Geweldig genoten!! Wat 'n feest! Druk en warm en zoals altijd gezellig!! Geweldige set van DJ Kyran J in de kleine zaal!
Een superstart van een super crazyland weekend ! Iwan & Michael...weergaloos en wat een afsluiting van Mike en Bas & Ram. Ben nog aan het nagenieten...
Erg leuk feest,muziek erg lekker zeker Iwan en Michael maar ook Mike en cor de fijne man en bas en ram nou eigenlijk gewoon erg goed,je ziet dat de Hemkade weer helemaal terug is met feesten organisatie bedankt!!!
Wat ik niet snap...je gaat deels naar een feest vanwege de line-up. Vervolgens kan je nergens vinden wie waar HOE LAAT draait. Zodoende Dana gemist, erg jammer. Muziek over t algemeen te soft, te veel pauzes, zelfs in achterste zaal. Wel weer super gezellig en goede sfeer. Dresscode kon ik niet zoveel mee. Geen geklooi met kleingeld bij wc's en (bijna) niet wachten, top!
Leuk feest! Goeie sfeer! op naar de volgende CL! Dubbel feest dan
Super feest.... Hemkade, bedankt voor de nieuwe toiletten muziek had iets beter gekund in de kleine zaal, maar het het naar mijn zin gehad!
Ohhhh lekker feestje weer lekker vermaakt, en het was toch een beetje anders omdat er veel mensen niet bij waren, maar veel andere juist weer wel Werd goed gedraait, heb het gezellig gehad en heb me goed vermaakt - jammer alleen van het thema -
Echt genoten! Wat een heerlijk feesie! Wel druk en warm, maar met leuke mensen een super avond gehad!
Ik vond het zeker niet te druk, vond het prima te doen Heerlijk genoten van de muziek en de gezelligheid!! Genius Wel jammer dat er zo veel mensen waren die geen moeite hadden gedaan om iets leuks aan te trekken
Het was een topfeestje alleen de muziek wat minder en de nieuwe toiletten zeker een pluspunt
Michael en Iwan Toppers!!! wat een show, en leuk dansie op t einde Rob & MC Joe ook lkkr gedraaid!! Mike S op t einde Super!! Verders veelste druk en 2 HOTT!!
een erg leuke avond! maar wat was het druk! en gooi de volgende x gelijk alle wc's open aub!
Jep...weet nu weer wat crazyland inhoud. Al twee jaar niet geweest. Topfeest gehad...alleen jammer dat niet iedereen zich aan de dresscode gehouden heeft. Was vroeger wel anders
ik heb genoten mensjes!!!!!!! ook al was het druk...maakte voor mij niets uit!
Was gezellig, maar VEEL te druk!!
was een super avondje heb het onwijs naar me zin gehad (Mike.S was helemaal super...)gewoon een Topavond gehad
Aankleding feest toppie en verrassend, iets te druk om lekker te dansen, De volle 100% lof over het duo Iwan en Michael Dieters (jeetje die 2 toppers weten wat feesten is!!!!!), beetje lof voor de set van Mike.... maar de rest van de dj's in de Main: jullie moesten je schamen! Let eens op het publiek: "Music is the Answer" .
Was een heerlijke party! De muziek was in het begin wat te soft maar later ging het helemaal los! Ook weer erg leuke party people ontmoet! Till next time Crazyland!
Was erg gezellig feestje, alleen de muziek viel wat tegen, was overal beetje hetzelfde, had wat harder gedraaid mogen wordn
vond de muziek onder de maat....... was wel weer super gezellig zoals altijd bij crazyland
dj iwan en michael dieters tering wat hebben jullie en show neer gezet echt helemaal super!!!! toppers ga zo door super!!! voor de rest grazyland veelste druk en het is niet wat ik had verwacht.
Michael en Iwan.... .....Wat een superset kanjers...ging helemaal uit mn dakkie...as always!!!
Zitten nu lekker thuis te chillen!! Vond de muziek over het algemeen tegenvallen, veel van hetzelfde. Jammer dat er wat prolemen waren met de luidsprekers. Jean Jammer dat dat niveau niet de rest van de avond werd doorgezet!!!
Wat houdt de dresscode nou in tijdens het Crazylandweekend? En: Crazyland keert na vier jaar terug in Rotterdam op 12 mei. Ook maak je nog steeds kans om een reis naar Ibiza te winnen. 57
Heel af toe doet Crazyland wel eens gek en kun je vele prijzen winnen die niet misselijk zijn! Met Crazyland weekend voor de boeg en Pinkster vibe al in gedachten kunnen alle mensen een superprijs winnen naar 't zonnige eiland Ibiza!! 124
Buiten is het weer guur. Windkracht 9 was geen uitzondering deze week. Mensen snakken alweer naar de lente. En naar Crazyland 7 en 8 april. In het paasweekend van 7 en 8 april dan geeft Crazyland weer het feestweekend van de lente.
Crazyland geeft jou als bezoeker grote korting op kaarten voor Crazyland Weekend 7 en 8 april Hemkade 39
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 28.8, leeftijd mediaan: 27.9 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling