heeft heel veel boeken geschreven en min of meer onze horror bedacht. In exorcist bijvoorbeeld, dat meisje word bezeten door Pazzuzu (als ik het goed schrijf...) en dat is een Lovecraft demoon.
Supernatural demonen komen er gedeeltelijk ook vandaan, Lillith komt van het luciferisme dacht ik en christelijke uitdrijvingen waren volgens mij nooit zo effectief, lang geleden dat ik de boeken heb gelezen.
Lovecraft was een schrijver, heeft heel veel boeken geschreven en min of meer onze horror bedacht. In exorcist bijvoorbeeld, dat meisje word bezeten door Pazzuzu (als ik het goed schrijf...) en dat is een Lovecraft demoon.
Supernatural demonen komen er gedeeltelijk ook vandaan, Lillith komt van het luciferisme dacht ik en christelijke uitdrijvingen waren volgens mij nooit zo effectief, lang geleden dat ik de boeken heb gelezen.
Ik heb canaal digitaal dus helaas
maar deel 1 hoe gaat die ook al met mensen die bezeten zijn?
Een man en vrouw maken een documentaire over brandweermannen en gaan dan op pad met die brandweermannen. Alles loopt uit de hand en in de loop van de film kom je er achter wat het virus doet en hoe het er komt.
Zitten paar super scene's in. Echt een gave film
Goed opgelet
Morgen ff wat meer info van Pazzuzu opzoeken in Necronomicon. Nu slapen.
Een aantal mensen worden wakker in een ruimte, er is een deur op de muur voor je en achter je, in de vloer en in het plafond. 1 van deze kamers is veilig, in de andere wacht er een dodelijke val.
Je weet niet wie je bent en wat je daar doet.
Die ken ik wel ... als kind ooit gezien, beste brute film! Kinderen die elkaar de kop ingooien met stenen enzo
Die Nederporn film met Mellie
Orphan is ook een goeie film...meer thriller maar toch
Ben jij ook een horrorfreak?
Hou je van bloed
ingewanden
psychologische spelletjes
Post hier dan je opmerkingen en tips ...
Welke film zou jij aanraden/afraden?
Je ultimate favoriete horrorscene?
Favoriete slechterik?
Zelfde idee als Blair Witch (dus volledig gefilmd met amateurcamera). Deel 2 gaat over een groot gebouw in het centrum van Barcelona waar een virus is uitgebroken. 2 groepen mensen gaan het gebouw in (een groep om de bron van het virus te vinden en de andere uit nieuwsgierigheid). En dan breekt de pleuris uit (zombies). Gehele straat is afgezet (+ cirkelende helicopters) dus alles wat het gebouw probeert te verlaten worden neergeknald, inclusief de normale mensen. 'T wel een Spaanse film, maar doet verder er niks aan af (ziet er niet lowbudget bijv.).
Beetje zoals 28 days later maar dan gefilm in blair with stijl??
alleen dat spaanse is minder
Heb alles origineel, daarom is mijn collectie nog niet zo groot. Maar zal het onthouden, REC klinkt best leuk
Die van mij ook niet donwload films sluit men laptop aan op de tv en klaar
Gooi ze daarna weg en als ik een film echt vet vind koop ik hem als nog.
En kijk ook veel films via film 1 .
Rec is een goede film als je van pure zombie films houd.
Vampiers kunnen ook leuk zijn, vind 30 days of night errug goed
True Blood, watvoor vampieren zijn het? En waar word het uitgezonden?
Deel 2 gaat over een groot gebouw in het centrum van Barcelona waar een virus is uitgebroken. 2 groepen mensen gaan het gebouw in (een groep om de bron van het virus te vinden en de andere uit nieuwsgierigheid). En dan breekt de pleuris uit (zombies). Gehele straat is afgezet (+ cirkelende helicopters) dus alles wat het gebouw probeert te verlaten worden neergeknald, inclusief de normale mensen. 'T wel een Spaanse film, maar doet verder er niks aan af (ziet er niet lowbudget bijv.).