Onderwerp is gesloten!
Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Je usb gaat toch in je cdj en niet in je mengpaneel
je hebt ook een usb aansluiting voor je geluid naar je mengpaneel
aan te sturen
en een vraagje over de kabels..
in winkels heb je ook van die goude kabels
zijn die beter van kwaliteit ?
want ik heb een brom in me pc geluid
het kan zijn dat me kabel te blood ligt
want ik heb een brom in me pc geluid
het kan zijn dat me kabel te blood ligt
aarden?
en wat betref je usb stick je moet hier gewoon een xlr-schakeling aan vastkoppelen die bluetooth verbinding heeft en als het goed is zie je dan dat je cdj de usb stick gevonden heeft als je hem met een tulp-jack kabel erin hebt geprikt
Uitspraak van verwijderd op woensdag 10 maart 2010 om 08:44:Maar mp3 djs hebben totaal geen skills nodig
jawel, klikken met de muis opzoek naar nieuwe tracks
Uitspraak van verwijderd op woensdag 10 maart 2010 om 15:59:jawel, klikken met de muis opzoek naar nieuwe tracks
vind ik ook al een heel gestress hoor
dat gescroll altijd door je harde schijf heen
Uitspraak van best of both worlds op woensdag 10 maart 2010 om 21:02:goed mixen heeft niks met de hoeveelheid nrs te maken, aan 2 nummers heb je genoeg
opzich niet
maar liever een paar nummers te veel
dan mixen met nummers die helemaal niet bij
elkaar passen
Je kan beter wat meer tot je beschikking hebben inderdaad, maar vergeet niet: platenkennis is belangrijk, met veel muziek zie je straks door de bomen het bos niet meer, beter hou je het inderdaad ff bij een paar nummers die je grijsdraait..
Ik doelde meer op het feit dat je niet beter gaat mixen wanneer je 40 nrs tot je beschikking hebt. Als je niet kan mixen, kan je het ook niet met 40 nrs tot je beschikking
Uitspraak van best of both worlds op woensdag 10 maart 2010 om 22:03:Ik doelde meer op het feit dat je niet beter gaat mixen wanneer je 40 nrs tot je beschikking hebt. Als je niet kan mixen, kan je het ook niet met 40 nrs tot je beschikking
ik heb maar 5 nummers op een cd HOOGUIT!
hoe lang zijn jou nummers wel
toen ik nog brande had ik zeker iets van 12
redje blijf gewoon oefenen, komt vanzelf goed....
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllll veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllll dag in dag uit jaar in jaar uit
met de passie dat ik nu na 2 jaar nog steeds hebt
zeker
Uitspraak van Krankheimer op dinsdag 9 maart 2010 om 19:36:Mee eens
Ik vind dat CD en mp3 maar amateuristisch eigenlijk.
Haha, mooi zo.
Misschien moeje is kiekn hoeveel dj's tegenwoordig nog met vinyl draaien.
En dan met name de grote dj's...
Daarnaast kunnen die een stuk minder laten horen aan het publiek, minder snel schakelen tussen nummers, veel moeilijker met 4 decks draaien enz.
Daarnaast interesseert het de mensen op de dansvloer geen fuck of je een "echte" dj bent met vinyl.
Als je een echte dj bent draai je met cassette bandjes !
Ik heb altijd vinyl gedraait, overgestapt op digitaal, meer mogelijkheden en als je het publiek aanvoelt en die aan het dansen krijgt ben je voor mij een goede dj.
Maakt geen fuck uit of je dat bereikt door een paar platen, cd's of een paar mp3's...
Ik vind het ook in mijn portemonee wel fijn dat ik mp3's koop, minimaal 10 ballen per vinyl tegenover 6 goede nummers op mp3.
Ook mobiel ben ik, naja ik overtuig jullie toch niet...
En btw, valt me op dat de meeste mensen met vinyl hier hardcore draaien...
Daar heb je echt skills voor nodig hoor... pfff makkelijkste muziek om te mixen !
De feeling van vinyl blijft het lekkerst, je hebt wat in je handen en in je kast staan, echter handig en pro heeft het niks mee te maken...
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:minimaal 10 ballen per vinyl tegenover 6 goede nummers op mp3.
Ligt er ook aan welk genre je draait, ik draai Acid en Techno, en vinyltjes graven is gewoon een heerlijke bezigheid!
Plus dat het gewoon leuk is om eens een dikke partij oldschool techno of Acid over te kopen en je bent weer een maandje zoet.
Ik MOET gewoon die zwarte schijven in m'n handen hebben anders vind ik er geen reet aan
Zoiezo Dj's die oldschool techno, acid of hardcore draaien moeten in mijn ogen gewoon met vinyl draaien
Zie jij maar eens dikke Acid plaatjes op Mp3 te krijgen, wens je veel succes
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:meer mogelijkheden
jij bent er ook zo eentje die zeeën aan tijd over heeft om geniale dingen te doen
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:En btw, valt me op dat de meeste mensen met vinyl hier hardcore draaien...
Daar heb je echt skills voor nodig hoor... pfff makkelijkste muziek om te mixen !
Een hoop Gabber is vet makkelijk om te mixen, nog veeeeeel makkelijk met CD's en mp3 dus.
UK-Hardcore en breakcore muziek is vele male gecompliceerder wat goed tot zijn recht komt wanneer je bereid bent wat moeite doen met mixen en zeker wanneer je dus echt skillz hebt, scratches doet, en snel kan mixen.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:Misschien moeje is kiekn hoeveel dj's tegenwoordig nog met vinyl draaien.
En dan met name de grote dj's...
Dat hoef je mij niet te vertellen.
Vind dat sowieso in en in triest. CD's zal ongewtijveld wat voordelen hebben, maar het is TE makkelijk en als je het een beetje onder de knie hebt heb je niet meer dan platenkennis nodig en een goed gehoor.
Voor vinyl heb je veeel meer feeling nodig.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:Daarnaast interesseert het de mensen op de dansvloer geen fuck of je een "echte" dj bent met vinyl.
Dat ben ik met je eens, publiek is ovet het algemeen vrij makkelijk volk, bepaalde (underground)stromingen en individuen daar gelaten.
Ik vind, wanneer ik betaal voor een kaartje wil ik dat de artiest moeite doet voor zijn set.
Das het probleem een beetje tegenwoordig, het moet allemaal zo makkelijk en simpel mogelijk zonder risico dat er fouten gemaakt kunnen worden.
Beetje net zoals de meeste volkzangers playbacken ipv echt zingen.
bij mij is een DJ een artiest die moeite doet om iets vets neer te zetten, eventueel wat acrobatiek erbij maar iig kunsten vertoond en moeite doet, er op moet letten waneer die kan bij sturen en wanneer niet etc.
Voordat ik DJ was draaide ik wel eens in de tienerdisco met CD's in een jongere centrum. was toen 14 ofzo, TE makkelijk gewoon.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:pro heeft het niks mee te maken...
Dit vind ik onzin, een DJ met vinyl draait dwingt bij mij veeeeeel meer respect af dan een DJ die met CD's draait en al helemaal een mp3 DJ puur omdat je voor vinyl veel meer feeling moet hebben.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:pfff makkelijkste muziek om te mixen !
Das hardstijl en jumpstijl. Hardcore is veel gevarieerder.
Ik vind techno oko vrij simpel om te mixen, alleen kan je met techno weer lekker veel doen als je een beetje goed bent.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:Als je een echte dj bent draai je met cassette bandjes !
Een diskjockey (van het Amerikaans-Engelse disc jockey) is van oorsprong de persoon die de platen op de draaitafel of platendraaier legt. Tegenwoordig wordt echter de afkorting dj (meestal DJ in namen) of deejay (met Engelse uitspraak) meer gebruikt. Een vrouwelijke diskjockey wordt wel aangeduid met de Engelse term DJane.
DJ
Er zijn diskjockeys op de radio en in discotheken. Sommigen organiseren hun eigen shows waarmee ze zelfstandig optreden.
Ik heb eigenlijk een vraagje aan jouw? mix je? zoja hoelang? en wat heb je allemaal gemixt? En dan bedoel ik neit afentoe ff een plaatje.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 maart 2010 om 15:48:En btw, valt me op dat de meeste mensen met vinyl hier hardcore draaien...
Daar heb je echt skills voor nodig hoor... pfff makkelijkste muziek om te mixen !
ja die simpele plaatjes wel ja,
die heb je in elk genre.
Beetje een overhaaste generalisering van je
Begrijp die discussie nooit zo.....vinyl v.s. cd....
cd is makkelijker blablabla.........tja waarom zou je moeilijk doen als het makkelijk kan????
Daarbij gaan de meesten met de tijd mee.....vinyl, cd, digitaal, en straks weer wat nieuws.....tja de wereld draait door en de industrie ook. vinyl houd een keer op PUNT.
En nu sneller dan ooit, club-standaard staan ze te verstoffen dus productie is al een stuk minder.
Daarbij vind ik de manier van syncen op cd's i.d.d. makkelijker (lees: sneller) maar dat maakt de dj niet.
Gevoel voor muziek, ritme, platenkeus en meest belangrijk de sfeer proeven van je publiek als je dat beheerst krijg je elke zaal plat.
p.s.
Voor het draaien zelf is mijn voorkeur ook vinyl, maar draai nu tijd met cd's en ook dat bevalt erg goed.
Ook even digitaal gedaan maar dat vond ik teveel geklooi.
Anyway ieder z'n ding en mening maar een goede dj word niet bepaald door zijn keuze van apparatuur, kwaliteit daar gelaten natuurlijk
cd is makkelijker blablabla.........tja waarom zou je moeilijk doen als het makkelijk kan????
Daarbij gaan de meesten met de tijd mee.....vinyl, cd, digitaal, en straks weer wat nieuws.....tja de wereld draait door en de industrie ook. vinyl houd een keer op PUNT.
En nu sneller dan ooit, club-standaard staan ze te verstoffen dus productie is al een stuk minder.
Daarbij vind ik de manier van syncen op cd's i.d.d. makkelijker (lees: sneller) maar dat maakt de dj niet.
Gevoel voor muziek, ritme, platenkeus en meest belangrijk de sfeer proeven van je publiek als je dat beheerst krijg je elke zaal plat.
p.s.
Voor het draaien zelf is mijn voorkeur ook vinyl, maar draai nu tijd met cd's en ook dat bevalt erg goed.
Ook even digitaal gedaan maar dat vond ik teveel geklooi.
Anyway ieder z'n ding en mening maar een goede dj word niet bepaald door zijn keuze van apparatuur, kwaliteit daar gelaten natuurlijk
Je zal alle kabels maar bezet hebben
Uitspraak van ' Timm || E-Raizer op vrijdag 26 maart 2010 om 22:37:Dalijk krijg je er ook nog Faders op om ekt te mixeng
Wordt de USB stick wel weer groter
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op vrijdag 26 maart 2010 om 22:45:Wordt de USB stick wel weer groter
Zijn dalijk een soort van Transformers USB Sticks, klik er 3 aan elkaar en je hebt een mixert en 2 decks, ipv Plug and play you get Transform and Play
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 26 maart 2010 om 15:38:syncen op cd's i.d.d. makkelijker
Voor de amateur DJ
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 26 maart 2010 om 15:38:.tja waarom zou je moeilijk doen als het makkelijk kan????
Waarom zou een popster nog echt zingen als je ook kan playbacken, ik bedoel, je hoeft minder moeite te doen en je gaat minder snel de fout in. Je word immers toch wel als popster gezien.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 26 maart 2010 om 15:38:een goede dj word niet bepaald door zijn keuze van apparatuur
Dat speelt wel degelijk mee. Als DJ zou je dat moeten weten.
laatste aanpassing



















