Partyflock
 
Forumonderwerp · 708111

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Sta ik op masters probeert een of ander
(gabber)wijf mijn beenwarmers in de fik te steken :S :(
Leuke binnenkomer:S

Ik moet toch gewoon kleding kunnen dragen die ik leuk vind dacht ik, maar blijkbaar kan dat dus niet.....
 
Tja beenwarmers zijn stom:yes:
hahahahahahahahahaha

dus die @nne loopt zelf met beenwarmers

hahahahahhaahhahahaha
 
ik geloof, ik geloof, jaja je had beter moeten opletten toen het gebeurde kutje!!


ik heb geen ogen in mijn achterhoofd @nne @gressie:S
laatste aanpassing
 


Links...
Hahahahahahahahahahahahahahhahahahaaaa.... als ik zo'n poffertjesporem als de 'dames' op die foto had ging ik ook beenwarmers in de fik steken... is de aandacht meteen afgeleid! :jaja:

Knuffeltje, neem t ze maar niet al te veel kwalijk, je hebt nu ook die :X-koppies gezien :) Jij hebt eerder nieuwe beenwarmers dan zij n aangenaam gezicht!
laatste aanpassing
 
heej gore negerhoer, kanker jij ff snel in je graf!


Ik ben niet degene die me heeft laten nemen door een groep negers :X
 
TERROR ROTTE 20 september 2004 00:51
maar waar zitten we over te zeiken
ik vind terecht wat ze hebben gedaan
goddomme!!!wie gaat er dan met rozebeenwarmers
naar een hardcore feest ik ga toch ook niet
op de klompen naar ballet!!!
en doe mij een lol kijk voor dat je weg gaat
eerst eens in de spiegel dan kun je denk ik zelf
wel zien hoe achtelijk je er nou bij loopt
p.s.niet te negatief opvaten is voor je eigen
best wil


HAHAH Ik lach me rot.. moet jij jezelf nou eens ''stoer'' zien staan met je middelvingertje en je supercoole Lonsdale!!! Nee dat ziet er lekker uit wil je zeggen??? Als er iemand er pas achterlijk bijloopt zijn dat figure zoals @nne Agressie en TERROR ROTTE!!! en ze lopen er niet eens achterlijk bij... nee ze ZIJN het ook!!! Een IQ van een visstick... (al heeft een visstick zelfs een groter IQ???) Ik bedoel... jezelf gabber noemen en ondertussen kleding van mensen in de fik steken omdat het jou niet aanstaat??? DAT IS TOCH ACHTERLIJK!!!!!! en dan beetje iedereen de les lopen lezen wat hij/zij MOET dragen??? en dan vind jij jezelf een gabber??? Gabber betekent VRIEND!!! En die maken zich niet druk om kleding van andere of muziek waar die naar luistert... je kan het wel niet mooi vinden.. maar daar laat je het ook bij... Persoonlijk vind ik beenwarmers ook niks... maar ik heb echt wel wat beters te doen dan me echt druk lopen maken op een feest om mensen die kleding aan hebben wat ik NIET mooi vind.. kom notabene toch echt om te feesten en voor de muziek...
HAHAH Ik lach me rot.. moet jij jezelf nou eens ''stoer'' zien staan met je middelvingertje en je supercoole Lonsdale!!! Nee dat ziet er lekker uit wil je zeggen??? Als er iemand er pas achterlijk bijloopt zijn dat figure zoals @nne Agressie en TERROR ROTTE!!! en ze lopen er niet eens achterlijk bij... nee ze ZIJN het ook!!! Een IQ van een visstick... (al heeft een visstick zelfs een groter IQ???) Ik bedoel... jezelf gabber noemen en ondertussen kleding van mensen in de fik steken omdat het jou niet aanstaat??? DAT IS TOCH ACHTERLIJK!!!!!! en dan beetje iedereen de les lopen lezen wat hij/zij MOET dragen??? en dan vind jij jezelf een gabber??? Gabber betekent VRIEND!!! En die maken zich niet druk om kleding van andere of muziek waar die naar luistert... je kan het wel niet mooi vinden.. maar daar laat je het ook bij... Persoonlijk vind ik beenwarmers ook niks... maar ik heb echt wel wat beters te doen dan me echt druk lopen maken op een feest om mensen die kleding aan hebben wat ik NIET mooi vind.. kom notabene toch echt om te feesten en voor de muziek...


