Partyflock
 

O.w.a.p. 2005

gepubliceerd door , op
Overlopend van meer dan gepaste trots presenteren het OHAF team, Meubel Stukken en Club Risk de jaarlijkse Original Warehouse Acid Party met een sterren line up van heb-ik-jou-daar! Het OWAP staat inmiddels bekend als het leukste, wildste en modernste retro feest van Nederland. In 2 zalen bieden we de beste muziek uit de begintijd van de dance en house beweging, van de begin jaren van Amsterdamse clubs als RoXY en de It, en de wilde feesten in de loodsen op verlaten haventerreinen. Verwacht een uitstekend extra groot geluidssysteem waar de vuigste piepknor acid, de mooiste US garage house, de allereerste hardcore, de beste oldschool techno en de ware club anthems van weleer uit zal knallen. Alle dj’s hebben een strikte periode opgelegd gekregen, alleen muziek van 1987 tot 1992 mag te horen zijn, wat elk jaar weer resulteert in de meest legendarische en daverendste trip down memory lane.

De avond wordt begonnen door RoXY veteraan Joost ‘BamBam’ van Bellen die een 4 uur lange old skool set zal draaien, ondersteund door de wereldberoemde MC Feral is Kinky. MC Feral is Kinky, speciaal ingevlogen uit Londen, is bekend van haar werk met Boy George en haar acid hit ‘Everything Starts With An E’. MC Feral is Kinky is een MC in ruste, alleen voor het OWAP komt zij nog haar bed uit! Aciiiiiiiiiiiieeeeeeed! Hierna zal Mark Verbos, acid legende uit New York, ten tonele komen. Hij doet speciaal voor het OWAP een half uur durende live acid show, alles gemaakt op de oude analoge synthesizers en drumcomputers van weleer. Het klinkt precies zoals acid moet zijn; opzwepend, piepend, knorrend en totaal verruckt!

De headliner is niemand minder dan Danny Rampling, de dj waarmee het allemaal begonnen is! Hij is de man die in 1987 de vroege Amerikaanse techno en house mixte met de Balearic beats uit Ibiza en daar een acid sausje overheen deed..... In 1988 was hij de belangrijkste dj van de Londense Summer Of Love, en hij kwam dat zelfde jaar naar Amsterdam met zijn vermaarde SHOOM club, om hier de loodsen op het KNSM eiland totaal op stelten te zetten. Na dat bezoek sloeg de vlam in de pan in Nederland, acid en house waren geboren om nooit meer te verdwijnen uit de Nederlandse club - en festivalscene. Extra speciaal is het feit dat Danny Rampling gaat stoppen met draaien. Voor zijn wereldwijde Farewell Tour, die ondersteund wordt door een Farewell-cd, heeft hij het OWAP gekozen om afscheid te nemen van Nederland. Een hele eer.

De grote zaal wordt afgesloten door niemand minder dan Dimitri, ooit de Koning van de RoXY en grondlegger van de Dimitri-sound. Hij zal een spetterende lawine van het beste van het beste draaien, gegarandeerd de beste classic rollercoaster ride. Kortom, een line up om van te smullen.

Maar dat is niet alles. In de bovenzaal staan Eric de Man, Cassie 6, Groovemaster Johnson en ROOG, met een veel warmere en soulvollere platenkeus. Verwacht hier de beste US garage, gedraaid door de beste dj’s in dit genre. Deze zaal wordt gehost door de Diva van de Nederlandse dance scene, Miss Bunty. Vorig jaar stond het ook hier totaal op z’n kop!

De dresscode is: Acidhouse Stylee, Colourful & Psychedelic, Fluorescent & Wild. Bring Whistles, Boo Horns, Sweatgear & Flashing Lights. De voorverkoop is inmiddels begonnen. Kaarten kosten € 25.- ex presalefee en €30,- at the door.

