😏

hardstyle × 8
Tickets Qlimax
Uitverkocht
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 01:00 met 41 bezoekers, om 02:30 met 22 bezoekers en om 22:00 met 3 bezoekers.
Er waren 5 meetings, de drukste drie om 01:00 met 41 bezoekers, om 02:30 met 22 bezoekers en om 22:00 met 3 bezoekers.
Verslagen
Door Balletje01 (2293), Dj Furio! (2175), Jesper / Difesa (2378), Dj Marinus (1298), Jos Feestbook (1127).
Door Balletje01 (2293), Dj Furio! (2175), Jesper / Difesa (2378), Dj Marinus (1298), Jos Feestbook (1127).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 1267 | 37% | |
| zeer goed | 1209 | 36% | |
| goed | 647 | 19% | |
| ok | 138 | 4% | |
| voldoende | 71 | 2% | |
| onvoldoende | 39 | 1% | |
| slecht | 20 | 1% | |
| zeer slecht | 1 | ||
| waardeloos | 12 |
Line-up Qlimax
Line-up is niet compleet.
Brennan Heart hardstyle |
D-Block & S-te-Fan hardstyle |
Endymion hardstyle |
Evil Activities hardcore |
Psyko Punkz hardstyle |
Wildstylez hardstyle |
Vision Impossible · visuals |
Statistieken
| 6743 | bezoekers | |
| 915 | geïnteresseerd | |
| 68 / 28 | · | mannen / vrouwen |
| 21.5 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.5 | leeftijd mediaan | |
| 2 | · | nieuwsberichten |
| 2 / 18 | · | forumonderwerpen |
| 5 | · | verslagen |
| DennisvandenBroek.nl: 263 | · | foto's |
| 27 | · | video's |
| 5 | · | meetings |
| 2035 | · | albumfoto's |
| 12503 | · | opmerkingen |
| 689 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (3404 stemmen) |
Video's
Nieuws
Qlimax 2010
29 oktober 2010
In an alternate reality
239
Qlimax 2010
7 september 2010
Op 27 november is GelreDome de locatie waar Q-dance een alternatieve realiteit werkelijkheid laat worden. In de lijn van voorgaande edities, belooft ook deze editie weer een onvergetelijk ervaring te worden... 210
Forum
12503 opmerkingen
En 1 sec later knalt het dak er bijna af. Ik snap dan niet wat er in dat ene jaar verandert is, als ik sommige hier mag geloven draait hij nu opeens als een panneNkoekenmix.
Omdat meneer willem (naar mijn mening) weinig verrassend is, alles wat ie een jaar geleden had was ook super, maar om elke keer weer precies 'tzelfde te horen is gewoon vervelend en zoals ik al zei weinig verassend, mensen willen iets nieuws.
Serieus, nieuwe nummers sinds qlimax 2009 op z'n cd na: Defqon Australie anthem, Club Bizarre, Down with the Hardstyle. Hiervan heeft ie er dus wel 1 zelf gemaakt in een jaar tijd, en de rest allemaal samen. Niet dat daar wat mis mee is, hoe je produceert, maar de qualiteit van de cd en die laatste 3 nummers vind ik zelf minder dan de goeie ouwe headhunterz nummers. Maarja die luister je ook niet 4 jaar lang omdat 't gaat vervelen!
Beetje tegenstrijdig is ook dat 't op twitter bv altijd is: studio studio studio , en dat er dan sinds maart wel 3 nummertjes uit komen rollen (ps: sorry ik vergeet de music made addicts remix van afgelopen week maar daar wil ik geen woorden aan vuil maken).
