Partyflock
 
here

Dit evenement is verplaatst naar vrijdag 30 oktober 2009 om 21:00

Zie Syndrome voor de nieuwe informatie.

Syndrome

· The Hardcore Spectacle
Syndrome
georganiseerd door Site

XPO Kortrijk (binnen) op de kaart
Doorniksesteenweg 216
Kortrijk
België🇧🇪
hardcore × 10

Tickets & prijs Syndrome

Voorverkoop:€ 30,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.

Line-up Syndrome

🇳🇱 techno, hardcore
🇳🇱 hardstyle
🇳🇱 hardcore
hardcore, hardstyle, trance, techno
🇮🇹 hardcore
🇳🇱 hardcore
🇳🇱 hardcore
🇳🇱 hardcore
🇮🇹 hardcore
🇳🇱 hardcore, house, hardstyle
· MC 🇳🇱 hardcore

Statistieken

35Partyflockbezoekers
55Partyflockgeïnteresseerd
74 / 22·mannen / vrouwen
22.8Partyflockgemiddelde leeftijd
22.1Partyflockleeftijd mediaan
222·opmerkingen

222 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 86195, 129373, 88085}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 23 augustus 2009 om 18:20:
line up


Benieuwd naar zondag :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ErebusBE op donderdag 27 augustus 2009 om 18:57:
Benieuwd naar zondag


zojuist de line-up van phase 04 eens bekeken, ziet er echt wel deftig uit qua hardcore.
promo, endymion, kristof, partyraiser, art of fighters, d-passion enzo
bass events leert het! :d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Giles op donderdag 20 augustus 2009 om 16:27:
Uitspraak van Glenne op donderdag 13 augustus 2009 om 22:13:
en must have's: italian room met:


Uitspraak van Glenne op donderdag 13 augustus 2009 om 22:13:
akira


:lol:

zal wel weer zeer saaie line up zijn , zoals altijd in belgië
Waarschuw beheerder
Wie maakt de line-up even bekend? :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joram op zondag 30 augustus 2009 om 20:45:
Wie maakt de line-up even bekend?


Ben ik ook op aant wachten jaa:d
 
Waarschuw beheerder
kom op jongens, we wille die lijn zien!
Artiest Defoil
Waarschuw beheerder
de line up staat blijkbaar niet in de boekjes die ze op adrenaline hebbe uitgedeeld... en ik had verwacht dat ze daar normaal in zouden staan... ik vrees dat de line up pas officieel op de site van Bass Events word gezet en dan kunne we nog lang gaan wachte :s
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Defoil op zondag 30 augustus 2009 om 21:58:
de line up staat blijkbaar niet in de boekjes die ze op adrenaline hebbe uitgedeeld... en ik had verwacht dat ze daar normaal in zouden staan... ik vrees dat de line up pas officieel op de site van Bass Events word gezet en dan kunne we nog lang gaan wachte


hij stond er niet in? :/
wat een vage toestand! mss op een of andere poster die daar hangde?
 
Waarschuw beheerder
bass events is misschien vergeten dj's te boeken :rot:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 augustus 2009 om 01:33:
bass events is misschien vergeten dj's te boeken


lol :p
 
Artiest Saigon
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 augustus 2009 om 01:33:
bass events is misschien vergeten dj's te boeken :rot:


gewoon een cd opzetten en klaar
Waarschuw beheerder
ja se dit staat op de bass events site bij line up van syndrome : "line-up will be announced at Adrenaline, 30th of August."


gas met die zooi!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 augustus 2009 om 05:51:
gewoon een cd opzetten en klaar


ze zetten gewoon een radio op het podium en laten dan de hele nacht Q-music aan het woord :lol:
Waarschuw beheerder
tword dit of thrillogy dus nog maar ff afw8 voor line up zeker in elk geval die van thrillogy is al vet

maar het mag deze wel worden
noize suppressor (live)
the stunned guys vs maddog
meccano twins
anime
nosferatu vs endymion
promo vs d-passion
paul elstak
the viper
dj vince
amnesys
predator
catscan
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
E noid vs negative A :p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van h@rdStyl€b0y op maandag 31 augustus 2009 om 15:30:
maar het mag deze wel worden
noize suppressor (live)
the stunned guys vs maddog
meccano twins
anime
nosferatu vs endymion
promo vs d-passion
paul elstak
the viper
dj vince
amnesys
predator
catscan


dan ben ik er zeker :)
Waarschuw beheerder
Het was idd de bedoeling om de line-up via het Bass Magazine op Adrenaline aan te kondigen,
maar omdat het park het niet zag zitten dat we magazines zouden uitdelen, die dan wellicht over gans hun parking en op de straat terecht zouden komen,
hebben we besloten nog een weekje te wachten en op Laundry Day uit te pakken.

Het artwork en de line-up is dus allang klaar, we wachten alleen nog heel effe met alles bekend te maken ;-)

Wat we al wel kunnen verklappen is dat iedere dj de volle 60 minuten in de spotlight zal staan.
Zit dus niet te wachten op een "kijk eens hoeveel namen we op een affiche krijgen" - line-up.

Syndrome zal om de artiesten en hun eigen muziek/stijl gaan, omringd door de nodige show natuurlijk.
Waarschuw beheerder
dank u bass events voor het standaardantwoord :p
met andere woorden de line-up is nog niet klaar :-) want het heeft 0,0 procent nut om te wachten op Laundry Day ge zien Bass Events niks meer met Laundry Day te maken heeft en er zelfs geen area meer heeft; die eers is nu aan coone zijn label.

Het magazine vind ik ook iet of wat een zwakke repliek gezien bass events anders altijd affiches met line-ups ophangt. Slaat dus nergens op :no:

Wij als fans hebben liever eerlijkheid dan dit dertien in een dozijn standaardantwoord als er onvoorziene problemen opduiken ;-)
Je kon namelijk de dag niet slechter kiezen; de line-up gaat voor mij al een monster moeten zijn om niet voor Thrillogy te kiezen ...

En wat lult bass events nu over die 60-minuten per dj? lolz :p
moeten wij dat als een toegeving zien ofzo :d lol bij mijn weten zijn dj sets van een uur al decennia lang standaard ... tenzij live sets die duren steeds meer dan een half uur. Gezien je ook zegt dat elke set 60 minuten duurt verklap je ook zelf dat er geen live sets zijn? :o

ja sorry ik doe moeilijk :p lolz ... maar de line-up moest er gewoon al lang zijn. KLAAR. Geen excuses :-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van pimpieboy op dinsdag 1 september 2009 om 00:13:
dank u bass events voor het standaardantwoord
met andere woorden de line-up is nog niet klaar want het heeft 0,0 procent nut om te wachten op Laundry Day ge zien Bass Events niks meer met Laundry Day te maken heeft en er zelfs geen area meer heeft; die eers is nu aan coone zijn label.

Het magazine vind ik ook iet of wat een zwakke repliek gezien bass events anders altijd affiches met line-ups ophangt. Slaat dus nergens op

Wij als fans hebben liever eerlijkheid dan dit dertien in een dozijn standaardantwoord als er onvoorziene problemen opduiken
Je kon namelijk de dag niet slechter kiezen; de line-up gaat voor mij al een monster moeten zijn om niet voor Thrillogy te kiezen ...

En wat lult bass events nu over die 60-minuten per dj? lolz
moeten wij dat als een toegeving zien ofzo lol bij mijn weten zijn dj sets van een uur al decennia lang standaard ... tenzij live sets die duren steeds meer dan een half uur. Gezien je ook zegt dat elke set 60 minuten duurt verklap je ook zelf dat er geen live sets zijn?

ja sorry ik doe moeilijk lolz ... maar de line-up moest er gewoon al lang zijn. KLAAR. Geen excuses


Zo is dat :d
Waarschuw beheerder
Graag gedaan !

