Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Broodje aap toch?
Het aantal mensen in de bijstand is flink gedaald zie ik net op teletekst.. met 21.000 in het laatste kwartaal.
Niet slecht, dacht ik
Maar als we links-denkend Nederland moeten geloven leeft een (onzichtbaar) deel van ons land in een krottenwijk met golfplaten daken.
komt ie weer aan met zijn stemmingmakerij. Waar staat dat een deel van de nederlandse bevolking in een krottenwijk woont?
over serieuze zaken zoals het generaal-pardon
Nee idd.
Maar als we links-denkend Nederland moeten geloven leeft een (onzichtbaar) deel van ons land in een krottenwijk met golfplaten daken.
Zie links denken nederland ook opvallend weinig in dit topic de laatste dagen.
Uitspraak van Thijs1984 op donderdag 30 november 2006 om 12:42:
Ik doel daarmee op het eeuwige bangmakerlij dat we sinds de verkiezingscampagne van de linkse zijde zien. Ze doen net alsof we G.V.D. hier allemaal zowat in een krottenwijk wonen.
Niet mee eens
Toch heb ik de "linkse campagne" zo ervaren
En het is ze igg gelukt om het land "bang" te maken.
Ik denk dat veel mensen zelf ervaren dat ze door allerlei maatregelen van dit kabinet minder te besteden hebben.
Terwijl maatregelen in de zorg bij afschaffing van marktwerking nadelige consequenties kan hebben voor de zelfredzaamheid van mensen. Tot dat inzicht kwam ik vandaag
je moet onthouden dat de vorm van liberalisering die de CDA en VVD graag zien gewoon een ordinaire bezuiniging is om de kosten die de overheid nu heeft, bij de bedrijven te leggen en je kan je afvragen of marktwerking daar wel op de juiste plaats is.laatste aanpassing 30 november 2006 14:01
Ik bedoel eigenlijk dat nu net de WMO er is er meer zelfredzaamheid is doordat budgetten rechtstreeks worden gestort op de rekening van budgethouders. Ik hoop niet dat dat gaat verdwijnen
Trouwens dat links beter is voor het economie bewijst dit grafiekje wel
Wie maken ze bang dan?
Niet echt, er is nu een kamermeerderheid voor de invoering.
Trouwens dat links beter is voor het economie bewijst dit grafiekje wel
Bewijst juist dat links slecht is voor de begroting. het duurt namelijk een tijdje voordat de effecten door gaan werken. Een slecht (links) beleid is pas later echt merkbaar.
Al dat gelul over paars is nu wel uit de tijd hoor, we zijn nu Balkenende I, II en III verder dus alle ellende in de maatschappij afgeven op een kabinet van voor die tijd is een beetje jammer.
Daarnaast zijn er ook ontzettend veel goede dingen gebeurt onder paars, iets wat veel mensen ook vergeten zijn.
Hoe heet de wet ook alweer die Verdonk uitvoert? Owjah, de wet Cohen, PvdA dus
Het gaat om resultaten aan het eind van iedere kabinetsperiode
Al dat gelul over paars is nu wel uit de tijd hoor, we zijn nu Balkenende I, II en III verder dus alle ellende in de maatschappij afgeven op een kabinet van voor die tijd is een beetje jammer.
Daarnaast zijn er ook ontzettend veel goede dingen gebeurt onder paars, iets wat veel mensen ook vergeten zijn
Dus thijs1984!, kom eens met argumenten die ergens op slaan, in plaats van je oude riedeltje af te draaien, dat is echt zoooo 2002
Beetje jammer maar wel de waarheid. Hoe veel van die 26.000 mensen zitten hier al sinds het paarse kabinet? een heel groot deel! Ken me vinger even niet op de cijfers leggen. Maar ik weet wel dat een behoorlijk deel nog onder Kok hierheen is gekomen.
Daarom ben ik ook bang dat het de PvdA toch meer te doen is om 26.000 linkse stemmers dan om het welzijn van de mensen zelf. want als ze ook maar 1 grijntje meer / beter beleid hadden gevoerd dan hadden die mensen al lang een oordeel geveilt over deze mensen.
Vanaf 1994 ja. Verdonk heeft er alleen maar voor gezorgd dat minder mensen hierheen kwamen
Heb je soms onder een steen gezeten?
Het generaal pardon wat nu nog steeds loopt, is afkomstig van paars, het is alleen blijven liggen
De reden dat er uberhaupt een generaal pardon nodig is, is het feit dat er jaren lang t/m paars een zeer grote en ongecontroleerde stroom mensen hierheen is gekomen
Nee, de reden is dat de IND niet goed functioneerde en dat het beleid niet gericht was op een dergelijke stroom.
Daarom is de IND gereorganiseerd en een nieuw beleid gevormd. Wat Verdonk "de lijn Verdonk" noemt, is gewoon paars-beleid.
Nee, de reden is dat de IND niet goed functioneerde en dat het beleid niet gericht was op een dergelijke stroom.
Daarom is de IND gereorganiseerd en een nieuw beleid gevormd. Wat Verdonk "de lijn Verdonk" noemt, is gewoon paars-beleid
Daarom willen de linkse partijen geen onbeperkte stroom oost-europeanen hier hebben, in tegenstelling tot CDA en VVD die dat wel willen.
het zijn vandaag de dag najuist de linkse partijen die de deuren dicht willen houden volgens het paarse beleid en CDA/VVD die de deuren op een kier willen zetten cq opengooien
Maarja ik blijf ja zeggen en jij nee
serieuze zaken zoals het generaal-pardon.
Moet je wel even een vent zijn en erbij melden voor wie dat generaal pardon zal gaan gelden
het gaat niet over nieuwe gevallen.
Ik heb het over mensen en handelaren die dit nieuws als goed nieuws zullen verkopen. Dat krijg je ongetwijveld, slecht gedrag wordt hier beloond, hoe je het ook went of keert
We hebben het hier over mensen en niet over zakken rijst ofzo.
heb ik het dan over zakken rijst ofzo?
Nee, maar je gooit met getalletjes alsof het geen mensen zijn.
Ik weet niet precies wat je hiermee wil zeggen
Het gaat over een "val" tussen 2 regelingen en het is altijd slecht als er mensen tussen wal en schip vallen als er een regeling aangepast word
je hebt me geen getal horen noemen
Dan nog hebben we het over mensen.
Het zal jou eens moeten overkomen...
dat je geen argumenten meer hebt
Ik vind vier argumenten toch ruim voldoende;
Kan jij mij dan even uitleggen wat de verkiezingen in Curaçao te maken hebben met een generaal pardon voor mensen die tussen 2 asielwetten vielen?