Nja dat is iig de rede dat ik niet meer langs headhunterz ga, omdat 't idd zoals velen 't noemen een ''standaard hitjes parade'' is. Kijk nou zelf: http://lsdb.nl/set/58344/Headhunterz_-_Defqon.1_2010_Australia_Red_Stage_18-09-2010.html
Ultrablack - Bear Trap (Excision Remix) is 't enige nummer wat mij niks zegt, maar de rest skip ik tegenwoordig op itunes om dat ze gewoon vervelend worden. Misschien ligt door 't grote succes van vroeger de verwachting bij nieuwe producties bij sommige mensen gewoon te hoog (zoals bij mij), dat zou ook kunnen, want bv Club Bizarre vind ik een prima plaat, maar de Australië anthem en down with the hardstyle? Nee bedankt.
en misschien ligt 't ook wel aan het hoge niveau van producties van nieuwe artiesten van tegenwoordig, die nog veel meer hun best moeten doen om door te breken en nog niet een naam als headhunterz hebben staan, en heeft Headhunterz dus zoiets van ja als ik gewoon lekker wat commercieels produceer (kga 'm nu linken trouwens: http://www.youtube.com/watch?v=JkZ_fuhrikA) dan is de main van qlimax en defqon weer vol (knoem maar een voorbeeld) omdat de meerderheid (de niet echte liefhebbers) van zulke troep houdt.
Resultaat,
Headhunterz die 't niet interesseert wat ie produceert qua publieksgerichtheid, als er in volume maar veel publiek is
Scantraxx die tevreden is omdat 't aantal headhunterz fans weer is gestegen
Q tevreden zo lang feesten maar financiele successen zijn
hardstyle fans (helaas de minderheid van 't publiek): moet hhz maar ontwijken omdat 't niet meer boeit aangezien HHZ té populair is bij de niet liefhebbers en daarom te vaak gedraaid wordt (z'n platen dan)
Iemand 't met iets van dit eens?
Stel je voor, je gaat in je dorpje van een paar duizend man een hardstyle feest organiseren. Mensen die niet van hardstyle houden, kennen wel D-block en S-tefan vanwege de populariteit. Organiseer je dus iets met bv, ik zeg maar wat, B-front, dan komen alleen de hardstyle fans uit je dorpje en heeft de rest zoiets van wie de fuck is dat. Boek je daarentegen HHZ, dan zit de tent stampvol, is 't te warm, heb je geen bewegingsruimte, omdat de top 40 mensen die naam ooit hebben gehoord en nu denken van hey is dat in mijn dorp laat ik daar maar eens heen gaan dan (geen benul hebbende van wat voor muziek er gedraaid gaat worden). Wat kies je dan? Boek je dan als organisator B-front of HHZ als 't je om 't geld gaat?
En door dit fenomeen (werkt namelijk precies 'tzelfde bij qlimax), zit 't gelredome 27 nov dus ook weer stampvol, is 't té warm, en is er geen constante bewegingsruimte op de begane grond tenzij je helemaal achteraan staat. T is dus niet alleen producties van hhz die niet meer verassend zijn, maar ook de dagjesmensen die 't verzieken door de zalen stampvol te maken waardoor je uberhaupt niks meer kan als headhunterz draait. Oftewel, al zou de muziek verassend / beter zijn, dan heb je nog niet de ruimte om er op te bewegen.
laatste aanpassing
Iemand 't met iets van dit eens?
+1.. aan t begin was Headhunterz wel vet.. maar ik sta nu niet meer te springen als hij in de line-up staat (zelfde heb ik met DB&STF)
Maar als ik jou moet geloven, 4 nummers is wel erg weinig hoor.. en dan nog steeds overal op de main staan. Tevens vind ik Defqon Australië Anthem wel erg lekker hoor
Maar zo aan de afbeelding te zien, zit Headhunterz niet in de line-up
Mc Ruffian staat idd op Megarave in Zwitserland.
Wie zou de avond dan hosten, Mc Renegade of DV8 ( lijke me logisch ) of wie? Da syndrome zou vet zijn, maargoed is mijn mening!
