Bericht afgekeurd
Het eerste bericht van dit onderwerp is verwijderd door de auteur zelf.
Het eerste bericht van dit onderwerp is verwijderd door de auteur zelf.
nu geen...
jawel want dat kindje had nog een heel leven voor zich en dat ontneem je hem.
Maar dat is een beetje hetzelfde als:
God weet exact wat je gaat doen. Maar wat nou als ik dan beslis om op het laatste moment iets anders te doen? God wist dat je op het laatste moment iets anders zou doen.
Het maakt niet uit dat je dat kind zn leven ontneemt. Als je het geboren laat worden ontneem je (het vermoedelijk betere) leven van het kind dat nu niet geboren wordt.
En daarbij: dat kind weet helemaal niet dat het bestaat. (nee echt niet, je kan nog geen herinneringen opslaan en dat maakt je bewust) en al was ie bewust van zijn bestaan: hij is zich niet bewust van de wereld.
En het is hypocriet.. leven is oh zo belangrijk.... maar alle kippen in één hok en lamsvlees op mn bord.. en branden met die bossen want ik wil n tafel!!!! Maar een mens... is heilig (en dat terwijl het het ranzigste, vernietigende dier op aarde is )
het enige bezwaar is dat mams een trauma eraan kan overhouden.
Dus dan maar kiezen voor de veilige weg... een eventueel moeilijk leven voor je kind, maar jij voelt je er wel goed bij
En dat je nog steeds geen verantwoordelijkheden kent, knap hoor..
(en maar hopen dat t goed gaat)
Abortus is moord en mag niet
stel: jouw vriend wil geen kind en jij bent per ongeluk zwanger...
het is wat moeilijker als jij je kind weg wilt laten halen en je vriend dat dus niet wilt
je houd dus o,o% rekening met de vader van het kind dat je baart...
waarom laat je het dan niet weghalen
neem je daarna een zaaddonor die WEL achter zijn donatie staat?
nou je mag bes rekening houde met de vader een beetje...
zie je nou wel dat je niet evil bent..
(aangezien ze niet echt tegen abortus is)
Overigens, weet niet hoe jij leest, maar dat abortus moord is en dus niet mag is niet MIJN standpun
Ik volg het ook niet meer zo heel goed, ene discussie gaat over een abortus nemen als de man het kind niet wil en de vrouw wel.
precies hoe jij het zegt: abortus IS moord en MAG dus niet..
dat is jou mening,dat zei je er niet bij..het staat er alsof het een feit is..daar reageerde ik op
Tja, de eeuwige discussie.
Abortus is moord en mag niet. Had je maar beter op moeten letten. Verantwoordelijkheid nemen. Wie met de benen wijd gaat moet de consequenties dragen. Tja tenzij je verkracht bent natuurlijk, dan is het anders.
Heb een broertje dood aan die argumenten. Ik vind het een goede zaak dat de mogelijkheid er is, en elke vrouw moet voor zichzelf beslissen of zij met die keuze kan leven! En ik vind het niet aan een buitenstaander die de situatie niet kent, om te oordelen of haar redenen wel valide zijn.
Please correct me if I'm wrong
beter citeren dus
ff een keiharde stelling:
als een vrouw zwanger is mag ze alleen een kind baren als de man het daar mee eens is, anders is het niet meer dan logisch (en fatsoenlijk) dat de vrouw een abortus laat fixen!
KOM ER MAAR IN!
JUIST abortus bij het minste geringste want de wereld is te overbevolkt
Ik zou zeggen spring voor de trein weer eentje minder.
En de vrouw is trouwens meestal de zak als ze zwanger word, dus zij beslist en het is het kind van 2 maar als de vader het niet wilt heeft hij best pech want zit toch in haar buik
ben je vriend niet
dan moet je het beter neerzetten leek dus net zo alsof dat jou mening was..
korte teentjes?
dat leek zo omdat jij niet goed leest
elke kleuter die het met enige aandacht leest begrijpt wat er mee bedoeld wordt
enige aandacht
lange tenen of een kort lontje bedoel je
wie heeft er hier nu lange tenen,meteen met je gejank beginnen..
heb je goed,intereseerde me ook geen kut wat je zei
mijn idee
moeilijk he, toegeven dat je gewoon niet kan lezen
maar geeft niet, komt wel goed met je
korte teentjes?
maar goed, lamaar hangen
kennelijk niet
HAP
kindje
basket case
als je onder de 25 bent = het goed om abortus te laten doen!
maar sommige meisjes zijn zelf nog een kind
ja er zijn zo veel redenen waarom vrouwen/meisjes een arbortus nemen, daar kan je geen (voor)oordeel over geven.
goed, helpt ook weer beetje tegen de overbevolking, en als het eigelijk toch al ongewenst is, lijkt me dat dat kind anders toch niet de liefdevolle opvoeding krijgt wat het verdient...