Partyflock
 
here

VOLTT loves summer

· Festival foto's
album,263 · zeer goed · ical
VOLTT loves summer
georganiseerd door

NDSM-Werf (buiten) op de kaart Site
NDSM-Plein 28
Amsterdam
Nederland🇳🇱
techno × 12, groove

Tickets & prijs VOLTT loves summer

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 26,75
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)
Verslagen
Door Pindaaa (792), Wakker Dier (1080), Techno Dr (409).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig16521%
zeer goed32240%
goed24130%
ok435%
voldoende132%
onvoldoende101%
slecht51%
zeer slecht0
waardeloos2

Line-up VOLTT loves summer

Main
house, techno
🇸🇪 techno
🇪🇸 house, techno
· live 🇬🇧 techno
techno
🇺🇸 techno
🇬🇧 house
· live house, techno
· live 🇩🇪
1Huiskamer stage
house, techno
house, techno
🇩🇪 techno
house
techno

Nieuws

De voorbereidingen voor het Voltt festival op zaterdag 30 augustus lopen inmiddels op volle toeren. Zo is de terreinindeling helemaal klaar en zal er naast de open air stage aan het water een kleine gemoedelijke "huiskamer" stage op het grasveld naast de oude scheepshelling komen. Hier kan je dansen, hangen, wat eten en relaxen. Verder zal de terreinindeling kleinschalig blijven om het gemoedelijke karakter van het festival te behouden. 21
VOLTT loves summer, don't we all love summer. Op zaterdag 30 augustus vindt voor de derde maal het VOLTT loves summer festival plaats op de NDSM-Werf te Amsterdam. 15

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
[30-08] - VOLTT loves summer festival- Carl Craig, Alex Under, Pole, Beyer... f:techno249
Voltt zwarte gucci zonnebril gevonden ? f:techno13
Voltt Loves Summer Afterparty Paradiso muziek2
Voltt: armani bril kwijtgeraakt f:techno11
GZ: (gesloten) Kaartje Voltt @ NDSM tickets2
TK: 1 kaartje Vollt tickets4
GZ: Voltt tickets5
GZ: Kaartjes gezocht Voltt Loves Summer tickets3
TK: HELP! Kaart voor Voltt gevraagd tickets2
GZ: (gesloten) Kaart Voltt 30-08-2008 tickets1
GZ: (gesloten) Kaartje Voltt Festival tickets1
GZ: Kaart VOLTT tickets2
GZ: Kaartje Vollt tickets1
Zoekt kaartje! :) tickets14
GZ: kaartje voltt tickets2
GZ: 2 kaarten Voltt gezocht! tickets6
(gesloten) 2 kaarten Voltt loves Summer 30 aug €50 tickets3

909 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van trailer trash op zondag 31 augustus 2008 om 16:31:
de dj's zeggen ook dat in het buitenland mensen veel meer uit hun dak gaan maar als je maar een hand vol feesten heb in een jaar neem je alles voor lief.


Ik vind dat zo'n onzin. Als ik de muziek vet vind die er wordt gedraaid dan ga ik uit mn dak, of dat nou 5 of 35 keer per jaar is. En ik denk dat wij in NL ook in verhouding aardig wat geld betalen voor onze feesten (entree/drank/eten) dus een beetje kritisch zijn moet kunnen vind ik. En er is een verschil tussen kritiek geven en zeiken ;)
Waarschuw beheerder
en we worden ook kritisch omdat we naar idioot veel feesten gaan, je gaat alles verglijken met elkaar..

dat ik begon met feesten vond ik écht alles leuk en vet.. dat wordt steeds minder :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van p a u l a - l a op zondag 31 augustus 2008 om 14:07:
wat een drugsgebruik!


ja, dus?? had je last van die mensen??
ik merk op feesten waar iedereen aan de drugs zit er niets gebeurt maar of feesten waar iedereen aan de drank zit worden de mensen vervelend en zijn er altijd wel vechtpartyen :S

verder was het erg slecht geregeld..

