Footworxx (flyer)
georganiseerd door A.L.E.X. Events Site, Footworxx Site
-
Turbinenhalle op de kaart Site binnen
Oberhausen
Genres (schatting)
hardcore × 32, industrial hardcore × 22, terror × 16, darkcore × 13, frenchcore × 12
Prijzen
Voorverkoop:€ 24,95
Deurverkoop:€ 30,-
Tickets
Waren verkrijgbaar bij Ticketscript.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Area 1
20:00 - 21:00:  The Vinylraider
21:00 - 22:00:  Hellter Skellter
22:00 - 23:00:  Hardbouncer Nederland
23:00 - 23:59:  Masters of Noise
23:59 - 00:30:  MC: Da Mouth of Madness Nederland
00:30 - 01:30:  Sei2ure Nederland
Live: N-Vitral Nederland
01:30 - 02:30:  Darkcontroller Nederland
02:30 - 04:00:  A-Kriv ItaliŽ
04:00 - 05:30:  Deterrent Man ItaliŽ
05:30 - 06:15:  X-Mind ItaliŽ
06:15 - 07:00:  Goetia Frankrijk
2Area 2
20:00 - 21:00:  The Endless Souls Spanje
21:00 - 22:00:  Unrest BelgiŽ
22:00 - 22:45:  Cryogenic Nederland
22:45 - 23:30:  s'Aphira Nederland
23:00 - 23:59:  Omira BelgiŽ
23:30 - 00:15:  Spitnoise Nederland
00:15 - 01:00:  System 3 ItaliŽ
01:00 - 01:45:  J-Roon & Kosmix Nederland
02:15 - 03:00:  Bong-Ra Nederland
03:00 - 04:00:  Thrasher Nederland
04:00 - 05:00:  Luxxer Nederland
05:00 - 06:00:  TerrorClown
06:00 - 07:00:  Hard Infantry Nederland
MC: M-Core Nederland
3Area 3
20:00 - 21:00:  B-Side
21:00 - 22:00:  Corenography
22:00 - 23:00:  Thyriotox
23:59 - 01:00:  Axel Erator BelgiŽ
01:00 - 02:00:  Little K
02:00 - 03:00:  Paranoid
03:00 - 04:00:  Beagle
04:00 - 05:00:  Onesimk ItaliŽ
05:00 - 06:00:  Evolution
06:00 - 07:00:  Synchronx
Statistieken



x
99Partyflockbezoekers · herkomst
251PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
2235Facebookbezoekers
4658FacebookgeÔnteresseerd
70 / 24·mannen / vrouwen
27.8·gemiddelde leeftijd
28.4·leeftijd mediaan
1·forumonderwerp
..Danny Deurbel..: 131
·foto's
2·video's
10·albumfoto's
2·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (42 stemmen)
Footworxx Line Up Release - 3 Areas full of Madness !
→ lees meer
Forum
3 waarderingen
Dual Resonators (Jeffrey)
Had to fall in for Unrest.. Was freaking awesome!!! :D
MC M-Core
Awesome party!!!!!!
adriana2806
geluid mocht wel harder, maar zeker dik feest

2 opmerkingen

Footworxx Line Up Release - 3 Areas full of Madness !

Section Grabuge
Spitnoise
Bartoch
Sei2ure
System 3
F.­Noize
Goetia
Masters Of Noise
System Overload
N-Vitral
Luxxer
Footworxx Records Showcase
A-Kriv
The Vinylraider
Hellter Skellter
Hardbouncer
X-mind
S’aphira
Bong-Ra
Vandal!sm
Deterrent Man
Thrasher
Darkcontroller
Sandy Warez
Da Mouth of Madness
Cryogenic
J-Roon
Kosmix
Unrest
Stolen Cult
Hard Infantry
Djane RVT
Onesimk
The Endless Souls
Omira
Chok-Dee vs Axel Erator
Little k
Paranoid
Evolution
Beagle vs.­ Miss Nighkat
Thyriotox
Corenography
B-Side
TerrorClown
Synchron-X
Hosted by Mc Da Mouth of Madness
Footworxx - The Timetable:

Area 1
20:00-21:00 Vinylraider
21:00-22:00 Hellter Skellter
22:00-23:00 Vandal!sm vs Hardbouncer
23:00-00:00 Masters Of Noise
00:00-00:30 Da Mouth Of Madness - Live
00:30-01:30 N-Vitral vs sei2ure
01:30-02:30 Darkcontroller vs Djane RVT
02:30-04:00 Sandy Warez Vs Section Grabuge Vs Bartoch vs A-Kriv ( FOOTWORXX MILITANT CREW)
04:00-05:30 Fnoize Vs Deterrent Man Vs System Overload
05:30-06:15 X-Mind Live
06:15-07:00 Goetia Live
Hosted by: Mc Da Mouth of Madness

Area 2
20:00-21:00 The Endless Souls
21:00-22:00 Unrest
22:00-22:45 Cryogenic
22:45-23:30 s’Aphira
23:30-00:15 Spitnoise
00:15-01:00 System 3
01:00-01:45 J-Roon &­ Kosmix
01:45-02:15 Detest
02:15-03:00 Bong-RA
03:00-04:00 Thrasher
04:00-05:00 luxxer vs Stolen Cult
05:00-06:00 Terror Clown
06:00-07:00 Hard Infantry
Hosted by Mc: M-Core

Area 3
20:00-21:00 B-side
21:00-22:00 Corenography
22:00-23:00 Thyriotox
23:00-00:00 Omira
00:00-01:00 Chok Dee vs Axel Erator
01:00-02:00 Little k
02:00-03:00 Paranoid
03:00-04:00 Beagle &­ Miss Nightkat
04:00-05:00 Onesimk
05:00-06:00 Evolution
06:00-07:00 Synchron-X