Partyflock
 
Bloody Christmas
Bloody Christmas

Met licht scepticisme bereidde ik me al enkele dagen voor op Bloody Christmas: Fuck the Line up. Niet vanwege het gebrek aan line-up, maar omdat mijn ervaringen met de locatie eigenlijk middelmatig waren. Maar daar ben ik van terug gekomen: Ik ben zelfs terug gelopen om nog wat geld te geven aan de beveiliging om half acht s'morgens.… 5

, 26 december 2013 01:24
Hardstyle Evolution
Hardstyle Evolution

Nadat ik op 16 november met Loudness mijn laatste feestje had gehad brak daarna een kleine periode aan waarin ik geen feestje op de planning had staan. Dat was voor mij even afkicken omdat ik normaal gesproken gemiddeld minimaal 1 á 2 feestjes per maand heb.
Vorige maand werd er bekend gemaakt dat er weer een nieuwe editie van Hardstyle Evolution zou gaan plaats vinden, en wel op kerstavond.… 6

D-O-M-O, 25 december 2013 15:46
Project Hardcore: #PH13
Project Hardcore: #PH13

Even een verslagje over #PH13.

Toch al een tijdje uitgekeken naar dit feest, en had best hoge verwachtingen omdat het vorig jaar zo goed was, om half 11 ongeveer bij het Klokgebouw aangekomen. Stond geen lange rij gelukkig dus waren snel binnen, m'n ID kaart werd gevraagd nadat deze bekeken was, en ik mijn armen wijd deed om gefouilleerd te worden, vertelde de security gast dat ik 'gewoon' mocht doorlopen. naja prima.… 4

stefan_helmond // Rawraver, 16 december 2013 23:44
Wasteland en de Wet van White
Wasteland en de Wet van White
Wasteland,
Zaterdagavond 30 november jongstleden. Licht gespannen, een beetje nerveus zelfs, zoek ik mijn spullen bij elkaar; Camera, flitser, geheugenka. Shit, waar is m'n geheugenkaart? Ah, daar. Dan de rest; leren broek, latex shirt. Yup, dit wordt geen gewoon feestje. Voor het eerst sinds een paar jaar gaan we weer eens kijken bij Wasteland. Eén van de oudste én grootste fetishfeesten in Europa.… 6

Gary White, 5 december 2013 14:03
Tiesto & Friends
Tiesto & Friends

Club Judge had het aangekondigd: een bijzondere clubavond met extra's. Bij aankomst bleek dat direct. Voor de ingang een tent met violistes en straatartiesten. Je zag dat er aandacht aan de avond was besteed. Dat bleek vervolgens binnen door de welkomstcocktail en de ijsjes en hapjes. De entree ging vlot. Bijna niet hoeven wachten. Een kluisje was zo geregeld en we stonden snel op de dansvloer. Er waren meerdere zalen. Wij in de main, waar Roog draaide.… 1

MBB, 1 december 2013 00:36
Qlimax
Qlimax

Wederom een geweldige nacht gehad! Ik vond het met name qua show wel minder dan afgelopen jaar, maar een aantal sets en de sfeer op de plek waar ik stond waren top!

Binnen gekomen tijdens het laatste kwartiertje van ACTI, dus niet heel veel van meegekregen.
Is ook niet echt mijn stijl qua muziek dus heel erg vond ik dit niet.… 1

Resonance, 28 november 2013 19:49
Qlimax
Qlimax

Mijn verslag van Qlimax - The Immortal Essence :vaag:

Zaterdag 23 november 2013 was het eindelijk tijd voor Qlimax! Wat heb ik lang naar Qlimax uitgekeken, en gedacht hoe ik het in werkelijkheid zou mee maken. vaak een Qlimax editie terug gekeken op DVD en het zag er visueel erg leuk aangekleed uit, wat mij deed overhalen om tickets te bestellen. Zaterdag 21 september was het zover, ik kon me aansluiten bij de zovelen die ook een kaartje wouden bemachtigen voor Qlimax.… 5