Da Syndrome
laatste aanpassing
+1.. aan t begin was Headhunterz wel vet.. maar ik sta nu niet meer te springen als hij in de line-up staat (zelfde heb ik met DB&STF)
Maar als ik jou moet geloven, 4 nummers is wel erg weinig hoor.. en dan nog steeds overal op de main staan. Tevens vind ik Defqon Australië Anthem wel erg lekker hoor
Maar zo aan de afbeelding te zien, zit Headhunterz niet in de line-up
Nja als je z'n youtube channel bekijkt sinds z'n album, dan zijn 't er 3 + de MMA remix die er nog niet op staat. En elke keer geef ik 'm opzich de kans (In Qontrol, Qbase) om me te verassen met wat nieuws, desnoods download ik achteraf de liveset, maarja die kans heeftie bij mij en volgens mij bij vele anderen nog niet gegrepen
Iemand 't met iets van dit eens?
ik kan het niet beter verwoorden
ik deel precies de zelfde mening met je.
En ja Studio sessions...zaten nog wat leuke platen tussen...maar dat is dan ook vaak alles wat hij draait,plus wat andere hitjes die grijsgedraaid zijn.
Doe mij ook maar lekker de beukplaten
zelfde heb ik met DB&STF
same here...weet niet precies waarom...heb dat gewoon met die te grote namen...
Uitspraak van Wouter [HS] op donderdag 14 oktober 2010 om 14:55:
zelfde heb ik met DB&STF
same here...weet niet precies waarom...heb dat gewoon met die te grote namen...
nou niet alle grote namen.. Noisecontrollers, Wildstylez, Brennan Heart vervelen nog niet...
nou niet alle grote namen.. Noisecontrollers, Wildstylez, Brennan Heart vervelen nog niet...
klopt, misschien ook omdat die wat meer afwisselen en niet in je standaard uitgaansstad in de kroeg worden gedraaid -.-
nou niet alle grote namen.. Noisecontrollers, Wildstylez, Brennan Heart vervelen nog niet...
nee ok sorry! je hebt gelijk! Wildstylez dan wel een beetje na zijn defqon afsluiting.
Verder BH en NC gaan er altijd wel flink op ja...goed vermaakt op decibel bij beide
Maar toch is BH wel minder bekend,iedereen kent Headhunterz,vraag je naar BH zul je toch wat minder response krijgen.
klopt, misschien ook omdat die wat meer afwisselen en niet in je standaard uitgaansstad in de kroeg worden gedraaid -.-
oke daar heb je een punt
Uitspraak van K-Netiq op donderdag 14 oktober 2010 om 10:44:
Luna vs Crypsis
Hoe graag ik dat ook zou willen is het helaas toch echt
Uitspraak van Fatal inc. op donderdag 14 oktober 2010 om 12:58:
wildstylez vs jdx
Q-dance durft crypsis echt niet op qlimax te zetten.
helaas
als het luna vs crypsis is, dan ben ik dr zowiezo bij!
q-dance durft nietzoveel
denk niet dat ze ooit nog is wat rauws gaan doen..
aangezien t zolang duurde voordat fusion was uitverkocht..
oke daar heb je een punt alhoewel Noisecontrollers beginnen ook wel vaak dezelfde nummers te draaien. InQontrol anthem heb ik nog in elke set horen voorbij komen
daarom komen de noisecontrollers mij ook al eigenlijk de keel uit
mischien word t wel t zelfde liedje als met headhunterz...
laatste aanpassing
donateur
Villain
Yup!!
Heb er ziiinnn in!
Begint trouwens de kaartverkoop van Qountdown 27nov?
Uitspraak van squit op donderdag 14 oktober 2010 om 13:51:
Mc Ruffian staat idd op Megarave in Zwitserland.
Wie zou de avond dan hosten, Mc Renegade of DV8 ( lijke me logisch ) of wie? Da syndrome zou vet zijn, maargoed is mijn mening!
ik ga de avond hosten
prima,.. alles beter dan Ruffian!! verneukte o.a. de hele qlimax cd gemixt door Brennan Heart
prima,.. alles beter dan Ruffian!! verneukte o.a. de hele qlimax cd gemixt door Brennan Heart
kon ik maar draaien, dan werd het een KEIHARD qlimax!
Omdat meneer willem (naar mijn mening) weinig verrassend is, alles wat ie een jaar geleden had was ook super, maar om elke keer weer precies 'tzelfde te horen is gewoon vervelend en zoals ik al zei weinig verassend, mensen willen iets nieuws.
