Mills draaide briljant! Vond alleen geluid niet optimaal. Strings of Life met die Martin Luther King sample, wat 'n perfect einde! Kippenvelmomentje Ritzi Lee vond ik het 1e uur matig, daarna iets beter! Leuk feestje, veel bekenden en leuke after!
Wat een avond weer! Wanneer gaat het gebeuren dat we ons 'normaal' gedragen in de poema! Sjonge jonge jonge.. het gaat echt nergens over!!! Heerlijke avond gehad!
3 topdj's Hele avond echte TECHNO!. Dikke platen kwamen voorbij en Mills zijn 909 stuk blijft gruwelijk
het moest Rollen,het rolde,het heeft gerold en het bleef maar doorrollen!wat een held zelde zon gruwelijke set gehoord!Muzikaal hoogtepunt!Was erg gezellig!
masterlijk!!! beetje warm maar wel gezellig, Jeff bedankt.
vond t errrg gezellig ..jeff blijft koning!!! .. lekker doorpompen met ritzi ..perfecte afsluiter!! ..was na jeff alleen de weg kwijt hahaha ..topfeestje!!
Mills is absoluut koning!!! Wat een held!! Zelden zo'n vette set gehoord. Oppakken, meenemen, niet meer loslaten! En string of life was het perfecte einde.
Het moment van Martin Luthers King's speech samen met Strings of Life alleen was de fee van Jeff al waard! Herinneringen zijn niet te koop en zulke mooie herinneringen als aan het optreden van Mills gisteren in Poema zijn al helemaal schaars! Mag ik trouwens ook een groot applaus voor Ritzi Lee en K.Cee? Geweldige nacht! Op naar Cocoon en 27 mei - Tomorrow met debuut in Nederland van Guy Gerber (en die ROCKT ook!!!)
Wat een sfeer! Mocht nog even tegen Tjeerd zeggen dat het 'zijn' feest was. Lekker bijdehand . Nee maar serieus, toffe gast en hoe hebben we genoten bij Ome Jeff!!
Nog een dikke week te gaan en een van de grootste techno-DJ’s ter wereld, wizard Jeff Mills, zal de scheuren in de muur van de Utrechtse Club Poema RAW draaien. Op 13 april draait hij een drie uur set op Tomorrow. Nu het steeds dichterbij komt wil de organisatie de bezoekers graag op de hoogte brengen van een paar aanpassingen om deze nacht zo perfect mogelijk te laten verlopen. 25
Kijk naar buiten! De winter is duidelijk voorbij, de lente komt eraan! De organisatie van Tomorrow wordt altijd vrolijk als het kwik omhoog schiet. Dan is het tijd voor mooie plannetjes en leuke initiatieven. Voordat het zomerfestivalseizoen aanbreekt staan daarom nog drie dikke edities van Tomorrow in Club Poema RAW op het programma met als onbetwiste eyecatcher een exclusief optreden van Detroit legende Jeff Mills op vrijdag 13 april. 23