| Betreft: | evenement: Awakenings, zondag 31 december 2006 om 21:00 |
Geeft precies aan hoe diep de liefde zit....
Waar haal jij in godsnaam een link tussen die twee vandaan
Hey, maar zullen we deze nutteloze discussie waar ik mede verantwoordelijk voor ben anders staken???
Peet, voor n hoop mensen geldt dit als 'hun eigen feest'; daar ben ik er 1 van; ik heb er sinds de eerste 3 gemist!
gelukkig gaan al mijn vriende naar extrema
En je moet ook niet alles zo serieus nemen
https://partyflock.nl/party/76522.html
heb je al een feest anouk
ik val niemand aan ik geef mijn mening erover
wat een gehaat hier zeg...
hij verliest er verschrikkelijk veel geld mee...
jij kan gewoon een ander leuk feestje uitzoeken
Peet, voor n hoop mensen geldt dit als 'hun eigen feest'; daar ben ik er 1 van; ik heb er sinds de eerste 3 gemist
Maar uiteindelijk als ik echt eerlijk ben overbodig op een feest...
overbodig op een feest.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
als de muziek maar de pan uit knald
Audionysos; stop die irritante pic!!!!
Als Awakenings doorgaat
De rechter zal niet graag het risico nemen om op de stoel van de stadsdeelvoorzitter of burgemeester te gaan zitten, als deze meldt dat hij de openbare orde en veiligheid niet wil garanderen.
wtf bedoelen ze hiermee precies?laatste aanpassing 21 december 2006 23:27
Nou, dan hoop ik toch maar dat ie morgen rond 13 uur weg is!
Dat een rechter niet de verantwoordelijkheid durft & wil te nemen om het door te laten gaan, als de gemeente beweert niet genoeg politie te hebben.
oftewel: we're fucked
Ik ga naar ITALIE!!!
Italië
Ja, oftewel: we're fucked.
Maar het is natuurlijk wel vet, wat ik wel mis tegenwoordig zijn strobo´s!!!Meestal zijn ze er wel maar ze laten ze nooit op een snelle frequentie knipperen dat je het strobo effect hebt! Donkere zaal, Strobo, 1 of 2 lasers, pillen en techno is een gouden combinatie.Vooral de combi snelle strobo met laser is gewoon erg vet lekker freaken.