, 27 november 2013 10:09
Loudness
Loudness

Vandaag stond het feest op het programma waar de dikste rauwe Hardstyle platen ten gehore zouden worden gebracht : Loudness! Het werd alweer mijn 6e x, dus kan je wel praten van een vaste prik.
Van de laatste paar edities wist b2s altijd een dikke line-up neer te zetten. Van 'onbekendere' tot bekendere DJ's als E-Force, Chain Reaction, B-Front, en Thera.… 16

D-O-M-O, 17 november 2013 21:41
Kinky Paradise
Kinky Paradise

Kinky Paradise, de organisatie en de mensen erachter . in een woord super!
Daarom missen we ook nooit een feestje.

Wat de kinky paradise feesten voor ons zo de moeite waard maakt:
- Lekkere muziek
- Vriendelijke en super relaxte omgeving
- Leuk, lekker en kinky publiek
- Iedereen is welkom en alles met respect!

Dus als KP het land in gaat zijn we vaak van de partij.
Gisteren dus naar KP Goes South in club temptation.

Echter . Temptation als club is gewoon een drama.… 2

XVenco, 17 november 2013 16:08
Thrillogy
Thrillogy

Jaja! Wat een feest was dat! Denk wel mijn beste feest tot nu toe. Thrillogy 2013 was geweldig!
Echt geweldig, vanaf begin tot eind vermaakt! Adaro, Frontliner en PartyRaiser wat een helden!
Laatste uurtje vooraan tegen het hek snoeihard staan dansen, wat een eindsetje! Wat een edits! Wat een kicks! Wat hard! Helemaal goed.

Licht vond ik goed, niet te veel, is ook helemaal niet nodig. Ook echt vet dat er vuurwerk binnen was.… 7

Marfram, 28 oktober 2013 16:52
Thrillogy
Thrillogy

Zo na enige tijd rust en dagje werken erop zit energie weer terug en zin om eerste verslag te typen. (mijn excuses voor spelfouten, grammatica, en leesteken fouten, tips zijn welkom) owja wordt mijn eerste verslag.

Om te beginnen feestje om nooit te vergeten,
ten eerste; 2 vrienden gingen mee die bijna nooit hardstyle luisteren laat staan Hardcore.

ten tweede; gruwelijk vet feest.… 8

rain man, 28 oktober 2013 15:40
Hardstyle Evolution
Hardstyle Evolution

Vandaag was het na 5 maanden weer zover, een nieuwe reguliere editie van Hardstyle Evolution!
Bij de vorige editie waren de headliners Deetox en E-Force, en dus wat rauwer. Chez bestaat inmiddels 5 jaar en betrof een goede reden om Scope DJ en Noisecontrollers te strikken. Dat betekende dat het ditmaal wat melodieuzer werd.
Mijn verwachting was dat mainstream namen als Scope DJ en Noisecontrollers meer volk zouden trekken.
In Chez zelf zijn de nodige aanpassingen doorgevoerd.… 6

D-O-M-O, 20 oktober 2013 14:50
Hell Rises
Hell Rises

Vandaag belandde ik onder MC Ballenbreker in het Noord Brabants gehucht 'Erp', waar de poorten des Hel ontketend zouden worden door niemand minder dan Speedrazor! Met een paar vrienden vertrokken we richting 'Broadway', het establishment waar deze beukpartij plaats zou gaan vinden. En wat een partij hardcore & frenchcore kwam er uit die boxen geblazen. Goed om te hakken, maar de verbale capaciteiten werden nog niet optimaal benut.… 1

