Partyflock
 
Forumonderwerp · 900971
 
Waarschuw beheerder
donateur
Woede over opmerkingen paus groeit
CAIRO/ROME - In de islamitische wereld groeit de woede over een toespraak van paus Benedictus XVI. De paus citeerde donderdag tijdens een toespraak in Duitsland een 14e eeuwse christelijke keizer die kritiek heeft geuit op de profeet Mohammed.


Het hoofd van het zeer invloedrijke Moslim Broederschap in Egypte zei dat de woorden van de paus „kwaad bloed hebben gezet in de hele islamitische wereld”. En een religieuze leider in Turkije meent dat de paus zijn gepland bezoek aan dat land maar moet heroverwegen.

Woordvoerder Federico Lombardi van het Vaticaan zei dat de paus de moslims niet wilde kwetsen en dat hij juist het belang van de dialoog tussen de godsdiensten wilde onderstrepen. Volgens hem wilde de paus vooral duidelijk maken dat hij „religieuze motieven voor geweld resoluut verwerpt”. De kerkvorst keerde donderdag na een zesdaags bezoek aan zijn geboortestreek Beieren terug naar Rome.

De leider van de Rooms Katholieke Kerk maakte de gewraakte opmerkingen tijdens een rede op de universiteit van Regensburg. In zijn toespraak ging hij in op de historische en filosofische verschillen tussen de islam en het christendom en de relatie tussen geweld en het geloof.

Benedictus XVI citeerde daarbij de 14e-eeuwse byzantijnse keizer Manuel II Palaeologos. De keizer heeft volgens de overlevering gezegd: „Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden, zoals dat hij heeft voorgeschreven het geloof dat hij predikte, met het zwaard te verspreiden.”

De kerkvorst citeerde meermaals het argument van Manuel II dat het verspreiden van het geloof door geweld niet goed is. Benedictus benadrukte daarbij dat het niet zijn eigen woorden waren en voegde eraan toe dat geweld „onverenigbaar is met de natuur van God en de natuur van de ziel”.

Volgens de leider Mohammed Mahdi Akef van het Moslim Broederschap worden door de boodschap van de paus „de argumenten versterkt van diegenen die zeggen dat het Westen vijandelijk staat tegenover alles wat islamitisch is”. Hij zegt „verbaasd” te zijn over de woorden van de paus.

In het seculiere Turkije omschreef Ali Bardakoglu, het hoofd van het departement voor Religieuze Zaken, de woorden als „zeer betreurenswaardig”. De paus brengt in november een bezoek aan Turkije, maar Bardakoglu zei niets in het bezoek te zien. „Hij (de paus) moet eerst zijn gevoelens van haat kwijtraken”, zei hij volgens de zender NTV.

Ook in het Golfstaatje Qatar liet een prominente geestelijke zich negatief uit over de woorden van Benedictus. Sjeik Youssef al-Qaradawi zei dat de islam een religie van vrede en reden is. „Moslims hebben het recht boos en gekwetst te zijn door het commentaar van de hoogste geestelijke in het christendom. Hij vindt dat de paus zijn verontschuldigingen moet aanbieden aan de moslimnatie „voor het beledigen van haar religie”.

Kritiek op de profeet Mohammed vanuit het Westen ligt altijd zeer gevoelig in islamitische landen. De publicatie van cartoons van de profeet Mohammed in een Deense krant leidde eerder dit jaar nog tot geweldsuitbarstingen en protesten in veel islamitische landen.

het blijft een duitser maar 8)

laat maar weer zien hoe snel ze weer om "niks" op hun teentjes zijn getrapt

bron telegraaf
Waarschuw beheerder
In de 14e eeuw was het Christendom gelukkig wel erg tolerant ten opzichte van andere geloven (Y)
Waarschuw beheerder
Spuit elf geeft ook nog modder
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sjek op maandag 18 september 2006 om 20:45:
In de 14e eeuw was het Christendom gelukkig wel erg tolerant ten opzichte van andere geloven (Y)


