Partyflock
 
Forumonderwerp · 671306
1406x bekeken
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als ik zoek in oude onderwerpen kom ik weinig relevante topics hierover tegen..

Leek me maybe wel leuk om ook x vlechtjes te laten zetten..in de zomer ofzo
(wie weet ook wel niet;P)

Maar kost een vermogen volgens mij..
Iemand ervaring met bv goedkopere kappers thuis?

En wat is je ervaring bij vlechtjes? Irritant, mooi, pijnlijk, etc?

Thx:)

(K)
 
Waarschuw beheerder
het kan wel mooi zijn maar bij de meesten staat het niet (behalve bij negerinnen dan). en als je het laat doen zorg dan dat iemand ze erin zet die er goed in is want meestal is het zo slordig gedaan dat je gigantisch voor lul loopt. vind het zowiezo eigeluk wel lelijk van die nepvlechten en nepdreads, lijkt je hoofd wel 10 keer zo groot.
 
Waarschuw beheerder
Ik hoor vaak dat je eigen haar er behoorlijk door wordt verneukt :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
dat iemand ze erin zet die er goed in is want meestal is het zo slordig gedaan


Ja idd, dat wil ik dus voorkomen (mocht ik het ook écht laten doen..)
Wil ook echt bij iemand waarvan ik dan wel weet dat het goedgaat..
 
Waarschuw beheerder
ik heb ze vorig jaar gehad en laat ze van de zomer weer zetten :yes:
het is onwijs makkelijk als je smorgens je bedje uitkomt en als je van jezelf al lang haar hebt heb je weinig last van zwaarte en dus pijn.
ik zou het idd wel bij een negerin laten zetten want die zetten ze heel strak en dan blijven ze heel lang mooi.
bij mij hebben ze 3 maanden gezeten en was maar 150 euro kwijt dus valt reuze mee (vind ik dan).
succes !!! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn vriendin heeft er juist weer hele slechte ervaringen mee

Haar hoofd jeukte verschrikkelijk
Ze had al lang haar, dus van zwaar haar had ze geen last, maar het jeukte zo verschrikkelijk:yes:

Persoonlijk vind ik het ook lelijk:bah:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hmm maar met lang haar is het wel weer duurder toch?

Heb nu ongeveer haar tot 10 cm over m'n schouders ofzo..
Waarschuw beheerder
ik doe het wel voor je
30 euro
Met invlechtjes enzo :jaja:
Waarschuw beheerder
Doe het wel vaker dus wees niet bang
niet goed = geld terug
 
Waarschuw beheerder
jah geld trug en een verneukt kapsel.. heb je nog niks aan

maar hij ken wel sluiten *DiGle* en ik zijn er al uit...

dreadlocks toch *DiGle* ???????
 
Waarschuw beheerder
dreadlocks vind ik er zo onverzorgd uitzien he maja das mijn mening :yes:
en voor de jeuk heb je speciaal spul had ik ook :D
Waarschuw beheerder
ach hou je kop PLOF
Ik doe het ook in een kapperszaak, dus ik kan het wel.
MAarja ga maar 150 euro dokken.....ik zou me flink genaaid voelen...150 euro....
 
Waarschuw beheerder
nou bij ons bij de kappers kost het nog duurder hoor :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
t wordt bijna niet meer gedaan alleen bij donkere mensen en t doet erg zeer want ze moeten strak op t hoofd zitten anders is het niet mooi en zakken ze snel uit.
na n paar dagen gaat het jeuken en wordt je hoofdhuid rood en schilferig je kunt je haar ook niet zomaar met shampoo wassen want dat kun je er bijna niet uitspoelen omdat het haar nep is blijven er vieze resten achter en gaat het stinken .
als je de vlechten eruit haalt moet je het gelijk doorkammen en creme erin doen anders kan t gaan vervilten en krijg je n soort grote dreadlock die eruit geknipt moet worden.vaak moet er dan ook n flink stuk van je haar af zonde voor n paar weken vlechtjes.k zie t heel vaak want k ben zelf kapster en k zou t dus echt niet doen
Waarschuw beheerder
ik wil deze zomer ook laten doen hier is het zetten 50 euro en het nep haar wat je moet kopen is niet zo duur 2euro of zo per pluk
wil zelf tot overmu schouders vlechtjes en dan nog een stuk gewoon gekrult hat een klasgenootje van mu ook heel er mooi
alleen is zo kut dat je een hoop haar kwijtraakt met het er uit haalen
Waarschuw beheerder
Heb het al zovaak gedaan!

