Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 mei 2007 om 12:12:
En dus bepaal jij meteen dat dit voor alle kinderen zo is. Toevallig heb ik 2 vrienden die zo zijn opgegroeid en voor hen was en is het niet traumatisch.
mijn vader was alcoholist en was een tiran, help ik heb een trauma en kom uit een man vrouw gezin
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 mei 2007 om 12:12:
Twee vrouwen kunnen heel eenvoudig naar een spermabank. En is het dan ineens niet natuurlijhk meer. Ga jij dat maar tegen alle mensen vertellen die niet zo eenvoudig kinderen kunnen krijgen. Stop alle IVF-behandelingen maar, want op die manier kinderen krijgen is niet natuurlijk. Die mensen mogen dus geen kinderen opvoeden van jou.laatste aanpassing 30 mei 2007 12:13
idd, ik vindt het belangrijker dat een kind opgroeit in ene liefdevol gezin ongeacht of dat man man is of vrouw vrouw, als het werkelijk zo traumatisch was, zou het nooit goedgekeurd blijven
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 mei 2007 om 12:41:
Daar heb ik net ook al naar verwezen maar blijkbaar wil je geen andere (wetenschappelijk) informatie lezen.
aleen maar lezen wat je wil lezen, het nagatieve natuurlijk
ik hou me liever bezig met de succesvol geboekte resultaten die in meerderheid zijn
voor het kind is dat trouwens enorm traumatisch getuige één van m'n beste vrienden die in die situatie heeft gezeten..
dat heet idd niet dat elke kind getraumatiseerd gaat worden, kijk eens naar de getruamatiseerde kinderen van hetero stellen, die zijn er ook zat op , en dat gaat wel effe over andere koek dan of je 2 vaders of 2 moeders hebt
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 mei 2007 om 11:12:
Dan kan je dus eigenlijk stellen dat kinderen van heterosexuele ouders minder goed zijn opgevoed. De kinderen van homosexuele ouders zullen eerder andere kinderen in hun waarde laten.
nee hoor, ik leer mijn zoon immers ook dat homo's en lesbisch vet cool zijn

en niet anders dan anderen
als jouw zoontje van school gepest wordt omdat jij steeds roze spijkerbroeken voor hem koopt is dat makkelijk te voorkomen door een blauwe spijkerbroek te kopen, maar als jouw zoontje van school gepest wordt omdat hij twee homo ouders heeft kan je geen andere ounders voor hem gaan kopen..
ies vrij simpel..
ik blijf het nog steeds onzin vinden, want als mijn zoon iemand zou pesten omdat iemand in zijn klas 2 papa's heeft zal hij thuis een probleem hebben, ik accepteer zulk gedrag niet en zal mijn zoon ook opvoeden dat dingen niet als abnormaal gezien dienen te worden, maar van deze tijd zijn
ik ben zelf al niet moeilijk in die dingen dus dan hoeft mijn zoon het al helemaal niet te zijn

veel dingen liggen ook aan de opvoeding, als jij als ouder pesten goedkeurd en je kind leert dat het mensem maar raar moet vinden vanwege hun voorkeur van geslacht moet je eens je eigen opvoedtactiek nagaan
dat is de discussie niet, het is ook onnatuurlijk om opgevoed te worden door 2 parkieten.. het is een feit dat homo's met kinderen niet natuurlijk zijn. het is biologisch gezien gewoon niet mogelijk en het woord voor zo'n situatie is onnatuurlijk..
dat vind jij en ik vind dat niet
nee jouw mening is lekker feitelijk..
het is een feit dat kinderen met twee homo ouders een groter mikpunt voor pesterijen zijn dan kinderen van hetero ouders.. dat is gewoon niet te ontkennen..
zoals ik al zei, als het om pesten gaat moet ik niet eens kinderen op de wereld zetten want ze kunnen altijd ergens het doelwit van worden

is het niet dat de ouders homo zijn, is het omdat de moeder in een rolstoel zit, of omdat de vader vreemd ging met linda van 3 straten verder, of omdat de moeder alleenstaand is.
flauwekull allemaal
