Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Ik verzin dit niet zelf, het staat in verschillende artikelen van de Elsevier en de informatie komt uit allerlei onderzoeken. Ik hoop dat de politiek hier bijtijds achterkomt, want zoals het nu goed gaan we niet richting een kenniseconomie, maar richting een samenleving waar de focus op de zwakkeren ligt. Prestaties worden niet beloond, maar zwakheid, en tuurlijk zijn er altijd schrijnende gevallen, en daar moet je ook zeker wat aan doen. Maar mensen die echt wat willen doen worden te weinig ondersteund. Ik zal er persoonlijk niet veel aan kunnen doen. Maar als het nog erger wordt dan nu voor de 'presterende' mensen dan ben ik weg. In Amerika zijn ze namelijk wel blij met mensen die hogerop willen komen.
prestaties worden zeker niet beloond, omdat diegenen die presteren heel veel moeten inleveren wat een gevolg is van linkse partijen en de draagkrachtmaatschappij.
En dan nog ffetjes over dat integratieprobleem in NL:
Integratie is een proces van 2 partijen:
* de immigrant moet bereid zijn zich aan te passen aan onze taal, regels en wetten, etc. met behoud van de eigen cultuur
* de ontvangende samenleving (wij dus) moet de immigrant accepteren en opnemen in de samenleving. Hem de mogelijkheid geven om 'een van ons' te worden
Helaas zetten beide partijen zich vaak niet voor de volle 100% in, dus daar ligt volgens mij de kern.
Rotzooi van 40 jaar wanbeleid moet nu ineens in 4 jaar worden opgeruimd en dat kan niet.
marijnissen
Toch maar marijnissen.
Ben het niet helemaal eens alles wat hij zegt, maar het lijkt me leuk als de SP opeens groot en serieus wordt.
Vooral tactische stem en ik vind de meeste 'rechtse' partijen gewoon niet alles.
Ik had het over VERLAGING van het collegegeld.
Maar even ingaand op jouw punt, als Nederland in de toekomst mee wil concurreren zoals het nu doet zijn studenten je primaire aandachtspunt. En niet zoals je zegt "niet het grootste probleem van Nederland op dit moment". Het is juist van levensbelang dat er NU aandacht uitgaat naar studenten en dat zij economisch ondersteunt worden. Jij mag dan misschien in een zetel zitten met mogelijk rijke ouders, maar niet veel mensen kunnen de studie zelf betalen. Je komt dan met een schuld van ongeveer 30.000 euro te zitten als je vader een doodnormale electricien is. Je hebt dan mogelijk de capaciteiten, maar niet de mogelijkheden te gaan studeren.
samen met wouter bos zeker
[...] Ik ben het helemaal met je eens dat onderwijs erg belangrijk is en dat daar zeker in geinvesteerd moet worden. Maar dat kan m.i. beter op andere vlakken. Zo ontstaat er bijvoorbeeld een lerarentekort. Het lijkt mij belangrijker om daar eerst iets aan te doen en aan de kwaliteit van het onderwijs i.p.v. geld naar studenten te schuiven.
In Amerika , waar jij eventueel naartoe zou willen, is studeren trouwens nog veel duurder dan hier. In vergelijking met de Amerikaanse studenten hebben we hier maar een makkie. Daar staat dan wel weer tegenover dat er in Amerika veel meer geld te verdienen is voor hoogopgeleiden, dat klopt. Echter we weten allemaal dat Amerika ook niet zo geweldig is, zoals hierboven al genoemd werd. In Amerika kun je, als je geluk hebt, the american dream leven, maar als je pech hebt, ben je ook meteen zwaar de lul.
Mee eens. Hoe dan ook is het teveel een spel waarbij veel te weinig wordt samengewerkt en teveel wordt gewezen.
Marijnissen is een prima politicus, maar de SP is een partij van niks
Jij doet nu net of hebben de studenten in Nederland het fors moeilijker dan die in andere landen. Ik denk dat dat beeld niet juist is. Ik heb weer eens even wat gegoogled en ik vind veel artikelen waarin beschreven staat dat Nederland het goed doet t.o.v. de andere Europese landen. Ik ben het helemaal met je eens dat onderwijs erg belangrijk is en dat daar zeker in geinvesteerd moet worden. Maar dat kan m.i. beter op andere vlakken. Zo ontstaat er bijvoorbeeld een lerarentekort. Het lijkt mij belangrijker om daar eerst iets aan te doen en aan de kwaliteit van het onderwijs i.p.v. geld naar studenten te schuiven.
In Amerika , waar jij eventueel naartoe zou willen, is studeren trouwens nog veel duurder dan hier. In vergelijking met de Amerikaanse studenten hebben we hier maar een makkie. Daar staat dan wel weer tegenover dat er in Amerika veel meer geld te verdienen is voor hoogopgeleiden, dat klopt. Echter we weten allemaal dat Amerika ook niet zo geweldig is, zoals hierboven al genoemd werd. In Amerika kun je, als je geluk hebt, the american dream leven, maar als je pech hebt, ben je ook meteen zwaar de lul.
