Partyflock
 
Forumonderwerp · 1080928
 
Normaal gesproken geloof ik niet de verhalen over het einde van de wereld enzo.
Want in 2000 zou er ook iets gebeuren wat uiteindelijk niks is gebeurd.
Maar over het jaar 2012 doen de mensen onderandere de mensen van NASA en andere wetenschappers er wel erg
sirrieus over.
Maar ze weten niet exact wat er gaat gebeuren want de oude stammelingen ( de mayas ) hadden een kalender bij gehouden en hadden uit gerekend dat de maya kalender afgelopen zou zijn in het jaar 2012.
De mensen van deze tijd hebben niet veel materiaal van toen die tijd van de mayas,omdat er in die tijd de rovers bijna alles hebben verbrand.
Maar er zijn wel verschillende voorspellingen onder andere uitbreken van oorlogen en dat de planeten op 1 lijn komen
te staan.
Maar ook dat er een ijstijd er aan zal komen wat dat eerlijk gezecht niet echt heel logisch zal klinken omdat de aarde zelf warmer word dus dan zal er zeker ook geen ijstijd komen.
Verder zeggen de mensen ook dat er niks in het jaar 2012 gebeurd maar in een ander jaar 2210 volgens mij.
Maar goed wat zijn jullie conclussies over het jaar 2012 en over de maya kalender.
en daarmee vergaat de wereld niet, fabeltjes de wereld in helpen is niet moeilijk, erin geloven ook niet, dus laten we gewoon nuchter doorleven:P live as y'll die today and dream as y'll live forever
ik ga sowiezo die dag spacen xD
2 opties:
of je gaat blij dood
of je hebt een leuke dag :)
Dr is een Maya Pipo geweest die ooit met dat kalender is begonnen en na 500 dagen tellen al in het jaar 2012 zat en dacht......fuck it laat een ander het tzt overnemen :yes:
Uitspraak van ThemcQ op maandag 10 januari 2011 om 20:28:
volgend jaar weten we het


Of misschien dit jaar al. http://www.tab2000.nl/salveo4all/pdf/Bewustzijnsdynamiek.pdf
Artiest Manic
Uitspraak van Schranzertje op zaterdag 11 september 2010 om 02:42:
Verder geloven veel wetenschappers dat we (zoals meer genoemd hierboven) na 2012 een hoger niveau van bewustzijn betreden als mensheid.
Het nieuwe tijdperk gaat een shift meemaken van collectieve angst naar collectieve liefde.
Daarom is het belangrijk om als individu stil te staan bij het leven en je spiritueel te ontwikkelen.
Want het new world order plan zal alleen slagen als er collectieve angst heerst in de wereld, wat nu nog het geval is


daar hoop ik op, alleen ik kan me niet voorstellen dat dit zo ver van te voren kan worden voorspeld, dus ik geloof niet dat dat het geval zal zijn.. zoiets moet gewoon gebeuren doordat steeds meer mensen anders/beter nadenken over het leven. zoiets kan toch niet voorspeld worden? maar ik denk wel dat het ooit een keer gaat gebeuren, misschien wel na een hele grote ramp van kosmische proporties, waardoor de overlevenden zich veel meer gebonden voelen (doordat ze in hetzelfde schuitje zitten)
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :jaja: en we gaan allemaaaaaaaaaallll dooddddd :dood:
Uitspraak van Manic op dinsdag 11 januari 2011 om 19:00:
zoiets kan toch niet voorspeld worden?


Zoiets schijnt te gebeuren wanneer de aardmagnetische-veldsterkte beneden een bepaalde drempel komt. Dit schept misschien enige duidelijkheid:
 
vergeet niet gebak mee te nemen op mijn verjaardag :yes:
die man heeft toch een geniaal kapsel :)
Uitspraak van Coming soon op maandag 17 januari 2011 om 17:36:
Zoiets schijnt te gebeuren wanneer de aardmagnetische-veldsterkte beneden een bepaalde drempel komt. Dit schept misschien enige duidelijkheid


Sorry, maar ik vind dit echt maar heel twijfelachtig.. het klinkt allemaal heel wetenschappelijk en daardoor gaan leken erin geloven, maar uiteindelijk zijn het toch maar bepaalde aannames die niet zijn bewezen. Er zijn zoveel van die theorieën mar weinigen zijn echt wetenschappelijk onderbouwd. Échte wetenschappers die bijvoorbeeld in kwantummechanica onderzoeken doen, zullen ook niet van dit soort theorieën bedenken. Juist de mensen die er verder weinig verstand van hebben maar veel filosofischer zijn ingesteld verzinnen zulke theorieën op basis van hoe zij bepaalde onderzoeken interpreteren. Maar vaak wordt het zó geïnterpreteerd dat het hun goed uitkomt zodat het in hun theorie past.

Ik geloof niet dat wij mensen echt iets 'meer' zijn dan dieren, behalve dat we intelligent gezien verder ontwikkeld zijn. Maar kijk je bijvoorbeeld naar dieren zoals apen, die hebben ook emoties en die communiceren ook met elkaar, en die zullen ook zeker een bewustzijn hebben, net als wij mensen. Waarom zouden dan wij mensen zogenaamd alles zijn en dieren niet?

Nee, ik geloof dat je bewustzijn niets anders is dan een resultaat van de werking van je hersenen en gaan die hersenen dood, dan is je bewustzijn ook weg. Klaar. Moeilijk misschien voor jezelf om je dat voor te stellen, maar zo denk ik het wel en zo is het ook het meest logisch imo. Maar omdat het zo moeilijk is voor ons mensen om dat voor te stellen gaan wij allemaal van die twijfelachtige theorieën verzinnen..
Uitspraak van Manic op donderdag 3 februari 2011 om 17:00:
het klinkt allemaal heel wetenschappelijk en daardoor gaan leken erin geloven, maar uiteindelijk zijn het toch maar bepaalde aannames die niet zijn bewezen. Er zijn zoveel van die theorieën mar weinigen zijn echt wetenschappelijk onderbouwd.


Dat is helaas niet helemaal waar.. Er zijn fenomenen in de natuur die catastrofale gevolgen hebben voor iedere vorm van leven op zo'n planeet als deze.
Met andere woorden, deze "aannames" zijn gebasseerd op feiten die zeer nauwkeurig zijn onderzocht en niet klakkeloos de wereld in zijn gekwakt.

En, hoe kan het ook anders, deze "theorieën" zijn wetenschappelijk onderbouwd & aangetoond.


"Poolverschuiving en astronomische bijzonderheden"

Gemiddeld om de elf jaar verwisselt de Zon haar magnetische polen van plaats, de "actieve" periode. De laatste keer was in 2001 en de polen zullen zo blijven tot 2012, wanneer de polen opnieuw van plaats wisselen.

Deze poolverschuiving gebeurt altijd op het hoogtepunt van de toename in het aantal zonnevlekken, elke 11 jaar.

In de historie van de aarde zijn er weinig wereldomvattende rampen geweest die zoveel invloed hebben gehad voor het leven op aarde als poolverschuivingen. Een aantal van die bronnen wijzen op zaken die met de planeten om ons heen te maken hebben.
2012 heeft veel astronomische bijzonderheden.

“De poolverschuiving van de zon heeft niet alleen invloed op de ruimte in de onmiddellijke omgeving van de zon" legt David Hattaway, een fysicus van het Marschall Space Flight Center, uit. “Het magnetische veld van de zon houdt het hele zonnestelsel in een bol die wetenschappers een “heliosphere” noemen. De heliosphere strekt 50 tot 100 astronomische eenheden voorbij de omwenteling van Pluto. Aan de binnenkant van de bol ons zonnestelsel, aan de buitenkant de rest van de ruimte. Veranderingen in het magnetische veld van de zon worden via de bol naar buiten toe bewogen door de zonnewinden. Het duurt ruim een jaar voor deze ongeregeldheden om van de zon tot de rand van de Heliosphere te komen”

“De invloed van het omkeren van het magnetische veld van de zon op de Heliosphere is heel complex. Zonnevlekken zijn bronnen van zeer intense magnetische knopen die naar buiten spiralen, ook op het moment dat de polen van plaats verwisselen. Op zo'n moment vinden er zeer veel complexe magnetische structuren tegelijk plaats. De invloed die dat op het hele zonnestelsel heeft is nog onbekend...


Bron

"Tweede bewijs supersnelle poolverschuiving"

De magnetische polen van de aarde wisselen ongeveer iedere 300.000 jaar over een periode van 5.000 jaar van plaats. Circa 16 miljoen jaar geleden werden over een periode van amper enkele jaren de aardse magnetische polen gekeerd. Volgens de bestaande modellen is zo'n snelle poolverschuiving onmogelijk, maar voor de tweede keer werd het bewijs gevonden dat het wél mogelijk is.

In 1995 ontdekte men in Oregon een oude lavastroom met een ongebruikelijk magnetisch patroon. Uit onderzoek bleek dat het magnetisch veld van de lavastroom zo'n 6 graden per dag verschoof, en dat is 10.000 keer sneller dan normaal. Er was niemand die deze uiterst vreemde vaststelling wou geloven.

Bogue Scott (Occidental College in Los Angeles) en Jonathan Glen (United States Geological Survey in Menlo Park, Californië) zeggen in het vakblad Geophysical Research Letters dat ze een tweede voorbeeld van supersnelle magnetische verschuiving gevonden hebben. Onderzoek van lavarotsen in Nevada toont aan dat het aardse magnetische veld zich in 1 jaar tijd met 53 graden verplaatste. In dat tempo zou een volledige poolverschuiving minder dan vier jaar in beslag nemen.

Op dit ogenblik loopt de aarde achter op zijn volgende poolverschuiving. Een supersnelle poolverschuiving zou een wereldwijde chaos kunnen veroorzaken, en niet in het minst voor de navigatie en migratie van vogels.


Bron

De opmerkingen die jij dus plaatst zijn exact de dingen die duiden op onwetendheid.
Mensen zoals jij roepen blindelings dingen die ze helemaal niet zeker weten. Jammer.

Jij zegt "ik vind" dit blabla, en "het klinkt als" blablabla, terwijl je dan niet eens de moeite neemt om het te onderzoeken.
Daar hebben we tegenwoordig internet voor (y) alles ligt binnen handbereik. Maar nee. Jij vertikt het.

En om te reageren op je visie op het menselijk bewustzijn; vergeet niet dat we afstammen van 1 van de eerste primitieve levensvormen.
De eencellige organismes, die in het begin ontstaan zijn van alles wat we inmiddels kennen op deze planeet (tot zover bekend).
Datgene wat ons evolutionair gezien uiteindelijk heeft gebracht tot het punt waar we ons nu in bevinden.
Een intelligente levensvorm, die feitelijk gezien, bewust is van zichzelf en zijn omgeving.

Heb je überhaupt wel de moeite genomen onderzoek te doen naar ook maar 1 van deze theorieën..
Of bezat je de ineens drang om zonder ook maar enige wetenschjappelijke onderbouwing je mening de wereld in te kwatsen?
Ongeacht zijn beide gevallen diep te betreuren. Als je de volgende keer het wederom in je hoofd haalt om zulke uitlatingen als feit te weerleggen,
verzoek ik je vriendelijk deze gelieve naar een ander forum te verplaatsen.
Want zo verschaf je, de door jou zogenaamde "leken", misplaatste informatie. Da hoort nie.

Maar je hebt gelijk wat het bewustzijn betreft. Jou bewustzijn vergaat als je lichaam sterft. Die van mij leeft voort in mijn volgende generatie(y)
laatste aanpassing
ff offtopic, dit lijkt wel een uitbreiding van de tin-foil-hatters flock!
wie had gedacht dat er ooit een forumonderwerp als wetenschap op pf zou komen:O
mja, leuke discussies iig!(Y)
Uitspraak van Space Invaders|© op zondag 6 februari 2011 om 20:14:
Gemiddeld om de elf jaar verwisselt de Zon haar magnetische polen van plaats, de "actieve" periode. De laatste keer was in 2001 en de polen zullen zo blijven tot 2012, wanneer de polen opnieuw van plaats wisselen.


Toen de NASA een tijdje geleden met het bericht kwam dat een cmi van de zon onvoorstelbare schade aan de samenleving en economie kon veroorzaken, hadden ze het wel over 2013. En zelfs als het eerder gebeurd denk ik nog niet dat het ook maar iets met de geheel uit zn verband gerukte zogenaamde "profetie" van de maya's.
 
Artiest {SHOWLIST artist 39929, 73283, 87730, 109879}
Er zijn wel meer dingen gaande in deze wereld, die door de mannetjes en vrouwtjes hogerop verzwegen worden voor ons. Alleen kijkend naar America al...damn...
En wat te denken van Area 51...dat was al geheimzinnig, maar de laatste tijd duiken er zoveel docu's op van mensen die daar in de buurt komen. Als je daar nog maar een scheet laat pakken ze je al op. :p
Uitspraak van lyska op donderdag 10 februari 2011 om 17:21:
En zelfs als het eerder gebeurd denk ik nog niet dat het ook maar iets met de geheel uit zn verband gerukte zogenaamde "profetie" van de maya's.


Ongeacht
 
Ask britney in haar nieuwe clip "Till The World Ends"
Uitspraak van Space Invaders|© op zondag 6 februari 2011 om 20:14:
De opmerkingen die jij dus plaatst zijn exact de dingen die duiden op onwetendheid.
Mensen zoals jij roepen blindelings dingen die ze helemaal niet zeker weten. Jammer.

Jij zegt "ik vind" dit blabla, en "het klinkt als" blablabla, terwijl je dan niet eens de moeite neemt om het te onderzoeken.
Daar hebben we tegenwoordig internet voor (y) alles ligt binnen handbereik. Maar nee. Jij vertikt het.

En om te reageren op je visie op het menselijk bewustzijn; vergeet niet dat we afstammen van 1 van de eerste primitieve levensvormen.
De eencellige organismes, die in het begin ontstaan zijn van alles wat we inmiddels kennen op deze planeet (tot zover bekend).
Datgene wat ons evolutionair gezien uiteindelijk heeft gebracht tot het punt waar we ons nu in bevinden.
Een intelligente levensvorm, die feitelijk gezien, bewust is van zichzelf en zijn omgeving.

Heb je überhaupt wel de moeite genomen onderzoek te doen naar ook maar 1 van deze theorieën..
Of bezat je de ineens drang om zonder ook maar enige wetenschjappelijke onderbouwing je mening de wereld in te kwatsen?
Ongeacht zijn beide gevallen diep te betreuren. Als je de volgende keer het wederom in je hoofd haalt om zulke uitlatingen als feit te weerleggen,
verzoek ik je vriendelijk deze gelieve naar een ander forum te verplaatsen.
Want zo verschaf je, de door jou zogenaamde "leken", misplaatste informatie. Da hoort nie.

Maar je hebt gelijk wat het bewustzijn betreft. Jou bewustzijn vergaat als je lichaam sterft. Die van mij leeft voort in mijn volgende generatie(y)


:respect:


Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 februari 2011 om 17:41:
Er zijn wel meer dingen gaande in deze wereld, die door de mannetjes en vrouwtjes hogerop verzwegen worden voor ons. Alleen kijkend naar America al...damn...
En wat te denken van Area 51...dat was al geheimzinnig, maar de laatste tijd duiken er zoveel docu's op van mensen die daar in de buurt komen. Als je daar nog maar een scheet laat pakken ze je al op. :p


Ja idd, er zijn onlangs door de FBI documenten vrijgegeven waarin staat dat er bij het Roswell incident wel degelijk sprake was van buitenaardse wezens en schotels : Zie hier

In de loop van dit jaar zal veel meer bekend gemaakt worden, daar ben ik zeker van..
Bijna 2012...je hebt nu nog de kans om van de 3e naar de 5e dimensie te gaan, voel het, beleef het in 2012...:cheer:
 
BREAKING NEWS- NASA HAS CONFIRMED , THE WORLD IS COMING TO AN END
A site that has been involved in investigating 2012 for 13 years has concluded-- 2012 is the end, OR EVEN SOONER




Julia Miller
investigated the new website to see if it is worth checking out

Stunning new evidence proves the end is VERY near, when previous "evidence" did not grant clear scientifical evidence. www.Beready2012.info has been working with NASA for the last 24 hours to come to a conclusion, you WILL want to read the preparation guide the highly esteemed site has released.

www.Beready2012.info has been around for 13 years and have debunked over 80 theories as to the world ending, but a recent discovery by scientist Roger E. Anderson has proved the end is near, and made a
Rumor Confirmed true.

I would try and explain the mumbo jumbo but they have all the stunning facts in a video they wrapped up all into one for us.

The latest proof can be found on the website www.beready2012.info. You won't believe the facts they show in their latest released video. The site has been following 2012 claims for the last 13 years! And they claim that this is the first every claim that they consider to be total and complete proof that 2012 will happen.

All of us here at rumorcontrol true believers tht we must live our lives to the fullest as 2012 is the end.

Please please go to the site and watch the videos, there is important information that can help ensure your your chances of survivability, if it is at all possibly.



http://worldcalamitynews.cn.mn/
NASA Scientists reveals shocking proof about 2012

http://www.youtube.com/watch?v=wF27s7q6374


:p
 
Gekke ronnie met zn 2012 fascinatie :lol:
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 mei 2011 om 14:47:
Gekke ronnie met zn 2012 fascinatie :lol:


.
Doe maar ignorant!
 
Uitspraak van SuburbanKnight op maandag 16 mei 2011 om 14:38:
NASA Scientists reveals shocking proof about 2012

http://www.youtube.com/watch?v=wF27s7q6374


Wtf? Wat is precies de grap ook aan dat filmpje? Beetje Peter André (:rot: ) zitten bekijken..
 
Iedereen met zn wetenschappelijk bewijs, en dan een pseudo bron :lol:

Pauper uitkering-trekkers, nolifers, 2012 :rot:
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 mei 2011 om 14:55:
Wtf? Wat is precies de grap ook aan dat filmpje?


:lol:Dat is juist de grap..check de eerste paar secs die txt eens...(You've been Peter André'd)

Dat verhaal wat je net postte is al een paar jaar oud, staat al 3 jaar op youtube(kende 'm al) dus, snap niet hoe die website kan vermelden dat er nú ineens schokkend nieuws naar buiten gebracht is wat bevestigd dat Nibiru eraan kom,t terwijl er volgens mij helemaal nog geen officiële statements gedaan zijn.( wat ze dus beweren op die site)

Wil niet zeggen dat ik ontken dat Niburu misschien langskomt in 2012, maar dit bericht klopt gewoon niet volgens mij..
Uitspraak van Chagrijnige Appel op zaterdag 1 januari 2011 om 15:33:
Maar ook dat er een ijstijd er aan zal komen wat dat eerlijk gezecht niet echt heel logisch zal klinken omdat de aarde zelf warmer word dus dan zal er zeker ook geen ijstijd komen.


Als men spreek over een ijstijd, denkt iedereen vaak over een grote bol met ijs. Onzin.
Tijdens de laatste 5 ijstijden in een half miljoen jaar is gebleken dat gemiddeld de temperatuur maar 3 tot 6 graden celcius daalt. Het vervelendste is alleen de periode waarin de natuur zo van streek raakt, bosbranden, tornado's, italiaanse aardverschuivingen

Eigenlijk mogen we eigenlijk niet spreken over ijstijden, maar meer over warmte tijden. De tijd waarin wij nu leven is een warmte tijd.

Hoe lang duurd nou eigenlijk zn warmtetijd?
Volgens de cijfers schommelen de warmteperiodes tussen 15.000 en 20.000 jaar waarin wij nu al 18.000 jaar zitten.De laatste warmte periode duurde maar zn 16.000 jaar.

Neem eens een kijkje op de DVD die begin 2009 is uitgebracht door Al Gore over de relaties tussen mens en global warming. Ook hier word gesproken over een ijstijd opkomst.

Onze hersen zijn niet op gefabriceerd om al deze gegevens te kunnen verwerken, en worden vaak als kinklare onzin gezien!! De grootste misvatting is dat er veel mensen spreken over totale verwoesting en einde der mensheid. Als dat zo is dan hadden wij nu niet meer bestaan, er zijn namelijk al vaker ijstijden geweest tijdens de mensheid.

Maar waarom is deze ijstijd anders als de afgelopen 5 x ? Volgens de wetenschap zou dit te maken kunnen hebben met de stand van ons zonnestelsel in de melkweg. Het zogenoemde Galactic Alignment.

DE link naar 2012?!!

komt ie
laatste aanpassing
The galactic alignment is de uitlijning van de zonnestand in de maand December met de galactische evenaar van de melkweg.
Dat wil dus zeggen dat de zon precies het midden raakt van de melkweg. De melkweg zien wij als een platte schijf, het midden van het platte gedeelte is de evenaar van de melkweg. Dit fenomeen gebeurt eens in de 26.000 jaar.

Bepaalde krachten houden de melkweg als een schijf die tegenelkaar drukt, als deze krachten er niet zouden zijn dan zou de melkweg geen schijf zijn maar een bol of misschien wel helemaal niets meer. Precies het midden van de tegenovergestelde krachten is het midden van de melkweg waar de krachten enorm zijn.

Als de zon door de alignment heen gaat zal er een precessie optreden.
De aarde zal heel erg langzaam gaan schommelen om zn as en verschuift de positie van de dag-en nacht met de zonnestand 1 graden per 71,5 jaar.
Wetenschapper Jean Meeus had berekend dat de zon in 1998 deze evenaar zou raken. De zon is maar een halve graad breed en zal er dus 36 jaar overdoen om door de galactische evenaar te komen. Wanneer de zon na 18 jaar precies in het middenstaat noemen we de "Galactic Alignment"

Dus the Galactic Alignment "zone" is 1998 +/- 18 years = 1980 - 2016. , "era-2012"

De reacties van de aarde maken wij mee en zien we dagelijks op TV - Aardbevingen, Tsunami's etc....

dusss,,,
soms wordt ik er helemaal para van, om alles te willen begrijpen,,,

waarom waarom waarom?? alles in de natuur is zo perfect!! kijk naar bijvoorbeeld een sneeuwvlokje, blaadjes, allllus!!
Uitspraak van Heart2Beat op woensdag 13 juli 2011 om 02:50:
Als de zon door de alignment heen gaat zal er een precessie optreden.
De aarde zal heel erg langzaam gaan schommelen om zn as en verschuift de positie van de dag-en nacht met de zonnestand 1 graden per 71,5 jaar.


Zon komt eerder op in Groenland, Sterren staan verkeerd, as v/d aarde gedraaid, volgens de Inuït..Filmpjeeeeeeee!
Na een lange periode van duisternis kwam de Zon begin dit jaar onder meer te vroeg op boven Noorwegen, Groenland en Alaska.

In deze tijd van aardeveranderingen komen de Inuit aan het woord over hun eigen veranderende leefomgeving. Zowel de positie van de Zon en de andere sterren als de windrichting zijn veranderd, zo zeggen zij.

Voor het eerst in de geschiedenis van het meest westelijke stadje van Groenland Ilulissat kwam op 13 januari jongstleden de Zon al op, twee dagen eerder dan normaal. Op 20 januari kwam de Zon op boven de noordelijke Noorse stad Tromsø, een dag vroeger dan andere jaren. De Zon kwam boven Barrow in Alaska vier dagen eerder op dan gebruikelijk.

De Inuit uit de regio Qikiqtaaluk in het territorium Nunavut in Canada merken dat hun gehele leefomgeving aan het veranderen is. Zo hadden ze voorheen exact één uur om op zeehondenjacht te gaan, terwijl het nu tot een uur langer licht blijft in het gebied.

De Inuit volgen de Zon hun hele leven. Ze merken dat de zonsopgang niet zozeer is veranderd, maar dat de Zon op een andere plaats ondergaat.

“De Zon ging altijd bij de hoogste bergtop onder, maar op een bepaald moment ging hij voorbij de bergtop pas onder,” zo zegt Elijah Nowdlak uit Pangnirtung.

Jaipitty Paluq uit Igloolik merkt op dat de Zon nu hoger aan de hemel staat. De stralen vallen onder een meer rechte hoek op het aardoppervlak waardoor het volgens hem warmer is geworden.

De paden die de Inuit altijd gebruiken om te reizen werden voorheen gevormd door de noorderwind. Nowdlak geeft aan dat de wind is gedraaid. De wind komt nu meer vanuit het zuiden maar voornamelijk uit het oosten en brengt meer extreem weer met zich mee.

“’s Avonds na de jacht gebruiken we de sterren om te navigeren, maar ze zien er anders uit, ze staan niet meer op hun vertrouwelijke positie,” zegt Samueli Ammaq uit Igloolik. “Onze wereld is veranderd - het land, de lucht en de omgeving.”


Hypothesen omtrent 2012: Wat kan er gebeuren?

1: Ompoling van het aards magnetisme:
waarbij noord zuid wordt en oost-west. Gevolgen?: aarde/ land verschuift 3m/ seconde? %u2026. Dit gebeurde zeer waarschijnlijk reeds verscheidene malen in de aardse geschiedenis: enkele wetenschappelijke bewijzen hiervan: a) ijzerdeeltjes in polair ijs (geboord op grote diepte op de Noordpool) met een omgekeerde (magnetische) poling. b) vondsten van (soms volledig) ingevroren mammoeten (duizenden) in N-Siberië. Sommige hiervan zijn integraal ingevroren in het pakijs teruggevonden rond eind 1800, in de loop van 1900). Zij waren dikwijls nog volledig intact (eetbaar!) met subtropisch-tropisch voedsel in hun bek. ???. Vermoedelijk zijn ze op zeer korte tijd ingevroren in ijs. En dit tussen massa%u2019s %u2018mest%u2019 (= resten van tropische bomen en planten, %u2026). Hoe kan dit gebeurt zijn? D.m.v. een aardverschuiving, vloedgolven?, %u2026? De aarde lijkt verschoven van een gematigd/ subtropisch klimaat naar een polaire/ koudere zone in een mum (uren?/ dagen?) tijd. En dit alles door een ompoling van het aards magnetisme?.

2: Opwarming van de aarde. Stijging van de algemene aardse temperatuur. Smelten van de polen van de aarde. Stijging van het zeewater, %u2026.

3: Meteorietinslag. Ref.: naar, vermoedelijk verscheidene, vroegere inslagen (uitsterven van de dinosauriërs, %u2026).

4: Grote nucleaire oorlog. Ref.: Voorspellingen van Nostradamus, Edgar Cayce, de huidige realiteit in het Midden- Oosten, %u2026.

In de bijbel spreek men vooral over het gebied Mesopotamië (in het heden het kerngebied van Irak)en Jeruzalem (Hebreeuws) is de (omstreden) hoofdstad van de staat Israël.Toeval??
 
die hard2beat homo is helemaal loco, geschifte pauperuitkeringjostie. Ga werken, teveel nadenken leid tot psychoses zoals je al ziet :facepalm:
 
Lekker paniekzaaien en 24/7 binnen zitteng! (y)
Als een compleet volk het voor elkaar krijgt om massaal dood te gaan voordat hun eigen kalender ophoud, zal ik dr niet al teveel geld op inzetten dat in 2012 de wereld vergaat.. en als dr een ijstijd komt ben ik allang vertrokken na het zonnige zuiden
de maya's waren nog druk bezig met het maken van hun kalender, tot de spanjaarden binnen vielen en hun moesten stoppen. nu zien wij dat als een teken van de apocalypse :P
de bijbel komt helemaal uit mischien morgen mischien over 20 jaar :)
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Heart2Beat op woensdag 13 juli 2011 om 10:11:
1: Ompoling van het aards magnetisme:


Dit gaat over een hele lange periode, en is niet in 1 jaar compleet. Onmogelijk.
Uitspraak van Heart2Beat op woensdag 13 juli 2011 om 10:11:
2: Opwarming van de aarde.


