😏

hardcore × 25
Tickets & prijs Thunderdome
| Voorverkoop: | € | 45 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 29 meetings, de drukste drie om 01:00 met 117 bezoekers, om 20:00 met 43 bezoekers en om 02:00 met 27 bezoekers.
Er waren 29 meetings, de drukste drie om 01:00 met 117 bezoekers, om 20:00 met 43 bezoekers en om 02:00 met 27 bezoekers.
Verslagen
Door Lovin' the hardstyles (2513), anoniem (1711), anoniem (2751), anoniem (1253), anoniem (1429).
Door Lovin' the hardstyles (2513), anoniem (1711), anoniem (2751), anoniem (1253), anoniem (1429).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 1112 | 23% | |
| zeer goed | 1943 | 41% | |
| goed | 1115 | 23% | |
| ok | 265 | 6% | |
| voldoende | 131 | 3% | |
| onvoldoende | 108 | 2% | |
| slecht | 40 | 1% | |
| zeer slecht | 19 | ||
| waardeloos | 33 | 1% |
Foto's (→ toon alle 340 foto's)
fotograaf: Stijn
Line-up Thunderdome
Line-up is niet compleet.
| 1Hedendaagse Slooppartij |
|---|
zo 00:00 - 01:00: Max Enforcer |
zo 03:15 - 04:00: Bike |
| 2Ouderwets Slopen |
| 3Toekomstig Sloopwerk |
za 23:30 - 00:30: Clone |
Statistieken
| 9146 | bezoekers | |
| 2389 | geïnteresseerd | |
| 66 / 29 | · | mannen / vrouwen |
| 22.4 | gemiddelde leeftijd | |
| 22.3 | leeftijd mediaan | |
| 10 | · | nieuwsberichten |
| 4 / 11 | · | forumonderwerpen |
| 5 | · | verslagen |
| Stijn: 342 | · | foto's |
| 3 | · | video's |
| 29 | · | meetings |
| 3856 | · | albumfoto's |
| 6697 | · | opmerkingen |
| 1207 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (4766 stemmen) |
Nieuws
Thunderdome 3cd
18 december 2009
Vanaf zaterdag 19 december aanstaande is de cd compilatie ‘Thunderdome’ verkrijgbaar. De CD bevat drie CD’s gemixt door de Thunderdome slopers: ‘Panic’, ‘Partyraiser’ en ‘Tymon’. De CD is een samenvatting van het gelijknamige evenement, waar op de drie stages behoorlijk wat sloopgevaar plaats gaat vinden. 176
Opa Drokz op bezoek bij Thunderdome freak #1
17 december 2009
Afgelopen weekend was Opa even op bezoek bij waarschijnlijk de grootste Thunderdome verzamelaar. 170
Thunderdome
11 december 2009
Volgende week is het tijd voor een potje onvervalst beuken in de Jaarbeurs Utrecht. Welke artiesten je de 19e gaan voorzien van het grove geweld wist je al, nu alleen nog de timetable. 184
Thunderdome roept op tot slopen
19 november 2009
De Thunderdome 2009 editie draait om slopen; slopen in de site, slopen in de studio en nu sloopt de organisatie vol overgaven verder. De finale slooppartij vindt plaats op 19 december in de Jaarbeurs. 373
Producers oproep Drokz, Neophyte & Thunderdome
16 november 2009
Het was een smerig klusje om 5 tracks te selecteren van de ruim 150 ingezonden remixen. Aftersho-Q, Prototype, System Shock, Mr. Speederman & DavidCentral; Congrats! Check op www.thunderdome.com/producers?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock de 5 geselecteerde tracks en breng je stem uit! 387
Thunderdome website 2.0
6 november 2009
Afgelopen week heb je op www.thunderdome.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock kunnen zien hoe Drokz & Neophyte de line up op strakke wijze onthullen.
Het is nu tijd voor de mannen om nog wat spullen kapot te maken. Het kapotmaken gebeurt uiteraard op brute wijze, kijk en geniet... 127
Thunderdome 2009
30 oktober 2009
Dat slopen hoog in het vaandel staat bij de Thunderdome 2009 editie is inmiddels duidelijk. 248
Thunderdome, Drokz en Neophyte zoeken; slopers/producers (M/V) 337
Thunderdome 2009
11 september 2009
Aanstaande zaterdag (12 september) start om 10.00 uur de ticketverkoop via Ticketonline.nl en Free Records Shop. Voor €45,- ben je verzekerd van een flinke dosis hardcore-geweld. Als je de trotse eigenaar bent van een Thunderdome tattoo ben je sowieso veilig.
Naast de gewijzigde set up van hallen kan Thunderdome ook met trots melden dat het anthem dit jaar in handen ligt bij de hardste combinatie van hardcore-pioniers Neophyte & Drokz. 153
Thunderdome 2009
31 augustus 2009
Hou 'm vast! 261
Forum
6697 opmerkingen
juno sounds zijn ook vet!
de nord lead heeft ook een leuk geluidje!
Vette sounds ja
Daar kan je naar blijven luisteren en elke keer krijg ik kippenvel
Heb nu ook al zin aan Hitmachine @ Pandemonium 26 December!!
Maar zowieso Pandemonium gaat het feest van 2009 worden
laatste aanpassing
moet ik effe terug bladeren in me TD collectie
bespaar je de moeite, heb ik al gedaan.
