2200 - 2300 Paralizer vs Petrov
2300 - 0030 Rob & Mc Joe
0030 - 0130 Panic
0130 - 0245 Flamman + Abraxas
0245 - 0400 Promo
0400 - 0500 Paul
0500 - 0600 Vince
0600 - 0700 Neophyte
Area 2 (t Gezellige Oldschoolfeest)
2300 - 0100 Thanoz vs LD
0100 - 0200 OCD
0200 - 0400 Bass D & King Matthew
0400 - 0500 Lead
0500 - 0600 Darkraver
Ja op op koninginnenacht even een kijkje nemen in de vechtsebanen vanwege een leuk partijtje
Deze keer voor de verandering weer eens met de trein, wellis waar niet met ze allen maar de rest zouden we daar wel tegen het lijf lopen. sommige zwabbers hadden zelfs al van te voren bepaald een uurtje eerder naar huis te gaan vanwege de volgende dag. Ach ja dat zien we tegen die tijd wel weer heh. Rond 23:00 de trein gepakt en ff koekeloeren of er nog een pendelbusje was die ons af kon zetten bij het grote ijspaleis. De rij valt altijd wel mee en ook het jassen ophangen was zo gebeurt. De munten waren er niet goedkoper op geworden in ieder geval.
Bij binnenkomst draaide Panic in de hoofdzaal, onder het genot van m'n eerste biertjes wat zeker niet m'n laasten zouden zijn whehehehhe. Jammer dat het podium aan voorkant stond en niet aan de achterkant van de zaal. Ook het geluid viel gelijk al een beetje tegen! Panic draaide naar mijn mijn mening niet echt lekker. Veel happy hardcore, ook het geluid stond veelste zacht vergeleken met de vorige ghosttowns. nummers die voorbij kwamen: "feel my burning love" "slaves 2 the rave" "tjok tjok triple" "X-terminate" Nee een echt goeie binnenkomer vond ik dit niet nee. Tenminste heb Panic veel beter horen draaien!
![[img]http://www.dance2eden.nl/_photos/ghosttown290405/normal_ghosttown290405261.jpg[/img]](http://www.dance2eden.nl/_photos/ghosttown290405/normal_ghosttown290405261.jpg)
Rond half 2 kwamen Flaman & abraxas het podium op. Ik was wel benieuwd wat dit zou worden. Nog stond het geluid erg zacht, maar ja er toch maar wat proberen van te maken heh. "let me know if your good to go" "Nasenbluten" "Love U Hardcore"Ach ja op zich niet verkeerd. hoopte eigenlijk toch wel dat er wat aan het geluidsniveau zou gebeuren!
Tussentijds nog ff via de trap naar het gezellige oldskoolfeest zaaltje gelopen, maar wat was het daaro godsgloeiende heet zeg. Ze schonken er ook geen bier of wat dan ook. Verder was de muziek wel erg oke dat wel. maar lang kon je het er niet uit houden vanwege de hitte vond ik.
![[img]http://www.dance2eden.nl/_photos/ghosttown290405/normal_ghosttown290405315.jpg[/img]](http://www.dance2eden.nl/_photos/ghosttown290405/normal_ghosttown290405315.jpg)
Kwart voor 3 nam ik een kijkje richting podium en zag daar allerlei mensen aan haken hangen en vuurspuwers tijdens de set van promo die op zich wel lekker draaide aan het begin ook het geluid stond ineens een heel stuk harder! "pessa pessa"Op zich wel relaxed om te zien al die vage figuren op het podium (is weer eens wat anders)
Na promo kwam dj Paul met Ruffian. Het geluid was alweer wat gedempt, waarom dat was mag joost weten maar ja. "Drum-machine" "all kicking ass" "ready or not hardcore taking over" "Thrillseeker"op zich een wel lekkere set maar dat geluid was nog nix!
Ff gewacht op Vince "ahhhh poena ahh pa pa pa" "shadowlands terrorists"verder ook nog wel wat relaxte nummmers gehoord en zeker ff los gegaan. Jammer dat Vince trouwens niet afsloot deze avond!
De afsluiter van de avond was Neophyte. Ik had gehoopt dat het wat apparts zou worden en niet zo standaard als normaal. Helaas was dit aan het begin zeker niet het geval. Alleen het nummer"Muil houwe"niet gehoord. Maar het laatse kwartier maakte een hoop goed!"stelletje halve zolen" "name of my dj"geng geng en nog ff verder beuken met darkraver erbij op het laatst. ja dat was toch niet mis nee.
Kortom het was een goed geslaagde koninginnenacht, de vechtsebanen is gewoon een top lokatie. Alleen het gluid was deze keer erg tegenvallend! Dance 2 eden organiseerd 25 juni generations of hardcore daarzo waar ik ook zeker aanwezig zal zijn. Helaas is de volgende Ghosttown niet in de vechtsebanen, maar het wordt een grotere lokatie (10.000 man)
ben benieuwd hoe en wat dit zal worden, maar zover is het nog lang niet! Daarvoor eerst nog een hoop feesten
Ode!











![]x[](/images/user/19073_2728749.gif)

































![[SF] Schñjoep [2x5]...](/images/user/20546_3138593.jpg)