, 13 oktober 2013 05:31
B.I.T.C.H
B.I.T.C.H

Zooooooo, dat is lang geleden. ik en een verslag schrijven, maar soms moet het gewoon. Dan is het zo lekker een feest gehad te hebben. Ons laatste indoor feest is al een tijd geleden. Denk ergens in mei. Wel het nodige aan buitenfestivals meegemaakt en helaas ziek op één van mijn favoriete feesten Pleasure Island, dus jullie begrijpen naar dit feest werd door Rein en mijzelf heftig uitgekeken.
De voorbereidingen zoals altijd.… 2

dutza, 7 oktober 2013 12:01
B.I.T.C.H
B.I.T.C.H

Een feest waar altijd zonder twijfel de kaarten voor gekocht worden, zelfs nu het economisch wat minder gaat wordt
dit feest nooit geschrapt. Je weet dat succes met dit feest verzekerd is. De lokatie is super, de organisatie staat als
een huis, de shows en aankleding als altijd weer super voor elkaar, line-up en geluid top, kortom ook nu weer de
complimenten Mike en Tania.… 4

pedrodoricy (K), 6 oktober 2013 16:05
FireBall
FireBall

ShowLinea Events Fireball13YRS. Velen hebben er al met smart op gewacht, maar ShowLinea Events onthulde eindelijk haar spectaculaire line-up met Crazy Surprise acts voor de 13YRS Anniversary party in Dancing Marlène in Heerhugowaard op 28 september.…

Cat Linea, 6 oktober 2013 12:26
BPM Black
BPM Black

Nu we alweer twee maanden na de zomerstop aan het BPM-en zijn, vond ik het wel weer is tijd voor een verslagje! In de tussentijd ben ik van speakerbatser naar speakervuller gegaan, afgewisseld met speakerbatser natuurlijk (Wat dacht jij dan :VAAG: ), en in die positie vond ik het een beetje flauw om mijn verslagen te vervolgen, waarbij ik dan mezelf totaal zou negeren of compleet de hemel in zou prijzen!… 2

, 26 september 2013 18:40
Q-BASE
Q-BASE

Q-base 2013!
Mijn eerste Q-Base en oh wat een partykriebels gehad de hele week ervoor.
Rond 3 uur naar mijn maat gegaan en hebben we daar nog even gechilled. 10 voor 5 de trein naar Nijmegen vanaf Rosmalen zodat we ruim voor 6 uur bij de bus waren. Om iets over 6 vertrok de pendelbus richting Weeze. We waren nog niet 5 minuten onderweg of een groep jongens voor ons in de bus toverde al een zakje witte poeder tevoorschijn.… 10

Pijks, 12 september 2013 14:33
Electronic Family
Electronic Family

Een recap:
Auto verderop gezet (gratis parkeren), lopen naar het terrein (ongeveer 15 minuten). Geen rijen, want ik was er al om 12u.

Eerst naar Tom Fall – super strakke set, heerlijke nrs. Zaal schandalig leeg, maargoed dat heb je als je al om 12u ‘moet’.
Veel Tom Fall remixen van Love the fear, Secret’s safe, Nowhere to go, J’envie de toi, Save the day, Dubai en als uitsmijter zijn remix van Acting crazy….
Kortom, ALLE Tom Fall knallers.…

skitmeister, 22 augustus 2013 14:32
Decibel
Decibel

Okee, ik ga proberen Decibel The Weekend Festival te verwoorden, onmogelijk om mijn geweldige gevoel over dit weekend te delen maar ik ga het proberen:

Aankomst: na anderhalf uur en maar een kwart tank kwamen we om kwart voor 1 aan, 1 uur ging de poort open en kwart over 1 stonden we op de camping, geen gekke controle's of onnodig getreuzel, dus lekker snel op onze plek.…

Thjardo!, 20 augustus 2013 02:06
Decibel
Decibel

Okee, ik ga proberen Decibel The Weekend Festival te verwoorden, onmogelijk om mijn geweldige gevoel over dit weekend te delen maar ik ga het proberen:

Aankomst: na anderhalf uur en maar een kwart tank kwamen we om kwart voor 1 aan, 1 uur ging de poort open en kwart over 1 stonden we op de camping, geen gekke controle's of onnodig getreuzel, dus lekker snel op onze plek.…

