Als je er samen met je partner voor kiest hier gehoor aan te geven wil dat niet zeggen dat je je partner bedriegt of wat dan ook. Je geeft gewoon toe aan je natuurlijke verlangens. De één kan dat handelen, de ander niet. Als je het er beiden over eens bent, er open over bent en ten aller tijde eerlijk tegen elkaar blijft, waarom zou dat dan niet kunnen?! Je houdt van elkaar, gaat 100% voor elkaar, maar seks met je geliefde is heel wat anders dan seks voor de lust met 'n ander
Geloof me, ik zou 't zelf niet willen, absoluut niet (misschien kom ik nog wel op een punt in mijn leven waarin dat veranderd) maar ik snap wel degelijk waarom mensen dat wél zouden willen/kunnen.
Als ik met iemand samen ben wil dat niet zeggen dat seksuele aantrekkingskracht naar andere mensen toe verdwijnt. Dat is alleen de eerste maanden het geval lijkt me (bij mij dan..en verder ben ik nooit gekomen ). Als je er samen met je partner voor kiest hier gehoor aan te geven wil dat niet zeggen dat je je partner bedriegt of wat dan ook. Je geeft gewoon toe aan je natuurlijke verlangens. De één kan dat handelen, de ander niet. Als je het er beiden over eens bent, er open over bent en ten aller tijde eerlijk tegen elkaar blijft, waarom zou dat dan niet kunnen?! Je houdt van elkaar, gaat 100% voor elkaar, maar seks met je geliefde is heel wat anders dan seks voor de lust met 'n ander.
Ik zie een scheidingslijn tussen het fysieke en het geestelijke. Je liefde kan exclusief zijn maar seks hoeft dat dan niet per definitie ook te zijn. Ware liefde is meer dan elkaar claimen. Trouw houdt in dat je altijd achter elkaar blijft staan en laat zich niet bepalen door of je al dan niet seks hebt met iemand anders. Ik heb bijvoorbeeld een vriendin waarvan ik zeker weet dat ik de rest van mijn leven samen wil blijven. Ik kan me niet voorstellen ooit een andere vrouw te kunnen vinden met wie ik zo'n goede band heb. Toch acht ik het onmogelijk om me hele leven alleen seks met haar te hebben. Dat doet niet onder aan de liefde die ik voor haar voel maar meer met simpele biologie. Ik vind het nogal banaal om te zeggen dat ware liefde inhoud dat je alleen maar seks hebt met die ene persoon. Echte liefde is zo veel meer dan dat en overstijgt het.
Een open relatie is gewoon een LAT-relatie
nou ik denk dat ik nu gewoon helemaal nix met t woord relatie meer te maken wil hebben. open of niet tis allemaal ellende en die egoistische gedachte dat iemand jou alleen voor zichzelf wil houden klopt ook nix van!
concurrentie is belangrijk om te blijven presteren.
Ik wil liever een harem en wil ze zien vechten om mij!
relaties LB!
ik zou het echt niet kunnen. Zou veel te jaloers zijn of bang dat hij misschien wel verliefd wordt op een ander. Daarnaast zie ik sex als een teken van liefde en niet als een losstaand iets. Zodra mijn vriend dus sex met een ander zou hebben zou ik dat niet trekken.
Ik zou er trouwens ook totaal geen behoefte aan hebben om met een andere jongen het bed te delen.
Ik begrijp mensen met een open relatie wel. Dat is je eigen keuze, maar ik zou het niet kunnen.
ben romantisch en monogaam.
vroeg of laat komt er toch jaloezie
open relatie waarom niet MAAR dan moet je geen gevoelens krijgen
Uitspraak van Lisa007op vrijdag 16 juni 2006 om 10:13:
juist ook in een goede relatie komt jaloezie voor
Gekker nog.... Is je relatie wel goed als je het niet voelt.laatste aanpassing 23 september 2006 08:53
gedoemd om te mislukken!!vroeg of laat komt er toch jaloezie bij kijken en wordt het verpest..lijkt me sowieso al raar dat een relatie nog goed kan gaan, als je behoefte hebt om intieme dingen met anderen te delen.