Idd
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:22:
Wanneer pleeg al-Qaida aanslag op moslims? die in Irak zijn niet van al-Qaida maar van de hele mujahideen shura council die daar aktief zijn. En daar zijn regelmatig protesten tegen o.a in moskeeen, die roepen op om alleen nog maar aanslagen te plegen op colalitietroepen enzo


Al Qaida, andere fundamentalistische moslims? What's the differece"??/ Moslims maken elkaar ook zo graag af, volgens mij is de grootste bedreiging voor de moslims de moslims zelf, en niet Israel, VS het westen Azie of andere mensen die regelmatig kritiek krijgen van de moslims.

Laat ze eerst maar eens protesteren tegen het echte gevaar voor de molsims, 3en dat zijin de moslims zelf, met hun infantiele fundamentisten die dagelijks gemiddeld voor meer dan 20 doden zorgen, als het er geen 50 of 100 zijn. Daar kan de VS echt niet tegenop hoor.....!!!!


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
Zijn geen zelfmoord aanslagen, dat maken jullie Joden ervan omdat zelfmoord verboden is binnen Islam, het is de hoogste eer om als mujahideed, zo als martelaar te sterven


Olee ik ben een jood :cheer: :bounce: :cheer: :bounce:

Dan ben jij een varken okay :d en dan nog wel het goorste vetste dikste modderigste en meest rottende varken dat hien in ons land rond stampt op zijn gespeten hoefjes :cheer:

Zelfmoord is precies wat die islamieten doen, ze geven het zelf alleen een andere naam zodat het net lijkt of het dan mag in naam van mohammed, en hier is weer een paradox, je mag toch niet doden, dat zegt de paus namelijk ook :d


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:44:
. laat ik het zo zeggen al-qaida onthoofd mensen, deze mannen snijden je in stukken en sturen je lichaam in stukjes terug naar je ouders


Hoe sturen ze die??? Met DHL??? :d dan ga ik een halal-DHL beginnen in Irak om alle stukjes moslim terug te bezorgen bij de ouders van de moslims met het kaartje "gefliciteerd"uw kind is gedoodt door een mede-moslim"


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
Iraakse veiligheids troepen worden getraind door Amerika dus zijn ook hun vijanden. Jij bent gewoon te stom om het te snappen, hun zijn geen burgeroorlog begonnen, dat hebben jullie gedaan. En de Amerikanen gaan ook weg, maar wel verslagen & vernederd. En zo ook in Afghanistan


Iemand moet die gasten trainen, het is wel de bedoeling dat ze blijven leven, en zichzelf dus niet opblazen met bommen etc. Dat is zonde van de wervings en selectieprocedure en kost veel geld.


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
En IEDs zijn op dit momment in Irak vrij effectief dus daar moeten ze vooral mee doorgaan, iedere dag worden er meer dan 20 aanvallen op die manier gedaan, en heel vaak met slachtoffers aan amerikaanse zijde, die zullen doorgaan totdat jullie de laatste kruisvaarder hebben gevacueerd


De ieds zijn erg effectief in het doden van moslims, maarja er mag niet worden gezegd dat er uit naam van mohammed wordt gedoodt natuurlijk ;/

Trouwens we leven in de 20ste eeuw, wij doen niet aan kruisvaarten, geloof is hier zelden tot nooit een leidraad voor politek denken, dat kan ik van veel landen in het midden-oosten niet zeggen :/, religie + politiek is oorlog, islam + politiek is erg veel oorlog.


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:54:
Geen dank hoor rollie. Mijn vooroordeel over terror luisterde boeren ook alweer. Wat een pracht uitvinding ook dat intahnet.


Rollie favo muziekstijlen:
Favoriete muziekgenres: darkcore, hardcore, industrial hardcore, oldschool, tekno

Zie jij terror? Ikke niet:/


Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:45:
Jullie gedachte over moslims en de islam vindt ik enger.


