Partyflock
 
here

TAG:2015

Facebook
TAG:2015
techno × 16, acid × 9, acid techno × 6, electro × 4, tech house × 1, tekno × 1

Tickets TAG:2015

Gratis entree!
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18

Stemresultaat: zeer goed

geweldig830%
zeer goed726%
goed726%
ok311%
voldoende14%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht14%
waardeloos0

3 waarderingen

Joffie
4de keer nu, maar voor het eerst op de camping. Was top, goed verzorgd en gezellig. Aanrader en volgend jaar weer :)
Maya89
Het was erg rustig!
Echt top!

Line-up TAG:2015

Line-up is niet compleet.
1Zodiak Commune
techno
hard techno, techno, disco
house, techno, drum & bass
techno
techno
techno, caribbean
techno, downtempo, psy
techno, caribbean
house, techno, drum & bass, trance
2DommelVallei
techno
techno
house, techno
techno
3Boomshakalak Soundsystem
drum & bass, caribbean, rock
4Kino
hardcore, trance, house, hardstyle
disco
trance, retro
hardstyle
downtempo

Statistieken

80Partyflockbezoekers
63Partyflockgeïnteresseerd
62 / 30·mannen / vrouwen
28.9Partyflockgemiddelde leeftijd
27.2Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
2·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (27 stemmen)

Nieuws

Gelegen aan de idyllische bosrand van Son en Breugel zal dit jaar op 5 en 6 juni, voor de vierde keer het groene gras achter de manege Sonniushof gevuld worden met soundsystems, happy campers, technofreaks en alle andere moderne hippies die op zoek zijn naar een low-fi festival zoals Nederland al lang niet meer kent.
Free festival / Including campsite!

Gelegen aan de idyllsche bosrand van Son en Breugel zal één weekend per jaar de groene weides van de afgelegen Sonniushof gevuld worden met technofreaks, dubheads, speakerfreakers en alle andere moderne hippies die op zoek zijn naar een low-fi festival zoals Nederland al lang niet meer kent. Zodiak Commune, DommelVallei en Boomshakalak Soundsystem zorgen voor drie soundsystems waarin twee dagen tot 1 uur 's nachts geknald kan worden, het vierde stage wordt dit jaar toegewijd aan DJ Francois (Atmoz, Zinos, Memorylane) die voor de betere classics zorgt. En het mooiste? Het festival is gewoon gratis.

Een hotel hoef je niet te boeken, want recht naast het festival bevind zich onze camping, waar je voor een tientje een uiltje kan knappen en nieuwe vrienden kan ontmoeten. Neem je camper mee dus, en we zien elkaar weer in het eerste weekend van juni. We hebben jullie gemist!

Meer info: www.tagfestival.nl
→ lees meer