Alle dj's liggen al weken vast beste vriend. JIJ mag ze stuk voor stuk een mailtje sturen om te vragen of dat inderdaad wel zo is,
dat lijkt me écht iets voor jou ! Dan kan JIJ als "fan" ons "standaardantwoord" misschien ontmaskeren ! Dat zou zoooo cool zijn...

Op Syndrome zullen er inderdaad "slechts" 10 dj's draaien, elk 1 uur, geen battles, geen live-acts.

En we verwachten hier op Partyflock zeker geen hulde hoor, laat staan enig krediet tot aan het feest zelf.
Vroeger was er de kritiek (lees gezeik) dat we geen hardcore-only feest deden,
en nu we er een gaan doen, is het voor sommigen van tevoren al kut...

Feesten zat, dus iedereen kiest toch lekker zelf waar ze naar toe gaan.
Waarom al dat negatief gedoe toch altijd ?
Je stapt toch ook niet binnen bij de bakker om te zeggen "heey, IK vind bruin brood vies !"
Waarschuw beheerder
Bass events laat hier toch zware steken vallen ... 31 oktober => mijn 18e verjaardag dus kzou zeker naar een vet feesje wille gaan, dus ik wacht al lang op de line up van syndrome ... Uiteindelijk op 30 augustus vol me spanning zitte wachten ... geen line up -_- ... dag daana nog steeds niets, dag daarna ontdek ik dan dat de line up bekendmaking verplaats is naar laundry day (wat betekent dat der toch iets fout is gelopen).

Met de TE vette line up van Thrillogy moet BE toch al met iets heel vet trug moeten komen, want 30 euro ver een flopfeesje tegenover 45 euro ver een strakke line up ... NA-AH ni logisch.

Ik zal in ieder geval al gaan zoeken voor buslijnen of iet dergelijk richting den Bosch ;)
No offence voor Bass-Events ... maar ze moeten mss is wat minder naar het geld kijken en meer naar het publiek
Waarschuw beheerder
Dat sommigen liever nu dan komende zaterdag de line-up gekend hadden, dus teleurgesteld zijn dat ze moeten wachten, dat snappen we best.
We hadden hem gewoon in een kort berichtje online kunnen zetten, zonder meer, maar dat is'm ook niet hé.

We kijken niet naar de line-ups van andere feesten in Nederland en we willen ons feest er zeker niet mee meten of vergelijken.
Wij doen ONS concept in Kortrijk, in BELGIË, een totaal andere regio, in een vette hal waar we stevig kunnen knallen en een dikke show kunnen brengen.
Waarschuw beheerder
Als Bass events bewijst dat ze voor een goed geluid zorgen deze keer ...
((Want ik moet zeggen dat bij alle vorige feesten van bass events het geluid in de hardcorezaal toch altijd het minste was van alle stijlen ))

Dan ben ik weer een trouwe aanhanger maar als het licht en geluid nu opnieuw tegenvalt op dit feest terwijl jullie zich dit keer helemaal toeleggen op de hardcore dan zullen jullie mij nietmeer zovaak zien op een feest van jullie :)

Buiten Reverze afgelopen jaar want daar krijgen jullie van mij toch wel een flink stuk :respect: voor ;)

Mijn eigen hoop is ook nog dat de hardcore line-up kan concurreren met die van thrillogy en ik hoop ook stiekem dat enkele van de dj's die daar komen ook afzakken naar Kortrijk ;)

In ieder geval zijn wij weer massaal aanwezig met minstens 1 bus uit noord-limburg en ik hoop dat jullie nu bewijzen dat jullie ook de hardcore liefhebbers echt eens grotendeels met een goed gevoel naar huis kunnen laten gaan :)
Ik spreek nu wel alleen over ons deel wat na bassleader en summerfestival zwaar teleurgesteld was in de hardcore ;)

The Qontinent was dan wel prachtig geluid voor Belgie in de Hardcore ;)

Veel succes ! en tot dan
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joram op dinsdag 1 september 2009 om 16:38:
concurreren met die van thrillogy


het is standaard dat er altijd naar een ander feest gekeken wordt als er in ons eige land een groot hardcore event te doen is.doet hier totaal niet ter zake.


