georganiseerd door A.L.E.X. Events Site, Footworxx Site
-
Turbinenhalle op de kaart Site binnen
Oberhausen
Genres (schatting)
hardcore × 32, industrial hardcore × 22, terror × 16, darkcore × 13, frenchcore × 12
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Prijzen
Voorverkoop:€ 24,95
Deurverkoop:€ 30,-
Tickets
Waren verkrijgbaar via Ticketscript.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig1227%
zeer goed1534%
goed1125%
ok49%
voldoende25%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
3 waarderingen
Dual Resonators (Jeffrey)
Had to fall in for Unrest.. Was freaking awesome!!! :D
MC M-Core
Awesome party!!!!!!
adriana2806
geluid mocht wel harder, maar zeker dik feest
Video
Line-up & Timetable
1Area 1
20:00 - 21:00:  The Vinylraider
21:00 - 22:00:  Hellter Skellter
22:00 - 23:00:  Hardbouncer Nederland
23:00 - 23:59:  Masters of Noise
23:59 - 00:30:  MC: Da Mouth of Madness Nederland
00:30 - 01:30:  Sei2ure Nederland
Live: N-Vitral Nederland
01:30 - 02:30:  Darkcontroller Nederland
02:30 - 04:00:  A-Kriv ItaliŽ
04:00 - 05:30:  Deterrent Man ItaliŽ
05:30 - 06:15:  X-Mind ItaliŽ
06:15 - 07:00:  Goetia Frankrijk
2Area 2
20:00 - 21:00:  The Endless Souls Spanje
21:00 - 22:00:  Unrest BelgiŽ
22:00 - 22:45:  Cryogenic Nederland
22:45 - 23:30:  s'Aphira Nederland
23:00 - 23:59:  Omira BelgiŽ
23:30 - 00:15:  Spitnoise Nederland
00:15 - 01:00:  System 3 ItaliŽ
01:00 - 01:45:  J-Roon & Kosmix Nederland
02:15 - 03:00:  Bong-Ra Nederland
03:00 - 04:00:  Thrasher Nederland
04:00 - 05:00:  Luxxer Nederland
05:00 - 06:00:  TerrorClown
06:00 - 07:00:  Hard Infantry Nederland
MC: M-Core Nederland
3Area 3
20:00 - 21:00:  B-Side
21:00 - 22:00:  Corenography
22:00 - 23:00:  Thyriotox
23:59 - 01:00:  Axel Erator BelgiŽ
01:00 - 02:00:  Little K
02:00 - 03:00:  Paranoid
03:00 - 04:00:  Beagle
04:00 - 05:00:  Onesimk ItaliŽ
05:00 - 06:00:  Evolution
06:00 - 07:00:  Synchronx
Statistieken



x
112Partyflockbezoekers · herkomst
271PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
2214Facebookbezoekers
4614FacebookgeÔnteresseerd
71 / 22·mannen / vrouwen
27.9·gemiddelde leeftijd
28.4·leeftijd mediaan
1·forumonderwerp
..Danny Deurbel..: 131
·foto's
2·video's
10·albumfoto's
2·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (44 stemmen)
Footworxx Line Up Release - 3 Areas full of Madness !
→ lees meer
Forum

2 opmerkingen

Footworxx Line Up Release - 3 Areas full of Madness !

Section Grabuge
Spitnoise
Bartoch
Sei2ure
System 3
F.­Noize
Goetia
Masters Of Noise
System Overload
N-Vitral
Luxxer
Footworxx Records Showcase
A-Kriv
The Vinylraider
Hellter Skellter
Hardbouncer
X-mind
S’aphira
Bong-Ra
Vandal!sm
Deterrent Man
Thrasher
Darkcontroller
Sandy Warez
Da Mouth of Madness
Cryogenic
J-Roon
Kosmix
Unrest
Stolen Cult
Hard Infantry
Djane RVT
Onesimk
The Endless Souls
Omira
Chok-Dee vs Axel Erator
Little k
Paranoid
Evolution
Beagle vs.­ Miss Nighkat
Thyriotox
Corenography
B-Side
TerrorClown
Synchron-X
Hosted by Mc Da Mouth of Madness
Footworxx - The Timetable:

Area 1
20:00-21:00 Vinylraider
21:00-22:00 Hellter Skellter
22:00-23:00 Vandal!sm vs Hardbouncer
23:00-00:00 Masters Of Noise
00:00-00:30 Da Mouth Of Madness - Live
00:30-01:30 N-Vitral vs sei2ure
01:30-02:30 Darkcontroller vs Djane RVT
02:30-04:00 Sandy Warez Vs Section Grabuge Vs Bartoch vs A-Kriv ( FOOTWORXX MILITANT CREW)
04:00-05:30 Fnoize Vs Deterrent Man Vs System Overload
05:30-06:15 X-Mind Live
06:15-07:00 Goetia Live
Hosted by: Mc Da Mouth of Madness

Area 2
20:00-21:00 The Endless Souls
21:00-22:00 Unrest
22:00-22:45 Cryogenic
22:45-23:30 s’Aphira
23:30-00:15 Spitnoise
00:15-01:00 System 3
01:00-01:45 J-Roon &­ Kosmix
01:45-02:15 Detest
02:15-03:00 Bong-RA
03:00-04:00 Thrasher
04:00-05:00 luxxer vs Stolen Cult
05:00-06:00 Terror Clown
06:00-07:00 Hard Infantry
Hosted by Mc: M-Core

Area 3
20:00-21:00 B-side
21:00-22:00 Corenography
22:00-23:00 Thyriotox
23:00-00:00 Omira
00:00-01:00 Chok Dee vs Axel Erator
01:00-02:00 Little k
02:00-03:00 Paranoid
03:00-04:00 Beagle &­ Miss Nightkat
04:00-05:00 Onesimk
05:00-06:00 Evolution
06:00-07:00 Synchron-X