Partyflock
 
Forumonderwerp · 738293
 
wat vinden de partyflockers ervan ikzelf ben een fan van de Lancer evo maar meningen verschillen wat vinden jullie ervan???



 
Lancer Evo :yes:
Maar dan wel de evo III of de IV
dit is meer mijn ding:



Good old Trabantje (y)
Geef mij ook maar de Impreza ... :yes:

Twee weken geleden nog de Lancer evo gezien bij Topgear.
Vond het een top auto alleen de turbo reageerd een beetje traag :(
Doe mij de EVO Lancer maar!!!

Wat een gave kar!!

(y)
 
Een impreza rijdt super(Y) en is een stuk goedkoper dan een Lancer Evo.
 
en toch bij het programma top gear was de lancer dik 3 seconde sneller op het top gear parcour,
Artiest {SHOWLIST artist 45822, 30830}
...maar naast het parcour zou het wel eens heel anders kunnen zijn ;)
 
ik zou het niet weten, maar zou het wel uit willen testen...
Vind ze eigenlijk allebei wel ok!!! :) kan nooit kiezen :(
laatste aanpassing
 
dan kies je toch voor mij ;p
Als er gekozen moe worden dan op zeker de Evo Lancer :)

De impreza :x
ik kies voor de Lancer evo 6 :jaja:
mede omdat een vriend van mijn vader dat ding ook heeft :)

en snel ook dat ding :| (andere turbo, lachgas, chiptuning, andere cilinders, andere uitlaat van voor tot achteren (+uitlaatspruitstuk) rolkooi, enz enz enz)

haalt nu dik de 335 km/h :|

uiterlijk is bijna niet veranderd :no: (behalve verlaagd)

je ziet het niet dat ie helemaal is omgebouwd, je merkt het pas als hij gas geeft 8)
laatste aanpassing
 
Evo :kwijl:
 
:respect: impreza :kwijl: zeker :yes:
evo
Als ik moest kiezen zou ik de Microsoft Imprevo '05 nemen
<<<<-------------(Y):D
en toch bij het programma top gear was de lancer dik 3 seconde sneller op het top gear parcour


Klopt :yes:

Maar toen ze de lancer naast een hatchbak (dacht ik) lieten rijden was die hatchbak toch sneller weg omdat de turbo niet wou ... toch een min puntje .. zo een snelle auto en komt niet van ze plek af ja pas bij de 4000 toeren :S
laatste aanpassing

Impreza, alleen al om het geluid van de boxer-motor:kwijl:
 
Wooowww Impreza's zijn de auto's voor mij! :kwijl:
Ik heb street race gepromoot en DAMNZ wat zijn dat monster bakken!
Maar die lancer is natuurlijk ook super vet, alleen ik ga toch voor de Subaru:P
 
Evo (Y)

laatste aanpassing
 
lancer vind ik mooier maar
de impreza rijdt beter.

de lancer reageert net iets
minder als de impreza.

jammer dat de lancer de laatste tijd
niet aan het wrc deel heeft genomen.
er was niet meer als een test.
 
zeker de lancer een impreza is net een nokia 3310 iedereen heb er 1

de grootste rede wrom de evo.... gewoonweg omdat hij beter presteert en een beter pretpaket heeft standaard :jaja:
De EVO :kwijl: sowieso
 
Natuurlijk de evo :D en waarom?Impreza s zie je veel ste veel rijden , vroeger reden wij in golfjes 2 gti en kadett gsi , tegenwoordig is dat de impreza.En de looks van de evo is gewoon erg vet :)vooral die intercooler :)en impreza het eerste model waar de meerste inrijden gaan snel kapot maar geef mij maar de evo 3 :D
@TerrorStyle : foto van marktplaats :P
laatste aanpassing
evo uiteraard
 
de nieuwe evo (Y)
Lancer EVO V, die oogt gewoon het bruutste, punt.



