Partyflock
 
Forumonderwerp · 1108508
Waarschuw beheerder
+10-3
[img width=468 height=264 cacheid=00118ac6002f099b711d4a001a02b9fda2]http://www.ad.nl/static/FOTO/pe/13/0/0/media_xl_277185.jpg?20101215141040[/img]

AMSTERDAM - Moslims worden in onze huidige maatschappij buitengesloten zoals dat ook gebeurde met Joden in de jaren dertig van de vorige eeuw. Dat stelt PvdA-leider Job Cohen in een interview met het weekblad Vrij Nederland dat deze week verschijnt.

Hij vertelt daarin over hoe zijn moeder rond het uitbreken van de oorlog ervoer dat Joden langzamerhand werden buitengesloten. ,,Na de oorlog had ze, net als mijn vader, de overtuiging: we moeten ervoor zorgen dat dit nooit meer gebeurt, we moeten werken aan een betere wereld. Daarom zijn dat voor mij zulke belangrijke waarden: erbij horen, meedoen, een plek hebben waar je veilig bent.''

Cohen ziet die vervreemding ook nu in de samenleving. ,,De PVV zegt gewoon tegen de moslims: we willen liever dat jullie weggaan. Maar je kunt dé islam niet de schuld geven van het extremisme. Er zijn zoveel moslims die gewoon huisje-boompje-beestje willen en niks anders. Die mensen worden er nu bang van dat Wilders deel uitmaakt van de macht.'' (ANP)

Bron

Moslims met joden gaan vergelijken (Y) Kopje thee?
 
Waarschuw beheerder
Prima dus waarom zouden we het dan nog na willen streven?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 21:22:
leuk maar ik heb het over moslims


Immigratie naar Zuid-Amerika vanuit Libanon en andere Arabische landen was ook redelijk grootschalig. Daar heb je die problemen niet, maar dat komt omdat die samenlevingen heel anders in elkaar zitten en sowieso al veel meer mensen met vage en totaal van elkaar verschillende culturele achtergronden bevatten en ze dus niet buiten werden gesloten, er was namelijk al geen uniforme cultuur etc. voordat ze er aankwamen.

Kijk, het is deels de SCHULD van onze immigranten, en van onze overheid en zelfs de inwoners van NL, dat de integratie is mislukt. Maar daarbuiten zijn er vooral heel veel OORZAKEN (die niks met verwijtbaarheid te maken hebben) die er aan hebben bijgedragen.

De islam speelt op de enkele terrorist, en eerwraakpleger na, geen rol als oorzaak van gewelds- en vermogensmisdrijven door immigranten van moslimachtergrond. Je ziet exact dezelfde problematiek ook onder (grotendeels katholieke) Antillianen en Kaapverdianen.

Bovendien is de islam heel stellig: stelen is verboden, en je moet ook wetten die in strijd zijn met je eigen principes als moslim, respecteren, als je in een land woont waarin je minderheid bent.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
De Islam op zich is het grote probleem niet, de bepaalde cultuur die er nauw meer verworven is wel. Een intolerante cultuur past nu eenmaal niet bij de normale Nederlander.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 20 december 2010 om 17:42:
jou vermogen


Leer eerst eens je eigen taal misselyk stuk stront voordat je hier de gierbak komt uithangen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 18:30:
je wilt toch graag dat moslims een hoofddoekje bij het fitness mogen draaien?!

je vindt toch dat moslims onevenredig veel in het nieuws komen?!


Ik heb er geen moeite mee dat meisjes met een hoofddoek willen fitnessen, dat is wat anders dan ik dat graag wil. Ik vind zeker dat kranten als de telegraaf te pas en te onpas incidenten met moslims publiceren, zonder op juistheid te controleren. Vorige week is mijn buurjongen met vriendin bedreigd door 3 Nederlanders met een pistool op zijn slaap en ontdaan van geld, telefoon, ID, sleutels e.d. in Amsterdam. Heeft de halve nacht op het politiebureua gezeten voor de aangifte. Kwam volgens de politie gemiddeld 3x per dag voor. Heeft immers niets van in de Telegraaf gestaan.
Hoe moet ik dan een diefstal van een mob. telefoon door Noord-Afrikanen als dat wel ineens in de telegraaf verschijnt opvatten? Stigmatiseren of wereldnieuws?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 21:13:
nou kom maar met het bewijs dan


Bullshitargument, ik kan de toekomst niet voorspellen. Echter kan ik je wijzen op historische gebeurtenissen, zoals de opname van de Arische volken in het kastestelsel van India of de opname van de Mongoolse barbaarse nomaden in de Chinese cultuur.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op maandag 20 december 2010 om 22:54:
Vorige week is mijn buurjongen met vriendin bedreigd door 3 Nederlanders met een pistool op zijn slaap en ontdaan van geld, telefoon, ID, sleutels e.d. in Amsterdam. Heeft de halve nacht op het politiebureua gezeten voor de aangifte. Kwam volgens de politie gemiddeld 3x per dag voor. Heeft immers niets van in de Telegraaf gestaan.
Hoe moet ik dan een diefstal van een mob. telefoon door Noord-Afrikanen als dat wel ineens in de telegraaf verschijnt opvatten? Stigmatiseren of wereldnieuws?


dit ene voorbeeld zegt werkelijk waar helemaal niks? Net of elke overval in de krant komt?

Je vindt dat Marokkanen vaker in het nieuws komen voor kleine misdaad, je noemt het stigmatiserend? Lasj e de cijfers kent weet je dus ook dat Marokkanen veel meer kleine misdaad plegen dan Nederlanders dus waarom dan klagen over dat nieuws? Cijfermatig behoren ze dan toch gewoon ook vaker in het nieuws te komen?


Dus dan wil je toch dat een bepaalde bevolkingsgroep een voorkeur krijgt? Meisjes met hoofdoekjes mogen wat jou betreft toch fitnessen? aparte zwemuurtjes vond je toch ook prima voor moslima's? Hoe kun je dan in godsnaam de vergelijking met Joden accepteren?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op maandag 20 december 2010 om 23:07:
Bullshitargument


als je om je heen kijkt weet je dat dat niet waar is, verdomd veel landen hebben veel problemen met de integratie van moslims. Nederland is geen uitzondering. Zelfs moslims onderling kunnen niet goed samen functioneren. Maargoed als jij denkt dat mensen met over het merendeel een intolerante cultuur en achtergrond prima kunnen integreren wens ik je veel succes.

Ik geloof het iig niet.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 14:10:
In een land met nog zoveel Christenen en de daarbij behorende partij. Zou het politieke zelfmoord zijn om bijvoorbeeld de CDA uit te sluiten van regeringsdeelname.


bull, een land hoor je neutraal (zonder religie) te sturen, wat in nederland dus helaas niet gebeurd:(
gelovigen worden zelfs in de grondwet beschermd:/
ten eerste moet geloof en staat gescheiden worden en vervolgens moet religie verbannen worden van deze planeet.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
-
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:08:
Dus dan wil je toch dat een bepaalde bevolkingsgroep een voorkeur krijgt? Meisjes met hoofdoekjes mogen wat jou betreft toch fitnessen? aparte zwemuurtjes vond je toch ook prima voor moslima's? Hoe kun je dan in godsnaam de vergelijking met Joden accepteren?


Dat Joden buitengesloten werden, kwam ook niet van de één op andere dag meneer de econoom. Het werd steeds meer als algemeen geaccepteerd gedrag en werd door velen zo geuit.
Ik heb geen moeite met aparte zwemuurtjes als er behoefte aan is en een zwembad de niet productieve uren mee kan opvullen. Waarom heb jij er zo'n moeite mee? Er zijn ook uren voor Zwangeren, baby's, ouderen en gehandicapten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:14:
als je om je heen kijkt weet je dat dat niet waar is


Als ik om me heen kijk, kan ik nog steeds evenmin in de toekomst kijken, net zoals jij dat niet kan nietwaar? ;)
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:14:
verdomd veel landen hebben veel problemen met de integratie van moslims


Uiteraard. Zulke grote groepen met zulke tegenovergestelde culturen. Welke gek heeft bedacht dat dat geen problemen ging opleveren?
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:14:
Zelfs moslims onderling kunnen niet goed samen functioneren.


De orthodoxe groepen kunnen dat zeker niet, zoals dat in elke godsdienst het geval is.
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:14:
Maargoed als jij denkt dat mensen met over het merendeel een intolerante cultuur en achtergrond prima kunnen integreren wens ik je veel succes.


Dank je. Jammer is dat jij ook geen keus hebt, aangezien ze niet allemaal uitgezet kunnen worden. Als een barbaarse cultuur als die van de Mongolen, waar ze in het zadel leefden van gedroogde paardemelk, nomadisch rondtrokken en onderling enorm veel vochten, uiteindelijk kon integreren in de nette politieke samenleving van het beschaafde Chinese Keizerrijk, moet het met de huidige middelen zeker lukken. Je pessimisme komt omdat je te naïef denkt dat integratie even zomaar gebeurd of af te dwingen zou zijn. Niet met zulke grote groepen en zulke grote verschillen in cultuur.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op maandag 20 december 2010 om 23:29:
Dat Joden buitengesloten werden, kwam ook niet van de één op andere dag meneer de econoom. Het werd steeds meer als algemeen geaccepteerd gedrag en werd door velen zo geuit.


en waarom? omdat Joden het economisch goed hadden en veel mensen jaloers waren. is nu niet echt het geval he. de zogenaamde moslims worden niet verantwoordelijk gehouden voor crisis.

Uitspraak van H & B op maandag 20 december 2010 om 23:29:
Er zijn ook uren voor Zwangeren, baby's, ouderen en gehandicapten.


sinds wanneer zijn dat bevolkingsgroepen gericht op afkomst/geloof?:')

er zijn toch ook geen zwemuurtjes voor katholieken?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:37:
sinds wanneer zijn dat bevolkingsgroepen gericht op afkomst/geloof?

er zijn toch ook geen zwemuurtjes voor katholieken?


Er zijn ook geen zwemuren voor moslims, maar voor vrouwen. Noem mij één zwembad in Nederland die alleen zwemuren voor Moslims hebben.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op maandag 20 december 2010 om 23:34:
Uiteraard. Zulke grote groepen met zulke tegenovergestelde culturen. Welke gek heeft bedacht dat dat geen problemen ging opleveren?


het gaat om de intentie. Er zijn genoeg voorbeelden waar mensen wel de taal willen leren, onderwijs willen volgen en ga zo maar door.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op maandag 20 december 2010 om 23:45:
Er zijn ook geen zwemuren voor moslims, maar voor vrouwen. Noem mij één zwembad in Nederland die alleen zwemuren voor Moslims hebben.


en dat heeft geen culturele reden of een reden wat gebaseerd is op afkomst of geloof?:')
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:52:
en dat heeft geen culturele reden of een reden wat gebaseerd is op afkomst of geloof?


Nee, jij hebt het over zwemuren voor Moslims. Ik wil dan graag weten welk zwembad. Ik weet dat er ook veel sauna's zijn die vrouwendagen of uren hebben. Er schijnt gewoon behoefte aan te zijn. Als ik wil zwemmen of sporten doe ik dat ook het liefst zonder bommetjes van de jeugd of bodybuilders die jou vanuit hun spiegel begluren.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:51:
het gaat om de intentie.


Misschien komt dat omdat mensen individuen zijn? Als de VVD liberaal zou zijn zou dat haar principiële uitgangspunt dan ook moeten zijn en niet een haatzaaiende vent, die alles op een hoopje gooit, meenemen in een gedoogconstructie? Er zijn altijd individuen die wel willen, en als het geen grote groepen betreft, moeten losse individuen wel integreren. In grote groepen echter komt het van problemen omdat er dan altijd de eigen groep is om op terug te vallen en dat nog altijd makkelijker is dan integreren.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 00:00:
Nee, jij hebt het over zwemuren voor Moslims. Ik wil dan graag weten welk zwembad. Ik weet dat er ook veel sauna's zijn die vrouwendagen of uren hebben. Er schijnt gewoon behoefte aan te zijn. Als ik wil zwemmen of sporten doe ik dat ook het liefst zonder bommetjes van de jeugd of bodybuilders die jou vanuit hun spiegel begluren.


http://www.trouw.nl/krantenarchief/1993/04/09/2670133/_U_mag_er_niet_in_want_de_moslimvrouwen_gaan_over_een_kwartier_zwemmen_.html

google gewoon even, daarnaast gaat het nog niet eens om die zwemuren, integratie betekent participatie en betrokkenheid bij de samenleving waar je dus leeft. Dit soort zaken betekenen juist het tegenovergestelde.

en je behoefte? Dus als je er ergens behoefte aan hebt moet het er maar komen? integratie wil juist zeggen dat je je aanpast aan de behoefte van desamenleving.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Krantenarchief 1993 :roflol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 00:23:
integratie wil juist zeggen dat je je aanpast aan de behoefte van desamenleving.


Ik zou maar even een woordenboek raadplegen meneer de econoom.
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 00:26:
Krantenarchief 1993 :roflol:


http://www.joop.nl/politiek/detail/artikel/haagse_moslims_moeten_gemengd_zwemmen_van_de_vvd/

2009, maar google zelf even kom je voldoende tegen.Verder geef je weer een goede inhoudelijke reactie:lol:

Je moet in Marokko eens gaan vragen om aparte zwemuurtjes 0omdat je katholiek bent:lol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 00:32:
k zou maar even een woordenboek raadplegen meneer de econoom.


lijkt me eerder dat jij dat zult moeten doen, als je vindt dat bepaalde handelingen de integratie bevorderen zoals aparte zwemuren, dat vrouwen hoofddoeken mogen dragen tijdens het sporten en ga zo maar door.

mevrouw de moslim
Waarschuw beheerder
Ja, in Marokko is ook behoefte aan de grote stroom aan Westerse allochtonen. Ik wil van jou 1 zwembad zien met hun eigen website waarop nu zwemuren voor expliciet Moslima's aangeboden worden en autochtone vrouwen geweerd worden.
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 00:44:
Ja, in Marokko is ook behoefte aan de grote stroom aan Westerse allochtonen. Ik wil van jou 1 zwembad zien met hun eigen website waarop nu zwemuren voor expliciet Moslima's aangeboden worden en autochtone vrouwen geweerd worden.


lol ik ben je slaafje niet:lol: Het gaat erom dat het iig geweest is dus de verkeerde intentie van integratie.
Net of er hier behoefte is op dit moment aan een grote groep niet Westerse allochtonen die is er niet hoor.


top dat je ook inhoudelijk reageert hierop:lol: :


Uitspraak van verwijderd op maandag 20 december 2010 om 23:37:
en waarom? omdat Joden het economisch goed hadden en veel mensen jaloers waren. is nu niet echt het geval he. de zogenaamde moslims worden niet verantwoordelijk gehouden voor crisis.


Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op maandag 20 december 2010 om 23:45:
Er zijn ook geen zwemuren voor moslims, maar voor vrouwen. Noem mij één zwembad in Nederland die alleen zwemuren voor Moslims hebben


http://www.freewebs.com/zvdewaterlelie/ Alsjeblieft Zwemuren voor moslim vrouw en man gescheiden

Kleding voorschriften
kledingvoorschriften
Om gebruik te kunnen maken van onze activiteiten dient men zich te houden aan de kledingvoorschriften.
Voor de heren houd dit in dat ze een zwembroek moeten aanhebben die van middel tot knie bedekt.
De dames dienen een badpak met een korte broekje (korte rokjes en boxershorts zijn niet toegestaan) aan te hebben en dus van schouder tot knie bedekt te zijn.
DEGENE DIE ZICH NIET HOUDEN OF WILLEN HOUDEN AAN DEZE KLEDINGVOORSCHRIFTEN KUNNEN NIET MEEDOEN MET ONZE ZWEMACTIVITEITEN.

Volgens mij was er laatst een sportschool in de aandacht omdat deze vrouwen met hoofddoek geweigerd zou hebben.
Fitnessketen Fit For Free voor rechter om weigeren hoofddoekjes

Gepubliceerd op donderdag 16 december 2010 om 15:05

Het Rotterdamse antidiscriminatiebureau Radar begint een juridische procedure tegen de fitnessketen Fit For Free omdat die vrouwen met hoofddoekjes blijft weigeren. Dat liet advocaat Carrie Jansen van Radar donderdag weten na berichtgeving in het AD.
Het bedrijf is al drie keer op de vingers getikt door de Commissie voor Gelijke Behandeling, stelt Jansen. 'Die oordeelde dat dit discriminatie is, dat het indirect onderscheid is op basis van geloof. Maar die uitspraken zijn niet bindend. Daarom beginnen we een bodemprocedure.' Een uitspraak kan nog maanden op zich laten wachten.

http://rechtennieuws.nl/31493/fitnessketen-fit-for-free-voor-rechter-om-weigeren-hoofddoekjes.html

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
-1
Ik denk dat je hier een punt aanhaalt wat theoretisch gezien wel kan kloppen. Wil je een schouderklopje ofzo? Maar heeft niks te maken met de reden van het huidige buitensluiten van groepen uit onze samenleving.
De PVV stemmers vinden dat er onnodig geld verkwanseld wordt aan moslims die in hun ogen thuiszitten met een uitkering en noten op de zang hebben. Ik verwerp dit en zal dat blijven doen.
Ik zal niet ontkennen dat onder Turken en Marokkanen een hogere werkloosheid is dan onder Westerse allochten. Ik zal niet ontkennen dat onder de Marokkaanse gemeenschap procentueel meer criminaliteit voorkomt. Ik heb wel moeite dat dit alles wordt geschoven onder het geloof "moslim". De religie staat hier volkomen buiten kijf.
En als er behoefte is om een zwemclub op te richten voor moslims, een autorijschool of een winkel, dan is dat alleen maar positief voor onze economie die hier fiscaal voordeel van heeft. Ik kan me er niet aan storen dat er enkelen zijn die in een gemeenschap willen blijven. We moeten onze pijlen richten op de mensen die wel mee willen doen. Je wil niet weten hoeveel religieuze zang- muziek of beleggingsclubs er zijn. Mensen zoeken gewoon naar aansluiting. Als het iets voor moslims is, staan mensen gelijk op de achterse benen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van voicher op dinsdag 21 december 2010 om 01:30:
http://www.freewebs.com/zvdewaterlelie/ Alsjeblieft Zwemuren voor moslims vrouw en man gescheiden


Ah 1 gevonden. toch zijn moslims er niet geheel tevreden over. http://www.mediastudies.nl/nap2/index.php?option=content&task=view&id=61&Itemid=37
Waarschuw beheerder
+1-1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:33:
Maar heeft niks te maken met de reden van het huidige buitensluiten van groepen uit onze samenleving.


Het gaat me ook helemaal niet om het besluiten jij wou een zwembad zien die speciaal voor moslims zwemuurtjes hebben staan nou die geef ik. Daarnaast zag ik de kleding voorschriften ok het zijn hun regels maar de regels van fit for free zijn: In de trainingsruimte mag je geen petjes, caps of andere hoofdbedekking dragen. Dus wat lopen ze te zeiken regels zijn regels als ik bij de waterlelie wil gaan zwemmen hoor ik me zelf ook aan de regels te houden klaar. Ik ga dan ook geen rechtszaak aanspannen.

Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:33:
Wil je een schouderklopje ofzo?


Ja schouderklopje zou wel mogen ja heeft me toch weer 2 min van me leven gekost :P
Waarschuw beheerder
Nou om je de 2 minuten googelen te waarderen, je (Y) :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:46:
Ah 1 gevonden. toch zijn moslims er niet geheel tevreden over


Maakt niks uit de uurtjes zijn er wel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 02:00:
Nou om je de 2 minuten googelen te waarderen, je


Bedankt :D
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:33:
k zal niet ontkennen dat onder Turken en Marokkanen een hogere werkloosheid is dan onder Westerse allochten. Ik zal niet ontkennen dat onder de Marokkaanse gemeenschap procentueel meer criminaliteit voorkomt. Ik heb wel moeite dat dit alles wordt geschoven onder het geloof "moslim". De religie staat hier volkomen buiten kijf.
En als er behoefte is om een zwemclub op te richten voor moslims, een autorijschool of een winkel, dan is dat alleen maar positief voor onze economie die hier fiscaal voordeel van heeft. Ik kan me er niet aan storen dat er enkelen zijn die in een gemeenschap willen blijven. We moeten onze pijlen richten op de mensen die wel mee willen doen. Je wil niet weten hoeveel religieuze zang- muziek of beleggingsclubs er zijn. Mensen zoeken gewoon naar aansluiting. Als het iets voor moslims is, staan mensen gelijk op de achterse benen.


Wat dus niet zo is, aangezien bij moslims religie nauw verbonden is met de cultuur. Plus je richten op de mensen die wel mee willen doen?:lol: Je bent volgens mij echt niet helemaal lekker? Een grote groep verpest het voor de rest en ook voor de Nederlanders zelf en dan moet je je maar gaan richten op de mensen die wel mee willen veranderen?:|

Wat wil je doen met de rest, weer lekker je hoofdje in het zand steken?:lol:

En aansluiting? Hoe kun je aansluiting zoeken als je juist iets wil wat je afscheidt van andere mensen?:lol:

Je slaat wartaal uit mevrouw de moslim.
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:33:
Wil je een schouderklopje ofzo? Maar heeft niks te maken met de reden van het huidige buitensluiten van groepen uit onze samenleving


tof dat je nog steeds inhoudelijk niet kunt reageren op het verschil Joden Moslims:D

Daarnaast sluiten ze zichzelf uit, maargoed zolang je dat niet kunt beseffen tja.

Of denk je bv dat Marokkanen in kroegen in Arnhem geweigerd worden omdat ze zo lief eruit zien? een voorbeeldje:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van H & B op dinsdag 21 december 2010 om 01:46:
Ah 1 gevonden. toch zijn moslims er niet geheel tevreden over. http://www.mediastudies.nl/nap2/index.php?option=content&task=view&id=61&Itemid=37


nee wat het voldoet niet aan de eisen, men moet ook niet meer door de ramen kunnen kijken:D

What's next? op afspraak halal vlees uit de muur? turkse thee bij ontvangst? Live slachten van schaapjes?

:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 07:31:
tof dat je nog steeds inhoudelijk niet kunt reageren op het verschil Joden Moslims


Zal ik het doen? Orthodoxe moslims en joden sluiten zichzelf uit van de samenleving door hun bekrompen kijk.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 07:30:
Een grote groep verpest het voor de rest en ook voor de Nederlanders zelf en dan moet je je maar gaan richten op de mensen die wel mee willen veranderen?


Volgens mij ben jij degene die niet helemaal lekker is en al verrot van binnen door je angst of haat tegen moslims, als je zelfs degenen die wel willen meedoen wil negeren. Ik geloof dat rechts eens behoefte heeft aans sociologen, cultureel antropologen en historici, want de onwetendheid ervan slaat over op het electoraat. Je moet criminelen hard aanpakken, ongeacht afkomst, maar aan de andere kant moet er altijd de uitgestoken hand zijn, anders mislukt je integratie namelijk zeker.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 11:04:
Volgens mij ben jij degene die niet helemaal lekker is en al verrot van binnen door je angst of haat tegen moslims, als je zelfs degenen die wel willen meedoen wil negeren. Ik geloof dat rechts eens behoefte heeft aans sociologen, cultureel antropologen en historici, want de onwetendheid ervan slaat over op het electoraat. Je moet criminelen hard aanpakken, ongeacht afkomst, maar aan de andere kant moet er altijd de uitgestoken hand zijn, anders mislukt je integratie namelijk zeker.


lol je kunt mensen schijnbaar slecht inschatten, geeft niet:). Begrijpend lezen ook al moeilijk zie ik. Waar zeg ik dat je mensen moet negeren die mee willen doen? Nergens. Ik zeg dat je juist op de groep moet richten die het verknalt aangezien die het voor de mensen die wel integreren verpesten en ook voor de normale Nederlandse burger.

De uitgestoken hand moet er alleen zijn voor mensen die de juiste intentie hebben om te integreren, heb je die intentie niet, dan moet je de schop onder je kont krijgen en optiefen. Wil je Nederland komen maar de taal gewoon niet leren? dan hoor je hier niet. Dan kun je wel knuffelgebaren willen maken naar zo iemand, die fluwelen aanpak werkt niet dat is inmiddels wel duidelijk de feiten liggen er.

In andere landen wordt ook gewoon verwacht dat je actief deel wil nemen aan integratie, de taal beheerst etc. Zo niet wordt je eruit gegooid.

Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 11:04:
Zal ik het doen? Orthodoxe moslims en joden sluiten zichzelf uit van de samenleving door hun bekrompen kijk.


Mooi dat wilde ik even lezen(Y)

Dus waar sluiten wij moslims dan uit? Nergens idd, dus Cohen is gewoon een idiote flapdrol.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 11:37:
Begrijpend lezen ook al moeilijk zie ik


Misschien lees je zelf meer dan je daadwerkelijk neerzet.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 07:30:
Plus je richten op de mensen die wel mee willen doen?:lol:


Dat klinkt alsof je dat belachelijk vindt. Maargoed, ik zie al dat we het beiden toch eens zijn.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 11:37:
die fluwelen aanpak werkt niet dat is inmiddels wel duidelijk de feiten liggen er.


En dat is dus onzin. We doen het beter dan landen om ons heen waar minder fluwelen handschoentjes gebruikt worden. Die fluwelen handschoentjes werken uitstekend voor degenen die wel willen integreren. Degenen die dat niet willen kunnen inderdaad harder aangepakt worden, maar nogmaals ben je nog steeds enorm naïef door te denken dat immigratie afgedwongen kan worden binnen een korte tijd.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 11:37:
In andere landen wordt ook gewoon verwacht dat je actief deel wil nemen aan integratie, de taal beheerst etc. Zo niet wordt je eruit gegooid.


Ik weet niet in welke droomwereld jij leeft, maar dat gebeurt niet. Het is namelijk niet mogelijk om iemands nationaliteit even zomaar af te pakken, dat jij in die leugens gelooft...
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 11:37:
Dus waar sluiten wij moslims dan uit? Nergens idd


Ik zet niet voor niets het woordje 'orthodox' erbij. Gewone moslims sluiten zichzelf helemaal niet buiten namelijk. De PVV doet dat daarentegen wél en zou graag nog meer maatregelen willen treffen om ze buiten te sluiten. En daar is geen enkel argument tegen in te brengen.

Denkoefening voor je overigens: Waarom zijn Antilianen, Surinamers en Kaapverdianen zo verdomde crimineel, maar Afghanen of Indonesiërs niet? De Islam?
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 12:06:
Ik weet niet in welke droomwereld jij leeft, maar dat gebeurt niet. Het is namelijk niet mogelijk om iemands nationaliteit even zomaar af te pakken, dat jij in die leugens gelooft...


ik heb het over migratie, nergens over nationaliteit. Wanneer je australie binnen wil komen, volgens mij ook in Canada, moet je een toegevoegde waarde hebben voor dat land en aan kunnen of je de taal in behoorlijke mate beheerst. Ze verwachten gewoon aanpassing van je, zo niet dan wordt je uiteindelijk weer uitgezet of kom je helemaal het land niet eens binnen.

wat overigens wel mogelijk is bij mensen met een NL nationaliteit dat je ze gaat korten op uitkeringen/kortingen en andere zaken.

Wil je je niet aanpassen dan kun je ook geen of minder gebruik maken van overheidssteun. Prima initiatief(Y)

Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 12:06:
Ik zet niet voor niets het woordje 'orthodox' erbij. Gewone moslims sluiten zichzelf helemaal niet buiten namelijk. De PVV doet dat daarentegen wél en zou graag nog meer maatregelen willen treffen om ze buiten te sluiten. En daar is geen enkel argument tegen in te brengen.

Denkoefening voor je overigens: Waarom zijn Antilianen, Surinamers en Kaapverdianen zo verdomde crimineel, maar Afghanen of Indonesiërs niet? De Islam?


Prima Je geeft zelf ook al aan dat onze maatschappij moslims helemaal niet buitensluit, dus wat Cohen zegt is klinkklare onzin, dat een gare partij als de PVV dit roept wil nog niet zeggen dat onze maatschappij zo is.

Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 12:06:
En dat is dus onzin. We doen het beter dan landen om ons heen waar minder fluwelen handschoentjes gebruikt worden. Die fluwelen handschoentjes werken uitstekend voor degenen die wel willen integreren. Degenen die dat niet willen kunnen inderdaad harder aangepakt worden, maar nogmaals ben je nog steeds enorm naïef door te denken dat immigratie afgedwongen kan worden binnen een korte tijd.


Is het daarom dat in andere landen dus al integratie een utopie genoemd wordt? 60 jaar noem ik niet echt een hele korte tijd plus het toekomstperspectief niet echt rooskleurig is.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 11:04:
Zal ik het doen? Orthodoxe moslims en joden sluiten zichzelf uit van de samenleving door hun bekrompen kijk.


Grootste verschil dat de Jood in Nederland, vaak verre van orthodox was. (Y)
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 11:04:
anders mislukt je integratie namelijk zeker.


Alleen wanneer integratie je hoogste doel is. Voor mij is dat niet het geval namelijk. Het Nederlanderschap is gratis, maar niet goedkoop.

Recidivisten met een dubbel paspoort kán de Nederlandse identiteit afgenomen worden. We kunnen de rotte appels ook uit de kist gooien.
Is voor iedereen beter, de mensen die wél willen integreren en de autochtone bevolking. (Y)
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:22:
Alleen wanneer integratie je hoogste doel is. Voor mij is dat niet het geval namelijk. Het Nederlanderschap is gratis, maar niet goedkoop.

Recidivisten met een dubbel paspoort kán de Nederlandse identiteit afgenomen worden. We kunnen de rotte appels ook uit de kist gooien.
Is voor iedereen beter, de mensen die wél willen integreren en de autochtone bevolking.


precies!
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:22:
Grootste verschil dat de Jood in Nederland, vaak verre van orthodox was.


Natuurlijk werd de Jood ook in het hoekje gedrukt waardoor ze buitengesloten werden. De moslims zorgen er zelf voor dat ze zich buitensluiten. Een groot wezenlijk verschil.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 12:06:
Ik weet niet in welke droomwereld jij leeft, maar dat gebeurt niet. Het is namelijk niet mogelijk om iemands nationaliteit even zomaar af te pakken, dat jij in die leugens gelooft...


Dan wordt het hoog tijd dat ze dat gaan invoeren
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:20:
ik heb het over migratie, nergens over nationaliteit.


Maar wat dan te doen met de hier al aanwezige?
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:20:
60 jaar


60.... Het is zo'n 30-35 jaar.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:20:
Je geeft zelf ook al aan dat onze maatschappij moslims helemaal niet buitensluit


Natuurlijk doen mensen in de maatschappij dat, waaronder jijzelf nota bene. Je zegt immers dat volledige integratie gaat mislukken en er moslims het land uit moeten worden gezet. Maar kan jij nu vanaf de buitenkant zien wie dat zijn? Dus gooi je het maar op moslims in het algemeen. Bovendien is de PVV een godveromme gedoogdpartij, niet zomaar een gare partij als het Front National is Frankrijk of Vlaams Belang.

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:22:
Grootste verschil dat de Jood in Nederland, vaak verre van orthodox was.


Uiteraard. Net zoals een groot gedeelte van de moslims in Nederland niet orthodox is.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:22:
Recidivisten met een dubbel paspoort kán de Nederlandse identiteit afgenomen worden.


In theorie, nooit in de praktijk. Europees Verdrag van de Rechten van de Mens, Universele Verklaring vd Rechten vd Mens ditdat. Misschien is niet alleen een beschavingsoffensief nodig jegens moslims om onze Westerse waarden bij te brengen, maar ook onder autochtone Nederlanders.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 12:33:
De moslims zorgen er zelf voor dat ze zich buitensluiten.


En hoe precies dan?
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 13:08:
In theorie, nooit in de praktijk. Europees Verdrag van de Rechten van de Mens, Universele Verklaring vd Rechten vd Mens ditdat. Misschien is niet alleen een beschavingsoffensief nodig jegens moslims om onze Westerse waarden bij te brengen, maar ook onder autochtone Nederlanders.


Verdragen zijn geen voor eeuwig beschermde autoriteiten. Wanneer deze gewijzigd kunnen worden via een democratische weg, heb ik daar weinig op tegen.

Daarnaast wordt er niemand stateloos gemaakt, maar slechts één nationaliteit ontnomen. Ik ben benieuwd wat het Europees Verdrag van de Rechten van de Mens daarover specifiek te zeggen heeft.

Ik snap niet waarom dat zo moeilijk zou moeten zijn. We nemen mensen met liefde in ons midden op, blijkt dat uiteindelijk niet te werken, dan betalen we zonder problemen de vliegticket naar Rabat of Ankara.

