verder was de muziek gewelig
TE commercieel, TE slecht geluid, TE duur bier , Prophet, Zany, Technoboy en Darkraver heb ik nog nooit zo slecht horen draaien..... Waar is de goede oude tijd dat er nog gedraaid werd voor de muziek en niet voor de comercie!>>
Ik heb me heel goed vermaakt met mn moatjes Wie was de held vd avond die een einde maakte aan de pokkeherrie terreur?? Verder, na die rockzooi, is het goed gaan klappen!! HEERLIJK
Stutterheim van ID&T wil graag persoonlijk reageren op het incident tijdens het optreden van Rob Gee & Band op Sensation Black van afgelopen zaterdag:
Soms sla je de plank mis, dit was een heel bos. 563
Sensation trekt de laatste jaren ongeveer 70000 bezoekers. Het is een feest dat al jaren keer op keer weer de ArenA vol weet te krijgen. Na twee keer een concept te hebben gebracht voor een breed, houseminded publiek is er in 2002 de overstap gemaakt naar een White en een Black edition. 103
Zaterdag 8 juli biedt de Johan Cruijff ArenA het podium aan Sensation, The World’s Leading Dance Event. Voor Sensation Black wordt het stadion volledig in het zwart gehuld, waarna de duistere dj-troon bestegen wordt. Sensation Black is natuurlijk niet compleet zonder een special act van het hoogste niveau. Daarom wordt één van de hardste hardcore dj’s van het eerste uur, Rob Gee, vanuit Amerika ingevlogen. 193