😏

georganiseerd door Sonne Mond Sterne 

–
Festivalwiese (buiten)
Wetteraweg
Saalburg
Duitsland🇩🇪
Festivalwiese (buiten)

Wetteraweg
Saalburg
Duitsland🇩🇪
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
| geweldig | 132 | 88% | |
| zeer goed | 17 | 11% | |
| goed | 1 | 1% | |
| ok | 0 | ||
| voldoende | 0 | ||
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Sonne Mond Sterne
Line-up is niet compleet.
| 1Mainstage |
|---|
za 21:30 - 22:45: Northern Lite |
za 23:00 - 00:15: Mia |
zo 00:40 - 02:10: Daddy G |
| 2Maincircus |
za 21:45 - 22:45: Klee |
zo 03:00 - 04:30: Tiefschwarz zo 03:00 - 04:30: Ali Schwarz, Basti Schwarz |
| 3Cocoon @ Sms-festival |
za 20:00 - 23:00: D Diggler |
zo 02:00 - 03:00: Sebastian Mullaert, Marcus Henriksson |
zo 06:00 - 09:00: Toni Rios |
| 4Freude Am Tanzen @ Sms-festival |
zo 04:30 - 09:00: Das Krause Duo |
| 5Broken Harmony @ Sms-festival |
| 6Muna @ Sms-festival |
za 18:00 - 21:00: Sierra |
| 7Muna Afterhour |
za 10:00 - 12:00: Markus Welby |
za 12:00 - 14:00: Lexy |
| 8Freshboat @ Sms-festival |
za 11:00 - 12:00: Electric-Sun |
za 14:00 - 15:00: Ullswaterschmidt |
za 15:00 - 16:00: Norman Weber |
zo 01:00 - 02:00: Steve Nash |
| 9Second Stage / Brandenburg Allstars |
zo 00:00 - 01:00: Deph |
zo 08:30 - 09:30: ASP |
zo 09:30 - 10:30: Norman Graf |
zo 10:30 - 11:30: AL |
Statistieken
| 304 | bezoekers | |
| 214 | geïnteresseerd | |
| 67 / 26 | · | mannen / vrouwen |
| 23.5 | gemiddelde leeftijd | |
| 23.8 | leeftijd mediaan | |
| 2 | · | forumonderwerpen |
| 2 | · | verslagen |
| 211 | · | albumfoto's |
| 115 | · | opmerkingen |
| 45 | · | waarderingen |
| geweldig | · | stemresultaat (150 stemmen) |
Forum
| Forumonderwerp | Forum | # | Tijd |
|---|---|---|---|
SonneMondSterne 2008 ![]() | f:techno | 305 | |
Line up sms 2008 ![]() | f:techno | 39 | |
TK: Een kaartje Sonne Mond Sterne 2008 voor maar 60,- euro! ![]() | tickets | 1 |
115 opmerkingen
weet nog steeds niet naar welk festival ik wil in duitsland, welke is het dichtste bij de grens en heeft de beste prijs kwaliteit verhouding??
idd, bij N1 heb je alle muziekstylen(vind ik ideaal), daardoor heel veel verschillende types: van gabbers tot clubsletjes, maar moet zeggen dat de sfeer er niet minder om is, zijn in elk geval weinig dagjesmensen dus echte partymachers!!
sms is meer voor de echte techno/electro liefhebber, daardoor denk ik wel een intiemer sfeertje. minpunt vind ik wel de reisafstand, maar aan de andere kant at is 6uur rijden op een mensenleven??
weet nog steeds niet naar welk festival ik wil in duitsland, welke is het dichtste bij de grens en heeft de beste prijs kwaliteit verhouding??
idd, bij N1 heb je alle muziekstylen
(...)
sms is meer voor de echte techno/electro liefhebber, daardoor denk ik wel een intiemer sfeertje. minpunt vind ik wel de reisafstand, maar aan de andere kant at is 6uur rijden op een mensenleven??
Wat ik jammer aan N1 vond is dat de camping en festival terrein ver van elkaar af liggen. Bij SMS ligt het terrein direct aan de (gratis) camping.
Beide festivals zijn super, op hun eigen manier.