Had eerst ook lang haar en geen enkel probleem. Je moet het wel door iemand laten doen die echt goed is, anders is het zo lelijk zeker bij blanken!!

wassen gaat echt wel hoor, en als je pijn/jeuk krijgt gewoon baby olie van zwitsal er doorheen doen. (de eerste 2 dagen is het even wennen)Daarnaast moet je met een panty over jouw haar heen slapen, zo blijft het mooi.

Je moet gewoon 2 maanden voordat je het gaat doen niet meer knippen, dan heb je dus dode punten, dat is het stuk wat er af gaat als je de vlechten eruit haalt.

Het ligt er natuurlijk ook aan wat voor nephaar je gebruikt en hoeveel. (ik heb dik haar dus gebruikte geen nephaar)

Ken nog wel een hele goed, hoor het wel Patries als je nummer wilt hebben! :)
Waarschuw beheerder
donateur
het nep haar wat je moet kopen is niet zo duur 2euro of zo per pluk


stel je wilt allemaal kleine vlechtjes....
het worden er 150 ofzo... doe dat maar eens keer 2 euro per pluk...
dure grap :yes:
Waarschuw beheerder
nee zijn heele grooten plukken heb je er maar 8 of zo van noodig zijn nie plukies zo dun als het vlechtje
Waarschuw beheerder
150,00 vind ik niet zo duur!! je moet het toch echt zelf ervaren!!! probeer het gewoon!!! En probeer het gewoon bij hakkewijfie!! 30 euries..(Y) wat heb je te verliezen!!het hoeft egt niet perse door een negerin gedaan te worden hor!! :D:D
 
Waarschuw beheerder
heb t bij zon buitelandse vrouw laten doen...
tel nummer bij een toko halen..

daar van die zakken nephaar kopen en dan vraagt zon vrouw bv.60 euro voor het vlechten ..

veel goedkoper+sneller dan bij de kapper...
Waarschuw beheerder
donateur
oh, nou dan valt het inderdaad nog wel mee!

zou het ook bij hakkewijffie laten doen...
die doet het ook in een kapsalon zegt ze (Y) ...waarom duur doen?!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmm:/

Ik snap eigenlijk niet waarom je het wilt doen...
Jij hebt echt heeel erg mooi haar aan je foto's te zien...

Ik zou echt bang zijn om het te verneuken hoor..
Je hoort namelijk erg vaak dat dat slecht is voor je haar....:)
Waarschuw beheerder
ik heb het al heel vaak gedaan en mijn haar zit nog steeds op me hoofd.. je moet alleen niet schrikken als je het na een paar weken eruit haalt ... want dan verlies je IN EENS een HELE GROTE BOS HAAR!! dat komt omdat je dagelijks 80 a 90 haren verliest en bijvoorbeeld je laat dat nep haar er 60 dagen inzitten moet je dus ongeveer 90 haren X 60 dagen doen!! dat verlies je dus in ene keer!! onthou dat !! hahahah :D:D succes!!
 
Waarschuw beheerder
is het ook...

mijn haar was ook helemaal naar de klote nadat ik die vlechtjes had gehad...

heb ze ook ongeveer 4 maanden erin gehouden
Waarschuw beheerder
ik heb ze steeds hooguit 1,5 maand ingehouden.. ik was ze toen erg zat jah!!! hahaha maar mijn haar was gewoon in orde!! misschien moet je het dan maar niet tuh lang er in laten zitten!!!
 
Waarschuw beheerder
ja maar ze waren zo moooooi:P
Waarschuw beheerder
hahahah ja zonde dan he :D:D:D tja maar ik ben al snel dingen zat wat haar betreft..dussss ik blijf meestal wel lekker bezig .. duzz vandaar !!! :D:D
Waarschuw beheerder
Kheb het een paar maanden terug laten doen... heb het 3 maanden in laten zitten. Heb 1 dag (beetje) jeuk gehad... en verder zag het er gewoon geweldig uit vond ik. Heb er 150 euro voor uitgegeven, van 11 tot half 5 gezeten, met 2 dames die aan mijn hoofd zaten, maar was echt wel de moeite waard. Je hebt wel de eerste week last van de zwaarte (stijve nek enzo), maar zou het zeker weer doen als ik er het geld ervoor had.
greetz,
k.
 
Waarschuw beheerder
ja okeej als je dr genoeg geld voor hebt...
dan blijf je bezig ja

maar voor naar een feest te gaan ofzo is het maar half in laten vlechten ook wel relax...
Waarschuw beheerder
yep dat kan ook erg leuk zijn!! :)
 
Waarschuw beheerder
ik doe het altijd bij mn nichtje ...kan t op zn negers ook zo schuin invlechte enne met nep haar en zonder nep haar met gekleurde plukjes dr onder ...met krulle onderin

ben meestal voor de vakantie zo een 200 euro rijker door dat vlechten grapje en steeds meer mensen die t aan me vragen
wel leuk hoor :)
 
Waarschuw beheerder
Hmmmm, als het niet van die grofe vlechten zijn, maar gewoon van die dunne vlechten, dat zal je wel mooi staan denk ik :-)
grofe vlechten heb je teveel haar nodig voor 1 vlecht, dat maakt ruimtes, waardoor het minder mooi is, bij dunne vlechten hou je je haardos nog een beetje :-)
 
Waarschuw beheerder
Ik heb het bij meisjes gezien dat hun hele hoofdhuid ging schilveren en irriteren dus zou het maar door een goed iemand laten doen (als je het gaat doen :P )
Waarschuw beheerder
dat komt dat ze het waarschijnlijk met shampoo hebben gewassen en niet goed hebben gespoeld en of het te strak is gezet dan kan het zijn dat je bultjes enzo op je voorhoofd (contour) krijgt..
 
Waarschuw beheerder
ik zou het niet doen in de zomer... je gaat zwemmen en naar het strand.. je haar gaat dan echt onwijs stinken.

www.geocities.com/fakehair2002
Waarschuw beheerder
o ja met al dat zand enzo... pfff dan ken je het niet super schoon houden!! maar ja dan doe je t voor een maandje ofso.. tja :D:D
 
Waarschuw beheerder
Heb het vorig jaar gedaan in Mallorca bij en negerin, eerste dagen zat het echt supermooi en was ik er ook superblij mee, was € 100,- Nadat ik een week thuis was vond ik het vies en het jeukte als een gek en had idd ook heel erg schilfers. Was ook nog naar Mysteryland geweest en er zat echt allemaal zand in, toen heb ik het er de dag erna gelijk uitgehaald, doe het nooit meer!!
Waarschuw beheerder
donateur
ik zou zeggen probeer het gewoon!! Iedereen heeft er andere ervaringen mee en je leeft toch maar 1 keer, dus lekker doen!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hmm ja de reacties lopen wel erg uiteen hier..

maar ALS ik het wil wil ik idd kleine vlechtjes..
dreads vind ik niet echt wat voor mij..

en m'n haar nu is ook al best verrot hoor;) haha
En heb echt al jaren hetzelfde, wil gewoon xtje wat anders!

Maar ja pijn in m'n nek dat is misschien nog wel grootste nadeel..
heb namelijk nog steeds een whiplash dus heb nog steeds pijn aan m'n nek..dus of het dan zo slim is?
Waarschuw beheerder
zal best wel meevallen je heb van jezelf al lang haar en het is iets zwaarder maar dat is het ook als je je eigen haar nat maakt!!! dan is het ook al zwaarder duzz... :D:D:D good luck!!
Waarschuw beheerder
als je je haren en hoofdhuid gezond wil houden niet doen!
ik heb het de laatste keer een jaar terug laten doen. ik heb nog steeds last van gespleten punten :/ toen ik de eerste keer naar de kapper ging wouden ze er ongeveer 10 cm eraf knippen wou ik gezond haar hebben...dus geen echt aanradertje. maar het is natuurlijk wel mooi en een keer een afwisselingetje ;)
Waarschuw beheerder
1 tip ik weet niet hoe je het wil maar laat het in de zomer niet invlechten want dat heb ik dus ook gehad in de zomer en je hoofd verbrand ontzettend en dat doet dus vreselijk zeer verder geen last gehad :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmm dus de zomer is dus toch niet echt slim:S
Hmm das wel weer jammer...
Maar ja in Mei ofzo dat zou wel kunnen toch?

Enne tja kijk misschien word je haar er wel doder en meer gespleten van, maar goed dan knip ik er daarna misschien wel een stuk vanaf..
Heb ik meteen weer een ander kapsel;)
Waarschuw beheerder
tja als je je haar verft dan gaat het ook dood... met vlechtjes die je goed vet houdt je haar gewoon gezond hor.. bij mij tenminste.. en je moet het gewoon niet tuh lang in laten zitten :D:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ken nog wel een hele goed, hoor het wel Patries als je nummer wilt hebben!


Check je PB;P
 
Waarschuw beheerder
in de zomer :S
ik hbe ook vlechtjes gehad....
late doen met nep haar enzoww..
was leuk aleen het zitte was minder moest 13 uren achter elkaar stil zitte....
whaha niks voor mij...
is erg leuk aleen je moet er wel wat voor over hebben..
ik heb et ttrouwes bij het asielzoeker centrum gedaan!!
ghehe en ik betaalde toen 50 gulden!!

(K)
 
Waarschuw beheerder
donateur
en het is zoooooo slecht voor je haar
Waarschuw beheerder
Hey ik heb al 3 keer hairextensions laten zetten en me haar is er niet echt heel dood van ofzo.
Ik ben er wel tevreden over! En heb meestal lang haar! Die vrouw die dat bij mij doet is vrij goedkoop, (helemaal vergeleken de kapper)
http://www.dreamsofbeauty.nl/
Ik denk dat ze ook wel vlechtjes doet enzo..
Waarschuw beheerder
ik heb 3x vlechten gehad.Heb t bij een meisje thuis gedaan,toen kostte t 150 gulden.Heb er wel ontzettend lang opgezeten,ong 14 uur,ja je moet er wat voor over hebben.

T is ff wennen,vooral de eerste dagen,je hebt opeens een hele zware bos,maar dat went al gauw.

Ik wens je alvast veel plezier met je vlechtjes.
 
Waarschuw beheerder
Meisie.....t haar koop je per pakken...en aan 6a8 pakken haar heb je genoeg!!

Enne; ik wil de vlechten er wel voor je inzetten!!Stuur maar effe PB!

Je haar wordt er niet dood van, omdat je haar nog fatsoenlijk adem kan halen...je wast je haar niet vaak, dus das ook wel weer goed voor je haar!!

Enne, gespleten punten krijg je ook wanneer je geen vlechten doet!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dat er zoveel haar uitvalt als je het uithaalt is helemaal niet slecht, dat haar was er normaal ook uitgevallen, maar als je vlechtjes in hebt blijft het allemaal in de vlechtjes zitten en daarom lijkt het veel in 1 keer.

Heb er goeie verhalen en slechte over gehoord, maar als je haar erg droog is als je het uithaalt kun je altijd weer een stuk eraf knippen ja.. :D

Ik vind vlechtjes iig wel leuk!!
Waarschuw beheerder
Patries, waarom ga je niet eens voor iets heel anders, ipv vlechten bijv een lekkere bob-lijn ;P whaha
 
Waarschuw beheerder
Vlechtjes zijn wel leuk, alleen meestal na een wek niet mooi meer.
Ik zie vaak dat het dan heel erg gaat pluizen, of van die mensen die dan allemaal rode bultjes hebben.
Waarschuw beheerder
PB me maar effe. Je hebt de mijne gezien toch? Dat grietje die dat gedaan had woont tegenwoordig in Harderwijk! :) Ze zet ze dr echt prsachtig in. Heb wel last gehad van mn hoofdhuid ja, veel jeuk enzo, maar dat went wel, en als je ze goed bijhoudtr met waxen heb je dr best lang plezier van. Ik was in totaal iets van 100 euro kwijt ofzo en had zenog langer kunnen houden maar was t alweer beu! :)
Waarschuw beheerder
Ik kan het ook. Ik vraag er 50 euro voor (duurt dan ook een uur of 9).

Je kan ze zeker een week of 6 á 7 inhouden. En die jeuk wordt vaak veroorzaakt doordat het best strak op je hoofdhuid gevlochten wordt. Dat gaat dan irriteren.
 
Waarschuw beheerder
ik wil van de zomer van die dreads in mijn haar laten zetten! alleen mijn haar is nu nog redeljk kort.... ik hoorde dat het een cm of 8 moet zijn wil je het erin kunnen zetten?

dat red k net voor de zomer.....

maargoed ook geen idee waar ik het moet laten doen... :x
Waarschuw beheerder
je moet gewoon eens rondvragen in je kennisenkring, er zijn best veel mensen die het kunnen.

ik heb het geluk dat ik 2 collega's heb die het goed kunnen, dus ik ben wel vaak gevlochten,
en het blijft wel lang zitten ofzo, maar extensions gaan vet jeuken!
 
Waarschuw beheerder
het ziet der best mooi uit , al1 moet je der wel wat voor hebben idd, heb 11u gezeten en was toen 100 guldenkwijt...had vreselijke pijn ervan en jeukte als wat...na 4weken heb ik t er danook van woede uitgehaald...
 
Waarschuw beheerder
Een vriendin van mij doet het ook, heeeel mooooi! Ik heb het vorig jaar gehad.. Jeuk en uitslag viel harstikke mee.. Ik was ongeveer 80 euro kwijt, alles bij elkaar!

Ik zou het gewoon doen als ik jou was, je kan ze er altijd weer uithalen!

En voor Hardcoremeissie: ze zet ook dreads:D

Succes ermee.....
Waarschuw beheerder
Denk er alleen aan dat het eruit hale veel tijd kost. Ook moet je niet schrikken van de enorme berg haar die je verliest bij het eruit halen van de vlechten.
Elke dag verlies je normaal gesproken 80 tot 100 haren. Als je een aantal weken vlechten hebt dan blijven de losse haren in de vlechten zitten. Kan je nagaan hoeveel losse haren er na een aantal weken in je vlechten verzameld zijn.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:x....



was ooit een verhaal op tv over een jongen die al een paat jaar dreds had van z'n eigen haar,

en die waste het dus nooit, tot ie heel erge jeuk op zijn hoofd kreeg,

na een tijdje jeuk, had ie er één afgeknipt om te kijken of ie luizen had ofzoiets,

en toen zaten er dus maden ín die dred!

zag je op tv zo die doorsnede,zag je dus al die gangetjes en krioelende beestjes!
hadden er van die strontvliegen eitjes ingelegd,
omdat het een lekker warm broeierig nestje is.


 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
heb ik ook..
kan ik tenminste nog zeggen dat ik vrienden heb..
 
Waarschuw beheerder
donateur
%-)

Hmm ik ben er nog steeds niet..

maar als ik het doe dan zet ik het wel ff hier neer;P
Waarschuw beheerder
ik heb 2 weken geleden vlechtjes gehad..
een vrouw had t gedaan en was ook echt niet duur..
het zat er ook mooi in met kleurtjes.. kan je wel chekke bij mn persoonlijke tekst.. maar het deed me zo PIJN! hebt na 2 dagen uitgehaald.. werd dr knettergek van en had koppijn dus zag t niet zitte wel zonde maar ja :)
Waarschuw beheerder
Hoi!
Zit hier achter de pc met 101 vlechtjes in, ze zitten er nu 3 weken in. Ik heb ze laten zetten door een Surinaamse vrouw die ik via marktplaats heb gevonden. Eerste avond is altijd (heb het al eerder gehad) effe doorzetten, maar daarna is het alleen maar supermakkelijk!
Oja, ik zou het echt niet in de zomer doen, het is echt heel veel haar, heel erg warm dus, en als je dan gaat zwemmen wordt het nat, en dat is echt niet te tillen (slecht voor je nek) of je gaat zwemmen in de zee, en dan moet je je haar weer wassen, en das lastig. (ik doe dat nu 1 keer in de 5 dagen ofzo)
Nou, succes ermee, het is wel erg leuk hoor!!!
 
Waarschuw beheerder
opzich wel grappig,maar niet in de zomer
veels te zwaar op je kop
Waarschuw beheerder
vorige zomer had ik dreads
ik raad het aan in de winter te doen sjezus wat is dat warm zeg pfffff
 
Waarschuw beheerder
Ik heb ook vaak vlechtjes of krullen in mijn haar laten vlechten , en ik vind het eigelijk geen pijn doen , de eerste paar dagen moet je er aan wenen , maar na een paar dagen is het (y)


Je moet gewoon een goedkoop adresje hebben , ik doe het gewoon bij de thuiskapster
maar via via moet er ook vast wel wat te regelen zijn ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
het is echt zwaar op je kop ja.. ik had 170 vlechtjes
Artiest {SHOWLIST artist 47917, 61544}
Waarschuw beheerder
donateur
allemaal vlechies vinnik meer voor negers

1 vlechie = leuk
2 vlechies = geil
Waarschuw beheerder
kheb sinds vandaag vlechtjes 'ingevlochten' in rijen.......das erg leuk....maar niet met nep haar!!

THX Wendy!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Voor feestjes is et wel leuk.. heb ik ook weleens, gewoon half ingevlochten naar achter en de andere helft los.. Maareh voor een paar weken zou ik et nie doen, jee je haar wordt er verrot van :)