*edit* verkerde plaatje aangeklikt :bloos:
laatste aanpassing
 
uhmm dat is geen V wat je post :P
 
Impreza en Evo allebei :kwijl: :)
k ga toch voor de impreza... alhoewel het een moeilijke keuze blijft..
(evo zou ik ook niet afslaan hoor) :D
 
ik ga toch ook voor de impreza :D
 
Allebei brute bakken, maar beiden niet mijn ding.
Ik heb het niet zo op geblazen motoren.
Het is leuk, maar als je het moet onderhouden een stuk minder.
 


gewoon te bruut voor woorden ;p
 
EVO, voor de mannen
Scooby, voor de gti-patsers

EVO reageert misschien wat langzamer door de turbo-lag maar dit is alleen onderin, zodat bovenin de flow hoger is en dus het vermogen :p
de scooby is zonder meer een topauto,maar dat imago wordt langzamerhand minder door gastjes die geld van hun mamma vragen om ook in zo'n auto te kunnen rijden.
 
EVO reageert misschien wat langzamer door de turbo-lag maar dit is alleen onderin, zodat bovenin de flow hoger is en dus het vermogen


Alles leuk en aardig, maar dit vind ik dus best een behoorlijk nadeel. Het laat je de keuze om als een opa op te trekken of de motor als een gek af te trappen. Het is juist relaxt als je onderin al veel vermogen hebt.
 
tja als je een beetje gaat racen doe ja dat altijd met hoge toeren dan is het toch juist beter dat bovenin sterker is........
 
Bij racen wel ja.
Voor "normaal" straat gedrag liever een brede vermogensband.
 
of je het nou wil of niet maar het blok van de evo is puur gemaakt voor hoge toeren en is dus niet het aftrappen van de motor het is ervoor ontwikkeld :)
 
Alles leuk en aardig, maar dit vind ik dus best een behoorlijk nadeel. Het laat je de keuze om als een opa op te trekken of de motor als een gek af te trappen. Het is juist relaxt als je onderin al veel vermogen hebt.


voor straatgebruik is het een nadeel idd, het is dan zo dat je het gas geleidelijk moet intrappen om de drukopbouw sneller te laten verlopen.
de EVO is imho daarom des te meer een rallyauto,omdat het toerental daar sowiezo vaak hoog ligt om de turbo zoveel mogelijk druk te laten blazen.
het is een compromis..wil je een auto afgestemd op alledaags gebruik met snelle respons of een auto meer gericht op de motorsport met tragere respons maar 'grotere kick' :)
 
of je het nou wil of niet maar het blok van de evo is puur gemaakt voor hoge toeren en is dus niet het aftrappen van de motor het is ervoor ontwikkeld


Hij zal er niet minder om slijten, het vraagt gewoon om meer onderhoud. Altijd netjes warm rijden ook heel belangerijk en dat gaat dan toch langzaam. Daarom lijkt het mij niks voor straat gebruik. Neemt niet weg dat de prestaties gruwelijk blijven.
 
Lancer, alleen dan wel de Evo 5 of 6. Die zijn naar mijn mening het mooist. Bij de 7 en 8 heb ik teveel een ricer beeld.
 
heerlijk, een mooie EVO met zo'n "over the top" spoiler.

ik weet niet maar vind Impreza meer een ouwe lullen imago hebben.
Vind de EVO wel de mooiste van de twee..
impreza

das mn droomwagentje (L)
 
Een impreza is tegenwoordig redelijk bereikbaar hoor :)
 
dat ligt er echt aan.

Als ik moet kiezen tussen de nieuwste impreza en de Evo VI, was ik voor de Evo VI gegaan

maar de nieuwe Evo is te mooi rond, te degelijk geworden (niet qua motor, puur qua uiterlijk) en dan ga ik toch voor de Impreza RS..

qua bochtprestatie is de Impreza beter, qua overbrenging vewrmogen de Evo.. Tsja... lastige keuze, zeker als je uitgaat van Evo VIII...

ga ik toch voor de Impreza
 
toch voor de Evo...

:yes:

maar het allerliefst:



de Nissan 350Z

:kwijl: