| Betreft: | evenement: Flockers, zaterdag 24 februari 2007 om 21:00 |
Heel scherp
Kan wel zo zijn dat hij WEER een superfeest meemaakt.
Hoeft niet aan het concept te liggen of het eerder gehouden is.
Ik wil graag 2 blikjes Red Bull naar binnen smokkelen en het feest is al in februari; ik ben al een beetje zenuwachtig
Ik wil graag 2 blikjes Red Bull naar binnen smokkelen en het feest is al in februari; ik ben al een beetje zenuwachtig
Flockers, dat zal weer een super feest worden! Drugs zal daar ook weer in grote getalen gebruikt gaan worden, maar hoe krijgen we het naar binnen? Weer zero tolerance als bij Qlimax?
Help elkaar hier, en geef tips!
als et je niet interesseert.. zeg dan niks.. ik weet zeker dat er genoeg mensen zijn die er vragen over hebben..
maar dat wil nog niet zeggen dat ik het leuk vind hoe domme en labiele figuren als jij er zo onnozel op in gaan
Flockers, dat zal weer een super feest worden!
mja
als je het gewoon bij je lul stopt kan geen enkel deurbeleid je ervan weerhouden om drugs binnen te krijgen
gewoon netjes je zakje met coke en pillen laten zien en zeggen dag meneer mag ik dit na binnen nemen en wordt is het een paar kilo dan pak je toch gewoon een kruiwagen en is het echt heel heel veel dan maar vragen of ze de poorten open willen gooien omdat er een heftruck om de hoek staat te wachten, mijn ervaring als je het netjes vraagt en zegt dat je er alleen maar plezier mee verschaft doen ze meestal niet zo moeilijk
daarom zeg ik ook dat je het bij je LUL moet duwen
Ik wil graag 2 blikjes Red Bull naar binnen smokkelen en het feest is al in februari; ik ben al een beetje zenuwachtig
Is er niet een manier om je feestmiddelen geurloos te maken of qua geur zo te maskeren dat hondjes het niet meer ruiken? Misschien dat invriezen werkt? En daarna dus heel goed en luchtdicht verpakken.
bij hondjes zijn een paar ppb (parts per billion(deeltjes per miljard)) al genoeg.
Heb nog nooit honden gezien bij feest
Drugshondjes zitten braaf en rustig
of qua geur zo te maskeren dat hondjes het niet meer ruiken?