It's not the invisible mystic forces. but you who needs to do this..
It's a vital need.. So no time for ignorance.
Face up what you've become.and push yourself to the limit.
Voor de echte hardcoreliefhebber was het al langer duidelijk waar je moet zijn met oud en nieuw! Er zijn maar weinig locaties in Nederland en daarbuiten waar het geluid zo hard en zuiver knalt als in de Maastricht Music Hall (of ook wel bekend als Platte Zaal). En dit is toch wel de allerbelangrijkste voorwaarde om het jaar 2010 überhaupt goed af te kunnen afsluiten en het nieuwe jaar 2011 volwaardig te kunnen begroeten.
De voorbereidingen van de productie zijn in volle gang! De organisatie wil nog niet in detail treden maar daagt jullie uit om zelf een oordeel te geven na afloop over deze brute productie in geluid, licht, beeld en deco. Het belooft 1 van de beste producties te worden tot nu toe in misschien wel de beste hardcore locatie van Nederland. Met nog 1 week te gaan zijn de beschikbare kaartjes in de voorverkoop bijna verkocht en zijn de verwachtingen heel hoog gespannen! De volledige website en trailer van dit evenement is ondertussen al een tijdje online. Klik hier om alvast in de stemming te komen van dit nummer één hardcore-event tijdens Oud en Nieuw 2010-2011 .
De line-up liegt er ook niet om. Het was al duidelijk dat er een aantal verrassende combinaties en draaitijden uit de hoge hoed getoverd moesten worden. Een aantal daarvan worden nader toegelicht.
Om maar te beginnen met het koppel dat verantwoordelijk zal zijn voor het laatste uurtje beuken in 2010. Niemand minder dan onze eigen DJ Triax, die heel binnenkort zijn eerste soloalbum zal presenteren, zal de strijd aangaan met zijn grote held en voorbeeld Tymon. Hoe dit zal uitpakken is de vraag, maar zeker is dat deze heren het jaar 2010 op een waardige rauwe manier zullen afsluiten!
Om 23.59 zullen The Viper & Nosferatu achter de decks plaats nemen en zorgen voor een Haags onderonsje. Zij hebben dan ook om 00.00 een speciale verrassing in petto... en mogen vervolgens 1,5 uur lang het dak eraf blazen.
Vervolgens zal The DJ Producer zijn visie op hardcore laten horen zoals alleen hij dat kan! UK hardcore en frenchcore van de bovenste plank.
De heren van Endymion zullen samen met Art of Fighters een unieke live act verzorgen van 45 minuten. Dit Hollands – Italiaans verbond is wereldwijd verantwoordelijk voor vele muzikale top hardcore producties op respectievelijk Enzyme en Traxtorm records en zal garant staan voor een spectaculair optreden!
Een ander Hollands – Italiaans verbond tijdens deze Nieuwjaarsavond zal gevormd worden door Rotterdam Records en Traxtorm records ofwel DJ Panic & Tommyknocker. Beide heren weten precies hoe je een zaal op zijn kop moet zetten. Dit is slechts een klein gedeelte van de totale line-up uitgelicht.
Hoogste tijd om de time table bekend te maken en de laatste feiten en benodigde info op een rijtje te zetten. UHM wenst iedereen alvast een gelukkig, gezond en Raving 2011 toe!
Area 1: Hardcore Needs
21.00 - 22.00 D-Ceptor & Newstyler
22.00 - 23.00 Mr. Sinister & X-treme
23.00 - 23.58 Triax & Tymon
23.58 - 01.15 The Viper & Nosferatu
01.15 - 02.15 The DJ Producer
02.15 - 03.00 (live) Endymion VS Art of Fighters
03.00 - 04.00 Promo & D-Passion
04.00 - 05.30 Tommyknocker & Panic
05.30 - 06.30 Predator
06.30 - 07.30 The Sickest Squad
Hosted by: Mc D-Style
Area 2: Vital Freestyle
21.30-22.45 DJ-Fly
22.45-23.58 D-Ultra & Cento
23.58-01.15 The The Darkraver
01.15-02.15 Buzz Fuzz
02.15-03.30 Differens & Dennis The Menace
03.30-04.30 Leviathan
04.30-05.30 Potato & Pita
05.30-06.30 Da Dreamer
06.30-07.30 Foltergeist
Tickets
Tickets zijn nog te verkrijgen voor slechts € 38,50 ex fee oa bij alle Free Record Shops en Primera zaken in Nederland. In België via FNAC en alle Free Record Shops en in Duitsland via www.partytickets.de. Ook zijn een aantal bekende vaste voorverkoopadressen voorzien worden van een beperkt aantal hardtickets. Wil je snel, veilig, eenvoudig en tegen een voordelig tarief je ticket aanschaffen? Koop dan via www.u-h-m.com je E-Ticket of in de webshop een full colour hardticket.
Avondkassa: Op dit moment is nog niet bekend of er een avondkassa zal zijn. De dagen voorafgaand het evenement zal dit via www.u-h-m.com bekend worden gemaakt.
Transport en parkeren
Er zijn talloze mogelijkheden om met het openbaar vervoer tot aan de locatie te komen. Zo is het NS Centraal Station op loopafstand gelegen van de locatie. Kijk op www.ns.nl, www.b-rail.be of www.bahn.de voor de mogelijkheden en prijzen met de trein. Hou wel de speciale regelingen in de gaten op de avond van 31 december 2010 (tijdstip vertrek laatste trein) en de ochtend van 1 januari 2011 (tijdstip vertrek eerste trein). Alles sluit wel perfect aan op de openings-en eindtijden van het evenement. Check de reisplanner.
Voor degene die met eigen vervoer naar Maastricht komt raadt men aan om de auto in de daarvoor bestemde vakken of parkeergarage aan de overzijde van de maas te parkeren. De organisatie waarschuwt nadrukkelijk dat parkeren achter de locatie ten strengste verboden is ivm de aanrijd route van hulpdiensten!
Overige info..
- De organisatie raadt iedereen aan om op tijd naar het evenement te komen, dit om wachtrijen bij de ingang te voorkomen. Zo heeft iedereen de kans om de jaarwisseling binnen om 00.00 met zijn vrienden en bekenden te kunnen vieren.
- Hou bij binnenkomst altijd je legitimatie gereed. Het evenement is voor 17+. Hierop wordt gecontroleerd.
- Het meenemen van vuurwerk is ten strengste verboden! Hou hier rekening mee.
- Op dit evenement zal UHM kluisjes inzetten om je spullen en/of jassen op te bergen. Je kan direct aan de kassa bij binnenkomst je kluisje huren. Het is aan te raden om met meerdere personen of vrienden 1 kluisje te huren.
- In de hoofdingang bij de kassa en bij de muntenverkoop staat een pin automaat.
- Na afloop zal het laatste UHM magazine van 2010 gratis worden verdeeld. In dit speciale NYE magazine op A4 formaat zal oa de laatste party & shop info staan vermeld.
- Hou www.u-h-m.com en www.ravingnightmare.com in de gaten voor de laatste updates rondom deze Raving Nightmare NYE editie.






