Uitspraak van Bass Events op dinsdag 1 september 2009 om 12:26:
Op Syndrome zullen er inderdaad "slechts" 10 dj's draaien, elk 1 uur, geen battles, geen live-acts.


oké, kan er dan toch nog een goeie MC bij

Uitspraak van Bass Events op dinsdag 1 september 2009 om 12:26:
Vroeger was er de kritiek (lees gezeik) dat we geen hardcore-only feest deden,
en nu we er een gaan doen, is het voor sommigen van tevoren al kut...


heel mooi dat er nu een feest komt! had het niet verwacht
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kotzaak op dinsdag 1 september 2009 om 16:50:
het is standaard dat er altijd naar een ander feest gekeken wordt als er in ons eige land een groot hardcore event te doen is.doet hier totaal niet ter zake.


nouja ff die zin corrigeren :lol:
voor een keer er een groot hardcore feest in ons eigen land is!
daar voor al heel wat respect voor bass events, en hopelijk kunnen ze ook het nodige aantal decibel uit de expo krijgen.
maar laat ik het hierbij zeggen, kortrijk is niet een stad zoals gent, antwerpen & hasselt. Het is heeeeeel wat kleiner dan deze steden, waarbij ook minder gezeur zal zijn hopelijk!
En hopelijk bass events, een knalde line-up!
(Unexist, Mad Dog, Noize Suppressor, Panic, Endymion, Nosferatu, Tha Playah, Art Of Fighters en nog enkele)
dan zou ik echt heeeeel blij zijn :lol: een keertje geen korsakoff & angerfist
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van pimpieboy op dinsdag 1 september 2009 om 00:13:
Je kon namelijk de dag niet slechter kiezen; de line-up gaat voor mij al een monster moeten zijn om niet voor Thrillogy te kiezen ...


Uitspraak van Defoil op dinsdag 1 september 2009 om 12:54:
Met de TE vette line up van Thrillogy


kom nou tevette lineup, die namen staan op elk feest :loser:. Q-dance heeft dit jaar voor mij alleen feesten gegeven met standaard namen. En dan telkens word gezegt: top lineup... Zo kan ik het ook :rot:.

Kijk eff Mysteryland bijvoorbeeld: hoe voorspelbaar, standaard is die lineup!:s


En zo te zien word het mc Apster hierzoo:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 1 september 2009 om 19:44:
Kijk eff Mysteryland bijvoorbeeld: hoe voorspelbaar, standaard is die lineup!


wat wil jij dan? :/
en toch blijf je gaan naar die standaard line-up, bv the qontinent, zo een standaard line-up vond ik het niet :/
en dan nog waarom klaag je over q-dance als er geen 1 event van q-dance (buiten the qontinent en q-stage op tomorrowland)
ow ja en uuh pimpieboy is al meer dan die line-up'jes gewend, volgens mij heeft hij het over het algemene van thrillogy en dat vind ik ook wel een super line-up!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 1 september 2009 om 19:44:
kom nou tevette lineup, die namen staan op elk feest . Q-dance heeft dit jaar voor mij alleen feesten gegeven met standaard namen. En dan telkens word gezegt: top lineup... Zo kan ik het ook .


thrillogy is van B2S :loser:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 1 september 2009 om 19:44:
kom nou tevette lineup, die namen staan op elk feest :loser:.


naja okeh ... voor een feesje in nederland is da normale line up ... maar moest het een feesje zijn in belgie zou half belgie zot worden ;)