De SP heeft absoluut goede kanten
ben afgelopen jaar maandje geweest en mijn oogies zijn geopend....ik had zoiets van o ken het dus ook zo...
Ik heb het goed en daarom zal ik ook niet op zo'n partij stemmen. Klinkt misschien asociaal, maar iedereen in Nederland heeft een kans (op een klein groepje na)
hoge opleidingen zijn makkelijker te doen in amerika,lbo hier is gelijk aan mavo daar etc...een baan daar vergeleken met hier verdien je daar meer als hier...kleding ,eten ,benzine ,huis auto alles is daar goedkoper.dus studeren is duurder so what heb je daar een papiertje dan ben je binnen.ben afgelopen jaar maandje geweest en mijn oogies zijn geopend....ik had zoiets van o ken het dus ook zo...
het zal wel aan mij liggen, maar moet 3 keer lezen voordat ik chocola van je taalstijl kan maken.
heb je een lift nodig de 1e stopt meteen en brengt je waar je heen wil
het zal wel aan mij liggen, maar moet 3 keer lezen voordat ik chocola van je taalstijl kan maken.
LBO is geen hoge opleiding, wel een opleiding, maar zeker geen hoge, dat is in i.m.o. hbo en hoger. Maar jij gaat dus alleen studeren voor een papiertje, tja, met zo'n instelling blijf je zwakzinnig om Hans Teeuwen maar 's te quoten. Kan je net zo goed 3000.- neerleggen voor een nep-papiertje, velen zullen erin trappen en het kost je stukke minder dan een studie van 4 jaar.
En jij denkt dat je in een maand een heel land door kunt hebben, dream on...
hoge opleidingen zijn makkelijker te doen in amerika,lbo hier is gelijk aan mavo daar etc...
En jij denkt dat je in een maand een heel land door kunt hebben, dream on...
samen met wouter bos zeker
Maar jij gaat dus alleen studeren voor een papiertje,
hoge opleidingen zijn makkelijker te doen in amerika,lbo hier is gelijk aan mavo daar etc...een baan daar vergeleken met hier verdien je daar meer als hier...kleding ,eten ,benzine ,huis auto alles is daar goedkoper.dus studeren is duurder so what heb je daar een papiertje dan ben je binnen.ben afgelopen jaar maandje geweest en mijn oogies zijn geopend....ik had zoiets van o ken het dus ook zo...
noem eens een voorbeeld?
wat wil je anders dan? Wouter bos is nu natuurlijk weer een flipflop en hij bekend geen kleur en bla bla media bla. Maar wil je dan weer JP? (vond ik trouwens ook niet eens zo verkeerd, alleen een leider moet ook het volk kunnen mennen en dat kan ie niet dus daar laat ie wat puntjes liggen)
Sja verder Rutte.. VVD heb ik niet zo zin in. Wilders uh ja, Pechtold is verloren stem en dan heb je nog André Rouvoet, goede man maar ben het niet met hem eens.
Kortom stemmen om een premier te krijgen heeft geen zin dus stem ik meer om het kabinet een beetje een kant op te duwen en ik ehb op het moment liever links. En als dat dan met Wouter Bos is... so be it. De man maakt er vast geen zooitje van.
Media en verkiezingen... en het volk dat ookw eer helemaal lijp gaat: hij was zenuwachtig niet op stemmen, zijn snor zat verkeerd niet op stemmen, hij was op tijd wel op stemmen!
Volgens mij zei ik dat ook toch? Dat je er meer geld kunt verdienen. Amerikanen werken gemiddeld trouwens ook net even wat meer uurtjes dan wij, maar goed. Maar daar staat tegenover dat het maar matig geregeld is met de ziektekosten, de verschillen tussen arm en rijk zijn enorm groot en ga zo maar door. De huizenprijzen verschillen volgens mij niet zo veel met onze prijzen. Daarnaast is het zo dat de huizenprijzen sinds de jaren '50 niet meer gedaald zijn in de VS, alleen maar gestegen. Ik geloof dat pas nu in 2006 ze in een aantal markten gaan zakken. En voor wat betreft het niveau van de opleidingen daar en hier; zo is het mij niet bekend. Ik geloof dat Amerika de beste universiteiten van de wereld heeft en dat het niveau juist heel hoog is, maar dat zal ik nog eens opzoeken. En dat het daar zoveel goedkoper is dan hier is ook niet waar. In sommige gebieden misschien, maar een kopje koffie in New York is vaak duurder dan in Amsterdam hoor.
Ik geloof dat Amerika de beste universiteiten van de wereld heeft en dat het niveau juist heel hoog is, maar dat zal ik nog eens opzoeken.
