Partyflock
 
Verslagen · augustus 2006
Mystery Land
Mystery Land

Mysteryland 2006

Op Nature One heb ik kaartjes gekregen van iemand van ID&T voor dit feest. Maarliefst 4x vip wel te verstaan. Bij deze nogmaals bedankt kerel!

Vrijdag voor Mysteryland: Na een hele week gewerkt te hebben, en savonds tot snachts in de kroeg heb staan zwoegen, liep ik naar mijn auto om daar aan te rijden richting mijn korte nacht. Helaas was er iemand zo (on)vriendelijk om mijn autoband lek te steken.… 20

Markiez, 31 augustus 2006 20:23
Indoor Summer Festival
Indoor Summer Festival

Het was weer goed vertoeven in de Lexion.

Twee zalen vol met leuke mensen die uitgaan voor hun lolļ
Sommige nog in hun outfit van ML, maar ook nog genoeg lui die ML lieten voor wat het was en die fris en fruitig de nacht in gingen.
De sfeer was goed.

De Line up was ook deze weer anders ingedeeld dan voorheen. Met de Bingo Players en Dazzle als Kar trekkers in de Main. Dak er af bij een verfrissende nieuwe sound.… 4

Techno Dr, 28 augustus 2006 15:39
The Mystery Afterparty
The Mystery Afterparty

Wat een leuk weekend is het weer geweest! Eerst naar Mysteryland, waar we het prachtige weer al mee hadden! Veel nieuwe leuke mensen ontmoet, en we hadden het de hele dag goed naar ons zin!

Nog niet uitgefeest, dus OP naar Happydayzz!
Daar zat de sfeer er al goed in. :)
In de grote zaal, was een hardcore party aan de gang.
Ze hadden de twee kleine zalen open voor de trance liefhebbers.
De DJ`s waren weer helemaal top.… 3

:)As, 28 augustus 2006 12:48
Dancetour 2006
Dancetour 2006

Tja, wat moet je hier nou van zeggen? Ik was, in tegenstelling tot vorig jaar, een stuk later gegaan. Jane was ziek, dus ik zou alleen gaan en dan vooral voor Armin van Buuren. Hij zou van 20.00 tot 22.00 gaan draaien.

Ben rond half 6 naar het Zuiderpark gereden om het (gratis!) feest mee te maken. Heb uiteindelijk alleen Markus Schultz en een stukje Armin meegemaakt.

Na Markus, die lekker draaide, starte Armin rond 10 over 8.… 127

Zwaardski, 27 augustus 2006 21:51
Are u ready 4 rumble
Are u ready 4 rumble

Ten eerste wil ik alle dj's en bezoekers en natuurlijk de mannen van het licht,geluid en dj set bedanken+m'n vrienden en vriendinnen die geholpen hebben met kassa en garderobe(Y)want wat een feest was dit jongens,eindelijk weer eens een geslaagd feest hier in Harlingen(op IV na dan).… 10

, 27 augustus 2006 17:31
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006

Wat een geweldig feest was dat afgelopen weekend op Lowlands! Drie dagen lang alleen maar lol maken, leuke muziek horen, dansen, zuipen en mensen uitlachen… want ook dat laatste kan erg goed op Lowlands. Er lopen behoorlijk wat kansloze figuren tussen, maar dat heeft ook zo z’n charmes.… 3

Dee-Dee, 26 augustus 2006 19:31
Rated × vs Cultural Evolution
Binnenkomst om 23.30h bij de set van Westrum. Lekkere tunes voorbij horen komen, niet de verwachte easy opbouw, maar gelijk al lekker stevig.

Daarna Chillum geloof ik, maar toen zat ik achter de kassa en heb ik dus vrij weinig van mee gekregen.

Terugkeer bij de 'gast djs' Noble en daarna Nicon . Lekkere simpele maar doch stevige beats, de eerste echte danspasjes gewaagd. Klonk goed en gevarieerd.

Daarna El Maria.… 2

Miss Mik, 26 augustus 2006 12:16
S.O.S.
S.O.S.

Nou daar gaan we dan,

Zondag ochtend 20 Augustus. Vandaag de dag waar ik zo lang naar had uitgekeken.

Met het feest van vorig jaar nog in mijn achterhoofd dacht ik HEERLIJK. we mogen weer.

Ja WEER, wat een honde WEER. als dat maar goed komt vandaag. Het regende onwijs in Zaandam. Godver de godver, heb ik dat, eindelijk een strandfeest en dan dit WEER.

