De eerste editie van Session zit er op. Het feest was nagenoeg uit verkocht, de sfeer was prima, goede en gevariëerde muziek, kortom alle ingrediënten voor een geslaagd dance feest. Redline Dance Events zal hier dan ook een vervolg aan gaan geven.
Op 15 mei vind het tweede feest in de Qbus in Leiden plaats, Session Two. Deze editie gaat verder met de succes formule van de eerste editie in maart. Wederom dus een opbouwende avond qua muziekstijlen. Wel zal de nadruk meer liggen op harddance met een exra dj naast resident dj Hank die deze stijl vertegenwoordigd.
De avond zal geopend worden door dj Tha Mo. Deze talentvolle dj draait funky tribal muziek en staat in de finale van de M.A.G. contest voor de beste gelderse dj. Vervolgens zal dj Fer from Paris wederom lekkere classics ten gehoren brengen met afwisselend techno/techhouse tunes.
Dj Higgens neemt de draaitafels dan over met pure UK hardhouse. Deze dj heeft onlangs de dj contest gewonnen van Maximum Volume en heeft al in het voorprogramma mogen draaien van internationaal bekende dj’s als Marco V en Tom Harding. Tot slot zal net als op de eerste editie dj Hank de avond afsluiten met een opzwepende harddance set. Hank is bekend van feesten als I love Hardhouse en Q-Beach en staat geprogrameerd voor Riverdance op 19 juni a.s.
Session Two
15 mei 2004
Line-up
Tha Mo
Fer from Paris
Higgens
Hank
Algemene Informatie
Lokatie: Qbus, Uiterstegracht 142
Plaats: Leiden
Tijd: 22:00 – 04:30
Voorverkoop: € 10,-
Deurverkoop: € 11,-
Website: http://www.redlinedance.nl
Voorverkoop
Stuur een mail naar info@redlinedance.nl en je wordt op de paying guest list geplaatst.
Session Two in Q-Bus Leiden
anoniem gepubliceerd op

| Feest | Session Two |
| Datum | zaterdag 15 mei 2004 |
| Locatie | Qbus ![]() |

