Serieus, nieuwe nummers sinds qlimax 2009 op z'n cd na: Defqon Australie anthem, Club Bizarre, Down with the Hardstyle. Hiervan heeft ie er dus wel 1 zelf gemaakt in een jaar tijd, en de rest allemaal samen. Niet dat daar wat mis mee is, hoe je produceert, maar de qualiteit van de cd en die laatste 3 nummers vind ik zelf minder dan de goeie ouwe headhunterz nummers. Maarja die luister je ook niet 4 jaar lang omdat 't gaat vervelen!
Beetje tegenstrijdig is ook dat 't op twitter bv altijd is: studio studio studio , en dat er dan sinds maart wel 3 nummertjes uit komen rollen (ps: sorry ik vergeet de music made addicts remix van afgelopen week maar daar wil ik geen woorden aan vuil maken).
Nja dat is iig de rede dat ik niet meer langs headhunterz ga, omdat 't idd zoals velen 't noemen een ''standaard hitjes parade'' is. Kijk nou zelf: http://lsdb.nl/set/58344/Headhunterz_-_Defqon.1_2010_Australia_Red_Stage_18-09-2010.html
Ultrablack - Bear Trap (Excision Remix) is 't enige nummer wat mij niks zegt, maar de rest skip ik tegenwoordig op itunes om dat ze gewoon vervelend worden. Misschien ligt door 't grote succes van vroeger de verwachting bij nieuwe producties bij sommige mensen gewoon te hoog (zoals bij mij), dat zou ook kunnen, want bv Club Bizarre vind ik een prima plaat, maar de Australië anthem en down with the hardstyle? Nee bedankt.
en misschien ligt 't ook wel aan het hoge niveau van producties van nieuwe artiesten van tegenwoordig, die nog veel meer hun best moeten doen om door te breken en nog niet een naam als headhunterz hebben staan, en heeft Headhunterz dus zoiets van ja als ik gewoon lekker wat commercieels produceer (kga 'm nu linken trouwens: http://www.youtube.com/watch?v=JkZ_fuhrikA) dan is de main van qlimax en defqon weer vol (knoem maar een voorbeeld) omdat de meerderheid (de niet echte liefhebbers) van zulke troep houdt.
Resultaat,
Headhunterz die 't niet interesseert wat ie produceert qua publieksgerichtheid, als er in volume maar veel publiek is
Scantraxx die tevreden is omdat 't aantal headhunterz fans weer is gestegen
Q tevreden zo lang feesten maar financiele successen zijn
hardstyle fans (helaas de minderheid van 't publiek): moet hhz maar ontwijken omdat 't niet meer boeit aangezien HHZ té populair is bij de niet liefhebbers en daarom te vaak gedraaid wordt (z'n platen dan)
Iemand 't met iets van dit eens?
Stel je voor, je gaat in je dorpje van een paar duizend man een hardstyle feest organiseren. Mensen die niet van hardstyle houden, kennen wel D-block en S-tefan vanwege de populariteit. Organiseer je dus iets met bv, ik zeg maar wat, B-front, dan komen alleen de hardstyle fans uit je dorpje en heeft de rest zoiets van wie de fuck is dat. Boek je daarentegen HHZ, dan zit de tent stampvol, is 't te warm, heb je geen bewegingsruimte, omdat de top 40 mensen die naam ooit hebben gehoord en nu denken van hey is dat in mijn dorp laat ik daar maar eens heen gaan dan (geen benul hebbende van wat voor muziek er gedraaid gaat worden). Wat kies je dan? Boek je dan als organisator B-front of HHZ als 't je om 't geld gaat?
En door dit fenomeen (werkt namelijk precies 'tzelfde bij qlimax), zit 't gelredome 27 nov dus ook weer stampvol, is 't té warm, en is er geen constante bewegingsruimte op de begane grond tenzij je helemaal achteraan staat. T is dus niet alleen producties van hhz die niet meer verassend zijn, maar ook de dagjesmensen die 't verzieken door de zalen stampvol te maken waardoor je uberhaupt niks meer kan als headhunterz draait. Oftewel, al zou de muziek verassend / beter zijn, dan heb je nog niet de ruimte om er op te bewegen.
