Jongeren Keet Stroetendiek komen in programma ‘De Keet’ van SBS6
De Krim/Coevorden – Een vriendengroep uit De Krim, Coevorden, Dalen, Dalerveen en Dalerpeel heeft een keet aan de Stroetendijk in het buitengebied van Dalen. Via het PK Weekend kwam SBS6 in contact met de jongeren voor het programma ‘De Keet’. Het initiatief van de jongeren werd zo gewaardeerd, dat deze omroep inmiddels al opnamen heeft gemaakt. SBS6 komt nog terug voor meer opnamen.
‘We zaten altijd bij ouders van vrienden thuis’, vertelt Kevin Meijerink. ‘We wilden graag een eigen plek.’ Zo gezegd, zo gedaan. ‘Wij kochten via Marktplaats een keet en hebben die bij de ouders van vriend op het erf geplaatst,’ aldus Remco Ranter. Het is een keet van 12 bij 3 meter en er zaten een woonkamer, keuken en drie slaapkamers in.
Mark van Veggel: ‘We hebben alles eruit gehaald en opnieuw ingericht met een bar en statafels.’ Het is altijd een vast koppel in de keet. ‘We leggen geld bij elkaar om drinken te kopen. We zitten hier op vrijdag, zaterdag en vaak op zondagmiddag,’ zegt Remco. ‘We zitten gezellig bij elkaar en gaan daarna naar de kroeg.’
De keet is uitgekozen na voorrondes. ‘Er waren eerst voorrondes en er zouden er drie overblijven. Daar hoorden wij bij. Waarom? Ze vonden de inrichting mooi en ze vonden het hier gezellig.’
De eerste uitzending is in april. Er zijn zes afleveringen en in iedere aflevering komen de jongeren voor.
De vriendengroep bestaat uit twaalf jongens en vier meiden in de leeftijd van 16 tot en met 19 jaar: Don Veerenhuis, Sander Supheert, Frank Weerink, Harold Lokhorst, Paul Vrielink, Remco Ranter, Kevin Meijerink, Jelle Brands, Ramon Olde, John Hulzebosch, Jeffrey Keen, Mark van Veggel, Jaimy Heunders, Monique Datema, Chantal Bosman, Anja Boer.
Bron:
http://www.hardenberg.nu/?s_id=389&n_id=183369













![[SBC] Da Highlandz :[](/images/user/4771_2485722.jpg)















