Partyflock
 
Forumonderwerp · 708111

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
donateur
Sta ik op masters probeert een of ander
(gabber)wijf mijn beenwarmers in de fik te steken :S :(
Leuke binnenkomer:S

Ik moet toch gewoon kleding kunnen dragen die ik leuk vind dacht ik, maar blijkbaar kan dat dus niet.....
Waarschuw beheerder
donateur
Eigenlijk moet je met een man of 1000 allemaal beenwarmers aantrekken om die mensen nog eens extra te irriteren
Waarschuw beheerder
Als het moet trek IK nog wel roze beenwarmers aan. Zien we nog wel wie ze in de fik wil zetten dan


dat wordt jij dan! homofiele relnicht, ga je kop wassen met zoutzuur joh! dan lijkt het nog wat :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Toepasselijk reactie van iemand zonder verstand :/
Waarschuw beheerder
donateur
@nne @gressie doet dr naam eer aan... zeker thuis nix te vertellen dat ze hier zo stoer doet.... :gaap:

wel s over nagedacht dat dit onder mishandeling valt, of, als knuffeltje81 t goed aanpakt zelfs poging tot doodslag??? Nee, waarschijnlijk niet, volk als jij denkt over het algemeen niet... verbazingwekkend dat er uberhaupt nog genoeg hersenactiviteit is om je in leven te houden...
Waarschuw beheerder
Mensen in de fik steken op feesten. :S Foto op de muur en eeuwig weigeren op elk feest.
Waarschuw beheerder
donateur
Wie is hier nu een relnicht. Vind je me geen lekker koppie hebben zo dan? Das nou jammer. Helaas geef ik daar vrij weinig om.

Laat eens een mooie foto van jezelf zien, dan kunnen we je ontmoeten op het volgende feessie. Kom ik speciaal even voor kijken
Waarschuw beheerder
donateur
Mensen in de fik steken op feesten. Foto op de muur en eeuwig weigeren op elk feest.


Mooi he zo'n rijtje fotos bij de organisatie van mensen die ze niet meer binnen willen hebben
Waarschuw beheerder
donateur
Opzich zou het wel moeten met het publiek van tegenwoordig :frusty:
Waarschuw beheerder
donateur
Opzich zou het wel moeten met het publiek van tegenwoordig


Gebeurt al ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
[img]http://picserver.org/view_image.php/C280B56ST527/p.gif[/img]

ik geloof dat dit @nne @gressie is
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
What the fuck :|
Deze "vrouwen" hierboven zijn echt niet te filmen :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
zeg eens, deed het nou pijn toen jullie misbruikt werden door de grote groep negers met roze beenwarmers aan?

Een andere reden kan ik niet bedenken voor dit kansloze gedoe
Waarschuw beheerder
donateur
@ Knuffeltje81: lelijke lonsdale loser dus :jaja:

@ Zwork: denk dat daar idd de kneep zit....

en alvast op die mts hier beneden: Zo, alleen om dat domme achterlijke volk waar jij bij hoort te irriteren zou ik ze aantrekken!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Eigenlijk moet je met een man of 1000 allemaal beenwarmers aantrekken om die mensen nog eens extra te irriteren


Kom maar op met je 1000 man:yes:
Ik denk niet dat je 1000 van die achterlijke idioten kunt vinden die die dingen aan willen trekken naar zo'n feest of misschien moet je dan volgend jaar maar naar de Gay parade gaan!!!!

Daarintegen denk ik dat wij bij zo'n feest als MOH wel meer als 1000 man kunnen vinden die willen helpen jullie spuuglelijke beenwarmers in de fik te steken, dus kom maar op.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nee, doe eens normaal ofzo. Zielig met een grote Z...
 
Waarschuw beheerder
Wat is "xFFflowerxFF" ??
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hahaha jeetje zeg!
Gaat allemaal weer nergens over.
Iedereen moet lekker zelf weten wat je aantrekt!
straks moet iedereen in uniform naar een feest als er dit soort dingen gebeuren.
Waarschuw beheerder
wat had je onder je been warmers aan puntschoene jah dat moet je ook niet doen na zo'n feest!!!
 
Waarschuw beheerder
Wat is "xFFflowerxFF" ??


Dat moest een kotsende smiley zijn maar deze doet het blijkbaar niet meer.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
wat had je onder je been warmers aan puntschoene jah dat moet je ook niet doen na zo'n feest!!!


LOL :P
Waarschuw beheerder
donateur
Jlady, dat wil t volk juist, dat wij ook van die kudde-kleding aantrekken en een op de HEMA-geïnspireerd polootje aantrekken, dán zie je er pas leuk uit! :vaag:

Daarintegen


DaarEntegen.... Holland-holland bleren om t hardst, maar eerst ff Nederlands leren schrijven, ho maar....
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Jlady, dat wil t volk juist, dat wij ook van die kudde-kleding aantrekken en een op de HEMA-geïnspireerd polootje aantrekken, dán zie je er pas leuk uit!


