Partyflock
 

E-mission

flyer E-mission
-
Florida (binnen) op de kaart
via Montichiari, 47
Ghedi
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Stemresultaat: geweldig
geweldig550%
zeer goed550%
goed0
ok0
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

Video

Line-up E-mission

1Black
Hardcore
Live: hardcore
Live: Nederland hardcore
hardcore
hardcore
hardcore
Nederland hardcore
Zwitserland hardcore
hardcore
Nederland hardcore
hardcore
Nederland hardcore
MC: hardcore
2Blue
Hardstyle
Nederland hardstyle
hardstyle
Nederland hardstyle
hardcore
techno, trance, hardstyle
hardstyle
Nederland hardcore, trance, hardstyle
Nederland hardstyle
hardstyle
MC: hardstyle
3Red
Industrial & Frenchcore
Live: Tsjechië hardcore
Live: hardcore
hardcore
drum & bass, hardcore, dubstep
hardcore
hardcore
Frankrijk hardcore
hardcore
Verenigd Koninkrijk hardcore
hardcore
4Purple
Remember
house, trance, urban
5Yellow
Techno & Minimal
Spanje techno, house
Statistieken
27Partyflockbezoekers
20Partyflockgeïnteresseerd
388Facebookbezoekers
128Facebookgeïnteresseerd
74 / 18·mannen / vrouwen
25.5Partyflockgemiddelde leeftijd
24.7Partyflockleeftijd mediaan
16·opmerkingen
geweldig·stemresultaat (10 stemmen)
Check Facebook official page
→ lees meer

16 opmerkingen

Bammm hier gaan we gewoon heen, ZIt tog in een hotel in Brescia. los :P::P:P:P
Lineup:
HARDCORE - BLACK AREA
Nosferatu – unique exclusive italian appearance
(Enzyme Records – NL)
Tha Playah live – first time in Italy
(Neophyte Records – NL)
Art of Fighters live
(Traxtorm Records – IT)
Neophyte
(Neophyte Records – NL)
Amnesys
(Traxtorm Records – IT)
Dione
(Megarave Records – NL)
The Stunned Guys
(Traxtorm Records – IT)
AniMe
(Traxtorm Records – IT)
Nico &­ Tetta
(Traxtorm Records – IT)
Claudio Lancinhouse
(XTR Terror – IT)
Alien T
(Traxtorm Records – IT)
Lysa
(Dorian Gray – IT)
Kuz
(Sonic Solution – IT)
Giuly
(Rnd promotion – CH)
Hosted by MC Jasta
(Sonic Solution – IT)
Intro by:Xan, X-Verso, Phoenix

HARDSTYLE - BLUE AREA
Brennan Heart
(M!D!FY – NL)
Zatox
(Italian Hardstyle – IT)
Wildstylez
(Scantraxx – NL)
Frontliner
(Scantraxx – NL)
Super Marco May
(NuRules Recordings – IT)
Luca Antolini
(United Styles – IT)
Instigator
(NuRules Recordings – IT)
Doctor Zot
(Insound – IT)
Double C
(Insound – IT)
Thunder
(Dorian Gray – IT)
Superboyz
(Dorian Gray – IT)
Icaro
(Insound – IT)
Hardstyle Brothers
(Playone Radio – IT)
Hosted by Analogic Boy
(Hardstyle Criminal – IT)
Intro by D-Shocker, Zazu, Tommy Revolver, Pixie, Darko Mc, Ivan Maister

INDUSTRIAL &­ FRENCHCORE - RED AREA
The DJ Producer
(The Third Movement - UK)
Radium
(Audiogenic - FR)
Smurf
(GGM - UK)
Randy
(R909 - IT)
Hungry Beats
(Low Factory - CZ)
Twilight
(N.­E.­ Tunes - IT)
Koney
(N.­E.­ Tunes – IT)
Unscarred
(N.­E.­ Tunes - IT)
Milla live
(N.­E.­ Tunes - IT)
Hodemar
(N.­E.­ Tunes - IT)
Backlash
(N.­E.­ Tunes – IT)
Kaali
(N.­E.­ Tunes – IT)
Kosten
(Violent Underground – IT)
Dark Experiment
(Dark Matter Rec.­ - IT)
Intro by Karlino

REMEMBER DYLAN &­ PARHASAR - PURPLE AREA
Killer Faber
(Dylan – IT)
Cecco
(Dylan - IT)
Maurizio Benedetta
(Parhasar - IT)
Micky VI
(Dylan – IT)
Roberto Molinaro
(Parhasar - IT)
Fudo
(Dylan – IT)
Plastick
(Dylan - IT)
Alex Russo
(Dylan - IT)
Tony Anatone
(Parhasar - IT)
Danilo El Paris
(Parhasar - IT)