Gebeurt al lang, duurt ook lang.
Uitspraak van Heart2Beat op woensdag 13 juli 2011 om 10:11:
3: Meteorietinslag


Risico loop je altijd... Kan is erg miniem.
Uitspraak van Heart2Beat op woensdag 13 juli 2011 om 10:11:
4: Grote nucleaire oorlog


:facepalm:
 
Uitspraak van TimmaH :rot: op donderdag 8 september 2011 om 03:46:
Als een compleet volk het voor elkaar krijgt om massaal dood te gaan voordat hun eigen kalender ophoud, zal ik dr niet al teveel geld op inzetten dat in 2012 de wereld vergaat.. en als dr een ijstijd komt ben ik allang vertrokken na het zonnige zuiden


Waren ze niet uitgeroeid door de Europeanen dan?
Anyways, het slaat sowieso nergens op wat jij zegt :lol:




Ik hoop dat 2012 een big happening wordt en dat er daadwerkelijk iets in goede zin verandert, of dat de mensheid eindigt. Daar zou ik ook zeker niet mee zitten.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 september 2011 om 00:13:
of dat de mensheid eindigt


depressieve ui dat je dr rondloopt, 2012 word een top jaar
Zoals de jamaicanen zeggen soon come! ( wat betekend oja ehh komt wel whatever dus ) en nog n haakje)
Maar begin voor de broek uit gaat over het aluminium hoedje :)
laatste aanpassing
Uitspraak van TimmaH :rot: op vrijdag 9 september 2011 om 03:19:
2012 word een top jaar


dat niet, maar dat heeft meer met de economische crisis te maken die eraan zit te komen :P
 
Nog maar 3 maandjes en dan is het 2012!!
Er gebeurt toch niks, let maar op.
Heer verlos ons van het gezwel wat zich mensheid noemt.

:)
Federale Reserve Akte loopt af in eind 2012... :x :cheer:

Er is natuurlijk niet heel veel bekend over wat daarna gaat komen?
Wsgijnlijk komt er een andere sinistere contract voor in de plaats?????
Die, LET OP, stilletjes wordt doorgevoerd!

“If that mischievous financial policy, which had its origin in the North American Republic (the public issue of usury-free currency) should become indurated down to a fixture, then that Government will furnish its own money without cost. It will pay off debts and without a debt. It will have all the money necessary to carry on its commerce. It will become prosperous beyond precedent in history of the civilized governments of the world. The brains and wealth of all countries will go to North America. That government must be destroyed or it will destroy every monarchy on the globe.”
Otto von Bismark


Je wilt niet weten, want je weet niet!
Artiest {SHOWLIST artist 32321, 46663}
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 september 2011 om 00:13:
Waren ze niet uitgeroeid door de Europeanen dan?


nee door de ziektes die zij meebrachten en vermenging

Uitspraak van TimmaH :rot: op vrijdag 9 september 2011 om 03:19:
2012 word een top jaar


kampioenuhh! :cheer:
Uitspraak van GFunk op dinsdag 4 oktober 2011 om 16:10:
Waren ze niet uitgeroeid door de Europeanen dan?

nee door de ziektes die zij meebrachten en vermenging


Nee ook niet.
The Maya peoples never disappeared, neither at the time of the Classic period decline nor with the arrival of the Spanish conquistadores and the subsequent Spanish colonization of the Americas. Today, the Maya and their descendants form sizable populations throughout the Maya area (...)


http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_civilization
 
28 Oktober 2011 is toch eigenlijk 21-12-2012?