Uitspraak van verwijderd op woensdag 19 september 2012 om 14:21:
En ik weet dat de beste manier van vet meten gewoon met een huidplooimeting is...
Is totaal niet waar! omdat het bijna onmogelijk is om altijd op precies dezelfde plek te meten (dwz dezelfde huidplooi te pakken).
Die electronische meters zijn niet precies correct vertellen wat je % is.. (hij zegt 20 terwijl het 18 of 22 kan zijn) maar hij is wel zo nauwkeurig dat als je een volgende meting doet en je zit op 18, dat je dan ook echt 2% kwijt bent. Een foutmarge zul je bij huidplooi meting ook altijd hebben, zeker als je er niet kundig in bent.
De beste methode voor vetpercentage meting is een onderdompeling methode, alleen is dit voor de burger niet te realiseren. Althans niet zo 1,2 3.
Ik zou door een kundig iemand een huidplooi meting laten doen en dan het verloop met zo'n electronische meter bijhouden. Best of both worlds.
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 oktober 2012 om 21:38:
Useless.
Ja als je denkt dat je met voedingssupplementen ALLEEN kunt afvallen. Dan word het een hopeloze missie. Maar daarom heet het ook een SUPPLEMENT, een toevoeging aan het traject dat je doorloopt. Bepaalde supplementen kunnen dus een prima toevoeging zijn aan:
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 oktober 2012 om 21:38:
Je moet gewoon je gemiddeld dagelijks kcal tekort creëren.
Ofwel, minder vreten en "get off your lazy ass" en ga wat doen om je energie verbruik omhoog te brengen. verbruik omhoog en inname omlaag is altijd afvallen!