opgekocht door b2s & Q-dance
wakker worden het is een discotheek die zowat alleen maar de hardere stijlen gaat draaien en niet die urban shit of kleuter top40
het verbaast mij dat er helemaal niet zoveel mensen gaan...
tenminste als je naar de bezoekersaantallen van Partyflock kijkt...
Bij de eerste blackout nog geen 200 man !!
Ja er zullen er heus wel meer komen dan dat,maar ik had het gewoon alleen al op Partyflock wel wat drukker verwacht.
Nou ik ben vandaag aangenomen
om daar achter de bar te werken..
Alleen ik vind t gedoe met diej muntjes wat minder. 2 muntjes voor n cola, 5 voor n smirnoff.
Als je de muntjes €2 p.s. maakt dan lijkt 1 muntje voor n cola al n stuk goedkoper
tis weer als van ouds, alleen is er tegenwoordig elk weekend een goeie bekende dj
en je kan nu via de koepel naar je auto kijken
en je kan de mensen onder je in de koepel zien
en er zijn meer wc's
en er zijn betere uitsmijters
en heel het gebouw hangt vol met van die overdreven grote ? plasma/Lcd ? schermen
en overal hebben ze bijpassende vloertegels (echt mooi!)
en ze hebben betere verlichting (led lichies)
en ze hebben nu beveiliging op de parkeerplaats (kost alleen 5 pleurie, wel beter dan inbraak)
en zo kan ik misschien nog ffies doorgaan.
Het leuke vind ik de 12,50 entree. (tis nie goed voor ons, maar wel leuk!)
Een echte aanrader dus!
Ja
vanaf Centraal neem je de trein richting Gouda/Utrecht/Nijmegen/Groningen enz.
2e station is Rotterdam Alexander. (alles stopt hier)
vanaf hier is t een paar tellen waka
Wel lang wachten op de eerste trein zondag
Wel lang wachten op de eerste trein zondag Is er geen andere mogelijkheid
Alleen ik vind t gedoe met diej muntjes wat minder. 2 muntjes voor n cola, 5 voor n smirnoff.
Als je de muntjes €2 p.s. maakt dan lijkt 1 muntje voor n cola al n stuk goedkoper
Wel lang wachten op de eerste trein zondag Is er geen andere mogelijkheid?
stop dinge in je tasje
heb je tog geen kluisje nodig?
Zaterdag gaat de klok tog een uur vooruit
mag je nou blowen in die tent?
jij niet
denk ff na of gaat dat niet met een joint in je muil
binnen zullen ze niet zo snel moeilijk doen om een joint...gebeurt wel vaker...maar officieel mag t natuurlijk niet
ja dan moet je met de bus
vanaf alexander gaan de treinen een stuk later rijden, uurtje of 8 ofzo
in oktober gaat outland open
wat verwacht je er van????
Uitspraak van Vinnie. op donderdag 21 juli 2005 om 21:34:
in oktober gaat outland open
wat verwacht je er van????
Heel weinig!
Zo'n tent waar de mensen al om 11 uur naar binnen gaan omdat ze weer vroeg thuis moeten zijn!
Misschien leuk voor als je een jaar of 16 tot 20 bent!
Heb er ook een goede tijd gehad toen ik die leeftijd had!
gelul in outland mag je gewoon blowen
Gemeente dreigt al weer met sluiting wegens geluidsoverlast bij metingen in november, januari en februari: 3 decibel te veel
Gemeente dreigt al weer met sluiting wegens geluidsoverlast bij metingen in november, januari en februari: 3 decibel te veel
Outland is echt een vette locatie
Prima geluid, vet ingericht, mooie decoratie, sfeervol en zeer goed gelegen net naast r'dam alexander
Niks dan lof
Heel weinig!
Zo'n tent waar de mensen al om 11 uur naar binnen gaan omdat ze weer vroeg thuis moeten zijn!
Misschien leuk voor als je een jaar of 16 tot 20 bent!
Heb er ook een goede tijd gehad toen ik die leeftijd had!
Nou sorry, ik ben 26 () en ik vind het een
tent. Het is jammer dat ik niet dicht in de buurt woon (misschien is dat ook maar goed ook) anders zou ik er echt vaker naartoe gaan.
voor Outland!
Mijn soort club is het niet iig!
Kan zijn, maar heb toch het idee dat de gemiddelde leeftijd laag is!
Kan zijn, maar heb toch het idee dat de gemiddelde leeftijd laag is!
Waar in outland neem jij je snuiffie??
Directeur Willem Seton liet vorige week weten dat de geluidsoverlast te wijten is aan de dansvloer in de koepel. Het wachten is op een nieuwe dansvloer uit China.
pfff nog stééds niet geweest gewoon
Outland ging vorig jaar oktober open. Uit metingen van de DCMR in februari en maart blijkt dat de discotheek bij station Alexander de geluidsnorm overschrijdt.
5 euro om te parkeren (geen bewaking of niks voor dat geld vind ik al ronduit schandalig).
Niemand bij de ingang, maar moesten onderaan het trapje wachten....
plastic wergwerpglazen
Dan kom je binnen en bestel je wat te drinken, krijg je van die plastic wergwerpglazen....is dit een kinderfeestje ofwa??? En dat kost dan 2 euro.....
Vond het licht ook zomaar simpel voor een tent waar zo over gesproken wordt....
Al met al, Outlandjes is gewoon een goeie stamptent, alles erop en eraan geen gezeik, aanwinst voor discotheekgaand Nederland!
ECHT hoor, zeuren over plastic glazen???
de ouwe Club X dat waren letterlijk uitsmijters
Alleen ik vind het wat killer geworden in vergelijking met vroeger, kan ook niet precies uitleggen waarom maar dat heb ik al van meerdere mensen die er al een hele tijd komen.
Dan kom je binnen en bestel je wat te drinken, krijg je van die plastic wergwerpglazen....is dit een kinderfeestje ofwa??? En dat kost dan 2 euro.....
Dan is dat ook wel in België, maar dat zegt al weer genoeg waarom ik zo graag daar uitga.....
Het gaat er een stuk socialer aan toe.
(En wat dat jumpen in glas betreft... het is ook niet de bedoeling dat als je je glas leeg hebt hem gewoon laat vallen...das misschien ook een nieuwe mode, maar ik en vele met mij hebben altijd geleerd een glas fatsoenlijk weg te zetten als hij leeg is...moet je eens proberen werkt best goed
gister voor het eerst geweest! normaal echt een club liefhebber maar dit was echt gaaf! iedereen los geen modeshow chille mensen!
Zeker snel weer een keer heen!
Minpunt was alleen de bar niet normaal bar van 10 meter 1 iemand, maarja dat mocht de pret toch neit drukken!
Toppie
Hoe kunnen jullie zo positief zijn over een tent waar alles zo kut is geregeld?
De ellende begint al met parkeren, daarna in een fakking lange rij staan, daarna een fucking lange rij voor de jassen, daarna een fucking lange rij voor de muntjes om vervolgens in een fucking lange rij te moeten wachten op je drinken.
Hoe kan het dat er discotheken zijn waar het dubbele aantal mensen komt waar je nog geen 5 minuten op alles hoeft te wachten.
Ik vind het allemaal een beetje amateuristisch geregeld daar.
Mischien ben ik een zeikerd maar het hoeft gewoon allemaal niet zo lang te duren.
ga je gvd bier halen, sta je zo 20 minuten in een rij met zwetende mensen.
misschien als er een heel tof feest, maar gewoon voor de zaterdag
rodenburg
En wat dat jumpen in glas betreft... het is ook niet de bedoeling dat als je je glas leeg hebt hem gewoon laat vallen...das misschien ook een nieuwe mode, maar ik en vele met mij hebben altijd geleerd een glas fatsoenlijk weg te zetten als hij leeg is...moet je eens proberen werkt best goed
Mij boeit het allemaal niet
En over het geluid en de sfeer die er doorgaans in Outland heerst, valt denk ik niet veel te klagen!
Ja maja dan nog, je laat je feestje toch niet verpesten door het feit dat je 5 of 10 minuten staat te wachten op je bier?
Wat een BS zeg. Het is daar hartstikke afgelegen. Zitten volgens mij allemaal bedrijfspanden omheen. Nou degene die op zaterdagnacht aan het werk is en last heeft van de muziek moet maar is naar huis gaan.
Hoop iig niet dat Outland binnenkort dichtgaat, hoor alleen af en toe wel zulke berichten. Weet niet of iemand hier iets meer over weet??
12 augustus iig weer lekker van de partij bij The Specialists......
Ik zit nog te twijfelen aangezien ik de week erna naar Decibel ga en september ook een drukke maand wordt. Maar ja, wil het eigenlijk ook niet missen.
Hoop iig niet dat Outland binnenkort dichtgaat, hoor alleen af en toe wel zulke berichten
En uitendelijk bij het detectie poortje wordt je behandelt alsof je een zware crimineel bent die de gevangenis in moet, niet echt een visitekaartje.
Ik snap best dat er gecontroleerd moet worden, maar dat kan ook op een andere socialere manier
Die tent is al 5 keer eerder kapot gegaan terwijl het toen stukken beter geregeld was.
Ik zie niet in waarom ze het nu wel zouden redden.
Ik geloof nooit dat zo'n grote club van 1 avond in de week kan overleven...
(Wat ik trouwens wel vervelend vond, dat je voor de toilet een verdieping hoger moest..(Of ik heb gewoon niet goed op de benedenverdieping gezocht hehe)
Maar goed, vind het wel echt iets "undergrounds" hebben, vermaak me er altijd prima. Hoop dat tie nog wel ff openblijft.
Sorry hoor Outland, maar 25 euro entree durven te vragen is gewoon echt belachelijk voor een tent die nou niet echt heel bijzonder is....
Zelfs veel mooiere discotheken durven hooguit een tientje entree te vragen
En als een grote organisatie een feest geeft (bij b2s of q-dance) liggen die prijzen hoger.. Maar hier kan Outland niets aan doen Organisatie bepaald dat!
Sorry hoor, maar de organisatie die de feesten geeft is ook de uitbater van het pand, dus waar is die extra 15 euro voor.
Bij hardhouse generation kan het allemaal wel voor weinig...
MAAR ik moet wel zeggen dat ik eigenlijk 15 euro toch wel het matje ook vind qua prijs
Damnnn, snap je dat niet?
- HH Generation is op een woensdag én tot 03.00 uur. (oftewel veel minder kosten om het te organiseren dan op een zaterdag)
- Alle dj's die met HH Generation/Fresh FM te maken hebben die draaien op het feest. Alleen Zany niet (alhoewel hij best vaak draait in de uitzending) dus waarschijnlijk gaat het grootste gedeelte van die 5 euro naar hem (qua kosten dan). Dit feest is gewoon ter promotie van Fresh FM en is helemaal niet te vergelijken met een vrijdags of zaterdags feest
MAAR ik moet wel zeggen dat ik eigenlijk 15 euro toch wel het matje ook vind qua prijs.. Desalniettemin komen die prijzen van de organisaties en niet van Outland zelf!
Ik vond wel de munten redelijk aan de dure kant 5 munten voor 11 euro
weet niet hoe het er normaal is ben er nu 2 keer geweest
Ja, indd dat slaat ook nnergens op
En dan die halve muntjes...
Waar is die goeie ouwe gulden toen je iemand nog voor gek verklaarde als je 5 gulden voor een biertje moest betalen.
Ik vind 3 gulden meer dan genoeg...
Het wordt btw wel tijd dat de Darkraver met pensioen gaat ofzo...
De Darkraver draaide al hardcore toen jij nog met je Playmobil speelde
Altijd lachen die gast...kun je niet va alle DJ's zeggen.
Het wordt btw wel tijd dat de Darkraver met pensioen gaat ofzo...
die gast op Mysteryland 2000
De airco doet het hoor ik overal?
haha hij draaide niet helemaal top nee woensdag, ben ik mee eens maar hij kan wel top draaien , was wel ff kut woensdag kom er niet uit die buurt nu was die fucking weg afgesloten was ff zoeken