(Y) mooi gesproken. Alhoewel ik beenwarmers wel leuk vind ;)..:P

Maar inderdaad, ik kan me nog een ander topic herinneren die ik hier ooit gelezen heb (toen ik nog niet lid was)

Die hete waarom draag je Lonsdale?
Je kunt tegenwoordig dit als antwoord geven van: Anders krijg ik klappen of ik word in de fik gestoken.

Diep triest !!
:no: je gelooft toch bijna niet dat mensen met zó'n laag IQ toch nog snappen hoe ze een kaartje voor 'n feest moeten kopen.. Laat staan dat ze weten hoe ze d'r moeten komen!
Knuffeltje, neem t ze maar niet al te veel kwalijk, je hebt nu ook die -koppies gezien Jij hebt eerder nieuwe beenwarmers dan zij n aangenaam gezicht!laatste aanpassing: 20 september 2004 18:48


weljah, onze koppen zijn rimpellozer dan die vertiefte kraterkop van jou met je 29 jarige fosielenhuidje! ga je jaloezie elders spuien kankerwijf!

en Zwork, flikker dood met je met lepra besmette soa kutje ;)
Anne, Anne, Anne...Waar moet dat heen met jou?

Wat is er met je gebeurd dat je zo onzeker bent in deze wereld?!
Dat je onzeker bent dat je je aansluit bij een groepering die mensen pijn doet...
Voel je je dan tof? Voel je je dan zeker?
Ik ben erg benieuwd, want dit kan nooit goed zijn voor jouw hartje, zoveeeeeeel frustraties!
 
wees eens lief voor elkaar :lief: :knuffel: :)
 
Ach tsja.. heb er maar gewoon medelijden mee ! :) Bedoel je bent 28 en moet je eens die teksten van dr lezen... dat zijn kinderen van 13 die zo praten!
 
weljah, onze koppen zijn rimpellozer dan die vertiefte kraterkop van jou met je 29 jarige fosielenhuidje! ga je jaloezie elders spuien kankerwijf!


tja jij bent zelf PAS 28...
Hahahahahahahahhahahahahahahhahaaa yeah right....

Geweldig he, als ze t niet meer aankunnen gaan ze op je profiel klikken om dan vervolgens dáár iets over te zeggen hahahahahahahhahahahahahahahahaaa :D
Hoe dóm kun je zijn....

Overigens bedankt voor het klikken op mijn profiel, weer n klikje erbij voor de statistieken! (of is dat woord te moeilijk voor je?)

:respect: @ Laura!

Ikke, ik zei het al eerder: t moppie heeft thuis nix te vertellen, dus gaat ze hier stoer lopen doen... we zijn immers allemaal énorm onder de indruk :jaja: :vaag:
Overduidelijk, @nne is t pispaaltje van de klas en van de buurt!!
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAA :D
*ROFL*

No way, is die chick 28???? Ik dacht n jaar of 15 gezien dr reacties...... briljant!
 
idd ze is 28 :|:|:|

He Tinky je ziet er goed uit hoor!!!!
ze heeft zelf een een kutkop kan ze niet hebben denk ik.
 

2 Frozen Fire , jij ziet er opzich nog wel ok uit. Laat je nou toch niet in met dat soort dom volk en bijpassend taalgebruik..
 
Wie heeft er nog geneukt vandaag?
mja jullie maken @nne @gressie nu belachelijk, maar het is gewoon heel zielig dat iemand zo vol met haat en ergernissen kan zitten :S
Ik niet O Ja Joh.. Helaas, typisch maandag! Jij?
emilio je bent een kneus maar dat zie je wel aan dat je iemands foto hier linkt
jk, thanx :)

Mr. Kit10: tuurlijk is dat zielig, maar dan moet ze hulp gaan zoeken!
Daarbij zet ze zichzelf voor lul, daar heeft ze ons heel niet bij nodig! :)

Is dát Frozen Fire? Zonde zeg... zo'n leuk koppie en dat zo'n kloteinstelling....