Nou ja niets aan te doen, de kaart had ik al gekocht dus. dan maar gaan.… 20

, 21 augustus 2006 17:34
Intuition
Intuition

Er zijn een hoop dingen die je niet in hand hebt en daar is het weer er een van. Maar voor de verandering is het dit maal door onze voorspellers (al mag je ze zo niet noemen) goed opgegeven. Hierdoor kunnen we aan het begin van dit feestje nog even lekker buiten genieten van een zonnetje en een drankje. En dat alles onder een minstens zo groot genot van de onaangekondigde klanken van , die samen met de decks bespeelt.… 10

=Peter=, 21 augustus 2006 16:44
Decibel
Decibel

19 augustus. Weer tijd voor een ouderwets buitenfeestje, aangezien we niet meer wekelijks gaan feesten. we worden ouder ;)

Om 10.00 de bus in, en dus gelijk tijd voor het eerste pilske!
We waren mooi op tijd in Hilvarenbeek en om iets over 11 waren we 'binnen'. Gelijk even muntjes gehaald, en dat was danook een leuke meevaller: We kregen voor 55 euro ook gewoon 55 muntjes. verkeerd geteld door het 'muntjes-meisje', hopenlijk heeft ze die fout niet de hele dag gemaakt.… 4

deejeedee, 21 augustus 2006 11:07
Decibel
Decibel

19 augustus
Decibel Outdoor Festival

Op het moment van schrijven is Decibel Outdoor 2005 precies een jaar geleden. Het feest vond toen nog plaats in het Lingebos in Gorinchem. Dit jaar een nieuw terrein dus. De rimboe van Brabant, safaripark de Beekse Bergen…

De reis naar dit feest zou geschieden middels een busreis, simpel gezegd, we gingen met de bus. De reistijd was ongeveer één blikje bier. Na het nuttigen van deze alcoholische versnapering waren we namelijk al vlakbij het terrein.… 32

Markiez, 20 augustus 2006 15:39
Lakeste
Lakeste

Lakeste · Houben gaat hard II goed

georganiseerd door Lakeste

zaterdag 19 augustus 2006
20:00 - 03:00
Houben
Nunhem

Muziekstijlen
classics, darkcore, early hardcore, hardcore, jump, oldschool

Prijzen
Voorverkoop: € 7 ,50
Deurverkoop: € 9 ,-

Minimum leeftijd is 16 jaar.

Line-up
00:00 - 00:00: MC: B.I.G.… 22

Ruud Awakening, 20 augustus 2006 15:08
Decibel
Decibel

Na een enerverende, maar korte reis vol omleidingen kon het feest gaan beginnen. Decibel 2006, bij onze eigen Brabantse Beekse Bergen.

Na een tijdje in de rij te hebben gestaan kwam ik al een van de kneusjes tegen. Eenmaal grondig gefouilleerd, niet dus, konden we onze tocht starten. Tot mijn grote vreugde kwamen we meteen langs de jump area, die een stuk groter bleek dan vorig jaar.… 21

, 20 augustus 2006 14:20
Decibel
Decibel

Hoi,
Twas vree tof feesje, spijtig van de regen maja da hoort erbij. Gezellige sfeer en veel bangelijke schijven gehoord.

En toch wil ik effe kwijt dat de organisatie van de catering (eten en drinken) op niks maar dan ook op niks trok. Da was de grootste ramp op da gebied in de geschiedenis volgens mij. We waren ook op Tomorrowland en daar wast ook druk en moest je ook wel wat geduld oefenen, maar daar kan ID&T nog fier op zijn in vergelijking met dit.… 9

Anyanka, 20 augustus 2006 14:12
Decibel
Decibel

Sow 19 augustus 2006. DECIBEL OUTDOOR. Wat zou dit een brute dag gaan worden voor iedereen, omdat het in de beekse bergen gehouden zou worden.…

:bounce:MySterY_CoYoTe:bounce:, 20 augustus 2006 14:07
Decibel
Decibel

Decibel. Timetable
Mainstage
11:00 - 13:00 Mike Heart
13:00 - 14:30 Yves Deruyter
14:30 - 15:30 Fausto
15:30 - 17:00 Ruthless
17:00 - 18:00 Max Enforcer
18:00 - 19:30 Pavo vs Isaac
19:30 - 20:00 Southstylers <live>
20:00 - 21:00 Max B.… 44

Sammieee :woop:, 20 augustus 2006 13:46
Decibel
Decibel

Eindelijk was het dan zover: ons tweede outdoorparty.

