😏
12 december 2019
–
DeFabrique (binnen)
Westkanaaldijk 7
Westkanaaldijk 7, Utrecht
Nederland🇳🇱
DeFabrique (binnen)
Westkanaaldijk 7
Westkanaaldijk 7, Utrecht
Nederland🇳🇱
Zie ook
Soenda Indoor Festival Afterparty, | BASIS, | za 22 feb 2020, 23:00 |
Tickets & prijzen Soenda
Uitverkocht
Early bird: | € 40,18 |
Voorverkoop 1: | € 43,18 |
Voorverkoop 2: | € 46,18 |
kluisje medium: | € 8,75 |
kluisje groot: | € 10,75 |
Pendelbus, Utrecht CS: | € 15,- |
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Minimumleeftijd?
18Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 4 | 22% | |
zeer goed | 6 | 33% | |
goed | 7 | 39% | |
ok | 0 | ||
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 1 | 6% |
Line-up Soenda
Line-up is niet compleet.
1Java |
---|
2Komodo |
3Roti |
David Vunk house, techno, disco, pop |
4Timor |
5Lombok, gehost door Pablo Discobar |
za 14:00 - 15:30: Mahabe137 |
6Solor × Talent Stage |
za 15:00 - 16:30: DIEDE |
Statistieken
25 | bezoekers | |
17 | geïnteresseerd | |
623 | bezoekers | |
1360 | geïnteresseerd | |
3200 | bezoekers @ 21 februari 2020 | |
7500 | geïnteresseerd @ 21 februari 2020 | |
10721 | uitnodigingen + geïnteresseerd + bezoekers @ 7 september 2020 | |
72 / 28 | · | mannen / vrouwen |
31.7 | gemiddelde leeftijd | |
33.5 | leeftijd mediaan | |
4 | · | video's |
1 | · | waardering |
zeer goed | · | stemresultaat (18 stemmen) |
Bezoekers
uitgebreid · beknopt
♂ 27
Get lost in the Fabrique. Part 5.
⌿ JAVA
13:00 - 15:00 Mirella Kroes
15:00 - 16:30 Adiel
16:30 - 18:00 Abstract Division
18:00 - 19:30 999999999 (DJ set)
19:30 - 20:45 Planetary Assault Systems (Live)
20:45 - 23:00 Perc
⌿ KOMODO
14:00 - 15:30 Vela Uniform
15:30 - 17:30 KI/KI
17:30 - 19:00 Boston 168 (Live)
19:00 - 20:30 Ansome
20:30 - 21:30 Giant Swan (Live)
21:30 - 23:00 Randomer
⌿ ROTI
14:00 - 15:45 Vierdeux
15:45 - 17:45 Elias Mazian
17:45 - 19:45 Skatebård
19:45 - 20:45 De Sluwe Vos (Live)
20:45 - 22:45 Benny Rodrigues B2B David Vunk
⌿ TIMOR
14:00 - 16:00 Rochat
16:00 - 18:45 Afra
18:45 - 20:30 Job Sifre
20:30 - 22:45 D.Dan
⌿ LOMBOK hosted by Pablo Discobar
14:00 - 15:30 Mahabe137
15:30 - 17:00 Jamie 3:26
17:00 - 18:30 Bradley Zero
18:30 - 20:30 Detroit Swindle
20:30 - 22:30 Pablo Discobar Soundsystem
⌿ SOLOR talent stage
15:00 - 16:30 Diede
16:30 - 18:00 Berden
18:00 - 19:30 Chung
19:30 - 21:00 Vlackon
21:00 - 22:30 Marts
⌿ TICKETS
Update: 30/11/19 sold out.
⌿ JAVA
13:00 - 15:00 Mirella Kroes
15:00 - 16:30 Adiel
16:30 - 18:00 Abstract Division
18:00 - 19:30 999999999 (DJ set)
19:30 - 20:45 Planetary Assault Systems (Live)
20:45 - 23:00 Perc
⌿ KOMODO
14:00 - 15:30 Vela Uniform
15:30 - 17:30 KI/KI
17:30 - 19:00 Boston 168 (Live)
19:00 - 20:30 Ansome
20:30 - 21:30 Giant Swan (Live)
21:30 - 23:00 Randomer
⌿ ROTI
14:00 - 15:45 Vierdeux
15:45 - 17:45 Elias Mazian
17:45 - 19:45 Skatebård
19:45 - 20:45 De Sluwe Vos (Live)
20:45 - 22:45 Benny Rodrigues B2B David Vunk
⌿ TIMOR
14:00 - 16:00 Rochat
16:00 - 18:45 Afra
18:45 - 20:30 Job Sifre
20:30 - 22:45 D.Dan
⌿ LOMBOK hosted by Pablo Discobar
14:00 - 15:30 Mahabe137
15:30 - 17:00 Jamie 3:26
17:00 - 18:30 Bradley Zero
18:30 - 20:30 Detroit Swindle
20:30 - 22:30 Pablo Discobar Soundsystem
⌿ SOLOR talent stage
15:00 - 16:30 Diede
16:30 - 18:00 Berden
18:00 - 19:30 Chung
19:30 - 21:00 Vlackon
21:00 - 22:30 Marts
⌿ TICKETS
Update: 30/11/19 sold out.
