Partyflock
 
Forumonderwerp · 758538
 
Gister kregen wij het slechte bericht dat ons mam longkanker heeft in de linkerlong. We zijn heel erg verdrietig en erg geschrokken en kunnen het nog niet echt een plekje geven. Gelukkig zijn ze er vroeg bij, maar toch is het allemaal onzeker. Veel onderzoeken of er uitzaaiingen zijn en ook een stuk weghalen van de long. Ik en technokitty balen enorm hiervan en we vroegen ons af of er nog mensen zijn die dit ook hebben meegemaakt en ons een beetje steun kunnen geven door te laten weten hoe jullie ermee omgegaan zijn? Thanxs en allemaal duimen!!!

(k) Keetje & TechnoKitty!
Artiest {SHOWLIST artist 48346, 59806}
Sterkte meiden! :bloem:
Ons mam had borstkanker maar was gelukkig nie erg en waren er op tijd bij tis nu weg gelukkig :)

Maja veel sterkte ermee (K)
 
Sterkte
 
sterkte
 
idd sterkte
 
Gelukkig heb ik zoiets nog nooit meegemaakt,maar ik kan me zeker wel indenken hoe vreselijk dat moet zijn.
Voordal dat wachten en al die onzekerheden..
Het is echt een kloteziekte en het is gewoon niet eerlijk.
Nou heel veel sterkte en gelukkig zijn ze er vroeg bij :flower:
Sterkte meiden :bah:
 
Zal een moeilijke tijd voor jullie zijn en komen.

Heel veel sterkte. :flower:
Thx allemaal! :) Para_ Honda_power: hopelijk komt het bij ons mam ook helemaal weer goed, nou is het echt afwachten & hopen dat ze niet al te veel pijn krijgt enzo! :(
nja me moeder moet nog steeds elke maand op controle en ze blijft wel een bultje terug krijgen maar daar zit alleen pus in en dat snijden ze dan open :S

Maar dat is verder niet erg ofsow ...

Maar nogmaals sterkte ermee
sterkte ermee :flower: :hug:
Mijn opa heeft botkanker en de dokters waren al verbaasd dat ie nog leefde hij had van de pijn namelijk al dood moeten... Maar wij zijn een sterke familie. En vooral in zo'n periode moeten jullie dat ook zijn..

Heel veel sterkte (K)
 
Heel veel sterkte joh! (F)

Mijn mam had baarmoederkanker is gelukkig ook allemaal goed afgelopen!
 
hier een dikke :knuffel: meiden.
 
Jeetje heel veel sterkte, kracht en beterschap gewenst! :flower:
Heel veel sterkte meiden! Vooral hoop houden!
Er kan tegenwoordig veel gedaan worden tegen kanker

:bloem:

Kop op!
 
Het erge is ook nog dat ons pap al 20 jaar goedaardige leukemie heeft, en nu mama ook nog eens ziek. Is gewoon niet eerlijk. Ze zijn allebei zo jong nog. En pa kan erook niet goed tegen, dat merken we wel aan hem. Leven is keihard!!
Leven is idd keihard... Maar je leert ervan en je wordt er sterker van... Maar we moeten wel positief kijken he... Niet zo negatief... Kanker is goed te bestrijden
 
heel veel sterke gewenst!!(F)
 
Wij gaan gewoon van dag tot dag leven en veel van mekaar genieten. Possitief blijven is moeilijk, maar dat gaat wel lukken, vooral door al die lieve berichtjes van jullie. (k)
Heel veel sterkte...ben precies vandaag 3 maanden geleden mn moeder eraan verloren...
Wees er voor dr...en laat merken dat je van dr houd! :flower:
Mijn aller aller aller liefste lievelingstante is overleden aan kanker..Het leven is idd niet eerlijk..:(

Maar jullie moeten de moed erin houden! Doktoren/dokters (ik weet niet wat het goede woord is :$) kunnen tegenwoordig zo veel! Het belangrijkste is dat jullie er zijn voor je ouders, en voor elkaar..:yes:

Heel veel sterkte :flower:
Oei...das niet leuk, sterkte meiss! :flower: Ja, da doen we zekers, veel lol met haar maken en leuke dingen doen. Ga zo lekker voor ze koken! ;) Maar was het al ver uitgezaaid bij je moeder? Hopelijk komt het allemaal goed!
ja dat wel.Ze was er veel te laat mee, en maar denken dat t wel over gaat.... ja idd leuke dingen doen. Wij zijn nog naar Kreta geweest met dr, ookal had ze pijn...maar dat zal ik nooit vergeten...de herrineringen blijven!
(F)sterkte(F)
 
Heel veel sterkte ermee!(F)

heb het zelf gelukkig nog niet meegemaakt
maar goed kan altijd nog komen natuurlijk!

mijn oma had laatst ook kanker
waren ze ook vroeg bij
en gelukkig is het dus uiteindelijk allemaal goed
gekomen!!

is moelijk om dat een plaatsje te geven dat begrijp ik echt
maar heel veel sterkte ermee!
komt goed!:)
 
een oom van me had t.. heeft er een half jaar mee gesukkeld en is toen overleden..


maar hoop voor jullie dat t toch nog te redden is.. veel sterkte meiden en ik zal mee duimen :jaja:

(K)
das echt kut..
mijn oma had t ook:yes:
dat is gelukkig weggestraald..
maar veel succes drmee!!
Wou dat ik wat kon zeggen waar je wat aan hebt, maar kan alleen zeggen ''sterkte meid'' :flower:
 
owh jemig wat erg voor jullie zeg nou heel veel sterkte ermee he:bloem:
het is 'party'flock hoor,
maar heel veel sterkte!
 
Ow heel erg veel sterkte, mn moeder is afgelopen jaar overleden aan kanker, dus snap in welke angst je zit...

Positief zijn helpt heel erg mee met genezing:)

(F)
 
Mijn moeder heeft leukemie gehad.
Dat soort dingen zijn een zware klap voor de hele familie en je leven verandert van de een op de andere dag.
Je vraagt je af waarom het jouw moeder moet gebeuren, dat kan helemaal niet, een gezonde jonge vrouw, dat gebeurt alleen bij anderen.....

Maar zo is het leven, dat soort dingen gebeuren, dat heb je niet in de hand. Wat je wel in de hand hebt is de manier waarop met dit slechte nieuws omgaat.

Probeer je gevoelens met je naasten te delen, en focus samen met je familie op een volledige genezing. En ga vooral door met leven; verwaarloos je studie (of andere toekomstplannen) niet door deze domper, als je moeder dat merkt zal ze zich dan alleen maar extra zorgen maken, misschien wel schuldig voelen, en dat is niet bevordelijk voor haar herstel.

Sterkte meisjes,

Lorenzo
PS: mijn moeder is na diverse chemokuren volledig genezen.
sterkte meiden :flower:
(f) sterkte girls.. know how you feel.... een beetje..

Bij mijn moeder is een aantal jaar geleden baarmoederkanker gecontateerd..
gelukkig op tijd, ze hebben alles operatief moeten verwijderen, maar er zijn toen geen uitzaaiingen gevonden.
maar een aantal weken geleden kreeg me moeder hevige pijnen in haar, tot 5x toe
ze is toen bij de dokter geweest en die heeft haar meteen doorgestturd naar het ziekenhuis..
Er zijn nu fotos gemaakt en nu is het afwachten op het resultaat.. :/
maar zolang er niks cker is ben ik positief..:)
:( Heel veel sterkte gewenst met zn allen!
 
wat erg :(
weet nie goed wak kan zeggen om je beetje te steunen, dus hoop dat dit berichtje je een beetje helpt..
sterkte meiden..
Heel erg veel sterkte :bloem:

Weet een beetje hoe jullie je voelen... 8 jaar geleden heeft mijn moeder een hartinfarct gehad en dat was toen ook even een onzekere tijd... heb het toen heel erg moeilijk gehad, veel gehuild en gepraat met familie/vrienden.

zal voor jullie, je moeder en vader duimen...
heel veel sterkte (F)
 
Hou de goede moed er allemaal in hoor...veel kracht om door deze tijd heen te komen...