Thjardo!, 20 augustus 2013 02:05
The Qontinent
The Qontinent

Vrijdag 4 uur verzamelen bij de Mac in Rosmalen. Vanuit daar met groep van 6 mensen richting the Qontinent voor 3 dagen madnezz!
Tomtom niet helemaal goed ingesteld waardoor we door het centrum van Antwerpen reden en dat duurde me een partij lang. Uiteindelijk rond kwart voor 8 op de camping aangekomen en lekker sjouwen met alle spullen die we nog hadden. Na 2x lopen, ellende met de tent op zetten. Toen stond die en aten we snel nog wat en gingen we nog even genieten van de Preparty.… 1

Pijks, 12 augustus 2013 20:07
Gay Pride
Gay Pride

Juist ja. De Gay Pride.

Als hetero heb ik altijd het idee gehad als je naar de pride gaat je per sé een v hals tot je boxer moet dragen, een veel te korte broek en wat vrouwelijke trekjes moet hebben om niet buiten de boot te vallen ;)

Lees hier mijn ervaring;

Zaterdagmorgen, ik keek in de app groep en zag dat m'n maten naar de botenparade wouden gaan. Na een felle discussie als groep toch besloten om het een kans te geven.… 2

Stekkerdoos, 4 augustus 2013 19:15
Pandemonium Festival
Pandemonium Festival

Pandemonium, The mystical fields!
Voor mij het laatste festival van het jaar (overdag, ground zero uiteraard nog!)

Persoonlijk keek ik heel erg uit naar vandaag, aangezien het toch de 1e outdoor editie is.
Daarnaast heb ik altijd veel vertrouwen in Cyndium.
Nieuwe lokatie, lekker weertje, lekkere line-up.
Alle ingredienten voor een mooie dag zijn aanwezig iig.

We zijn iets later gegaan dan we normaal doen, aangezien we altijd vanaf t begin aanwezig willen zijn.… 12

[N.G.F.] R., 4 augustus 2013 02:24
Indicator Outdoor
Indicator Outdoor

Op 27 juli 2013 organiseert Indicator zijn eerste outdoor editie van dit feest. Voor mij genoeg redenen om hierbij te zijn en ik heb het volgende waargenomen:

De eerste editie van dit festival vond plaats aan het strand van Kardingerplas in Groningen. Normaal gesproken zou het festival om 13:00 al beginnen maar door noodweer werd dit op last van de gemeente verschoven naar 14:00.… 4

, 30 juli 2013 14:03
Back 2 the 90's
Back 2 the 90's

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeeeee

Mooi fiskeeeeeee… 5

Why So Serious¿, 7 juli 2013 02:08
Defqon.1 festival
Defqon.1 festival

Zaterdag 22 Juni 2013 Defqon.1 Festival

Lang geleden dat ik een verslag heb geschreven maar ik vond dit hele feest zo vet dat ik gewoon zin had om een verslag te schrijven.

De week voor Defqon had ik nog steeds geen zin (ik heb bijna nooit zin in een feest, des te beter het kan worden) en toen werd het vrijdag en las ik dat veel van mijn vrienden al opweg waren naar de camping. Stiekem was ik toch wel een beetje jaloers want ik had alleen een dagkaart.… 11

DrugsBunny, 25 juni 2013 21:26
Defqon.1 festival
Defqon.1 festival

Na de hele week het weer bericht te hebben gekeken. met de hoop het toch droog te houden op Defqon.1. Toen we vrijdag de spullen in de auto aan het doen waren, terwijl het hard regende begon de moet toch wel al flink in me schoenen zakken omdat het toch al erg hard regende. Dus dingen als regenjas, en extra kleding zat in de koffer.

Aangekomen op Biddinghuize, als één van de eerste, mochten we door de eerste hekken heen om kwart over 1 zodat er een grotere groep droger stond.… 6

JVD, 25 juni 2013 16:57
Defqon.1 festival
Defqon.1 festival

Donderdag 20 Juni in de avond toch maar besloten om te gaan en dat was een heeel goed idee achteraf.
Met een maat van mij en zijn zusje zijn we naar Defqon gegaan rond 11 uur. We kwamen binnen en zijn we naar In-Phase gegaan, hoewel ze langzaam op gang kwamen eindigde ze nog best goed. Op naar de main stage om die te bekijken. Code Black stond daar te draaien en wat een verrassing onze Aussie stond weer de helft van de tijd stil geen entertainer.… 4

Pijks, 23 juni 2013 14:30
BPM Black
BPM Black

Nuchter, naar de kloten, droog, volledig bezweet, los gaan of lekker aan de bar hangen, speakerfreaken of poolen, bier zuipen of Fernandes drinken, knikkeren in de zaal of een praatje maken met die onbekende in de hoek of achter de bar, hardcore & hardstyle liefhebben of een keertje komen koekeloeren, een praatje maken met die lieve Ballenbreker, of toekijken hoe deze gast de wormen uit de grond proberen te stampen, je liefje laten zien dat hardcore boven alles gaat of juist hardcore laten zien… 1

, 5 juni 2013 23:47
Intents Festival
Intents Festival

1 Juni 2013. MEP MEP MEP MEP! het is half 8 en de wekker gaat. Even snel douche en de nodige spullen in de auto laden om dan rond half 9 de rest op te halen. Voor mij was dit mijn tweede intents, voor de rest hun eerste. Ik wist een beetje wat ik kon verwachten dus.

Nou goed het is iets over 9 en we gaan opweg. onderweg is niet heel veel gebeurt op een file van +/- 20 min na.…

Miwer, 4 juni 2013 10:52
Just Frenckel inclusief Morning Mission
Het was weer 'n super lekker avondje Frenckelen in mijn favo cluppie Organza! We kwamen een beetje later het feestgedruis binnen stappen, dit werd 23.30 uur ongeveer, dus hebben we het cd'tje die de eerste 50 bezoekers kregen bij binnenkomst helaas gemist! *snik* Alles liep natuurlijk weer anders dan anders thuis voordat we ready2party waren maar ja . geeft niks . volgende keer beter. Maarre . zo dan, wat werd er weer helemaal lekker gedraaid door de heren deejays.… 2

, 3 juni 2013 13:17
Alcatrazz Festival
Soms heb je zo'n feestje . waar je eigenlijk ieder jaar wel naartoe wilt. en ook al had ik tot 1 maand geleden kaartjes voor dance to eden outdoor festival. , gisteren ( zaterdag 1 juni 2013 ) zijn mijn vriend en ik alsnog naar Limburg afgereisd om een van mijn favoriete festival te bezoeken . ALCATRAZ, editie 2013. De reden voor het verkopen van ons kaartje voor the Eden rave was vooral de behoefte aan gezelligheid.… 2

sweetdreamsss, 2 juni 2013 08:39
Ouwe stijl is botergeil
Ik wou heel erg graag naar ouwe stijl is botergeil, maar ik wist nog niet of ik kon gaan aangezien ik moest wachten op men loon.
Gelukkig kwam het woensdag dus ik direct een kaartje gekocht en de dag erna op me werk uitgeprint!
Het was een feit, deze man ging zaterdag de 25e helemaal uit me plaat!
Ik werd die zaterdag opgehaald door m'n mede partygangers en de reis kon beginnen.
We vertrokken al om half 8 aangezien een maat van me Rienos moest openen.… 4

joost ruiter, 26 mei 2013 12:54
Back in the House
rond een uur of 16.30 binnengelopen (vertraging), bonnetjes gehaald was beetje raar bedragen zoals 55eur (kon toch rond of niet?) je zag vrijwel iedereen bij zn vrienden proberen te wisselen xD
na aankondiging jean en house geluidjes, snel doorgelopen naar M.I.K.… 2

Prince Victor Valiant, 20 mei 2013 21:41
PRSPCT XL
PRSPCT XL

Het begint een slechte gewoonte te worden, maar na een lange tijd dan toch nog even een verslagje. Excuses maar ik ben erg druk in de weer geweest met allerlei zaken. Om het goed te maken heb ik voor de verandering wat luistervoer toegevoegd. Dus alle (onbekendere) tracks die verplichte luisterkost zijn hebben een hyperlinkje gekregen.

Wat is het toch fijn dat we ieder jaar stilstaan bij het feit dat Christus ooit naar zijn vader in de hemel is gevaren.… 5

Luukyeye, 20 mei 2013 17:03
Heavenly Outdoor
Begonnen als een kleine try-out op het Schaapmarktplein in Heerenveen is Heavenly outdoor in korte tijd uitgegroeid tot een bigger better en louder festival. Hoewel een ander hemels festival al een aantal jaren een poging tot een inhaalslag doet heeft Heavenly outdoor de oudste papieren en alleen al dat enkele feit is voor mij reden te kiezen voor het Heavenly outdoor festival.

Het moet gezegd, alles is tot in de puntjes geregeld. Taxibedrijf Oenema uit Heerenveen verdient complimenten.… 1

groove, 10 mei 2013 17:17
Hardshock Festival
Hardshock Festival

Hardshock Festival 27-04-2013,

Tijd voor het 1e festival van het jaar, die oorspronkelijk al op 14-april zou zijn,
echter door o.a. het samenvallen met MoH op dezelfde dag is het verplaatst naar 27-april.
Achteraf gezien is dit zeker geen verkeerde keuze geweest ivm het weer (temperatuur vooral).

Na de verrassende editie van vorig jaar (1e editie) keek ik heel erg uit naar een vervolg.
Een out-of-the-box festival, een concept dat ik op festival gebied toch wel echt miste.… 18

[N.G.F.] R., 28 april 2013 00:43
Loudness
Loudness

Na 2 weken geen feesten te hebben gezocht was het vanavond weer tijd voor 1 van de dikste indoor feesten van Nederland : Loudness! Ditmaal was het voor de 2e keer in het Klokgebouw. Het zou mijn 5e x Loudness worden, een vaste prik dus! De laatste editie in de Maassilo was al sick, dus ik had hoge verwachtingen van vanavond! Naarmate de week ten einde liep kreeg ik steeds meer zin in Ik heb zelf geen voorkeur qua locatie.… 10

D-O-M-O, 21 april 2013 19:50
Raw Night
Raw Night

Na vorige week Hardstyle Evolution in Chez bezocht te hebben was het vandaag tijd voor het 2e feestje op rij : Raw Night in Takens! Er was eerder slechts 1x per maand Hardstyle in Takens, bij Night Of The DJ's. Vandaag was de 1e Raw Night. De namen die geboekt zijn liegen er niet om : Eluzive, Titan, B-Front en Solutio & The I's! Nadat ik vernomen had dat het deze DJ's waren die vanavond zouden gaan draaien wist ik al dat ik hier persé bij wou zijn.… 22

D-O-M-O, 24 maart 2013 20:46
Storm
Storm

**Wat later dan gebruikelijk, maar beter laat dan nooit!**

Tijdens de Storm editie van 1 december viel het ineens op; de bizar vette line up van de eerstvolgende editie. Van trage industrial tot knettergekke gameboy breakcore; alle ingrediënten voor een mooie avond leken aanwezig. 9 maart was het dan (eindelijk!) tijd voor dit verjaardagsfeestje van Storm-baas David. Want wat had ik een zin in deze avond!

Rond 23.15 kwamen we de Baroeg binnen gewandeld.… 8

Luukyeye, 20 maart 2013 19:57
Hardstyle Evolution
Hardstyle Evolution

Nadat ik afgelopen weekend een keer geen feestje had keek ik in de loop van de week steeds meer uit naar de zaterdag, het was namelijk weer tijd voor Hardstyle Evolution! In mijn vorige verslag had ik al vermeld dat ik het erg tof vind dat Chez nu Hardstyle thema-avonden organiseert. Bij de vorige editie was de opkomst al vrij groot, benieuwd hoe het dit keer zou gaan worden.… 21

D-O-M-O, 17 maart 2013 21:18
Energy
Energy

Het besluit is genomen. De veranderingen zijn in gang gezet. MC Gee heeft het aan het einde van het feest nogmaals bevestigd: Energy is dit jaar definitief niet meer te vergelijken met Trance Energy. Waar de afgelopen twee jaar nog enigszins een overgangsperiode was, werd Energy dit jaar ook dusdanig gepromoot als een Bigroom House event.… 1

D2W, 6 maart 2013 20:15
Crazyland
Crazyland

Crazyland

02-03-2013

Hemkade Zaandam

Goede morgen, wat een nacht, en wat heb ik staan springen met mijn sombrero op mijn kop en een mexicaanse cape om mijn body. Ach soms moet je gewoon iets geks doen en dat was dus afgelopen nacht het geval.

Voorbereidingen:

Bij een feest als Crazyland is er altijd een thema wat betreft de dresscode. Dit keer was er gekozen voor Wild Wild West. Iedere bezoeker en bezoekster werd geacht om zich een beetje in deze style te kleden.… 6

Nickelson35, 3 maart 2013 10:12
Oldskool !
Oldskool !

Echte oldskool yes, dat is wat we hebben kunnen horen afgelopen nacht in discotheek y-land te Spijkenisse, zowieso al een leuke en knusse tent vind ik en vooral dicht bij huis.… 2

Juffrouw Natasja, 2 maart 2013 07:55
Icon
Icon

Niet zo lang geleden heb ik een set van twee uur van de beste heren voorgeschoteld gekregen. Op ICON mocht ik weer wat uurtjes genieten. Deze nacht kregen The Outside Agency het Rhone Warehouse tot hun beschikking waar de liefhebber maar liefst acht uur kon genieten van de unieke visie die deze mannen hebben op de Dance scene. Ik neem aan dat de meeste lezers wel weten wie deze mannen zijn. Zo niet, zoek het op Wikipedia of dergelijke.… 3

RubendB, 19 februari 2013 10:08
Hardstyle Evolution
Hardstyle Evolution

Ongeveer 2 week geleden werd ik door een vriend in een bericht getagd op Facebook. Hij vroeg zich ik af of ik nu wel naar Chez zou gaan, en ik snapte eerst niet waar hij het overhad. En toen zag ik plotseling tot mijn vreugde dat er weer een Hardstyle feest georganiseerd gaat worden in Chez! Dit zou het 2e feest worden. Het 1e feest was in mei 2011,namelijk de DJ contest van Project N50. Dat vond ik zelf meer dan geslaagd, maar dat was op een vrijdag.… 8

D-O-M-O, 17 februari 2013 17:14
Intersection
Intersection

Als er een feest wordt georganiseerd door bazen, voor bazen en met bazen, dan kan het natuurlijk alleen maar een schitterende avond worden. Op 26 januari was het dan zover; de mannen van het beruchte The Outside Agency topic sloegen de handen ineen voor de allereerste editie van Intersection. Als locatie werd gekozen voor de Baroeg, inmiddels één van mijn favoriete locaties vanwege het lekkere bier, prima geluid, vriendelijke personeel en schappelijke prijzen.… 10