Na Emporium meegemaakt te hebben en de weersvooruitzichten te hebben gehoord hadden we ons goed voorbereid.
Extra kleding zou meegenomen worden.

's Ochtend bleek t echter fantastisch mooi weer te zijn, dus alleen een trui en schone sokken zou wel genoeg zijn.
Om 11 uur vertrokken we vol goede moed en een hoop lol richting Decibel.

Eerste stuk in de file gestaan, aangezien de halve ring van Rotterdam afgesloten was, maar goed.… 4

, 20 augustus 2006 12:11
Decibel
Decibel

19 augustus. een datum die bij ons al lang in de agenda gebrand stond!
Wij zijn in dit geval Nelisdaman, Daricho en ikzelf. Om half 11 zijn we weggereden om vervolgens een uur later te arriveren in Beekse Bergen. Zodra we de auto uitstapten kwam het geluid ons tegemoet.… 14

Rosio, 20 augustus 2006 01:22
Full Spectrum
Full Spectrum

YESS! Ik wist eerst niet wat ik hoorde. Chris Liebing in Tivoli? Laatste keer dat ik mijn duitse techno god gezien heb was in de WestFallen Halle in Dortmund met Mayday.
In de stromende regen naar het postkantoor om aan onze kaartjes te komen met als resultaat een geweldig feest afgelopen nacht.
Ik ben net weer goed en wel boven water en heb nog steeds de beats in mijn hoofd.…

Wouter Verheij, 19 augustus 2006 15:11
The dark ages
The dark ages

Het feest begon zo'n 20 uur geleden met opstaan. 20 uur? Zeg nou maar gewoon Ik stond vrijdagmiddag half 1 op Klaar. Meteen MSN aan en jawel mixen werden uitgewisseld met een collega DJ en we gaven elkaar dik commentaar (na veel moeite). Waarom? Ik had er zin in in vanavond.
Al 2 weken naar uitgekeken en ik was nog nooit in Latido geweest. 1 van de deelnemers (Evil X, Kelvin) had ik 3 weken ervoor in Drente gezien met een andere kameraad DJ Icon, die 1 sept aan de beurt is in Latido.… 6

, 19 augustus 2006 10:16
Nature One
Nature One

Eindelijk was het dan zover, Nature one! Al maanden van te voren hadden we de juiste maatregelen getroffen om het een geslaagd feest te laten worden.
Dit betekend: 8 kw geluid, 7 bankstellen, aggregaat, vervoer, koelkasten, etc. ,regelen.
Dinsdagavond begonnen we met het laden van het vrachtwagentje zodat we op tijd konden vertrekken de volgende ochtend.
Zoals gewoonlijk duurde het minimaal een uur, na de afgesproken tijd, voordat er eindelijk aangereden kon worden.… 1

, 18 augustus 2006 18:07
Chakra
Chakra

Tja, op zondagmiddag…wat doe je dan? Lam op bed blijven liggen, Tell Sell kijken, op de koffie bij je schoonmoeder. of. je gaat helemaal los bij Chakra!

Eigenlijk wilde ik eerst voor de eerste 2 opties gaan, tot ik van Car (a.k.a. de buuv ;)) een berichtje kreeg over Chakra. De vorige keer dat ik met deze groep ervaren partygangers op stap was geweest had ik een superavond beleefd. Met dat in gedachten kón ik dus gewoon geen nee zeggen.… 14

Boelie, 17 augustus 2006 23:39
Nature One
Nature One

Nature One 2006 - Live Your Passion

Eerst even wat facts & figures

Gezien / gehoord op vrijdag: Ferry Corsten, Marco Bailey, Richard Bartz (live), DJ Hell, Paul van Dyk, Woody van Eyden & Alex MORPH, Misja Helsloot

Op zaterdag: Dan Reaves, DJ Remy, Heller & Enkie, Sven Väth, Anthony Rother (live), NatureOne Inc., Armin van Buuren, Markus Schulz (tent), Perry O'Neill, Markus Schulz (Main)

