Eendje zou graag zelf een verslag geschreven hebben, maar helaas vond een medewerker van PF het nodig het profiel te blokeren en haar te verbannen voor altijd. Ik zeg, Lekker Partyflock ga zo door!
Ik weet niet wie degene was die haar verbannen heeft, maar jij hebt de boodschap die het eendje bracht duidelijk begrepen!
Meneer Buzz fuzz was precies de 100ste die het eendje in zijn mond nam
Het was alweer een tijd geleden dat ik (Sander) op een vrijdag naar een feestje ben geweest (18-11-2005 om precies te zijn). Maar aangezien ik momenteel toch elke zaterdag niet hoef te werken moet ook maar van die gelegenheid gebruik maken dacht ik zo.
En om die reden had ik besloten naar de Bob's in Uitgeest te gaan. Het was echt heel lang geleden dat ik daar geweest was. Om je een indicatie te geven; De laatste keer dat ik er was, werd de muziek verzorgd door de 538 drive in-show ofzoiets
Chosen Few was de chosen one om mijn eendje vast te houden
Toen nog een jong en onwetend jongetje dat net op deze wereld komt kijken, nu nog steeds een jonge god, maar met al iets meer ervaring als het gaat om feestjes en alles wat daarbij komt kijken.
Maar goed, laat ik nu maar eens iets over het feestje zelf neerpennen.
Ik woon in Heemstede dus das echt 20 minuten met de auto van Uitgeest vandaan. Moest op de heenweg nog wel even een paar mensen oppikken, maar dat lag allemaal redelijk op de route.
Rond 22:30 stonden we al op de parkeerplaats, en voor de deur was er dus nog geen rij of iets te bekennen.
Wat me opviel in tegenstelling tot overal waar ik hiervoor heen ben geweest is dat iedereen zich moest legitimeren.
Voor mij, Jesse, Marvin en Sophie geen probleem, maar Jola is dus pas 15 en had dus wél een probleem, maar met wat gepraat hier en wat slijmen daar en een ongelooflijk onoplettende uitsmijter kon Jola tóch naar binnen met behulp van de identiteitskaart van Sophie.
Soort van totaalshotje vanaf het podium gezien
Anyway, wij dus allemaal binnen en maar een beetje de tent verkennen. Wat mij opviel was de muziek die ik hoorde bij binnenkomst. Drum&Bass? Uhm ja, hoi. Nou daar houd ik dus niet zo van. Muntjes gescoort en een plekkie in de zaal geconfisceerd.
Op het podium allemaal DJ's zien staan die ik niet herkende, maar waarvan ik de muziek die ze draaide toch ook niet echt alles vond hebben.
Vond het feestje dan ook weinig interresant tot ik Erwin (Noizefucker) tegen kwam. Met hem nog even wat moeilijke foto's gemaakt, en ff leuk staan babbelen.
Ophidian nu ook infected met het N5H1-partyeendjes virus
Een paar dagen voordat het feest was stond er op PF een bericht dat op het laatste moment Ophidian ook aan de line up was toegevoegd. Ik helemaal blij want Ophidian is toch altijd een leuke aanwinst op de avond.
Inderdaad kwam hij ook draaien, dus ik ging Rick even zoeken, die in de zaal boven was. Echt 10 minuten daarna stonden we dus weer beneden, maar helaas. Ophidian was hem alweer gesplit. Hoelaang heeft ie staan te draaien? 15 minuten?
Maar goed, gelukkig stonden er nog meer leuke namen in de line up op Partfyflock. Maar wacht, wat is dit nu? Waarom zie ik Partyraiser nergens op de timetable staan? Hmmm helaas, jammer joh, die komt niet! Dat was echt even balen, want hij was een van de redenen dat ik mijn kaartje in eerste instantie gekocht had.
Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet, en het is geel
Beneden in de zaal alleen maar early rave en weet ik wat voor oude rare hardcore gedraait. Boven was de muziek iets recenter, maar was het geluid echt bijzonder slecht te noemen. Als je te dicht bij die boxen voor stond kreeg je gewoon echt last van je oren, dus ik snap niet dat er mensen de hele tijd zo dicht bij die boxen konden blijven staan.
Nu te koop bij IKEA een handig bijzet tafeltje, model "Noizefucker"
Als je gehoorbeschadiging wilt, had je daar ff een paar minuten moeten blijven staan. Wat een schel kutgeluid zeg. Dus ja, daar wilde ik niet staan, dus maar weer naar beneden naar de andere zaal met die rare oude muziek.
Ook zoiets, zo sta je te hakken (of een poging daartoe) word het volgende liedje erin gemixd: General Levy. "Wicked, wicked, Jungle is Massive"
Om 03:30 was het de beurt aan Noizefucker om de schade in te halen. In het halve uurtje dat hij draaide moest ie even de verloren beats weer inhalen, en dat deed hij dan ook niet onverdienstelijk.
De muziek van Noizefucker, ja je moet er van houden. Maar ik geloof dat er niet echt superveel mensen waren daar die dat net als ik wel deden.
Ik kan er altijd wel van genieten, maar het meerendeel van het toch al opmerkelijke publiek was niet op te zwepen voor de kwaliteiten van onze goed gebrilde terrortijger.
Omdat ik niet weet wie alle heren waren die ik op het podium heb zien verschijnen kan ik je weinig vertellen over hoe iedereen was. Maar over het algemeen is mijn conclusie dat ze veel te veel oude shit draaide waar ik niet lekker op uit mijn dak kon gaan.
Eerst stiekem dronkenvoeren en dan ermee kunnen doen wat je wilt.
Na Noizefucker ging de BPM counter van 800 weer terug naar 140 en namen Viruz en Bass-D het over met een set die bestond uit alleen maar hitjes. Ik heb er altijd een hekel als andere mensen het zeggen, maar nu ga ik het zelf ook voor het eerst doen: Dit was echt té commercieel. Alleen maar de mainstreamnummers die je écht al 7000 keer eerder hebt gehoord. Misschien leuk voor MOHradio ofzo, maar ik hoef het niet meer te horen op een feestje.
Ik heb deze set dan ook niet af gezien, en heb de afsluiting Zelda, Chosen Few en Ominous niet meer mee gekregen.
conclusie:
Het geluid was niet zoals je mag verwachten op een feest, cker in die zaal boven was geluid kut.
Sfeer was ook niet echt super. Veel gevechten gezien. Ook moest er weer even gepogod worden.
Helaas een feestje waar ik niet echt enthousiast over kan vertellen.
Vanavond naar Sounds of Hardcore. Dus morgen weer een nieuw verslagje van mijn kant.
Toedels! -Pim Ritsel-
Sander












![[023] PimRitsel](/images/user/150835_1275853.jpg)





![:[ EvilEel :[ [Evilicious]](/images/user/29318_2766939.jpg)