Ach ja alles wat negtief is over moslims is natuurlijk veel erger natuurlijk:/
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sjek op maandag 18 september 2006 om 20:45:
In de 14e eeuw was het Christendom gelukkig wel erg tolerant ten opzichte van andere geloven


Gelukkig weten we nu beter, en gebruiken we religie veel minder als leidraad voor politiek denken omdat er doden door vallen, die les hebben ze in veel moslim-landen helaas nog niet geleerd, maar ze gaan het wel leren, alleen gaanb ze eerst zichzelf voor de helft uitroeien voordat ze het snappen....
 
Waarschuw beheerder
donateur
Al-Qaida in Irak waarschuwt paus

UTRECHT - 18/09/06 - (Novum/AP) - Al-Qaida in Irak en andere extremistische Iraakse groepen hebben maandag op een website paus Benedictus XVI en het Westen gewaarschuwd dat zij gedoemd zijn. Zij verklaarden dat de heilige oorlog zal voortduren totdat de islam de gehele wereld overheerst.

De Mujahedeen Shura Raad, een overkoepelende organisatie van extremistische soennitische bewegingen waaronder Al-Qaida in Irak, zei dat de jihad doorgaat totdat Allah de gelegenheid biedt 'de ongelovigen en despoten' de keel af te snijden. De paus krijgt als 'dienaar van het kruis' te horen dat hij en het Westen 'gedoemd' zijn, zoals mag blijken uit 'de nederlaag in Irak, Afghanistan, Tsjetsjenië en elders'.

De Raad beschuldigt de Amerikaanse president George Bush ervan een 'nieuwe kruistocht' te zijn begonnen, die door de paus met zijn aanval op de islam en de profeet is voortgezet. Benedictus citeerde vorige week dinsdag in Duitsland de Byzantijnse keizer Manuel Paleologos II. Deze constateerde ooit dat de profeet Mohammed niets nieuws had gebracht en alleen maar het kwaad en de onmenselijkheid had gediend, zoals zou zijn gebleken uit Mohammeds bevel de islam met het zwaard te verbreiden.

De paus betuigde zondag 'diepe spijt' over de woedende reactie die zijn woorden wereldwijd onder moslims teweeg bracht. Hij benadrukte dat de door hem geciteerde tekst niet zijn persoonlijke overtuiging is.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:20:
Veel moslims denk dat al-Qaida niet eens bestaat..


Jep, en ze zien in elke aanslag in Egypte een Zionistisch complot om de schuld aan Moslims te geven...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 september 2006 om 21:17:
Al-Qaida in Irak waarschuwt paus

UTRECHT - 18/09/06 - (Novum/AP) - Al-Qaida in Irak en andere extremistische Iraakse groepen hebben maandag op een website paus Benedictus XVI en het Westen gewaarschuwd dat zij gedoemd zijn. Zij verklaarden dat de heilige oorlog zal voortduren totdat de islam de gehele wereld overheerst.

De Mujahedeen Shura Raad, een overkoepelende organisatie van extremistische soennitische bewegingen waaronder Al-Qaida in Irak, zei dat de jihad doorgaat totdat Allah de gelegenheid biedt 'de ongelovigen en despoten' de keel af te snijden. De paus krijgt als 'dienaar van het kruis' te horen dat hij en het Westen 'gedoemd' zijn, zoals mag blijken uit 'de nederlaag in Irak, Afghanistan, Tsjetsjenië en elders'.

De Raad beschuldigt de Amerikaanse president George Bush ervan een 'nieuwe kruistocht' te zijn begonnen, die door de paus met zijn aanval op de islam en de profeet is voortgezet. Benedictus citeerde vorige week dinsdag in Duitsland de Byzantijnse keizer Manuel Paleologos II. Deze constateerde ooit dat de profeet Mohammed niets nieuws had gebracht en alleen maar het kwaad en de onmenselijkheid had gediend, zoals zou zijn gebleken uit Mohammeds bevel de islam met het zwaard te verbreiden.

