Ik draag graag een string. Ik vind dat heerlijk zitten en daarnaast erg sexy. Zijn er mannen die het met mij eens zijn?
En wat vinden de vrouwen ervan?
Ieuuuuwwww dat is dus echt een afknapper voor mij
Bij mij blijft de boxer op nummer 1 staan maakt niet uit of ie strak is of niet, vind het allebei wel mooi.
Maar string's of van die balleknijpers vink echt niet mooi
Gadver...als ik ergens wel op afknap is het wel een vent met zo´n flosdraadje tussen zijn reet
Gewoon zo´n lekkere Calvin Klein boxer, en je zit 9 van de 10x goed...
laatste aanpassing
euhm.. neh doe maar niet!
Bah!
Meningen verdeeld zie ik, begrijpelijk..
Ook niet mijn 1e keuze voor een jongen/man.
Maar ja goed als diegene zich er "lekker" in/bij voelt.....
Ieder z'n eigen toch???
1 ding weet ik wel ik moet uit de buurt van Watse blijven.Hij is ruigridder.
Heerlijk zo'n kontfloss aan mijn strakke billetjes.
ik ben niet homo hoor. Zo hetero als het maar kan. Maar ik vind een string gewoon onwijs sexy
Bij een wijf ja .En dan moet ze wel een goed figuur hebben.anders ziet het er nog niet uit.Maar een gast met string vind ik toch verdacht gay
ik draag dat ook nooit, ik zou me een beetje GAY style voelen dan.. sorry
Watse,
Eens in de m,aand heb ik hier iemand die met een hele boel strings langskomt. Een soort van pas-avond met allemaal stgringliefhebbers. Soort van Tupperware idee maar dan voor strings.
2 Gaylord:
Misschien moet je Cobuzz eens een paar leuke stringetjes laten uitzoeken op die stringparty van je, zodat
hij een beetje seksie voor de dag komt bij z´n rendez vous met R-MAN
Indeed,een string is groce en naar mijn id TOTAAL niet sexy 4 guys.
Een mooie strakke boxer rules,en als je t om de looks doet als je een pantalon aanwil orso,doe dan gewoon niks aan,gewoon je naked ass in die broek gooien
Stringetjes zijn voor de chicks,mannen doen al zoveel dingen die "vroeger" just 4 girls waren,mag nog wel een beetje verschil blijven vind ik.
ik ga als vrouw toch ook niet in een boxer lopen???
een vrouw in een boxer kan op zich best sexy zijn
nog nooit een string gedragen maar zal dat ook nooit doen...
vind het op de eerste plaats er niet echt mannelijk uit zien op de 2de plaats lijkt het me ZWAAR bout zitten
donateur
Er zijn genoeg vrouwen die in een boxer lopen hoor Part¥PoeS, dan heb ik het wel over de echte vrouwe boxer's.
Ik heb er zelf ook een paar maar doe ze alleen snachts aan, je kan ze overal kopen en zitten ook heel lekker
maar mijn eerste keus gaat ook naar een string
Nou ik vind een boxer bij een jongen veel mooier en leuker staan. En ja een string vind ik toch echt mooier voor vrouwen.
2l2t> Ja kennuh we doen: Boxer Wearing Bad Slipper Boyzz formerly known as the String Wearing Bad Slipper Boyzz.... of is die te lang???
Als ik iets een totale "turn-off" vind is het een vent met zo´n flosdraad tussen z´n reet. Net zoals een vent in zo´n grote witte Zeeman of Wibra onderbroek met gleuf van voren trouwens
Doe mij maar gewoon een boxer (zo´n strakke, niet zo één van de markt met wippende varkens ofzo erop).
En ik in een lekkere kontfloss Chupa??
Als je niet zo´n dik behaarde ass met van die grote rooie puisten erop hebt, valt erover te discussiëren
laatste aanpassing
donateur
2kleine paniek:
aangezien het feit dak meer boxers draag dan strings is het denk ik verstandiger om voortaan als:
THE BOXER WEARING BEACH SLIPPER BOYS verder te gaan
heb jij je beroep ookal aangepast dan?
hopelijk worden die boxers net zo'n hype als die strings!!!
kzie de vrouwen alweer elkaar in de haren vliegen om zo'n string te bem8igen
2 Confuzer :Ik heb Madonna toch ook nooit gevraagt mij een theorietje van haar uit te leggen,kan ze hoog of laag zingen,maar ik maak mn eigen analyses
String
Bah bah bah bah bah
Idd geef mij maar boxer kan die lekker heen en weer slingeren en ff ventileren
Maar bij n vrouw is t n must zonder string komt ze dr niet in (en wil ik er ook niet in )
Bij sommige mannen in het wel mooi. Maar als je er een bult haar ondervandaan ziet vind ik dat echt lelijk maar ja ik denk wel dat het bij sommige mooi kan zijn.
Maar mijn vriendje zie ik toch liever in een lekker losse boxer ...
Ik heb het weleens geprobeerd een string te dragen, maar ik was blijkbaar de hele dag bezig die ellendig veter van tussen me reet te houden.
Tering wat is dat een klote gevoel.
Nee, wat dat betreft ben ik ouderwets, maar een string vind ik echt niet mannelijk.
Ja, als hij het voor de grap aan zou doen als hij voor me zou strippen ofzo zou ik het welleuk vinden. Maar als ik iemand zou ontmoeten en hij blijkt ineens strings te dragen vind ik het niks.
Conclusie....
Witte (of blauwe) zeeman-onderbroeken met gleuven van voren, boxers met wippende varkens (enz) EN strings voor mannen vallen bij de meeste dames (including me) NIET in de smaak..
Ik hoef mijn vriend ook niet met een tring te zien hoor zou ik hem ook uitlachen whehe. Maar er zullen er heus wel wat zijn die het mmoi vinden en het wel mooi zal staan.
Persoonlijk vind ik het niet mooi.
Laten we het dan toch maar bij die boxer laten hewhehe.
kheb een keer zo'n jackass string gekregen en 1x aangehad onder mijn wetsuit tijdens het wakeboarden! Dit was zeker grappig toen ik mijn wetsuit uitschoot! dus voor die ene keer wast leuk anders echt geeen string voor gasten
haha in Spanje was er een man rond de 40 die liep altijd op het strand in een tanga ze bil te showen... zag dr echt ranzig uit haha
en wat ik van mannen met strings vind? het kan gewoon niet...