45.000 bezoekers, 22 area', 328 DJ's en live-acts.… 22

schwingg, 17 augustus 2006 15:04
Crazy Wednesday feat. Tiesto
Vorig jaar was Tiesto in Panama* toch wel 1 van mijn beste clubavonden van 2005. Het enige verschil met vorig jaar was dat LeBlanc deze avond mocht openen. Wat we over het algemeen gewend zijn is dat diegene die de zaal voor Tiesto mag opwarmen, altijd in de rustige sferen begint en zo toewerkt naar een iets hoger gelegen climax zodat Tiesto het verhaal in 1 keer kan oppakken en afmaken. Dat verliep gisteravond dus wel even iets anders.… 4

:bounce: Don Leo :bounce:, 17 augustus 2006 14:11
Tiesto back to the Club! http://www.dancelinx.com/ftpdata/partyreport/ar006007/F062.… 6

Control Freak :cheers:, 17 augustus 2006 06:54
FFWD Heineken Dance Parade #10
de wekker gaat, door het spleetje van mijn gordijn kan ik buiten zien dat het super weer is.… 4

eagle:[, 15 augustus 2006 19:11
Street Parade Zürich
Street Parade Zürich

Street Parade 2006

Place: Zurich

Date: 12-08-2006

Inleiding:

Als liefhebber van House muziek ga ik al jaren de leukste feesten af die er zijn. In het begin bleef ik alleen nog in Nederland, maar al gauw ging ik met mijn paspoort op zoek naar feesten buiten Nederland. The Love Parade Berlijn, Global Hardcore Nation (Sportpaleis Antwerpen, Antwerp is Burning (indoor en Outdoor) en vorig jaar voor het eerst Streetparade Zurich.… 11

Nickelson35, 15 augustus 2006 00:57
FFWD Dance Festival 2006
FFWD Dance Festival 2006

Rotterdam, tuig komt eran! Zo begon ons dagje Fast Forward, met de trein vanuit het hoge Noorden, richting Rotterdam werd het weer steeds slechter. Dikke pakken wolken, en nadat we net het bordje Rotterdam gepasseerd waren kwamen de spetters. Metro gepakt richting Rijnhaven en daar zaten alle party gangers in, iedereen vol verwachting. 16:00 kwamen we aan op de plaats en wat stond daar beneden op ons te wachten, de B2S truck.… 10

, 14 augustus 2006 21:30
The Specialists
The Specialists

Het is zaterdag 12 augustus en ik heb besloten om ongeveer 23:30 aan te komen bij Outland. Na het spelen van een on-line spel op mijn pc was ik van plan om nog even te kijken hoe ik met het openbaar vervoer naar Outland kan komen. Toen ik van huis vertrok en bij de bushalte zag dat mijn bus zo zou komen, realiseerde ik me dat ik vergeten was hoe ik moest reizen. Eenmaal in Rotterdam werd ik eerst door een RET medewerker de verkeerde kant op gestuurd.… 24

Erwin_1975, 14 augustus 2006 16:06
FFWD Heineken Dance Parade #10
Zo dan! Dat was hem dan!

De 10de editie van de FFWD is en was een feit. Zoals we allemaal hebben kunnen ondervinden gaat deze editie de geschiedenisboeken in als de natste. Voor mij persoonlijk was het al weer een aantal jaren geleden dat ik een FFWD had meegemaakt. Maar daardoor juist weer meer zin om er 1tje te gaan meemaken. Deze gehele dag mochten we gaan doorbrengen op de BLACK HOLE/ALTERNATE/SLAM FM Truck.… 16

:bounce: Don Leo :bounce:, 13 augustus 2006 20:29
Overdosed
Overdosed

Afgelopen nacht was het tijd voor het feest Overdosed, een organisatie die gebruik ging maken van de nieuwe locatie Hanenhof in Geleen. Volgens insiders zou het een extreem vette locatie zijn, maar ik was al bang voor loze Art Of Dance - beloftes ;)

Rond een uur of half tien ben ik samen met mijn broertje, vriendin, voetbalkameraad Ille en Ildar from Vaesrade City vertrokken richting Geleen. Daar aangekomen hebben we nog een peuk genuttigd alvorens we naar binnen gingen.… 18

Foltergeist, 13 augustus 2006 14:54
FFWD Heineken Dance Parade #10
Mijn eerste FFWD en wat voor een.

Ik ben bij pathe gaan staan om eerst de trucks af te wachten en daarna met de b2s truck mee te lopen.

Het was niet erg druk rond 12:15. Mondjesmaat kwamen er wat meer mensen kijken, maar de regen hield veel publiek weg volgens mij.

De eerste trucks waren wel goed aangekleed. Vooral de Veronica truck was wel lachen. De meeste waren lekker aan het draaien, maar de dansende mensen eromheen miste je wel een beetje.… 38

--best1979--, 12 augustus 2006 19:27
Next generation
Next generation

Ik moet zeggen. ik had geen idee wat te verwachten. Slecht weer, een feest in het noorden (ook nooit een garantie voor succes. daar weten wij alles van :-) zie Civilization. ) Veel vrienden zouden komen, maar erg veel haakten (om begrijpelijke redenen) af. Ik was dus in eerste instantie alleen met mijn maat Frank. Wij onderweg hopen dat we een opklarende lucht zouden zien als we er heen reden. En gelukkig.… 12

Dee.D., 12 augustus 2006 02:02
Rainbow Rave
Rainbow Rave

https://partyflock.nl/photo/268872/USERID/32484.html

Mensen wat een feest! :9
Na 2 maanden wachten was het dan eindelijk zover.
Zaterdagavond om 23.30 aangekomen in Zak,geen normale tijd maarja.Van te voren gehoord dat je kaarten in de voorverkoop moest halen,en die hadden we niet. dus maar vroeg gaan. Eenmaal aangekomen,bleek het natuurlijk weer ns niet nodig want er was niet eens een rij.… 9

D.j Spike:aai:, 9 augustus 2006 14:49
Solar weekend 2006
Solar weekend 2006

Hoe merk je dat iemand er compleet doorheen zit? Als ie tijdens het bellen in slaap valt. Hoe kan het zover komen? Ga er maar effe voor zitten!

Donderdag 3-8-2006 17:00u: Solar pre-pre-party.
Solar, oftewel “a weekend at Benny’s” kan beginnen. Een goede vriendin van me gaf ’n feestje in Kerkrade met wat lokaal talent en Mr. Benny “oh yeah, you’re rocking with the best y’all!” Rodrigues.… 11

1Roy@everyparty=altijdgoed, 8 augustus 2006 18:38
Solar weekend 2006
Solar weekend 2006

Als inwoner van Roermond en actief party en festival bezoeker kon ik het Solar Weekend festival van Extrema natuurlijk niet overslaan, na een geslaagde eerste editie in 2005 stond het Solar Weekend 2006 al lange tijd in mijn agenda.… 1

101, 8 augustus 2006 14:09
Lexion at the Beach
Lexion at the Beach

http://pic.piczo.com/img/i118757400_73107.gif

http://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-l.gifhttp://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-e.gifhttp://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-x.gifhttp://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-i.gifhttp://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-o.gifhttp://plaatjessite.mine.nu/nanda/alfabet/95-let-n.gif

Gaat ie weerrrrrrrrrrrrr. hier mijn verslag over Lexion at the beach!

Kwart over 11 waren we bij de Lexion.… 3

, 8 augustus 2006 09:27
Nature One
Nature One

De week voor Nature One weer van start zou gaan, hadden we besloten om een kaartje te halen.
Al die verhalen van iedereen dat het zo geweldig is, dat wilde we zelf wel is meemaken.

Dus 5aug om 07.00uur waren we aangereden richting het festival, en we reden de camping op om 11.30uur. Na een plekje te hebben gevonden voor de (i)beatsa op veld 12, konden we gaan zoeken naar een grote gele Mercedes bus. Dat was niet heel moeilijk gelukkig.… 3

{D©S}Cornetto®, 7 augustus 2006 20:44
Mayhem maakt Pokkeherrie
Ik had mijn vakantie naar Mallorca iets ingekort en was een week eerder naar huis gegaan omdat ik mij op dat eiland niet kon laten boeien door Mental Theo en Darkraver

Dit hield tevens in dat ik dus het weekend wel gewoon in Nederland was en ik natuurlijk ook weer een feestje kon gaan bezoeken.

Het plan was om de zaterdag samen met Sophie en Nynke af te reizen naar het altijd gezellige Culemborg waar Mayhem van plan was om pokkeherrie te maken.
De titel was in ieder geval veelbelovend.… 18

[023] PimRitsel, 7 augustus 2006 18:58
Nature One
Nature One

Part 2: Samstag; Re-lived my passion!

Nadat ik net een uurtje lag, zweette ik bijna m’n tent uit en besloot om te gaan douchen. Daar heb ik vervolgens (vraag me niet hoe) twee uur over gedaan! Toen weer ff gaan liggen, en toch ff wat gaan eten en rond 21.30 gingen we weer: back to heaven :).

We kwamen weer binnen op de Open Air Floor bij ASCII.DISKO en ik zat weer helemaal in de muziek met alleen maar mensen om me heen die puur aan het genieten waren.… 3

, 7 augustus 2006 14:25
Nature One
Nature One

I’ve lived my passion!

Eigenlijk is het onmogelijk om te beschrijven wat ik ervan vond, maar ik ga het toch proberen…

Ik en een collega (die ik pas een maand ken…) kwamen vrijdagavond aan rond 22.00. We betaalden de entree voor de camping en we reden naar binnen met de boodschap: “Succes, zoek het verder maar uit!” Na lang zoeken eindelijk een plek voor de auto en onze tent ergens gedropt. Toen we de laatste haring erin sloegen, begon het meteen te plenzen.… 5

, 7 augustus 2006 13:33
Luna
Luna

hallo allen,ik heb 2 dingen, 1 was luna daar wel aan het draaien ? 2 welk meissie heefd me daar gezoend? het feestjuh zelf ,ja ik vond ut wel grappig ,voor een avondjuh dieka ,dit had ik niet verwacht zeg maar,volgende keer ,een armageddon project,of J.D.A. dan heb je pas echt een heftig feestjuh. noknok.… 7

, 7 augustus 2006 11:44
Mayhem maakt Pokkeherrie
Ja en toen was het alweer 5 augustus in deze vakantie. niet dat ik dat op dat moment erg vond, want ik had wel zin in Pokkeherrie:D!

Nu ben ik inmiddels 2 uurtjes wakker van het slapen, dus ik dacht ik schrijf ook een keer een verslag. het is mijn eerste keer dus ik weet niet of het een beetje interessant is, ik ga me best doen.

Rond 8 uur vertrokken we vanuit Den Haag richting het CS.… 8

:bier: Fennik :bier:, 6 augustus 2006 19:25
Housenation
Housenation

Rond de klok van 22.00 uur besloten Straaljager en ik om de reis te gaan maken richting Emst. Uh, Emst? Ja Emst :S Na enig speurwerk wisten we dat we richting Zwolle moesten, het lag dicht tegen Epe aan. Na een gezellige rit van bijna 2 uur kwamen we aan bij de Blue Sky, wat een zeer leuke, gezellige tent bleek te zijn.

Even voor 24.00 uur waren wij binnen, waar gelijk onze favo dj, the master behind the wheels of steel, Pat C, aan een geweldige Oldschool set begon.… 3

Angel70(K), 6 augustus 2006 17:51
Mayhem maakt Pokkeherrie
Het weekend begon voor mij al op vrijdagmiddag. De reis ging naar Nieuw-Amsterdam in zuidoost Drente alwaar ik de finale bijwoonde van een DJ contest alwaar een vriend van mij draaide (DJ Icon)
Nadat ik ‘s nachts op een station in de lande was afgezet probeerde ik overdag te slapen op het perron tussen alle reizende mensen en aankomende en vertrekkende treinen in. Dit was geen echte oplossing, dus zocht ik een bankje in een park om te pitten.… 14

, 6 augustus 2006 16:37
Rainbow Rave
Rainbow Rave

K zal ook even verslag doen van deze special night @ ZAK:D

Van alle tenten staat Zak sowieso hoog bovenaan mijn ranglijst. Ik heb het er altijd naar mijn zin!

Linda een vriendin van me uit brabant ging vanvond ook mee naar zak. We hadden het er al 2 jaar over gehad en vanavond was het dan eindelijk zover. :D Leuk feestje op de planning so let's go.

We hadden alleen nog geen kaartjes en aan het aantal partyflockleden te zien dat ging, kon ik al invullen dat het druk zou worden.… 7

A.D.HeiDie, 6 augustus 2006 15:21
Mayhem maakt Pokkeherrie
Zo eindelijk was het zover ''de'' zaterdagavond dat we naar Mayehm zouden gaan,ik me vriendin en nog 2 maatjes '
We hadden afgesproken om rond 23;00 te vertrekken uit ons dorpje zo gezegd zo gedaan iedereen opgehaald en toen richting Culemborg

Ik was er nog nooit geweest was redelijk goed te vinden,de ligging is prima Industriegebied dus parkeergelegenheid voldoende

Auto geparkeerd en toen in de rij gaan staan die vlot verliep,na een wachttijd van 15 minuten ongeveer en een hoop gedring v… 14

, 6 augustus 2006 13:42
Freaky sounds
Freaky sounds

We besloten om eventjes te kijken in Uden, waar het nieuwe concept van Discotheek Delicious draaide. Ondanks de wat magere opkomst, mede doordat hetnog bouwvak is, waren er toch veel mensen binnen die kwamen voor de muziek.