Amen.....!!
Mensen....kijk eens in het boekje van Q-base of hoe hierboven staat.
Daar staat : op 27 November is Gelredome de locatie waar Q-dance een ALTERNATIEVE REALITEIT werkelijkheid laat worden.
Dus ik denk dat maybe die hele zogenaamde line-up uit het filmpje helemaal niet klopt,met als voorbeeld dus Ruffian.
Maar,mij zal het boeije wie er staat,ik ga toch wel loss,en ben blij dat we kaarten hebben kunnen bemachtigen
Daar staat : op 27 November is Gelredome de locatie waar Q-dance een ALTERNATIEVE REALITEIT werkelijkheid laat worden.
Dus ik denk dat maybe die hele zogenaamde line-up uit het filmpje helemaal niet klopt,met als voorbeeld dus Ruffian.
Maar,mij zal het boeije wie er staat,ik ga toch wel loss,en ben blij dat we kaarten hebben kunnen bemachtigen
laatste aanpassing
Dus ik denk dat maybe die hele zogenaamde line-up uit het filmpje helemaal niet klopt
nee dit is de werkelijke line up
showtek
project 1
brennan heart
Philippe Rochard
Coone
Gostosa
laatste aanpassing
Ik weet niet waar jullie nou allemaal een probleem van maken.
Die drol van een HHZ zal er zoiezo niet zijn.! eindelijk is hij er niet bij.
hij is zelf de host van de avond op een ander feest.
https://partyflock.nl/party/187329:Headhunterz
Die drol van een HHZ zal er zoiezo niet zijn.! eindelijk is hij er niet bij.
hij is zelf de host van de avond op een ander feest.
https://partyflock.nl/party/187329:Headhunterz
Ik weet niet waar jullie nou allemaal een probleem van maken.
Die drol van een HHZ zal er zoiezo niet zijn.! eindelijk is hij er niet bij.
hij is zelf de host van de avond op een ander feest.
https://partyflock.nl/party/187329:Headhunterz
ja? stel dat ie daar tot 4 uur draait, dan ben je alsnog om 5 uur in 't gelredome? zeker vanuit veldhoven?
En dat is dus stel DAT ie tot 4 draait, wat meestal niet op ''zo'n'' soort feest is, in een kleinere locatie.
Meestal is 't daar eerst een dj van 't huis, dan van 1 tot 2 of van 2 tot 3 de uitgenodigde artiest, en dan als afsluiter een huisdj met hardcore ofzo
Nou weet ik niet of dat in de kers ook zo is hoor, maar iig, waarom kan iemand geen 2 gigs op 1 avond hebben?
Desnoods draait ie van 12 tot 1 op qlimax en dan van 2 tot 3 daar!
Bovendien, op QXlusive, Thrillogy, of Qountdown ben je de host
laatste aanpassing
En 1 sec later knalt het dak er bijna af. Ik snap dan niet wat er in dat ene jaar verandert is, als ik sommige hier mag geloven draait hij nu opeens als een panneNkoekenmix.
Omdat meneer willem (naar mijn mening) weinig verrassend is, alles wat ie een jaar geleden had was ook super, maar om elke keer weer precies 'tzelfde te horen is gewoon vervelend en zoals ik al zei weinig verassend, mensen willen iets nieuws.
Serieus, nieuwe nummers sinds qlimax 2009 op z'n cd na: Defqon Australie anthem, Club Bizarre, Down with the Hardstyle. Hiervan heeft ie er dus wel 1 zelf gemaakt in een jaar tijd, en de rest allemaal samen. Niet dat daar wat mis mee is, hoe je produceert, maar de qualiteit van de cd en die laatste 3 nummers vind ik zelf minder dan de goeie ouwe headhunterz nummers. Maarja die luister je ook niet 4 jaar lang omdat 't gaat vervelen!