Maar de Posters & flyers vertellen toch echt wat anders
maarja zijn veel mensen weer na afgehaakt
Had het wat met die 7 meter breede deur te maken
bespaar je de moeite, heb ik al gedaan.
Maar de Posters & flyers vertellen toch echt wat anders
okok, hehe ja is ook eigenlijk niet van mijn tijd he
blijft dus wel een stukje van me jeugd wat ik niet vergeet, ookal is het maar een piepklein beetje ivt. de mensen die destijds er middenin zaten.
laatste aanpassing
Had het wat met die 7 meter breede deur te maken
of het slechte geluid? of de enorme rij bij binnenkomst? of gewoon alles ?
okok, hehe ja is ook eigenlijk niet van mijn tijd he ik kreeg toen ik een jaar of 7-8 was een cd van me pa. die mocht ik zelf uitzoeken. als mannetje van toen kon ik niet lezen laat staan de namen van dj's. ik koos geheel op plaatje de cd uit die ik wilde hebben. Thunderdome 18 was mijn keus, omdat deze die mooi getekende psycho man op de hoes had staan die mij toen wel stoer leek. daaruit is mijn liefde voor hardcore ontstaan. heb op latere leeftijd alle andere vorige en opvolgende delen erbij gekocht.
blijft dus wel een stukje van me jeugd wat ik niet vergeet, ookal is het maar een piepklein beetje ivt. de mensen die destijds er middenin zaten.
Bij mij precies hetzelfde, alleen was het bij mij Thunderdome 13! Die clown....
laatste aanpassing
2007 dacht ik wel...
Ja, van de editie van 2007 gingen alle 25.000 kaarten uitverkocht
maarja zijn veel mensen weer na afgehaakt
Tja, maar ondertussen zijn er ook weer veel bijgekomen
en dat is nou net wat het zo lekker hakbaar maakt
Wat het zo lekker hakbaar maakt is die 909 kick
Het vette van een Hi-Hat is dat je op bepaalde momenten in een track je adrealine extra wordt verhoogd.
En als je dan ook nog van die gruwelijke breakbeats (bijv: Ruffneck) dan kan het voor mij al bijna niet meer stuk.
Als je dan ook van die scheurende Juno melodielijnen hebt dan val ik gewoon bijna om zo gruwelijk
Erg jammer dat je zoiets tegenwoordig gewoon niet meer hoort. Terwijl het naar mijn idee wel echt iets geniaals is en blijft. Waarom die sound nou zo opeens verdween zal wel te maken hebben met het in mekaar kakken van de scene.
Maar denk als je nu op dit moment zulke platen uit zult brengen in de style. Dat het echt super verkoopt. Vooral omdat veel liefhebbers van deze stijl ook van vinyl houden. Er zijn zat geinterreseerde mensen en liefhebbers van die style.
(Maarja op dit moment is het nog maar goed van Cenobite nog hard bezig is)
en het tempo ligt lager, dus hou je het beter vol.
Ja als je bijvoorbeeld naar een moh gaat wel voor een early stage.
Maar ik zal zeggen kom de 26ste van December naar Pandemonium.
Daar ligt het tempo veel hoger & krijg je Early voorgeschoteld wat je nergens anders hoort.
laatste aanpassing
Wat het zo lekker hakbaar maakt is die 909 kick
Het vette van een Hi-Hat is dat je op bepaalde momenten in een track je adrealine extra wordt verhoogd.
En als je dan ook nog van die gruwelijke breakbeats (bijv: Ruffneck) dan kan het voor mij al bijna niet meer stuk.
Als je dan ook van die scheurende Juno melodielijnen hebt dan val ik gewoon bijna om zo gruwelijk
jij begrijpt hardcore
Wat het zo lekker hakbaar maakt is die 909 kick
*zucht* zal je daar inderdaad gedeeltelijk gelijk in moeten geven.
Als ik mij niet vergis dan kwam door de 909 ook gelijk die onnatuurlijke bassdrum er, en dat is inderdaad de basis van de muziek die wij kennen als 'early'
Dus die kick (een korte toon van hoog naar laag geloof ik) is inderdaad waardoor deze muziek zo lekker hakbaar is, maar zonder de claps en de hi-hats was het lang niet zo geweldig geweest.
Luister maar naar 'the power of XTC'.
De basis is inderdaad die lekkere kick waar je eigenlijk niet stil op kan blijven staan, (wat ik met de tegenwoordige hardcore die blijkbaar een te lange bassdrum of iets dergelijks heeft niet heb) maar hij gaat pas echt lekker als de clap en mogelijk ook nog hi-hats erbij komen. Vooral als die nog iets gepitched word.
Helaas hoor ik deze plaat niet vaker op feesies.
(uiteraard wel in eigen collectie8))
laatste aanpassing
zal je daar inderdaad gedeeltelijk gelijk in moeten geven.
maar zonder de claps en de hi-hats was het lang niet zo geweldig geweest.
Daar moet ik jou weer gelijk in geven
Luister maar naar 'the power of XTC'.
en voor de mensen die hem niet hebben op .mp3 : http://www.youtube.com/watch?v=rVauOcjPZUQ
laatste aanpassing
Ik denk zo'n liefhebber die heeft hem wel op plaat
had ik hem maar op plaat
laatste aanpassing
























