Partyflock
 

Verslag van UW-XP, 17 juni 2006

door , gepubliceerd op
UW-XP
FeestUW-XP · Club mystique
Datumzaterdag 17 juni 2006
LocatieHappydayZZ
De laatste Club Mystique. Als roze en witte zuurstokjes stonden we tegen half 11 voor de deur. Gelukkig waren de voor de grootste drukte aan en stonden we binnen een paar minuten binnen.

De laatste Club Mystique voor de zomerstop, dat mochten we dus niet missen!

Het geluid wat uit de grote zaal kwam lokte ons en al snel stonden we lekker tussen de menigte te dansen.

De zaal zag er erg vrolijk uit, je kreeg echt het vakantiegevoel! Na een drankje genuttigd te hebben gingen we naar de kleine zaal en daar konden we het ook niet laten om ons mee te laten slepen door de muziek.

Daarna werd het toch even tijd om uit te puffen in het lounge gedeelte. Waar we op ons gemak alle mooie creaties bekijken. Het is echt een wonder hoe sommige mensen het weer voor elkaar te krijgen om met een paar kledingstukken er weer prachtig uit te zien.

Toen Mike S begon te draaien ging iedereen helemaal los, tja en dan kan je niet achter blijven. Gelukkig stond er een lifeguard op het podium ijsjes uit delen. Een ijsje van een man met een rood broekje en een ontbloot bovenlichaam dat kan je toch niet weigeren?

De hele avond werd er erg lekker gedraaid in beide zalen. En we hebben alleen maar vrolijke mensen gezien. De dresscode wit en/of rose was een groot succes. Het was een zeer goede afsluiter, en met toch wel pijn in ons hart verlieten we dan ook iets tegen 5 het feest. Maar gelukkig komen de feesten terug en dan zijn we zeker van de partij!

We willen daarom ook iedereen van de crew bedanken!