Op vrijdag 28 april aanstaande zal Frequence voor de tweede maal het Beursgebouw in Eindhoven betreden met het evenement Headliner. Deze editie, die als ondertitel “The Queensnight Rave” meekrijgt, staat geheel in het teken van de bevrijding van Nederland, Oranje en Koninginnenacht. Dit alles zal bijdragen aan een extra feestgevoel. Het evenement zal duren van 22:00 uur tot 07:00 uur. Tickets voor The Queensnight Rave zullen slechts € 22,50 bedragen en zijn sinds 1 februari verkrijgbaar bij alle officiële Ticketbox verkooppunten (zie www.frequence.nl voor jouw dichtstbijzijnde Ticketbox verkooppunt).
DJ’s
Headliner staat al sinds de eerste editie in 2003 bekend om zijn oorlogsthema’s. Zo ook de vorige editie in Het Beursgebouw; Headliner – It’s war!! Geheel in de lijn van deze traditie zal hier ook de komende editie op worden doorgegaan. Frequence heeft wederom haar best gedaan om een kwalitatief sterke line-up samen te stellen, die zal bestaan uit vele bekende nationale en internationale dj’s, namelijk: Showtek, Technoboy, Zany, Deepack, Isaac, The Darkraver, Ruthless en MC DV8. De visuals zullen verzorgd worden door VJ Saga.
Show
Wederom zal Frequence alles in het werk stellen om een schitterend decor neer te zetten. Daarnaast zullen special effects, lasershows en windturbines The Queensnight Rave maken tot een onvergetelijke nacht
Headliner – The Queensnight Rave
gepubliceerd door Karian, op

| Feest | Headliner · The queensnight rave |
| Datum | vrijdag 28 april 2006 |
| Locatie | Beursgebouw |
85 opmerkingen
donateur
Dat word zeker weer genieten, heb er nu al zin in!
donateur
Showtek
Mijn helden... topgasten. Producties en draaikunsten verdienen allebei een tien!!!
Heb mn kaartje net gehaald, het kwijl loopt mn smoel al uit!
Vorige keer was het echt super. Dikke show, vet podium, vette lasers! Alles erop en eraan!
Met deze dikke line up kan het alleen nog maar beter worden
Helemaal mee eens
niet helemaal mee eens vond de line-up van de vorige beter.
laatste aanpassing
Zit nog te twijfelen of ik ga.. moet zaterdag om 07.00 uur werken en daarna nog heel de dag en nacht feesten
Daar laat je je toch niet door tegenhouden?
Op zaterdag afterparty in het beursgebouw op Unity. Even lekker clubben en nagenieten van Headliner
Probeer zeker aanwezig te zijn 
wordt weer top
word zeker een mooi feesje nice line-up
Zaterdag de kaartjes maar ophalen! 







































![Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010]](/images/user/5493_3517894.jpg)


