eerst een uur in de rij gestaan voor we binnen waren :S en binnen stonden er ook overal grote rijen ( heb tevergeefs een pizza proberen te halen, na een half uur maar weg gegaan.. 3 pizza's tegeljk in de oven :/ )
en de wc's :rot:
na 3 dagen nature one waren de wc's nog schoner en die pisrivier was ook ranzig..
volgend jaar geen voltt voor mij.. :no:

nog even positief.. wat een heerlijk weer B) en tog een gezellig feestje gehad met de vriendjes en dinnetjes :cheer:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
wc's jammer, maarja fak it ik ga niet voor de wc's naar een festival..
heb hooguit 1 minuut gewacht bij de muntjes en 5 min wachten bij t fouilleren. voordeel als je iets vroeger bent
Waarschuw beheerder
was gewoon vet!
Waarschuw beheerder
gewoon een vet chille dag gehad.. al echt moeten lachen op het pondje..hhahaDEZE BOOT IS DEFECT..hha ja hoor..
heerlijkke set van 2000 and one..
carl deed het ook goed.. sfeer was echt enorm goed.
Werkzaam bij Symbiotic Sessions
Artiest {SHOWLIST artist 58830, 23062}
Waarschuw beheerder
donateur
Heb echt een topdag gehad, muzikaal had ik niets te klagen, al was het soms iets meer luistermuziek dan losgaanmuziek, maar dat mag van mij best, vooral overdag en dit was ook de bedoeling van de organisatie.

Sommige faciliteit waren niet echt geschikt voor het hoge bezoekersaantal, maar de meeste dingen kun je met een beetje slim plannen en handelen heel makkelijk oplossen. Tuurlijk kunnen dingen beter, maar dat gaat niet ten koste van mijn feestbeleving. Ik vind altijd wel een topplek om te dansen, iets leuks te doen of een slimme shortcut of truc.

Heb me super vermaakt.
Waarschuw beheerder
Polder heel dik! Alex Under ook lekker. Carl Craig erg teleustellend, jammer want het is en blijft een held, en Beyer moet gewoon lekker alleen op Awakenings blijven draaien, Huiskamerstaige niet de moeite waard..
Dat gezeik over de wc's...misschien moeten mensen gewoon behoefte doen in de pot ipv ernaast, scheelt een hoop..
Enige wat ik echt kut vond was dat de kluisjes op waren!
En voor de dames: kappen met die minimalbandjes op je hoofd, ziet er niet uit, tijd voor een nieuwe hype!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Aantal punten voor de organisatie:

- Met zo'n hete zon zorg je dat er extra rijen bij de ingang zijn zodat mensen snel naar binnen kunnen en niet 1 UUR in de hitte in de rij moeten staan
- Uitverkocht feest is prima voor jullie zakken, maar zorg er dan ook voor dat de food stands ook 2x zolang zijn en ook 2x meer mensen staan in vergelijking met verleden jaren. 1/2 UUR in die hitte voor een hamburger in de rijs staan slaat nergens op!
- Zorg voor personeel die de wc's schoon houdt. Er lag gewoon letterlijk schijt in de wc's! (al vroeg ik mezelf af toen ik dat zag of we nog wel in een beschaafde wereld wonen)
- Brug bouwen die de 2 area's met elkaar verbindt prima, maar zorg er ook voor en 2 security mensen daar staan die ervoor zorgen dat niet iedereen op de trappen gaat staan zodat doorlopen naar de andere area´s bijna onmogelijk wordt.
- Ook al is het eigen verantwoordelijkheid van de bezoekers, is het toch wel slim om met zo'n hete dag zonnebrandcrème bij de wc's neer te zetten.

Ik denk dat iedereen bij organisatie met een stijve lul heeft rong gelopen zodra het uitverkocht was en mooi weer voorspeld was, en tjah...zodra er te weinig bloed bij de hersens komen, krijg je dit soort shit!