Luukyeye, 28 januari 2013 20:36
Heavy Weight Back 2 Back
Eindelijk was het dan zover de b2b van twee giganten kon beginnen.
Vrouwtje was thuis gebleven voelde zich niet zo lekker net als half nederland.
Ben vroeg me zoon gaan halen want we wilde binnen zijn als de battle ging losbarsten.
Zijn 22.15 uit almere weggereden en kwamen om 23.00 uur daar aan,was voor ons de eerste
keer in club rodenburg dus auto geparkeerd en op naar de ingang.
Daar aangekomen was ik wat verrast daar er totaal niet werd gecontroleerd,en wij zo door konden lopen.… 3

ron en ellis, 13 januari 2013 14:20
Alter Ego
Alter Ego

Nou hebben we toch besloten om dan naar Alter Ego te gaan en moet zeggen heb er zeker geen spijt van.
Op tijd uit Zeeland vertrokken, op de weg veel vuurwerk gezien en goede muziek op de radio, brachten ons al in de juiste stemming voor HET eerste feestje van 2013. In Tilburg aangekomen was het wel even een rondje rijden om een geschikte parkeerplaats te vinden, maar de navigatie bracht ons naar een parkeergarage om de hoek van De Gallery.… 3

, 2 januari 2013 00:41
FeestDatumAuteurPublicatie
Bloody Christmas · 526 dec 2013
Hardstyle Evolution · 6D-O-M-O25 dec 2013
Project Hardcore: #PH13 · 4stefan_helmond // Rawraver16 dec 2013
Wasteland en de Wet van White · 6Gary White5 dec 2013
Tiesto & Friends · 1MBB1 dec 2013
Qlimax · 1Resonance28 nov 2013
Qlimax · 527 nov 2013
Loudness · 16D-O-M-O17 nov 2013
Kinky Paradise · 2XVenco17 nov 2013
Thrillogy · 7Marfram28 okt 2013
Thrillogy · 8rain man28 okt 2013
Hardstyle Evolution · 6D-O-M-O20 okt 2013
Hell Rises · 113 okt 2013
B.I.T.C.H · 2dutza7 okt 2013
B.I.T.C.H · 4pedrodoricy (K)6 okt 2013
FireBallCat Linea6 okt 2013
BPM Black · 226 sep 2013
Q-BASE · 10Pijks12 sep 2013
Electronic Familyskitmeister22 aug 2013
DecibelThjardo!20 aug 2013
DecibelThjardo!20 aug 2013
The Qontinent · 1Pijks12 aug 2013
Gay Pride · 2Stekkerdoos4 aug 2013
Pandemonium Festival · 12[N.G.F.] R.4 aug 2013
Indicator Outdoor · 430 jul 2013
Back 2 the 90's · 5Why So Serious¿7 jul 2013
Defqon.1 festival · 11DrugsBunny25 jun 2013
Defqon.1 festival · 6JVD25 jun 2013
Defqon.1 festival · 4Pijks23 jun 2013
BPM Black · 15 jun 2013
Intents FestivalMiwer4 jun 2013
Just Frenckel inclusief Morning Mission · 23 jun 2013
Alcatrazz Festival · 2sweetdreamsss2 jun 2013
Ouwe stijl is botergeil · 4joost ruiter26 mei 2013
Back in the House · 2Prince Victor Valiant20 mei 2013
PRSPCT XL · 5Luukyeye20 mei 2013
Heavenly Outdoor · 1groove10 mei 2013
Hardshock Festival · 18[N.G.F.] R.28 apr 2013
Loudness · 10D-O-M-O21 apr 2013
Raw Night · 22D-O-M-O24 mrt 2013
Storm · 8Luukyeye20 mrt 2013
Hardstyle Evolution · 21D-O-M-O17 mrt 2013
Energy · 1D2W6 mrt 2013
Crazyland · 6Nickelson353 mrt 2013
Oldskool ! · 2Juffrouw Natasja2 mrt 2013
Icon · 3RubendB19 feb 2013
Hardstyle Evolution · 8D-O-M-O17 feb 2013
Intersection · 10Luukyeye28 jan 2013
Heavy Weight Back 2 Back · 3ron en ellis13 jan 2013
Alter Ego · 32 jan 2013