😏

hardcore × 25, industrial hardcore × 11, early hardcore × 2
Tickets & prijs Thunderdome
| Voorverkoop: | € | 45 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Meetings
Er waren 33 meetings, de drukste drie om 01:00 met 146 bezoekers, om 20:00 met 35 bezoekers en om 21:30 met 31 bezoekers.
Er waren 33 meetings, de drukste drie om 01:00 met 146 bezoekers, om 20:00 met 35 bezoekers en om 21:30 met 31 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)
Verslagen
Door anoniem (2088), anoniem (3812), Lovin' the hardstyles (2043), anoniem (1451), Erwin_1975 (861), MC_Sphere (1452), PaperPlanes (955), Nevz (1320), The prince of Darkness (904).
Door anoniem (2088), anoniem (3812), Lovin' the hardstyles (2043), anoniem (1451), Erwin_1975 (861), MC_Sphere (1452), PaperPlanes (955), Nevz (1320), The prince of Darkness (904).
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 2115 | 34% | |
| zeer goed | 2480 | 40% | |
| goed | 1187 | 19% | |
| ok | 203 | 3% | |
| voldoende | 107 | 2% | |
| onvoldoende | 49 | 1% | |
| slecht | 24 | ||
| zeer slecht | 7 | ||
| waardeloos | 32 | 1% |
Line-up Thunderdome
Line-up is niet compleet.
| 1Mainstage |
|---|
zo 00:00 - 01:00: Max Enforcer |
zo 04:00 - 04:30: Bike |
| 2Early Hardcore |
zo 01:00 - 01:30: Rayzor, Mad-E-Fact, Triple Six, Crossbone |
| 3Industrial |
Statistieken
| 11585 | bezoekers | |
| 3056 | geïnteresseerd | |
| 66 / 29 | · | mannen / vrouwen |
| 21.9 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.8 | leeftijd mediaan | |
| 5 | · | nieuwsberichten |
| 18 / 27 | · | forumonderwerpen |
| 9 | · | verslagen |
| -= Flatliner =-: 323 | · | foto's |
| 2 | · | video's |
| 4954 @ 3× 2 | · | winactie |
| 33 | · | meetings |
| 7401 | · | albumfoto's |
| 5908 | · | opmerkingen |
| 1501 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (6204 stemmen) |
Video's
Nieuws
Thunderdome
17 december 2008
Aanstaande zaterdag opent de Jaarbeurs haar deuren voor Thunderdome 2008.
In dit nieuwsitem vind je naast de time-table belangrijke informatie over Thunderdome. Lees deze goed door zodat je klaar bent voor deze dikke editie van Thunderdome! 503
Thunderdome website release
5 november 2008
Vandaag gaat de website van de komende editie op www.thunderdome.com?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock online. Op deze dikke site vind je sets van diverse artiesten, het anthem, video’s & trailers van de afgelopen jaren, pics en antwoorden op veel gestelde vragen.
De meest gestelde vraag is elk jaar of je met een Thunderdome tattoo gratis naar binnen mag, het antwoord is JA, voor de rest van je leven! Deze en andere vragen worden op Thunderdome.com beantwoord. 137
Line up Thunderdome
22 oktober 2008
De hardcore-scene maakt zich op voor de 2008 editie van Thunderdome. Het sfeertje zit er al volledig in, het enige wat nog ontbreekt is de line up. 199
Thunderdome
19 oktober 2008
Met nog twee maanden te gaan maakt de hardcore scene zich op voor het zestien jarig bestaan van Thunderdome in de Jaarbeurs Utrecht. De verwachtingen van de line up op 20/12 zijn hooggespannen..... 130
Thunderdome
8 september 2008
Zaterdag 20 december aanstaande wordt de 2008 editie van Thunderdome gehouden. Deze 16e jaargang van Thunderdome wordt gehouden in de locatie waar het ooit is begonnen met The Final Exam; de Jaarbeurs. Deze locatie heeft in het verleden bewezen uitermate geschikt te zijn voor het hardcore geweld dat Thunderdome vertegenwoordigd. 293
Forum
5908 opmerkingen
niet als je kaartje wordt ingenome
je moet toch altijd eerst op id gecontroleerd worden
voordat ze je kaartje kunnen/mogen scannen.
en innemen mogen ze volgens mij ook niet
alleen toegang weigeren?
je moet toch altijd eerst op id gecontroleerd worden
voordat ze je kaartje kunnen/mogen scannen.
en innemen mogen ze volgens mij ook niet
alleen toegang weigeren?
op de meeste grotere feesten word eerst je kaartje gescand en word je daarna na de detectie poortjes geleid waar ze meestal om id vragen(als ze je al vragen , hebk nooit gehad)
dus komt erop neer .. als je je moet legitimeren en je bent jonger dan 18 dan ben je je kaartje kwijt en sta je buiten
laatste aanpassing
je moet toch altijd eerst op id gecontroleerd worden
voordat ze je kaartje kunnen/mogen scannen.
en innemen mogen ze volgens mij ook niet
alleen toegang weigeren?
bij scumworld 2006 in de hemkade werd mijn kaartje toch echt ingenomen en voor me neus verscheurd..
zou ik ook doen.. anders heb je de hele tijd dezelfde lui voor je staan die zich of niet konden legitimeren of te jong zijn
vind ik op die dvd van uh .. defqon geloof ik wel vet
3 van die jochies met bomberjack aan legerbroekie en kisten en kale koppen enzo .. echt nog jochies zie je die over het hek waren geklommen en backstage rondliepen
werden in het bijzijn van een camera gevraagd wat ze wouden gaan doen
vind ik op die dvd van uh .. defqon geloof ik wel vet
bij scumworld 2006 in de hemkade werd mijn kaartje toch echt ingenomen en voor me neus verscheurd..
Bij Nightmare in Rotterdam 2006 kwam een vriend van me er niet in omdat hij te vaag uitzag, kaartje werd ingenomen, maar hij kreeg wel netjes zijn geld terug
(permanent verbannen)
dat lag met name aan de locatie pik..
spijt me toch echt heel erg ik vind de rai beter dan jaarbeurs bij de rai mocht je tenminste chill een stickie roken en bij jaarbeurs werd je er uit gegooid als je een stickie aan et roken was
laatste aanpassing
moet je even contact opnemen met ID&T
Hoeft niet dat is al 16 jaar bekend dat je met een Thunderdome tattoo binnekomt
spijt me toch echt heel erg ik vind de rai beter dan jaarbeurs bij de rai mocht je tenminste chill een stickie roken en bij jaarbeurs werd je er uit gegooid als je een stickie aan et roken was de locatie is nie zo super belangerijk maar ik vind dat je wel gewoon los moet kunnen gaan en relax je stickie moet kunnen roken want alles wordt verpest et is geen feesten meer .. je mag Niet meer... Blowen Roken Dit dat zus zo wel minderrr .
dus de jaarbeurs is minder alleen omdat je er niet mag blowen?? dan heb je bij de RAI denk ik gewoon mazzel gehad qua security want in amsterdam geldt normaal ook gewoon zero-tolerance beleid..
plus het geluid is in de jaarbeurs een stuk beter, je stond er niet anderhalf uur in de rij en het is niet zo'n fokking doolhof..
ook al is de RAI voor mij dichterbij, ik ben blij dat t weer terug is in de jaarbeurs














![:lol:[S]aNdErMaN[HC]:lol:](/images/user/498010_1811353.jpg)