Of Durban of Warschau wat mij betreft.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 13:08:
Natuurlijk doen mensen in de maatschappij dat, waaronder jijzelf nota bene. Je zegt immers dat volledige integratie gaat mislukken en er moslims het land uit moeten worden gezet. Maar kan jij nu vanaf de buitenkant zien wie dat zijn? Dus gooi je het maar op moslims in het algemeen. Bovendien is de PVV een godveromme gedoogdpartij, niet zomaar een gare partij als het Front National is Frankrijk of Vlaams Belang.


ik sluit helemaal niemand uit, alleen mensen die niet willen integreren. Die selectie maak ik niet op de buitenkant dus hoe kom je daar dan bij?!

In beginsel geloof ik in het goede van de mens maar als ze zich niet willen aanpassen dan maatregelen ertegen of het land uit indien mogelijk.

Maargoed dan sluit ik deze mensen niet in eerste instantie uit dat doen ze nog altijd zelf.

Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 13:08:
En hoe precies dan?


de taal niet willen leren.
de eigen opvoeding en onderwijs willen blijven behouden.
eigen zwemuurtjes.
hoofddoekjes dragen tijdens het sporten.
De kinderen naar moslim scholen brengen.
bij elkaar in woonwijken gaan zitten.
onderling in hun taal communiceren.

Natuurlijk geldt dit niet voor alle mensen maargoed het getuigt niet echt van aanpassing, ze verwachten nog eerder dat wij ons aanpassen aan hen.


Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 13:08:
Bovendien is de PVV een godveromme gedoogdpartij, niet zomaar een gare partij als het Front National is Frankrijk of Vlaams Belang.


maar nog steeds niet die maatschappij waar Cohen het steeds over heeft.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 13:12:
Verdragen zijn geen voor eeuwig beschermde autoriteiten.


Geheel mee eens. Maar dit zijn wel het soort verdragen die aan de basis staan van onze Westerse maatschappij. Daar ga je niet even aan zagen, omdat het toevallig nu beter uitkomt. Daarvoor moet een enorme meerderheid zijn en die is er simpelweg niet.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
Die selectie maak ik niet op de buitenkant dus hoe kom je daar dan bij?!


Die maak je wél aan de buitenkant door het op de godsdienst te gooien.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
de taal niet willen leren.


Eerste generatie.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
de eigen opvoeding en onderwijs willen blijven behouden.


Daarin staan ze in hun goed recht van speciaal onderwijs.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
eigen zwemuurtjes.


Discutabel, maar ok... half punt.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
hoofddoekjes dragen tijdens het sporten.


Vrijheid van kleding.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:26:
bij elkaar in woonwijken gaan zitten.


Sociaal-economische omstandigheden misschien?

Taal en onderwijs noem je dubbel btw ;)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 21 december 2010 om 14:27:
is mislukt


Daar ben ik het niet mee eens. Er zijn genoeg voorbeelden te vinden waar de integratie wel is gelukt. Zo enorm naïef dat alles zomaar nu al gelukt moet zijn.
Waarschuw beheerder
-1
donateur
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 11:04:
Uitspraak van X-Ception op dinsdag 21 december 2010 om 07:31:
tof dat je nog steeds inhoudelijk niet kunt reageren op het verschil Joden Moslims

Zal ik het doen? Orthodoxe moslims en joden sluiten zichzelf uit van de samenleving door hun bekrompen kijk.


Kunnen we niet beter nóg verder generaliseren? O:)
Iedereen die heilig overtuigd is van zijn religieuze/politieke ideologie heeft de mogelijkheid om te bekrompen/radicaal te zijn om realistisch te blijven,
ook primitieve conservatieve, liberale of socialistische ideeën kunnen allemaal gepolariseerd worden tot een bekrompen idee van de samenleving en een crisis veroorzaken. Het probleem met fundamentalisten is dat hun regels in steen gebeiteld staan, en schadelijke en radicale gedachten voor de maatschappij vooral uit hun vrije interpretaties komen.
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van d'un tableau historique op dinsdag 21 december 2010 om 14:34:
Daar ben ik het niet mee eens. Er zijn genoeg voorbeelden te vinden waar de integratie wel is gelukt. Zo enorm naïef dat alles zomaar nu al gelukt moet zijn.


Dat is hetzelfde als zeggen dat de Koran of het Oude Testament wél positieve punten bevatten. 8)

Natuurlijk zijn er legio voorbeelden van geslaagde integratie. Ik deze dagelijks op de UvA of HvA rondlopen. Alleen moeten wij een geslaagde integratie idealiseren of als de standaard beschouwen?

Moeten wij 'normaal' gedrag belonen? Ik vind van niet.

Een normale integratie moet de norm zijn, moet de standaard zijn. Het lijkt me geen gezonde ontwikkeling als we dat al gaan idealiseren. (N)

Dat is hetzelfde als een kind belonen omdat het zijn complete pubertijd niet in aanraking is geweest met politie. (N)