Partyflock
 

Music Affairs biedt met Subway alternatief tijdens Koninginnedag

gepubliceerd door , op
Klaar met mensenmassa's in het centrum, lauw bier en slechte muziek? Music Affairs biedt met een gratis festival een alternatief op Koninginnedag. Vijf minuten fietsen van Centraal Station zal Strand West de hotspot zijn. Weg van de drukte, met je voeten in het zand.

De ingrediënten zijn simpel: één stage op het strand met een dik Funktion One geluidssysteem en een paar van de grootste aanstormende talenten, naast reeds gevestigde namen uit Amsterdam. Alsof dit nog niet genoeg is hebben ze daarnaast ook nog een Mystery Guest weten te strikken, die ze tot Koninginnedag nog even geheim willen houden.



Line-up

Let op: Voor de mensen die om 9 uur nog niet klaar zijn met feesten. De organisatue host die avond na Subway een zaal in de Paradiso tijdens Voltt!

Subway en Music affairs
Een nieuw Amsterdams house- en technoconcept dat in samenwerking met Music Affairs wordt georganiseerd door Maarten Bloem, Maarten Mittendorff, Bob Nagel en Jasper Wolff. Deze jonge artiesten delen een passie voor Detroit house en techno. Met Subway willen ze in Amsterdam een platform creëren voor kwalitatieve muziek, waarbij veel wordt samengewerkt met lokale talenten. Ondergronds, tegendraads en eigentijds, zonder het muzikale verleden uit het oog te verliezen.

9 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Goed alternatief!
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4082, 1776}
Waarschuw beheerder
mooi feest :)
Waarschuw beheerder
Dit wordt hét feest van Qday 2011!
Waarschuw beheerder
Subway, laat die broodjes maar komen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tom* op vrijdag 1 april 2011 om 15:36:
Subway, laat die broodjes maar komen!


Niks broodjes... BIERRRR
Waarschuw beheerder
Wat heerlijk dat ik dit nog mag meemaken...
eindelijk een keer een chilluh Koninginnedag na een behoorlijk Qn8'je...
wat een verademing...hier wordt mijn republikeinse hart weer een beetje koningsgezind van.
Waarschuw beheerder
Flyer is erg creatief verzonnen en gemaakt, nice! [img width=1 height=1]http://www.groupinmotion.nl/machine/images/1.gif[/img] (Y)
Waarschuw beheerder
Subway staat beter bekend als dubstep label/dubstep feest.
ik denk dat dit nog heel veel andere mensen zal verwarren...
mja.. valt niet veel aan te doen..