Gehandicapte immigranten die graag willen werken maar waar geen enkele regeling voor is om ze te helpen
Asielzoekers in cellencomplexen of zwervend op straat die wachten op uitsluitsel van hun aanvraag
Bejaarden in verpleegtehuizen waar te weinig handen aan het bed zijn
Jeugdige psychiatrisch patienten in jeugdgevangenissen bij gebrek aan plek in klinieken
Asielzoekers in cellencomplexen of zwervend op straat die wachten op uitsluitsel van hun aanvraag
Mishandelde kinderen in gewelddadige gezinnen waar geen opvang voor mogelijk is buitensuis omdat alle opvangplaatsen vol zitten
hoge opleidingen zijn makkelijker te doen in amerika,lbo hier is gelijk aan mavo daar etc...
ben afgelopen jaar maandje geweest en mijn oogies zijn geopend
goed lezen voor je wat zegt,je haar zeker geverft
mijn stembiljet ligt al 2 dagen te rotten in stukkies in de vuilnisbak...
Mensen die niet gebruik maken van hun stemrecht zou ik graag eens naar een dictatuur willen sturen Echt ze moeten stemplicht gaan invoeren hier, neem dan GVD de moeite om je luie reet naar het stemlokaal te moven en blanco te stemmen, dan laat je tenminste nog merken dat je het niet eens met de inrichting van de politiek. Als je niet stemt moet je ook je bek houden als je het niet eens bent met de genome beslissingen.
ik zal het topic niet meer vervuilen, excuses voor de anderen.
Als je gewoon naar al de problemen kijkt die jij opsomt, zie je dat ze ontstaan door overbezetting. Daarom moet de invoer van immigranten gewoon stopgezet worden, zodat je tijd, geld en mensen voor andere zaken kan inzetten!
Uitspraak van SuperRupsje op donderdag 9 november 2006 om 10:32:
Mensen die niet gebruik maken van hun stemrecht zou ik graag eens naar een dictatuur willen sturen Echt ze moeten stemplicht gaan invoeren hier, neem dan GVD de moeite om je luie reet naar het stemlokaal te moven en blanco te stemmen, dan laat je tenminste nog merken dat je het niet eens met de inrichting van de politiek. Als je niet stemt moet je ook je bek houden als je het niet eens bent met de genome beslissingen.
Uitspraak van SuperRupsje op vrijdag 10 november 2006 om 14:49:
ik zal het topic niet meer vervuilen, excuses voor de anderen.
Wij zien het niet als vervuiling, tenminste ik niet!
Juist graag slimme mensen die fatsoenlijk Nederlands kunnen en hun mening geven ipv mensen die zomaar wat roepen zonder onderbouwing!
da's erg aardig van je, denk alleen dat amaru het niet met je eens is
de politiek beloofd altijd van alles maar doen nooit wat ze zeggen...
elke politici veranderd zodra zij gekozen zijn en doen gelijk alsof ze heel wat zijn terwijl ze net zo hard in de reet kruipen van de vorige politici die of gefaald hebben of gewoon kut zijn...
die maatschappij doen alsof de burgers wat te zeggen hebben door ze te laten stemmen, maar het helpt helemaal geen fuck
ze weeten allang al wie het wordt en onderling is gwn bullshit
wij zelf zullen eg nooit weten wat er 100 procent achter de schermen gesproken wordt of gebeurdt...
de politiek beloofd altijd van alles maar doen nooit wat ze zeggen...
elke politici veranderd zodra zij gekozen zijn en doen gelijk alsof ze heel wat zijn terwijl ze net zo hard in de reet kruipen van de vorige politici die of gefaald hebben of gewoon kut zijn...
die maatschappij doen alsof de burgers wat te zeggen hebben door ze te laten stemmen, maar het helpt helemaal geen fuck
ze weeten allang al wie het wordt en onderling is gwn bullshit
wij zelf zullen eg nooit weten wat er 100 procent achter de schermen gesproken wordt of gebeurdt...
En wat ben je aan het doemdenken. als er 15 miljoen amaruutjes in NL rondlopen kunnen we wel inpakken
Als je niet stemt weet je tenminste zeker dat er niks gebeurt. Je moet je ook beseffen dat het niet zo simpel is om een land te besturen. Je doet het nooit voor iedereen goed. Je kunt moeilijk iedereen tevreden stellen helaas.
jawel hoor vind alleen beter jammer dat jij mijn etc niet zag staan,excuses voor mijn opmerking op jouw haar.
de politiek beloofd altijd van alles maar doen nooit wat ze zeggen...
elke politici veranderd zodra zij gekozen zijn en doen gelijk alsof ze heel wat zijn terwijl ze net zo hard in de reet kruipen van de vorige politici die of gefaald hebben of gewoon kut zijn...
die maatschappij doen alsof de burgers wat te zeggen hebben door ze te laten stemmen, maar het helpt helemaal geen fuck
ze weeten allang al wie het wordt en onderling is gwn bullshit
wij zelf zullen eg nooit weten wat er 100 procent achter de schermen gesproken wordt of gebeurdt...
stem dan blanco,