Daarintegen


DaarEntegen.... Holland-holland bleren om t hardst, maar eerst ff Nederlands leren schrijven, ho maar...


Tsjah er zijn mensen die geen genoeg zelfvertrouwen hebben (niet eigen keuzen kunnen maken) en graag ergens bij willen horen waar ze op een bepaalde maniet worden geaccepteerd!
Geloof niet dat ze over 10 jaar nog in een lonsdale polotje lopen!
Ik vind het echt jammer als ik sommige jongens en meiden zie, die er ontzettend goed uitzien en dan zo slonsig kleden!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
FrozenFire oppassen je begint steeds meer op je paard te lijken
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik denk dat er een BAN aan gaat komen :jaja:
Waarschuw beheerder
anne agressie wat lul je nou je had zelf beenwarmers aan op thunderdome

roze beenwarmers in de fik en @nne @gressie op thunderdome xFFbouncexFF


[img cacheid=00132aae0006d87f78c569811a0066a8a0]http://pic7.picturetrail.com/VOL214/2157140/4200370/52457263.jpg[/img]

[img]http://www.mankejaap.nl/foto/thunderdome2003/018a.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
ik hou ook niet van roze troep

maar jammer dat jij het woord respect niet kent @nne....
 
Waarschuw beheerder
donateur
Whahahah heeeeeeeeeeeeeeeeel kansloos!!
Waarschuw beheerder
JLaDY jij droeg babyblauw vroeger :o
nu ga ik je haar in de fik steken :@
Waarschuw beheerder
zeg eens, deed het nou pijn toen jullie misbruikt werden door de grote groep negers met roze beenwarmers aan?

Een andere reden kan ik niet bedenken voor dit kansloze gedoe


Dat zou heel goed kunnen.
Of ze vinden ze wel stiekem mooi, maar zijn hun benen te dik of te kort voor (roze) beenwarmers, en zijn ze daarom zo gefrustreerd.
 
Waarschuw beheerder
Tja beenwarmers zijn stom:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
hahahahahahahahahaha

dus die @nne loopt zelf met beenwarmers

hahahahahhaahhahahaha
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik geloof, ik geloof, jaja je had beter moeten opletten toen het gebeurde kutje!!


ik heb geen ogen in mijn achterhoofd @nne @gressie:S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
[img]http://pic7.picturetrail.com/VOL214/2157140/4200370/52457269.jpg[/img]

Links...
Waarschuw beheerder
donateur
Hahahahahahahahahahahahahahhahahahaaaa.... als ik zo'n poffertjesporem als de 'dames' op die foto had ging ik ook beenwarmers in de fik steken... is de aandacht meteen afgeleid! :jaja:

Knuffeltje, neem t ze maar niet al te veel kwalijk, je hebt nu ook die :X-koppies gezien :) Jij hebt eerder nieuwe beenwarmers dan zij n aangenaam gezicht!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
heej gore negerhoer, kanker jij ff snel in je graf!


Ik ben niet degene die me heeft laten nemen door een groep negers :X
 
Waarschuw beheerder
donateur
TERROR ROTTE 20 september 2004 00:51
maar waar zitten we over te zeiken
ik vind terecht wat ze hebben gedaan
goddomme!!!wie gaat er dan met rozebeenwarmers
naar een hardcore feest ik ga toch ook niet
op de klompen naar ballet!!!
en doe mij een lol kijk voor dat je weg gaat
eerst eens in de spiegel dan kun je denk ik zelf
wel zien hoe achtelijk je er nou bij loopt
p.s.niet te negatief opvaten is voor je eigen
best wil