→ lees meer
Get lost in the Fabrique. Part 5.
⌿ JAVA
13:00 - 15:00 Mirella Kroes
15:00 - 16:30 Adiel
16:30 - 18:00 Abstract Division
18:00 - 19:30 999999999 (DJ set)
19:30 - 20:45 Planetary Assault Systems (Live)
20:45 - 23:00 Perc
⌿ KOMODO
14:00 - 15:30 Vela Uniform
15:30 - 17:30 KI/KI
17:30 - 19:00 Boston 168 (Live)
19:00 - 20:30 Ansome
20:30 - 21:30 Giant Swan (Live)
21:30 - 23:00 Randomer
⌿ ROTI
14:00 - 15:45 Vierdeux
15:45 - 17:45 Elias Mazian
17:45 - 19:45 Skatebård
19:45 - 20:45 De Sluwe Vos (Live)
20:45 - 22:45 Benny Rodrigues B2B David Vunk
⌿ TIMOR
14:00 - 16:00 Rochat
16:00 - 18:45 Afra
18:45 - 20:30 Job Sifre
20:30 - 22:45 D.Dan
⌿ LOMBOK hosted by Pablo Discobar
14:00 - 15:30 Mahabe137
15:30 - 17:00 Jamie 3:26
17:00 - 18:30 Bradley Zero
18:30 - 20:30 Detroit Swindle
20:30 - 22:30 Pablo Discobar Soundsystem
⌿ SOLOR talent stage
15:00 - 16:30 Diede
16:30 - 18:00 Berden
18:00 - 19:30 Chung
19:30 - 21:00 Vlackon
21:00 - 22:30 Marts
⌿ TICKETS
Update: 30/11/19 sold out.
Soenda Indoor Festival 2020 is completely sold out. We urge you to buy tickets from www.ticketswap.nl
⌿ OFFICIAL AFTER
Soenda Indoor Festival 2020 - Official After at BASIS w/ Ansome, D.Dan & IGNOTA. Tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/389936
⌿ INFO
Minimum age 18+
Doors close at 8PM
The Fabrique
Utrecht, Netherlands
⌿ SOENDA
If you don't want to miss any of our events, make sure to follow us.
Instagram: www.instagram.com/soendaofficial
Soundcloud: soundcloud.com/soendafestival
YouTube: bit.ly/soenda-youtube
Website: soenda.com
Woov-app: woov.com/SoendaIndoor2020
Festival: Soenda Festival 2020
⌿ JAVA
13:00 - 15:00 Mirella Kroes
15:00 - 16:30 Adiel
16:30 - 18:00 Abstract Division
18:00 - 19:30 999999999 (DJ set)
19:30 - 20:45 Planetary Assault Systems (Live)
20:45 - 23:00 Perc
⌿ KOMODO
14:00 - 15:30 Vela Uniform
15:30 - 17:30 KI/KI
17:30 - 19:00 Boston 168 (Live)
19:00 - 20:30 Ansome
20:30 - 21:30 Giant Swan (Live)
21:30 - 23:00 Randomer
⌿ ROTI
14:00 - 15:45 Vierdeux
15:45 - 17:45 Elias Mazian
17:45 - 19:45 Skatebård
19:45 - 20:45 De Sluwe Vos (Live)
20:45 - 22:45 Benny Rodrigues B2B David Vunk
⌿ TIMOR
14:00 - 16:00 Rochat
16:00 - 18:45 Afra
18:45 - 20:30 Job Sifre
20:30 - 22:45 D.Dan
⌿ LOMBOK hosted by Pablo Discobar
14:00 - 15:30 Mahabe137
15:30 - 17:00 Jamie 3:26
17:00 - 18:30 Bradley Zero
18:30 - 20:30 Detroit Swindle
20:30 - 22:30 Pablo Discobar Soundsystem
⌿ SOLOR talent stage
15:00 - 16:30 Diede
16:30 - 18:00 Berden
18:00 - 19:30 Chung
19:30 - 21:00 Vlackon
21:00 - 22:30 Marts
⌿ TICKETS
Update: 30/11/19 sold out.
Soenda Indoor Festival 2020 is completely sold out. We urge you to buy tickets from www.ticketswap.nl
⌿ OFFICIAL AFTER
Soenda Indoor Festival 2020 - Official After at BASIS w/ Ansome, D.Dan & IGNOTA. Tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/389936
⌿ INFO
Minimum age 18+
Doors close at 8PM
The Fabrique
Utrecht, Netherlands
⌿ SOENDA
If you don't want to miss any of our events, make sure to follow us.
Instagram: www.instagram.com/soendaofficial
Soundcloud: soundcloud.com/soendafestival
YouTube: bit.ly/soenda-youtube
Website: soenda.com
Woov-app: woov.com/SoendaIndoor2020
Festival: Soenda Festival 2020