Al met al was het een prima dag. Zelf had ik rekening gehouden met de drukte en hitte dus was vroeg zonder problemen binnen. Maar hele boel vrienden (een bus vol wel te verstaan) niet dus! Als ze nou ook deze punten voor elkaar hebben, hebben we in NL wéér een heerlijk festival bij :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marklano op zondag 31 augustus 2008 om 14:40:
ik zou zeggen, ga niet meer naar techno feestjes


dus je wil zeggen dat dit heel normaal is op technofeesten?? :S
en wilde je zelf zeggen dat je vond dat het allemaal goed geregeld was?? :/
Uitspraak van Marklano op zondag 31 augustus 2008 om 14:40:
zeikerd!


ik weet niet of je de opmerkingen van het feest heb gelezen maar dan zijn we allemaal zeikerds :[
( mark spammen :cheer: )
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marklano op zondag 31 augustus 2008 om 14:40:
ik zou zeggen, ga niet meer naar techno feestjes, zeikerd!


Mark, ik zou zeggen: beter lezen! :loser:
Want:
Uitspraak van verwijderd op zondag 31 augustus 2008 om 16:44:
En er is een verschil tussen kritiek geven en zeiken


Er staan in mijn bericht een paar min-en plus punten, wellicht heeft de organisatie er iets aan als je aangeeft waar het beter kan. Wat betreft de wc's en de wachtrijen ben ik trouwens zeker niet de enige die "zeikt".
Daarnaast heb ik zeker geen spijt van mijn eerste technofeest, want ik heb erg genoten van Beyer. Denk dat het juist erg leuk kan zijn ook eens een andere stijl te proberen dan je gewend bent, dus helaas: wie weet komen we elkaar nog eens tegen :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Vfreaky op zondag 31 augustus 2008 om 18:55:
ja, dus?? had je last van die mensen??


ik irriteerde me er inderdaad wel aan. werd inderdaad een aantal x lastig gevallen.
Waarschuw beheerder
stelletje zeikerds zijn jullie!!!!
Waarschuw beheerder
ten eerste lekker sfeertje. maakt al een hoop goed. vond de set van 2000 and one het best bij de heerlijke zon passen.
en wie nou nog zegt dat die carl craig goed vind.. op 3 feestjes gehoord en alle 3 x kut. maargoed dat is mijn mening.
muzikaal was het weer niet helemaal toppie. maar met al topdag gehad! de wc's roken heerlijk (L)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -Moos- op zondag 31 augustus 2008 om 20:14:
En voor de dames: kappen met die minimalbandjes op je hoofd, ziet er niet uit, tijd voor een nieuwe hype!


haha, ja mooi, de indianenlook. Indianen en jaren '70 tennis was inspirerend dit jaar of wat.
Waarschuw beheerder
Waardeloze organisatie, muziek saai, veels te druk. Hoezo kleinschalig houden?? Bedoelde ze kleinschalig houden in de organisatie kosten... Carl Craig werd leuk na de plaat van Patrick Baumel vond ik persoonlijk. En te veel opgefokte beveiliging en die vervolgens niks deed toen er een vechtparty ontstond. FOCK VOLTT
Waarschuw beheerder
Was een leuk feestje, Inderdaad slecht georganiseerd. Na een uur wachten op een hamburger het maar opgegeven en naar de pizza stand gegaan die opeens een uur later openging. Wc's ook verschrikkelijk. De muziek en het lekkere weer maakte het alsnog allemaal weer goed =D
Werkzaam bij Club von Westen
Artiest {SHOWLIST artist 73226, 71218}
Waarschuw beheerder
Zijn er nog mensen gewond geraakt toen ze een flesje water op een hoofd kregen??:P zag ze aardig hard gooien met die flessen;)
Heeel leuk dagje gisteren, lekkere muziek;
Wel vervelend dat sommige mensen nog steeds niet door hebben dat het meenemen van opblaasbaar / lichtgevend speelgoed en je verkleden als jaren 90 tennisser niet echt origineel meer is... veel 'kijk mij' publiek dus;)
Waarschuw beheerder
donateur
pepepeppepeprakakakakakaprikikikdengdengdengkreeee­hatseflatbrengkedenggggggggggg knalluh!!!
Waarschuw beheerder
Top feest