HAHAH Ik lach me rot.. moet jij jezelf nou eens ''stoer'' zien staan met je middelvingertje en je supercoole Lonsdale!!! Nee dat ziet er lekker uit wil je zeggen??? Als er iemand er pas achterlijk bijloopt zijn dat figure zoals @nne Agressie en TERROR ROTTE!!! en ze lopen er niet eens achterlijk bij... nee ze ZIJN het ook!!! Een IQ van een visstick... (al heeft een visstick zelfs een groter IQ???) Ik bedoel... jezelf gabber noemen en ondertussen kleding van mensen in de fik steken omdat het jou niet aanstaat??? DAT IS TOCH ACHTERLIJK!!!!!! en dan beetje iedereen de les lopen lezen wat hij/zij MOET dragen??? en dan vind jij jezelf een gabber??? Gabber betekent VRIEND!!! En die maken zich niet druk om kleding van andere of muziek waar die naar luistert... je kan het wel niet mooi vinden.. maar daar laat je het ook bij... Persoonlijk vind ik beenwarmers ook niks... maar ik heb echt wel wat beters te doen dan me echt druk lopen maken op een feest om mensen die kleding aan hebben wat ik NIET mooi vind.. kom notabene toch echt om te feesten en voor de muziek...
Waarschuw beheerder
HAHAH Ik lach me rot.. moet jij jezelf nou eens ''stoer'' zien staan met je middelvingertje en je supercoole Lonsdale!!! Nee dat ziet er lekker uit wil je zeggen??? Als er iemand er pas achterlijk bijloopt zijn dat figure zoals @nne Agressie en TERROR ROTTE!!! en ze lopen er niet eens achterlijk bij... nee ze ZIJN het ook!!! Een IQ van een visstick... (al heeft een visstick zelfs een groter IQ???) Ik bedoel... jezelf gabber noemen en ondertussen kleding van mensen in de fik steken omdat het jou niet aanstaat??? DAT IS TOCH ACHTERLIJK!!!!!! en dan beetje iedereen de les lopen lezen wat hij/zij MOET dragen??? en dan vind jij jezelf een gabber??? Gabber betekent VRIEND!!! En die maken zich niet druk om kleding van andere of muziek waar die naar luistert... je kan het wel niet mooi vinden.. maar daar laat je het ook bij... Persoonlijk vind ik beenwarmers ook niks... maar ik heb echt wel wat beters te doen dan me echt druk lopen maken op een feest om mensen die kleding aan hebben wat ik NIET mooi vind.. kom notabene toch echt om te feesten en voor de muziek...


(Y) mooi gesproken. Alhoewel ik beenwarmers wel leuk vind ;)..:P

Maar inderdaad, ik kan me nog een ander topic herinneren die ik hier ooit gelezen heb (toen ik nog niet lid was)

Die hete waarom draag je Lonsdale?
Je kunt tegenwoordig dit als antwoord geven van: Anders krijg ik klappen of ik word in de fik gestoken.

Diep triest !!
Waarschuw beheerder
donateur
:no: je gelooft toch bijna niet dat mensen met zó'n laag IQ toch nog snappen hoe ze een kaartje voor 'n feest moeten kopen.. Laat staan dat ze weten hoe ze d'r moeten komen!
Waarschuw beheerder
Knuffeltje, neem t ze maar niet al te veel kwalijk, je hebt nu ook die -koppies gezien Jij hebt eerder nieuwe beenwarmers dan zij n aangenaam gezicht!laatste aanpassing: 20 september 2004 18:48


weljah, onze koppen zijn rimpellozer dan die vertiefte kraterkop van jou met je 29 jarige fosielenhuidje! ga je jaloezie elders spuien kankerwijf!

en Zwork, flikker dood met je met lepra besmette soa kutje ;)
Waarschuw beheerder
Anne, Anne, Anne...Waar moet dat heen met jou?

Wat is er met je gebeurd dat je zo onzeker bent in deze wereld?!
Dat je onzeker bent dat je je aansluit bij een groepering die mensen pijn doet...
Voel je je dan tof? Voel je je dan zeker?
Ik ben erg benieuwd, want dit kan nooit goed zijn voor jouw hartje, zoveeeeeeel frustraties!
 
Waarschuw beheerder
donateur
wees eens lief voor elkaar :lief: :knuffel: :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ach tsja.. heb er maar gewoon medelijden mee ! :) Bedoel je bent 28 en moet je eens die teksten van dr lezen... dat zijn kinderen van 13 die zo praten!
 
Waarschuw beheerder
weljah, onze koppen zijn rimpellozer dan die vertiefte kraterkop van jou met je 29 jarige fosielenhuidje! ga je jaloezie elders spuien kankerwijf!


tja jij bent zelf PAS 28...
Waarschuw beheerder
donateur
Hahahahahahahahhahahahahahahhahaaa yeah right....

Geweldig he, als ze t niet meer aankunnen gaan ze op je profiel klikken om dan vervolgens dáár iets over te zeggen hahahahahahahhahahahahahahahahaaa :D
Hoe dóm kun je zijn....

Overigens bedankt voor het klikken op mijn profiel, weer n klikje erbij voor de statistieken! (of is dat woord te moeilijk voor je?)

:respect: @ Laura!

Ikke, ik zei het al eerder: t moppie heeft thuis nix te vertellen, dus gaat ze hier stoer lopen doen... we zijn immers allemaal énorm onder de indruk :jaja: :vaag:
Overduidelijk, @nne is t pispaaltje van de klas en van de buurt!!
Waarschuw beheerder
donateur
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAA :D
*ROFL*

No way, is die chick 28???? Ik dacht n jaar of 15 gezien dr reacties...... briljant!
 
Waarschuw beheerder
idd ze is 28 :|:|:|

He Tinky je ziet er goed uit hoor!!!!
ze heeft zelf een een kutkop kan ze niet hebben denk ik.