Hmmm heb het licht weer mee uitgemaakt! Zeer goed dus!
ik heb uwxp veel vetter meegemaakt.. maar heb me wel vermaakt
Helemaal !! Zo leuk dat iedereen zn best doet zich aan de dresscode te houden! Onze complimenten voor de organisatie. De muziek was super en gelukkig niet zo warm. Hopen er nu altijd bij te zijn!!
Wederom weer een superfeest, mooie aankleding, super line up!!!!! Thanks organisatie voor alles!!!!
Muziek int begin minder maar verder "superlekker" vermaakt!!!
Muziek in grote zaal was erg slecht kwa geluid, bliss zaal super, mikeS maakte er in de grote zaal alsnog wel feestje van ! Over het geheel een top avond en wat een mooie kleding zeg... XX
Het geluid in de grote zaal was echt drama. Toen de kleine zaal "Bliss" open ging daar heen gegaan en net als vele niet meer weggegaan. Super sets en een véél beter geluid. BLiSS bedankt voor toch een top nacht.
Sluit me aan bij de klachten over de muziek, gelukkig was in de Bliss zaal Bruze wat vullen Bruze en Lady Bee elkaar lekkera aan zeg pffff!!!!
lekker gzellig feest... voor het eerst wat meer in de Bliss zaal geweest vanwege de muziek daar!!! Een goede welverdiende zomerstop voor de UW-XP organisatie en we hopen op een spetterende opening van het nieuwe seizoen!!!
kvond t weer een top avondje.. gezellige sweer , mense en veel leuke oude lieve bekende... for them
Super feestje weer hoor, kwam inderdaad wat traag op gang nou jah behalve wij dan maar dat kwam omdat we er al een hele dag defqon op hadden zitten Bruze en Lady Bee vullen elkaar inderdaad erg goed aan! Bliss zaal was wederom beter dan de grote zaal! Jammer van de ene barman op t plein
slechste UW-XP tot nu toe. muziek was zwaar onder het niveau, wat ik van UW-XP gewend ben, de viooliste die kattengejank stond te "spelen", was echt een domper. gelukkig was de muziek in de kleine zaal veel beter.
Was weer een geslaagd feessie. Mooie aankleding en leuke mensen. Ik kon ook moelijk op gang komen, toen maar naar de Bliss zaal gegaan. Geweldige muziek daar. Bruze and Lade Bee
De muziek was in het begin wat matigjes maar dat kwam snel weer goed, mike S draaide zzzeeer relaxed! trouwens, wat had iedereen verschrikkelijk z`n best gedaan kwa outfits en kleding! wouw. Super avondje zo
ik vond de aankleding super de mensen waren super de muziek in het begin wat minder maar verder een top feest en zeker jammer dat we weer ff moeten wachten op het volgend feestje dank je wel uw-xp ik heb weer genoten