Dr. Oh Ja Joh, zoals Treasure al zei: typisch maandag vandaag....
ach Tinkerbell, hulp zoeken zal ze uit zichzelf echt niet gaan doen, dit soort mensen weet niet beter..

en het zal haar ook een worst wezen dat ze voor lul staat..

ik verbaas me er wel over dat ze de 28 al heeft gehaald (y)
@nne @gressie ->
met je met lepra besmette soa kutje


Ik heb zomaar het vermoeden dat jij bijzonder goed weet hoe dat voelt,en hoe dat eruit ziet :yes:
Kom maar op met je 1000 man :yes:
Ik denk niet dat je 1000 van die achterlijke idioten kunt vinden die die dingen aan willen trekken naar zo'n feest of misschien moet je dan volgend jaar maar naar de Gay parade gaan!!!!


Volgende x bij moh voor de been warmers te verbranden vlammenwerpers te koop :p deobusjes doen het soms ook goed :)
 
Ik niet O Ja Joh.. Helaas, typisch maandag! Jij?


<<Treasure>>, nee :@ :'( Het is maandag :(

Dr. Oh Ja Joh, zoals Treasure al zei: typisch maandag vandaag....


Tinkerbell, we kennen het probleem (<<Treasure>> en ik). Misschien moeten we er een praatgroepje voor oprichten :D. Volgende week maandag bij mij thuis?
niet doen dames.. door wat iets wat hij praatgroepje noemt, heb ik 3 dagen niet kunnen lopen :S

is @nne @gressie niks voor je DOkter?
Hahaha moest je bukken Mr Kit?
 
FrozenFire oppassen je begint steeds meer op je paard te lijken


Zelfs al lijk ik op me paard zie ik er altijd nog 10 x beter uit als jou Freaky Gabbur

En als je even terug leest kan je zien dat blijkbaar niet iedereen het met je eens is, sukkel
Maar je zit vast zo onder de plak bij je vriendinnetje dat je niets anders mag zeggen!!!
laatste aanpassing
Mr. Kit10, ik denk eerder dat ze 'uitgeprocedeerd' is bij de instanties en idd je hebt gelijk, verbazingwekkend dat er genoeg hersenactiviteit is om de 28 te halen!

Frozen Fire, je ziet er misschien beter uit, maar daar is dan ook wel alles mee gezegd!!
Dr. Oh Ja Joh, misschien is dat n idee idd.... :)
 
ahhh ben je jalours, sneu voor je hoor:cry:

Nou lijk jij met je blonde haar wel sprekend op mijn paard.
 
niet doen dames.. door wat iets wat hij praatgroepje noemt, heb ik 3 dagen niet kunnen lopen


Ja dûh, als je te veel verwachtingen hebt en aan me gaat zitten, trap ik je de poten onder je lijf vandaan.
 
Dr. Oh Ja Joh, misschien is dat n idee idd....


Ik heb je al een hele tijd niet gezien :'(. Moeten we snel maar weer eens doen. Ik heb nog bij de drugs infostand naar je gezocht maar je was er niet :'(.

:knuffel:
Maar frozen fire vind je het echt normaal dan om bij iemand der beenwarmers in de fik proberen te zetten?

Als ik nou volgende x op een hardstyle feest iemand met een lonsdale polo in de hens zet, gaat toch nergens over:s
ah, nog 1 die wel 'Holland-Holland' kan bleren, maar geen Hollands kan schrijven....

jalours


JaloErs....

en nee hoor, ik zou onmogelijk jaloers kunnen zijn op iemand met zo'n kut-persoonlijkheid, maar dat snap je toch niet :no: Geeft niets hoor, jij kan er ook niets aan doen dat je amper hersens hebt :)

Oh Ja Joh, nee, is idd alweer n héle tijd geleden!! Op welk feest had je me gezocht dan?? Jammer idd dat ik je niet heb gezien! :hug:
Frozen Fire, je ziet er misschien beter uit, maar daar is dan ook wel alles mee gezegd!!
zou zeggen bemoei je lekker met je eigen reactie en kijk ff naar je eigen koppie okey!!!

en laat iedereen lekker zijn eigen mening en gedachtes hebben over die achterlelijke beenwarmersKom maar op met je 1000 man xFFyes_newxFF
Ik denk niet dat je 1000 van die achterlijke idioten kunt vinden die die dingen aan willen trekken naar zo'n feest of misschien moet je dan volgend jaar maar naar de Gay parade gaan!!!!
(Y)
:o

Wat zie ik..

Is er iemand verbannen? :o


8)
 
@ Tinkerbell, ik heb je gezocht op Moh, maar ik kon je niet vinden :( Zelfs niet op de dames wc :$
met je met lepra besmette soa kutje


Hm...wil nie vervelend zijn maar dít moet je me even uitleggen want een met lepra besmet soa kutje? :|????


:x
Zelfs al lijk ik op me paard zie ik er altijd nog 10 x beter uit als jou Freaky Gabbur

En als je even terug leest kan je zien dat blijkbaar niet iedereen het met je eens is, sukkel
Maar je zit vast zo onder de plak bij je vriendinnetje dat je niets anders mag zeggen!!!


Vind je mn goedgebruinde huid niet mooi dan?? :(

Het scheelt dat ik wel een eigen mening heb. Scheelt ook dat die andere die het niet met me eens was je ook waarschuwde, toch weer een beetje wel met me eens ;)
Wat zie ik..

Is er iemand verbannen?


:O

Hoe kan dat nou
 
Jezus wat dom !!! :@
Al die vieze kutwijfen met hun opgeschoren haar en denken dat ze gabber zijn ook, bah!!!
Ik had ook ooit roze beenwarmers ooit aan op MOH en toen had ik ook ruzie gekregen!
Ben blij dat ik zaterdag dan ook gewoon naar Q-base was geweest, kon ik tenminste wel met mijn roze beenwarmers lopen!!! :p

Al die smerige lelijke wijfen moeten niet ouwehoeren want zelf zien ze er ook absoluut niet uit en roze beenwarmers zijn 1000 keer liever en mooier dan die kisten en die kleding die jullie aan hebben!!!
.
IK heb eerlijk gezegd ook een hekel aan "BeenwarmerZ"
Alsof het op meeste feesten nog niet warm genoeg is.

Maar iemand in de FIK steken, gaat wel erg ver.

En als IK alles wat IK HAAT, moet verbranden.

Blijft er weinig over van deze wereld.
 
en nee hoor, ik zou onmogelijk jaloers kunnen zijn op iemand met zo'n kut-persoonlijkheid, maar dat snap je toch niet Geeft niets hoor, jij kan er ook niets aan doen dat je amper hersens hebt


Gelukkig kan je me niet en dat blijkt dan wel hoe dom jij bent door over iemands persoonlijkheid te oordelen terwijl je die persoon niet kunt!!!!


Al die smerige lelijke wijfen moeten niet ouwehoeren want zelf zien ze er ook absoluut niet uit en roze beenwarmers zijn 1000 keer liever en mooier dan die kisten en die kleding die jullie aan hebben!!!


Ff voor de duidelijkheid ik draag gabberkleding hoor, maar dat 10.000 x liever als die oerlelijke beenwarmers
laatste aanpassing
Ik kan me echt niet druk maken om beenwarmers, iedereen draagt toch wat tie wil.
Ah, ik was niet op MoH... vandaar dan denk ik ;) dameswc is wel de beste plek om dames te ontmoeten Joh! :D
dameswc is wel de beste plek om dames te ontmoeten Joh!


dat bedacht ik zaterdag ook toen ik op een meisje stond te wachten die ff naar de wc ging:yes:
 
Wat een haat weer op een partysite. Dit begint steeds meer op een relsite te lijken :[

Wat mij betreft gaat ie dicht