N1 is overweldigend en divers, terwijl SMS veel kleiner is en meer gericht op een specifieke doelgroep.
Die 5 a 6 uur rijden naar SMS zijn het waard. Vorig jaar heb ik N1 en SMS bezocht, en dat is perfect te doen!
Een ander verschil is: N1 zijn 2 nachten (zonder de campingparty mee gerekend) en SMS is van vrijdag 18:00 tot zondag ergens in de middag non-stop.
laatste aanpassing
Een ander verschil is: N1 zijn 2 nachten (zonder de campingparty mee gerekend) en SMS is van vrijdag 18:00 tot zondag ergens in de middag non-stop
Vorig jaar ook beide festivals gepakt en stond versteld dat het festival op N1 rond 6 uur al stopte (afgezonderd van een campingparty waar 15 man stond.) Bij SMS was ik wederom verbaast maar dit keer omdat het daar tussendoor gewoon niet stopt. 4 uur 's middags wakker worden met "Camera's ready, get ready to the flash" van de Brandenburg Allstars vandaan. mmmm heerlijk wakker worden toch!
middags
ben ik gewoon niet op het terrein geweest
ben ik gewoon niet op het terrein geweest .. Best erg eigenlijk.. Ik zat elke middag te zuipen in dat vage cafe (waar je ook kon eten)!! Echt te grappig daar! Schnaps kopen voor 1,50! In het meertje douchen! Mijn middagen op de camping waren echt te grappig! Dit jaar wil ik wel even het terrein op lopen om te kijken hoe en wat.. Vorig jaar had ik gewoon geen zin om 30 min door de blubber te lopen... Ik hoop dit jaar op gewoon solid underground.. Ik hoef niet perse zon ofzo..
Ik heb dus geen voet op de laute camping gezet (op het kleine tentje na tegenover het festival terrein) met al die blubberzooi, ga ik dit jaar dus zeker ook een kijkje nemen. Het hoeft van mij ook echt geen 30 graden te worden, als het er maar geen moeras is.
laute camping
dat was donderdag koning! echt te mooi voor woorden! We kwamen milosh tegen en we zijn toen meteen naar allemaal tenten gegaan! Zo vet! Rookmachines, 1 kleine mini lazer! Echt vet huis, tuin en keuken shit! En dan toch vet sfeer kunnen maken! Heel vet! Wij waren ook smerig aan het doen! Ik zeg wel... SCHOENEN REUS!!! Die simpele bootschoentjes kopen! Makkelijk in- en uitstappen! Kunnen vies worden! 5 euro.. Ik heb geen 1 dan laarzen aangehad! Echt zo irritant.. Ik kon veel makkelijker lopen omdat mijn schoen niet zo bleef zitten..!
Erger dan vorig jaar kan echt niet kwa weer! Ik heb er zin in!
dat was donderdag koning! echt te mooi voor woorden! We kwamen milosh tegen en we zijn toen meteen naar allemaal tenten gegaan! Zo vet! Rookmachines, 1 kleine mini lazer! Echt vet huis, tuin en keuken shit! En dan toch vet sfeer kunnen maken! Heel vet! Wij waren ook smerig aan het doen! Ik zeg wel...
Dat was echt geniaaaaal inderdaad...
fuck kan niet meer wachten!!!
Lutzenkirchen
Die man rockt inderdaad echt de pan uit! Briljant om hem tussen Tresher en Meinhardt te zetten. Dat wordt van te voren tanken, brommer helm op en gaan met die banaan!
Very nice idd,
25 graden en zon!
http://www.zoover.nl/duitsland/hessen/hanau/weer
voor zover ik weet ligt Hanau bij Frankfurt hoor..
(aangezien ik laatst in Hanau in een hotel heb gezeten met Love Family Park)
en dat ligt totaal niet in de buurt van SMS!
























