Zou jij zoiets kunnen doen denk je ooit in je leven?
met wat voor aanleiding dan ook...das de vraag
ps. ga elkaar nou eens ff een keer niet naar de mond praten, en geef echt gewoon je eigen mening
nee sorry...
Na jarenlang op het pad te zijn gebleven is het vandaag weer mis gegaan. Zo geil als een konijn die tegen een boswachter aanpist ging ik vanmorgen met goede wil het dorp in. Na de buren vriendelijk begroet te hebben kwam het. Meer kan ik momenteel uit veiligheidsredenen niet vertellen op aanraden van mijn medezeggingsman en advocaat.
Ow lieve kinderen blijf alsjeblieft op het goede pad, je vergooit er een anders leven mee en vaak veel derden ook. En je eigen leven zal ook nooit meer hetzelfde zijn.
Zoals een bekende homovriend van me zong:`Mama, just killed a man´ .
En vervolgens `Life is over´.
Hoe sentimenteel ik dan word.
iOc
"mensen moeten niet aan me vrienden of familie komen. Wat als ze daar iets bij flikken, JA dan zou ik iemand kunnen vermoorden."
Ja kijk...dan zal ik er wel aan denken. Maar of ik het zou doen? dat weet ik nie... Ik denk het niet hoor
ja.
ik ben namelijk heel goed in totaal ondoordachte dingen te doen waar ik later spijt van heb..
iemand uit woede vermoorden en dan heel erge spijt hebben zou best kunnen
Pijnackerterror... goed dat je eigenwijs bent en ergens heb je zeker gelijk! Maar waar haal je die wijsheid vandaan als je die kindertijd al zo lang verlengd?
vermoorden?? neej, alleen iemand recht voor zijn kop schieten zal nog net kunnen
(permanent verbannen)
real jojo: punt voor jou!
respect life.... maar in een situatie waarin je jezelf zou moeten verdedigen zou zoiets kunnen gebeuren..al zal ik wel flink in mijn broek schijten...of juist niet.....ach, ik weet het niet....ik ben blij dat ik daar nooit bij stilsta eigenlijk....wat een onderwerpen zeg hier
ja hoor dat kan ik ook wel, met een pistool is het helemaal een stuk makkelijker.... het gaat om 1 knopje en vaak ben je op dat moment zogestressed of pissed-odd dat je niet aan de consequenties denkt......
ik heb er gelukkig nog niet aan gedacht
maar als iemand me moessie of een andere lieverd wat aan doet dan ben ik wel tot alles toe in staat, denk ik......
hopelijk komt het nooit zo ver, en is moorden in mijn hoofd nog steeds het uiterste waar tot je kunt gaan en zijn er eerst nog heel veel andere oplosssingen en toepassingen haha duzzzzz
hangt van de rede af!!!
Soortje heeft het mooi omschreven...
Tijdens een burgeroorlog tijdens totale anarchie wordt het moorden aantrekkelijk denk ik
Nee, ik zou het niet kunnen!
Dan zou ik de rest van mijn leven met een huuuugggggeeeeee schuldgevoel zitten denk ik
ja ik zou het kunnen, als iemand bijvoorbeeld je moeder heeft vermoord dan zou ik die gene zonder enige moeite kunnen vermoorden...
dan word je echt blind door woede en doe je hele gekke dingen die je normaal niet zo doen...
(permanent verbannen)
Zo denk ik dus ook
als iemand m'n ouders ofzo zou vermoorden...is het enige wat je op dat moment wilt, is die gene eigenhandig helemaal koud maken, en een gevagenisstraf poep je dan op!
Ik kan nou iemands strot wel omdraaien, dus ja dat kan ik wel .
ik dacht altijd wel dat ik het als mens zou kunnen ( oerkracht of zo )
denk dat iedereen wel iemand zou kunnen vermorden als je een hele goede rede heb niet dat het goed is. maar kunnen?! ja
Ik weet t niet,maar zeg dat iemand je vriend/vriendin/familie of maatje zelf vermoord heeft n j bent zelf op dat moment pittig doorgedraait...ja denk t wel! Wie zelf iemand vermoord heeft zelf ook niet t recht om t leven! als t zonder grondige reden gedaan s dan!
laatste aanpassing
donateur
denk als er iemand ooit mijn kind iets zou aandoen ik geen moment zal twijfelen.
Iedereen kan een moord plegen maarja dan moet er wel iets gebeuren waardoor je het wil doen bij de een kan het iets kleins zijn en bij de ander iets groots.
ligt eraan wat er is gebeurd natuurlijk...
als iemand mijn familie wat zou aandoen, dan zou ik het wel kunnen maar ook dan eerst weten wat er is gebeurt..
Er wordt de laatste 2 weken bij mij in de straat erg veel ingebroken, soms terwijl de bewoners gewoon thuis zijn.
Enkele dagen geleden had ik het er over met een agent wat ik zou doen als ik een inbreker zou betrappen in MIJN huis.
Ik heb een groot mes binnen handbereik liggen en geloof me maar dat hij eraan gaat!
nee dat zou ik niet kunnen,je hebt er zelf helemaal niks aan ja vast zitten!!
3 jaar geleden is in mijn straat een 19 jarig meisje vermoord, echt triest dat zulke dingen gebeuren.
en hij heeft er 2 jaar voor gekregen en tbs.
ongelofelijk!
De mens is in staat om te moorden en zelfdoden. Bewezen door het verleden.
Daarom kan iedereen, maar dan ook echt iedereen die fysiek nog capable is, een moord plegen als je diegene maar onder genoeg druk zet. Dit geldt trouwens voor alle fysiek mogelijke handelingen.
sommige mensen zou ik zeker zo een moord kunnen plegen maar heb aleen geen zin om daar voor in de gevangenis te zitten anders was het al zeker 2 x raak geweest
Ik denk dat iedereen een moord kan plegen als ie om wat voor reden dan ook helemaal doordraait
donateur
mee eens
En sommige mensen draaien nou eenmaal eerder door als andere
(permanent verbannen)
ach jah...
ik ben ervan overtuigd dat je niet door hoeft te draaien om zoiets te doen! zijn genoeg mensen die doen het met hun volle verstand! en jah waarom??
omdat ze een goeie reden hebben!!
actie-reactie....
heel normaal!