Maar als Armstrong achter zijn ploeg aanfietst in de berg etappes is dat toch geen nadeel voor Mayo, Ullrich en Basso..... die kunnen er toch ook achter aan fietsen en wanneer de laatste van US Postal afhaakt demareren (bij wijze van spreken) dat is nou iets wat ik nog steeds niet snap
Ik weet niet of je de etappe van zaterdag hebt gezien, maar dar kon je het dus heel mooi zien.
Het treinje van US Postal begint zich te vormen dat is net wat amstrong wil, hun eigen tempo bepalen.
Je ziet ze stap voor stap afhaken, ze brengen hem allemaal een stukje hoger naar boven.
Het laatste gedeelte van de laatste berg vd buiten catergorie waren, Landis, Hincapie, Beltran al afgehaakt.
Op een gegeven moment geeft Amstrong Azevedo de opdracht meer tempo te maken en het had resultaat, de enige die kon volgen was Basso de rest moest lossen.
Maar mocht er iemand demareren dan gaat hij er zelf wel achteraan hoor, en gaat zijn meesterknecht ook wel mee.
Alleen dat is nu net wat ze allemaal niet kunnen, misschien op Basso na. Het team is te sterk zodat ze niet een aanval kunnen plaatsen.