Top weer

Top muziek

Top sfeer

en de rest laten we voor wat het was :P. Kijk het toch allemaal een beetje positief mensen :D
Waarschuw beheerder
Fijn feestje!! Volgend jaar alleen niet meer op de teenslippers!! Wat een opgave was dat, ongeschonden (lees: zonder pis op de blote voetjes) de wc's uitkomen... Verder vette muziek, mooie vrouwen, veel bier, veel zon en veel lachende gezichten!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Vfreaky op zondag 31 augustus 2008 om 18:55:
ik merk op feesten waar iedereen aan de drugs zit er niets gebeurt maar of feesten waar iedereen aan de drank zit worden de mensen vervelend en zijn er altijd wel vechtpartyen


!!Hear hear!! (mee eens)


Uitspraak van mindster op zondag 31 augustus 2008 om 23:33:
Wel vervelend dat sommige mensen nog steeds niet door hebben dat het meenemen van opblaasbaar / lichtgevend speelgoed en je verkleden als jaren 90 tennisser niet echt origineel meer is... veel 'kijk mij' publiek dus


is toch niet vervelend :P
ik vind het meestal wel dope om die chille/wause/spacende/relaxe/lieve/knappe & lelijke mensen te zien :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mindster op zondag 31 augustus 2008 om 23:33:
Wel vervelend dat sommige mensen nog steeds niet door hebben dat het meenemen van opblaasbaar / lichtgevend speelgoed en je verkleden als jaren 90 tennisser niet echt origineel meer is... veel 'kijk mij' publiek dus;)


mm.. ik vind ze vaak wel iets toevoegen aan een feest. het zijn ook vaak de mensen die het meest los gaan. vind ze in ieder geval niet storend. laat staan vervelend..
Werkzaam bij Firma Beatmuziek
Artiest {SHOWLIST artist 46030, 53120, 66573, 33922}
Waarschuw beheerder
Wat een negatieve mensen allemaal. Op het feestje zelf zag ik iedereen toch aardig vrolijk rondlopen.

Gelukkig heb ik de lange rij niet mee hoeven maken omdat ik pas om 6 uur arriveerde. Was geweldig zo met het ondergaande zonnetje en fijne muziek. Vieze wc's horen er misschien gewoon wel een beetje bij, daar laat je je feest toch niet door verneuken?
Waarschuw beheerder
ik heb me weer super goed vermaakt met iedereen!!
jammer dat ik er pas zo laat kon zijn..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 1 september 2008 om 02:31:
Uitspraak van mindster op zondag 31 augustus 2008 om 23:33:
Wel vervelend dat sommige mensen nog steeds niet door hebben dat het meenemen van opblaasbaar / lichtgevend speelgoed en je verkleden als jaren 90 tennisser niet echt origineel meer is... veel 'kijk mij' publiek dus

mm.. ik vind ze vaak wel iets toevoegen aan een feest. het zijn ook vaak de mensen die het meest los gaan. vind ze in ieder geval niet storend. laat staan vervelend..


Dikke Word,, geweldig juist allemaal verschillende soorten (vage) mensen:D
Waarschuw beheerder
We hadde, 5 bucks enwa pille mee!(8) zij hadde 5 bucks en wa pille mee!(8)
maar ownee ojee alleen polder draaide niet alsn gay;)!
Waarschuw beheerder
top festival!
met meer voordelen dan nadelen als je het mij vraagt!