29 opmerkingen

Waarschuw beheerder
owap mixen van vorig jaar ruleren zwaar!!!!
Artiest {SHOWLIST artist 48347, 59806, 91185}
Waarschuw beheerder
Zeker aanwezig :)
 
Artiest Campos
Waarschuw beheerder
DAAR GAAN WE WEER
ACIIIIIIIID

AANWEZIG!
 
Waarschuw beheerder
donateur
GEWELDIG...

Vorig jaar naar Fantacid geweest hoop dat dit feestje er ook op gaat lijken :)

Aciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid
Waarschuw beheerder
donateur
Shit, shit, shit, nahjaaa, moet ik toch
maar een keer naar de PowerZone.. :9

Ooppzie, staat al wat :| dan kop of munt maar :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Here We Go Again !!!!!!!!!!!!!! yesssssssssssss sharp like a Knife :)
Artiest Joof
Waarschuw beheerder
aaaaciiiiiiiiiiid! :D
Waarschuw beheerder
Owap echt wel (Y) feestjes !!
And i love acid :D
 
Waarschuw beheerder
Acid mega bruut man :yes:
Artiest Faux
Waarschuw beheerder
CAN YOU FEEL IT :)
 
Werkzaam bij Ex Porn Star
Waarschuw beheerder
Aangezien ik in die tijd nog op een schakel brommer reedt ben ik van de partij! Op m'n brommer..
 
Waarschuw beheerder
:cheer: O.W.A.P.! :cheer: :kwijl: Present!!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
OWAP part II that's all we need!
Waarschuw beheerder
Niet zo vet als het enige echte "Oud Hollansch Acid Feest" in Paradiso... maar ik ben er natuurlijk seuwiezeuh bij.... alleen al voor Danny Rampling, Dimitri en natuurlijk Joost "Bam Bam" van Bellen... Ff terug naar die goeie ouwe RoXY-tijd
Waarschuw beheerder
Danny Rampling is gonna freak up the casio, and the drummachine...

aia aiaiaiaia,

back the the roots..

the advisor ;-)


ps: iemand jack met een groove gezien?
Waarschuw beheerder
Roxy dat waren nog eens tijden vooral de zondag,dat was pas feest!!!!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Vorig jaar was ik op dat feestje. Zwaar relaxed was dat! EEns kijken of er dit jaar weer mensen mee willen :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jeroenvonk op vrijdag 16 september 2005 om 08:51:
OWAP part II that's all we need!


OWAP part III bedoel je...
Waarschuw beheerder
volgens mij is dit de tweede keer in TPZ
kan me vergissen hoor
Waarschuw beheerder
part 1 was ook beter als part2 ...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 september 2005 om 18:47:
Vorig jaar was ik op dat feestje. Zwaar relaxed was dat! EEns kijken of er dit jaar weer mensen mee willen


Present, vorig jaar was het ook super. Heb er dan ook een hoge verwachting van. Aciiiiiiiiiid!!!
Waarschuw beheerder
ja ja .
daar gaan we weer.
als oud roxy ganger ben ik zekers van de party
 
Waarschuw beheerder
Kaarten binnen, gaan er wederom weer een knallen van maken! vorig jaar was ook al zo´n topper

DAAR GAAN WE WEER!! ACIIIIIID
Waarschuw beheerder
Inderdaad Pollewop oude tyden herleven
Waarschuw beheerder
Ik weet niet zeker of ik er op m'n plaats zit... Maar Roadster is er ook bij.
En Roog maakt altijd weer heel wat goed :D
Waarschuw beheerder
Ik ben er ook .... ouderwets feessie bouwen!!
Waarschuw beheerder
donateur
Nog maar 1 nachtje slapen en we mogen weer!! Ik ga mijn fluitjes maar eens poetsen voor morgen!!!
Werkzaam bij Flexcitement
Artiest {SHOWLIST artist 65881, 42701, 33818, 23740, 48315, 31524}
Waarschuw beheerder
:woop: