Partyflock
 

Verslag van Promo, 24 maart 2007

anoniem gepubliceerd op
Promo
FeestPromo · The Resistance Below
Datumzaterdag 24 maart 2007
LocatieHeineken Music Hall
Dit was misschien wel het ruigste weekend van mijn leven, wat vraagt om een verslag. Ruig? Ja, ruig. Ik ben helemaal los gegaan, ik heb m’n planning overboord gegooid. De kapitein gaf zich over aan de woeste baren… En eigenlijk beviel dat wel. Rondrennen zonder timetable, meerijden met hoofdconducteurs en ruzie maken in de trein. Daar kom ik later wel op terug (y)

Na een ruige vrijdag waarbij ze van,vrij geciteerd, gekke Japanse herrie overgingen op metalhypergrindspeedcore, wilde ik het nu wat rustiger aandoen. Op naar Promo, zonder een idee van wat me deze avond te wachten stond. Zonder enige vorm van planning stapte ik op de Interliner, waarna ik net voor het eindstation (Utrecht Centraal) een onhoudbare drang naar twister fries kreeg. Eerst nog even naar de BK dus, waar ik me rot schaamde. De beste man achter de balie begon namelijk een ode aan de producten van Burger King, nouja dat dacht ik. Het bleek over wat anders te gaan, het schaamrood stond me op de kaken. Ik besloot dus maar snel een kaartje te halen en naar een of ander perron te hupsen.

Na een treinrit waarin elke plaatsnaam werd herhaald door een paar Engelse toeristen (erg vermakelijk), kwam ik aan bij Bijlmer. Ik dacht de HMH meteen te zien en stormde dus op mijn doel af. M’n kompas had ik dit keer thuisgelaten, dus toen een aantal gedesoriënteerde Limbo’s zeiden dat het aan de andere kant moest zijn liep ik vrolijk mee. Vervolgens zijn we weer teruggelopen en bleek het toch gewoon te zijn waar ik dacht dat het was. De deuren gingen net open, en binnen 5 minuten stond ik binnen.

Dit was eigenlijk wel kenmerkend voor de hele avond. Binnen 5 minuten had ik munten gehaald, binnen 5 minuten had ik gratis en voor niets mijn jas opgehangen en binnen 30 seconden kon ik naar de wc, waar ook al geen vergoeding tegenover stond. Hetzelfde geldt ook wel voor eten en drinken, hierbij een compliment aan de razendsnelle organisatie ;)

Fris binnen, besloot ik een oriëntatierondje te lopen. Het viel me op dat iedereen uitermate vrolijk was en er gezellig samen gehost en gerost werd. Wat een sfeertje 8) Het geluid bleek zoals voorspeld al prima, en beloofde dus nog veel goeds. Na het eerste wijntje van de avond, besloot ik verder te lopen. Ik kwam meteen een paar knaapjes tegen, waarmee ik mijn weg vervolgd ben. Husz en Nomen waren aan het draaien, wat natuurlijk ‘als muziek in de oren klonk’. Respect voor die b0iis (y)

Vervolgens namen we een kijkje bij Dana, die een vrolijk dansbaar setje neerzette. Ik moet toegeven dat ik technogerelateerde shit steeds meer ga waarderen, de plaatjes toverden vaak een glimlach op m’n gezicht. Dat was ook zo bij Promo zijn set. Vergezeld door een aantal andere trekpoppen heb ik de beentjes weer gespreid 8) Omhoog met die knieën :lol: Ik dacht het een avondje rustiger aan te doen, maar ik moet toegeven dat ik tijdens deze set geen minuut stilgestaan heb. Titels laat ik, zoals gebruikelijk, maar achterwege (y) Laten we het erop houden dat het een heerlijk dansbaar geheel was, met (dankzij ons O:)) een vleugje t3rr3ur.

Amok wist de sfeer er vervolgens in te houden, maakte het wat rauwer (of moet ik r_AWer zeggen?) Gelukkig wist ik met m’n lange arm het laatste cd’tje te bemachtigen, ik vraag me toch wel af wat er op staat :9 Naarmate de avond vorderde, hoe langer de ladder in m’n panty werd. Dat weerhield me er niet van om te genieten van de setjes van Peaky Pounder en DJ Producer (y) Het ging er woest aan toe, de wind die uit de boxen kwam blazen zorgde vaak voor geweldige soft-erotische dansmoves :roflol: Daarna zijn we maar even gaan ontspannen op een stoeltje, met een panoramisch uitzicht over de grote zaal. Aan de smsjes te zien werd er goed geschonken door het barpersoneel :9

Na een tijdje sloeg de vermoeiing toch wel toe. Het leven als marionet laat z’n sporen achter :) Daisy draaide volgens mij prima, maar echt veel heb ik daar niet meer van meegekregen. Met een ladder in m’n panty die ondertussen wel een meter lang was, zijn we naar huis gegaan. Twee mannetjes met halfdichte ogen en een verloederd (bemoederend :$) aanhangsel, het moet een prachtig gezicht geweest zijn (y)

Uiteindelijk ben ik weer terechtgekomen in de juiste trein, zonder complicaties. Die begonnen namelijk pas in de trein zelf. Een kerel bleek namelijk wel zin te hebben in een potje worstelen op de zondagochtend, en begon zich behoorlijk offensive te gedragen. Uiteindelijk (na een eindeloze discussie) heb ik het advies van m’n moeder ( :lief: ) opgevolgd, ben opgestaan en ergens anders gaan zitten. Groetjes aan het stelletje uit Dordrecht dat helaas ook in dit drama betrokken werd (n)

Het was me het nachtje wel :) Al heb ik getwijfeld om voor dit feest te kiezen, het was wat mij betreft de juiste keuze. Ik heb me verrassend goed vermaakt :yes:

25 opmerkingen

 
verassend


ik bedoel natuurlijk verrassend, dit klinkt een beetje pyromaan :$
Oh... WOW!! :$.

onze kapitein geeft zich over aan de ruige zee... weg met de planningen en structuren!

zo ken ik je nog niet cin !

op naar moby dick (K).
 
Werkzaam bij Partyflock
Aan de smsjes te zien werd er goed geschonken door het barpersoneel


8) longdrink glazen :lief:
Een kerel bleek namelijk wel zin te hebben in een potje worstelen op de zondagochtend, en begon zich behoorlijk offensive te gedragen


stakker (y)

verder leuk verslag as always, was een vette avond!

HMH :respect:
Vet verslag, van een abnormaal toffe avond :)
Je ladder was idd erg lang...lang genoeg om hem te herinneren! =)
Uitspraak van verwijderd op zondag 25 maart 2007 om 18:18:
ik bedoel natuurlijk verrassend, dit klinkt een beetje pyromaan


Ligt eraan waar je de klemtoon legt ;)
Voor de rest leuk verslag (Y)
 
geweldig verslag :D

t was erg gezellig dit weekend :yes:
Werkzaam bij Revolt Productions
Artiest {SHOWLIST artist 68765, 42248}
Hey jou ken ik van in de trein Bijlmer - Utrecht:) Tof verslag(Y)
 
Verbazingwekkend goed verslag! :O :respect:

Mijn avond zag er vrijwel hetzelfde uit, met als verschil dat ik nog wel zo t3rr3ur was om tot het einde te blijven :rot:

...en dat je me optilde tijdens I Come Correct maakte het moment helemaal af :lol:
 
Leuk verslag Cin (y)

Vond het top dat je toch voor Promo had gekozen!

Top op r_AW :)
 
Uiteindelijk ben ik weer terechtgekomen in de juiste trein, zonder complicaties. Die begonnen namelijk pas in de trein zelf. Een kerel bleek namelijk wel zin te hebben in een potje worstelen op de zondagochtend, en begon zich behoorlijk offensive te gedragen. Uiteindelijk (na een eindeloze discussie) heb ik het advies van m’n moeder ( :lief: ) opgevolgd, ben opgestaan en ergens anders gaan zitten. Groetjes aan het stelletje uit Dordrecht dat helaas ook in dit drama betrokken werd (n)


Altijd jammer dat zulke figuren het einde van zo'n vette nacht proberen te verneuken... (n)
En in zo'n toestand, totaal verteerd en nog half bezope, gaan de remmen toch wat eerder er af....Maar goed, weglopen was achteraf idd het beste, veel hersencellen vielen er bij die gozer volgens mij toch niet meer te verneuken. :lol:
We hebben ons netjes ingehouden achteraf toch? O:)
 
whahaha wat een gaaf verslag :D

tot snel (K)
Leuk verslag weer Cin (Y) Lekker apart :)
Volgens mij heb ik je boven trouwens nog zien lopen haha :)
:D toch fijn om er weer wat over te lezen ... volgens mij ben ik een paar stukjes film kwijt :x

ik heb je denk ik ook zien lopen, maar weet het niet zeker
 
Uitspraak van opie | optjenkere op zondag 25 maart 2007 om 23:00:
toch fijn om er weer wat over te lezen ... volgens mij ben ik een paar stukjes film kwijt

ik heb je denk ik ook zien lopen, maar weet het niet zeker


ik ga hem echt luisteren hoor :$ :$
 
bedankt allemaal :lief:
 
Werkzaam bij SEKOIA
cin... gvd ook altijd maar vechten jij he :@..

een aantal gedesoriënteerde Limbo’s


bestaan die?
Uitspraak van Stefanovic b) op zondag 25 maart 2007 om 22:38:
Volgens mij heb ik je boven trouwens nog zien lopen haha


Ze zat achterje op de tribune.. :D

En ik zat er naast :p
Dat moet toch wel opvallen.
Leuk verslag 8)
Met een ladder in m’n panty die ondertussen wel een meter lang was


Uiteraard opde foto gezet b)
Uitspraak van ENROC op maandag 26 maart 2007 om 15:04:
Ze zat achterje op de tribune.


haha oh :P Nja dát heb ik niet gezien.. Wel dr gezicht een paar x boven ;)
maargoed volgende x ben ik het weer vergeten dus schiet nie op :)