De paus betuigde zondag 'diepe spijt' over de woedende reactie die zijn woorden wereldwijd onder moslims teweeg bracht. Hij benadrukte dat de door hem geciteerde tekst niet zijn persoonlijke overtuiging is.


Ben benieuwd of de moslims hiertegen gaan protesteren??/

Zal denk ik niet gebeuren....
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 september 2006 om 21:19:
Egypte


is

Uitspraak van verwijderd op maandag 18 september 2006 om 21:19:
Moslims


Waarschuw beheerder
Uitspraak van rollie op maandag 18 september 2006 om 18:48:
mwaa terroristen zijn ook een bedreiging voor het regime wat daar is...
dus daar kunnen ze best tegen demonstreren. ze konden ook "zomaar" opeens massaal demonstreren om een paar cartoons


Nee dat kan niet...zelfs niet in Irak...
Al is er in Irak nu een regering die niet bestaat uit fundamentalisten (wat Saddam overigens ook niet was) iedereen weet dat op straat de dienst uit word gemaakt door de fundamentalisten...daar ben je alles behalve veilig voor ze...
Zelfs een verkeerd kledingstuk kan je de kop kosten laat staan massaal gaan demonstreren tegen ze...
Die mensen leven in angst...daarom houden ze hun mond dicht...

Dat ze met grote getale aanwezig waren bij de andere demonstratie kan ook te maken hebben met het feit dat ze bedreigd werden dat ze mee moesten lopen anders kost het ze hun leven...want hun hanteren ook het "if you are not with us...you are against us" principe...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
„Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en jij zult alleen slechte en inhumane dingen vinden, zoals dat hij heeft voorgeschreven het geloof dat hij predikte, met het zwaard te verspreiden.”

...Volgensmij zei Jezus in de bijbel toch echt : Ik kom U geen Vrede brengen, maar het Zwaard.
Nou losgezien van geweldadige delen uit de bijbel,
moet een paus tochook weten dat er aan het Katholieke geloof bloed kleeft.
Alleen al ketterij-beschuldigingen of kruistochten.
Of meer recent,
het hele gedoe rond voorbehoedsmiddelen i.v.m. aids.

~Mensen met een goed geweten, hebben vaak een slecht geheugen~
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
lijkt fout te gaan..
die moslims toch,
als ze zou net ff wat relaxter zouden zijn en niet alles zo serieus zouden opvatten..
ok niet alle moslims natuurlijk!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
Zijn geen zelfmoord aanslagen, dat maken jullie Joden ervan omdat zelfmoord verboden is binnen Islam, het is de hoogste eer om als mujahideed, zo als martelaar te sterven.


lijkt me toch zelfmoord/MOORD
Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
Iraakse veiligheids troepen worden getraind door Amerika dus zijn ook hun vijanden. Jij bent gewoon te stom om het te snappen, hun zijn geen burgeroorlog begonnen, dat hebben jullie gedaan. En de Amerikanen gaan ook weg, maar wel verslagen & vernederd. En zo ook in Afghanistan.


sorry maar hier hebben wij niet om gevraagt
een hoop mensen waren er op tegen
en wat betreft afghanistan de meeste mensen daar zijn blij
dat taliban weg is/was
als ik jou zo lees heb jij ook een hekel aan ons
Waarschuw beheerder
Uitspraak van $ chemistry $ op dinsdag 19 september 2006 om 08:33:
en wat betreft afghanistan de meeste mensen daar zijn blij
dat taliban weg is/was


In de steden etc, maar in de kleine dorpen en in de bergen waar de echte macht ligt, niet hoor. :d
Waarschuw beheerder
kijk en dat is nou net het probleem
in de bergen zijn of willen ze niet mee met de tijd
en daar begint ook het radicale
neem nou turkije in de steden zijn ze heel modern
en in de bergen daar niet
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van $ chemistry $ op dinsdag 19 september 2006 om 17:05:
neem nou Nederland in de steden zijn ze heel modern
en in de provincie daar niet


Waarschuw beheerder
Maken ze toch zelf wel uit of ze mee willen doen daaraan of niet?
Het zou wel netjes zijn als ze er anderen niet mee lastig vallen natuurlijk...maar van de andere kant zijn ze misschien wel zo lastig omdat ze iets opgedrongen word wat ze niet willen...dat ze daarom zo hard er tegenin gaan...
Daarom zien hun het helemaal niet zo dat wij vrijheid komen brengen (naar onze mening)...want er is geen sprake van vrijheid als je er niet voor kan kiezen om er nee tegen te zeggen...dan is het dwang...geen vrijheid...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 17:09:
neem nou Nederland in de steden zijn ze heel modern
en in de provincie daar niet


valt best wel mee
 
Waarschuw beheerder
je mag bij moslims gewoon geen mening meer geven of ze worden al kwaad dus dan heeft die paus ook nog gelijk dat weer geweld gaan gebruiken.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van $ chemistry $ op dinsdag 19 september 2006 om 17:26:
valt best wel mee


Nou nou, ik hoorde van een collega dat als hij het in z'n hoofd haalt om op zondag de auto te wassen hij er op kan rekenen dat ie de helft van z'n klanten kwijtraakt...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 september 2006 om 21:17:
Al-Qaida in Irak en andere extremistische Iraakse groepen hebben maandag op een website paus Benedictus XVI en het Westen gewaarschuwd dat zij gedoemd zijn. Zij verklaarden dat de heilige oorlog zal voortduren totdat de islam de gehele wereld overheerst.


Owkeejj.. nou, dan is deze voor jullie [img width=15 height=15 cacheid=00001b2c000274469a275f8a1a0193f4cc]http://home.wanadoo.nl/chambone/item/emoticons/rolleyes.gif[/img]
Volgens mij hebben jullie tijd teveel. Zoek een baan of zo.

Hopelijk identificeert het merendeel van de Moslims zich niet met deze in een sprookjeswereld levende 'organisaties'.
Waarschuw beheerder
ik heb een baan
als ik het werken zat word mag ik naar huis
wordt ik thuis zat ga ik weer werken
week op week af
geweldig systeem maar daar voor moetje wel leren
hahahaha
 
Waarschuw beheerder
ik ben geen racist ofzo maar vind het een beetje overdreven,, ze voelen zich meteen aangevallen

kom op zeg tis maar een verhaaltje uit de bijbel
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Als paus heb je voorbeeldfunctie en moet je oppassen met wat je zegt, maargoed hij is wel een debiel ja.
Waarschuw beheerder
leuke foto's
maar moskeén beschermen???
ik zie wel een hoop oudere mensen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PpnA op maandag 18 september 2006 om 19:35:
en heel vaak met slachtoffers aan amerikaanse zijde, die zullen doorgaan totdat jullie de laatste kruisvaarder hebben gevacumeerd


????????????????
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hoe vaak zijn de "westerse ongelovigen" uitgemaakt voor varkens of nog erger door weer een of andere opgefokte imam?? Dan gaan we toch ook niet met z'n allen de straat op...Get a life!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PpnA op dinsdag 19 september 2006 om 16:59:
in de kleine dorpen en in de bergen


bij de grotmensjes en de holbewoners :yes:

Als wij voor elke negatieve uitspraak of verwijt naar onze cultuur toe ook één moslim zouden doodschieten zou er nu geen moslim meer rondlopen.
Maarooowee als het over de god der woestijnr***** gaat, dan moet er op oude vrouwdjes geschoten worden :frusty:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
als de moslims eens net zo tolerant als ons zijn, is het probleem zo opgelost..
en wat de paus verkondigt... dat neemt toch geen man serieus.

hij zit in Vaticaanstad in Italie, heeft jaren het condoom verboden, terwijl de meeste condooms verkocht werden in Italië.. kan je nagaan hoe au serieux z'n uitspraken genomen worden.... maar die moslims, ja die dan weer wel :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 15 september 2006 om 09:47:
Sjeik Youssef al-Qaradawi zei dat de islam een religie van vrede en reden is


vandaar dat ze nu boos zijn, vlaggen verbranden en haatgevoels voorhet westen kweken....

of voor een paar tekeningen 3 weken demonstreren en alles maar vernielen....
 
Waarschuw beheerder
T hele geloof moet gewoon verboden worden. Er is geen plaats voor de islam in het vrije westen. nu niet, nooit niet en het is er ook nooit geweest.
Waarschuw beheerder
Meestal neemt woede af.. maar nee hoor hier groeit het weer
:devil: :devil: :devil:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bounz™ op donderdag 21 september 2006 om 03:45:
als de moslims eens net zo tolerant als ons zijn


Wij...tolerant? Wie heeft je dat fabeltje verteld? :vaag:
Dat er moslims zijn die hele foute dingen doen betekend niet dat wij bepaald tolerant zijn...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van TYHARO op donderdag 21 september 2006 om 11:34:
Dat er moslims zijn die hele foute dingen doen betekend niet dat wij bepaald tolerant zijn


welicht bedoelt hij ...in vergelijking met
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind dat alle Katholieken nu maar moslims moeten gaan aanvallen omdat ze de paus hebben beledigd.
Vergeet niet dat de Paus heilig is...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 11:49:
Ik vind dat alle Katholieken nu maar moslims moeten gaan aanvallen omdat ze de paus hebben beledigd.
Vergeet niet dat de Paus heilig is...


verpest nou niet the element of suprise ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 11:49:
Ik vind dat alle Katholieken nu maar moslims moeten gaan aanvallen omdat ze de paus hebben beledigd.
Vergeet niet dat de Paus heilig is...


Ik doe niet mee!! Kwaad met kwaad bestrijden is niet mijn ding..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 10:49:
T hele geloof moet gewoon verboden worden


:respect:

en doe dan meteen ook maar het katholicisme ook....
iedereen weet wat goed en fout is... heb je echt geen geloof voor nodig. enkel gezond verstand.


Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 11:49:
Vergeet niet dat de Paus heilig is...


als ie toch heilig is, zal god hem heus wel beschermen voor aanvallen van moslims, het is dat ik me meer zorgen maak om ons :p dan om hem ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Respect voor zijn woorden, hij had nooit zijn spijt mogen betuigen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van bounz™ op donderdag 21 september 2006 om 12:49:
is dat ik me meer zorgen maak om ons


lief :lief:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 14:53:
Respect voor zijn woorden


punt was juist....het waren de woorden van iemand van dikke 600 jaar geleden

ze kennen daar de term citeren niet
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op donderdag 21 september 2006 om 14:56:
punt was juist....het waren de woorden van iemand van dikke 600 jaar geleden

ze kennen daar de term citeren niet


Dan had hij het zeer goed geciteerd :respect:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 september 2006 om 15:11:
Dan had hij het zeer goed geciteerd


;)
Waarschuw beheerder
die geiteneukers zijn eg nie goed wijs :S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rollie op dinsdag 19 september 2006 om 19:30:
http://frontpage.fok.nl/nieuws/68513

kijk die fotos....
[img width=416 height=399 cacheid=000ced4100252e8c26fbab511a0194a2e5]http://images.fok.nl/upload/060919_272_popeprotestLondon.jpg[/img]


eeyyy ze spotte met jezus
hupp iedereen relle en shoarma tente in de fit steke :[ :o
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Jah de paus gaat naar Turkije.. Hij kan maar beter opassen dat ze hem niej naar de klote schieten ... :S:S