TECHNO MINIMAL - YELLOW AREA
DJ Murphy
(Definition Rec.­ - BR)
Pig &­ Dan
(Cocoon Recordings - ES)
Paolo Kighine
(Minimali:stiK - IT)
Matteo Wnb
(Blaq Ship - IT)
Mok Lauren
(Blaq Ship - IT)
Dandi Olsen
(Blaq Ship - IT)
Ale Tnt
(Black Emotion – IT)
Nicola Sbalzer
(Minimal Room – IT)
Andrew M
(Minimal Room – IT)
Marshmallow Trip
(Minimal Room – IT)
Pizzette 4 Breakfast
(Black Emotion – IT)
Grit Trip
(Black Emotion - IT)
Mattia Fontana
(Black Emotion - IT)
damn!!! dit ziet er echt vet uit!
ben van t weekend naar MOH Italia geweest en zit te denken om deze gewoon ook te pakken toch nog vakantiegeld over :P :P
Uitspraak van FlamB op donderdag 23 juni 2011 om 13:37:
ben van t weekend naar MOH Italia geweest en zit te denken om deze gewoon ook te pakken toch nog vakantiegeld over

Hahah ben van t weekend ook heengeweest, het was zo vet dat ik nu inderdaad weer terug wil.. Prima line-up zo te zien!
Heb je niet nog een koffer over waar ik in kan? :')
laatste aanpassing
Dat hadden wij nou ook! Was echt geweldig.­
Uitspraak van [terror]Neophyte op woensdag 1 juni 2011 om 20:43:
Tha Playah live – first time in Italy

deze man is wel zo fucking geniaal!!!!!!!!!
beste dj en producer [van de mainstream dan:d]
zwaar respect voor de gast :respect: :respect:
Wat vet!!

Ik ga toch voor 1maand naar Italie

dus ik kan dit feestje mooi mee pakken :D
VET!!! Laat ik nou net naar Italie op vakantie gaan!
Is de volgorde van de line up hierboven ook de volgorde waarop ze draaien????
Uitspraak van Mimi:)(F) op maandag 4 juli 2011 om 11:57:
Is de volgorde van de line up hierboven ook de volgorde waarop ze draaien????

nee, time-table komt altijd een paar dagen voor het feest online
Marnixxxx ik ga met je meeeee ITALIA HERE WE COME!!!!
HARDCORE - BLACK AREA
16.­00 X-Verso vs Phoenix
17.­00 Hunterwolf
17.­40 Kuz
18.­20 Giuly
19.­00 Lysa
19.­50 Alien T
20.­40 Claudio Lancinhouse
21.­30 The Stunned Guys
22.­20 AniMe vs Nico &­ Tetta
23.­20 Neophyte
00.­10 Art of Fighters live
00.­40 Nosferatu
01.­40 Amnesys
02.­30 Tha Playah live
03.­00 Dione
Hosted by MC Jasta

HARDSTYLE - BLUE AREA
16.­00 D-Shocker vs Tommy Revolver
16.­50 Zazu vs Pixie
17.­20 Icaro
17.­50 Hardstyle Brothers
18.­40 Thunder &­ Superboyz
20.­00 Luca Antolini
21.­00 Double C
22.­00 Doctor Zot
23.­00 Frontliner
00.­00 Super Marco May vs Instigator
01.­00 Wildstylez
02.­00 Brennan Heart
03.­00 Zatox
Hosted by Analogic Boy
Darko Mc - Ivan Maister

TECHNO MINIMAL - YELLOW AREA
16.­00 Grit Trip
17.­30 Marshmallow Trip
19.­00 Mattia Fontana
20.­00 Pizzette 4 Breakfast
21.­00 Nicola sbalzer vs Andrew M
22.­00 Dandi Olsen vs Mok Lauren
23.­00 Ale TNT vs Matteo WNB
24.­00 Paolo Kighine
01.­00 Pig&­Dan
02.­30 DJ Murphy

INDUSTRIAL &­ FRENCHCORE - RED AREA
16.­00 Karlino
17.­00 Dark Experiment
17.­45 Kosten
18.­30 Hodemar
19.­15 Kaali Vs Unscarred
20.­15 Koney
21.­00 Milla
22.­00 Hungry Beats
23.­00 Randy
00.­00 Radium
01.­00 Twilight &­ Backlash
02.­00 The DJ Producer
03.­00 Smurf

REMEMBER DYLAN &­ PARHASAR - PURPLE AREA
20.­00 Tony Anatone &­ Danilo El Paris
21.­30 Alex Russo &­ MC Plastick
23.­00 Zenith &­ Danilo El Paris
00.­00 Cecco &­ MC Fudo
01.­00 Micky VI &­ MC Fudo
02.­00 Maurizio Benedetta &­ Danilo El Paris
03.­00 Killer Faber &­ MC Plastick