Beetje tegenstrijdig is ook dat 't op twitter bv altijd is: studio studio studio , en dat er dan sinds maart wel 3 nummertjes uit komen rollen (ps: sorry ik vergeet de music made addicts remix van afgelopen week maar daar wil ik geen woorden aan vuil maken).
Nja dat is iig de rede dat ik niet meer langs headhunterz ga, omdat 't idd zoals velen 't noemen een ''standaard hitjes parade'' is. Kijk nou zelf: http://lsdb.nl/set/58344/Headhunterz_-_Defqon.1_2010_Australia_Red_Stage_18-09-2010.html
Ultrablack - Bear Trap (Excision Remix) is 't enige nummer wat mij niks zegt, maar de rest skip ik tegenwoordig op itunes om dat ze gewoon vervelend worden. Misschien ligt door 't grote succes van vroeger de verwachting bij nieuwe producties bij sommige mensen gewoon te hoog (zoals bij mij), dat zou ook kunnen, want bv Club Bizarre vind ik een prima plaat, maar de Australië anthem en down with the hardstyle? Nee bedankt.
en misschien ligt 't ook wel aan het hoge niveau van producties van nieuwe artiesten van tegenwoordig, die nog veel meer hun best moeten doen om door te breken en nog niet een naam als headhunterz hebben staan, en heeft Headhunterz dus zoiets van ja als ik gewoon lekker wat commercieels produceer (kga 'm nu linken trouwens: http://www.youtube.com/watch?v=JkZ_fuhrikA) dan is de main van qlimax en defqon weer vol (knoem maar een voorbeeld) omdat de meerderheid (de niet echte liefhebbers) van zulke troep houdt.
Resultaat,
Headhunterz die 't niet interesseert wat ie produceert qua publieksgerichtheid, als er in volume maar veel publiek is
Scantraxx die tevreden is omdat 't aantal headhunterz fans weer is gestegen
Q tevreden zo lang feesten maar financiele successen zijn
hardstyle fans (helaas de minderheid van 't publiek): moet hhz maar ontwijken omdat 't niet meer boeit aangezien HHZ té populair is bij de niet liefhebbers en daarom te vaak gedraaid wordt (z'n platen dan)
Iemand 't met iets van dit eens?
Stel je voor, je gaat in je dorpje van een paar duizend man een hardstyle feest organiseren. Mensen die niet van hardstyle houden, kennen wel D-block en S-tefan vanwege de populariteit. Organiseer je dus iets met bv, ik zeg maar wat, B-front, dan komen alleen de hardstyle fans uit je dorpje en heeft de rest zoiets van wie de fuck is dat. Boek je daarentegen HHZ, dan zit de tent stampvol, is 't te warm, heb je geen bewegingsruimte, omdat de top 40 mensen die naam ooit hebben gehoord en nu denken van hey is dat in mijn dorp laat ik daar maar eens heen gaan dan (geen benul hebbende van wat voor muziek er gedraaid gaat worden). Wat kies je dan? Boek je dan als organisator B-front of HHZ als 't je om 't geld gaat?
En door dit fenomeen (werkt namelijk precies 'tzelfde bij qlimax), zit 't gelredome 27 nov dus ook weer stampvol, is 't té warm, en is er geen constante bewegingsruimte op de begane grond tenzij je helemaal achteraan staat. T is dus niet alleen producties van hhz die niet meer verassend zijn, maar ook de dagjesmensen die 't verzieken door de zalen stampvol te maken waardoor je uberhaupt niks meer kan als headhunterz draait. Oftewel, al zou de muziek verassend / beter zijn, dan heb je nog niet de ruimte om er op te bewegen.
En hoe voel je je daarbij?
laatste aanpassing
Dus ik denk dat maybe die hele zogenaamde line-up uit het filmpje helemaal niet klopt,met als voorbeeld dus Ruffian
dus die djs laten zich op de foto zetten, om er niet te staan..
hoop dat je gelijk hebt

















![Wouter [HS]](/images/user/723471_2117887.jpg)