Delicious heeft een hele goede geluids-installatie, en goede voorzieningen allen het decor binnen zou wel eens mogen veranderen. Het heeft iets weg van een verlopen Russisch bordeel. Het vele rood mag je daarmee gerust vergelijken.… 1

! ! ! S-T-Fan ! ! !, 6 augustus 2006 03:17
ROCKIT open air
ROCKIT open air

Rockit Openair – Maarsseveense Plassen, 29-07-2006

Het festivalseizoen is al geruime tijd bezig en twee weken na Dance Valley en Extrema Outdoor staat het volgende festival al weer op menig feestagenda.

Rockit Openair wordt georganiseerd door FCA-Music. Zij zijn oa. verantwoordelijk voor het Free Your Mind festival in Arnhem maar ook voor verschillende avonden in de Winkel van Sinkel.… 1

Funnyhappyviper, 2 augustus 2006 16:15
Afgelopen week begon het weer eens ouderwets te kriebelen, er stond weer eens iets nieuws in de agenda: godskitchen global gathering 2006. Een feest op een oud militair vliegveld in Engeland met een lineup waar ik als (vooral) tranceliefhebber wel naar uit zat te kijken. Tiesto, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Above and Beyond, Paul Oakenfold en Eddie Halliwell samen op 1 feest bij elkaar, het kon niet beter.

https://partyflock.nl/images/album/512991.… 23

, 1 augustus 2006 17:08
FeestDatumAuteurPublicatie
Mystery Land · 20Markiez31 aug 2006
Indoor Summer Festival · 4Techno Dr28 aug 2006
The Mystery Afterparty · 3:)As28 aug 2006
Dancetour 2006 · 127Zwaardski27 aug 2006
Are u ready 4 rumble · 1027 aug 2006
A Campingflight to Lowlands Paradise 2006 · 3Dee-Dee26 aug 2006
Rated × vs Cultural Evolution · 2Miss Mik26 aug 2006
S.O.S. · 2021 aug 2006
Intuition · 10=Peter=21 aug 2006
Decibel · 4deejeedee21 aug 2006
Decibel · 32Markiez20 aug 2006
Lakeste · 22Ruud Awakening20 aug 2006
Decibel · 2120 aug 2006
Decibel · 9Anyanka20 aug 2006
Decibel:bounce:MySterY_CoYoTe:bounce:20 aug 2006
Decibel · 44Sammieee :woop:20 aug 2006
Decibel · 420 aug 2006
Decibel · 14Rosio20 aug 2006
Full SpectrumWouter Verheij19 aug 2006
The dark ages · 619 aug 2006
Nature One · 118 aug 2006
Chakra · 14Boelie17 aug 2006
Nature One · 22schwingg17 aug 2006
Crazy Wednesday feat. Tiesto · 4:bounce: Don Leo :bounce:17 aug 2006
Crazy Wednesday feat. Tiesto · 6Control Freak :cheers:17 aug 2006
FFWD Heineken Dance Parade #10 · 4eagle:[15 aug 2006
Street Parade Zürich · 11Nickelson3515 aug 2006
FFWD Dance Festival 2006 · 1014 aug 2006
The Specialists · 24Erwin_197514 aug 2006
FFWD Heineken Dance Parade #10 · 16:bounce: Don Leo :bounce:13 aug 2006
Overdosed · 18Foltergeist13 aug 2006
FFWD Heineken Dance Parade #10 · 38--best1979--12 aug 2006
Next generation · 12Dee.D.12 aug 2006
Rainbow Rave · 9D.j Spike:aai:9 aug 2006
Solar weekend 2006 · 111Roy@everyparty=altijdgoed8 aug 2006
Solar weekend 2006 · 11018 aug 2006
Lexion at the Beach · 38 aug 2006
Nature One · 3{D©S}Cornetto®7 aug 2006
Mayhem maakt Pokkeherrie · 18[023] PimRitsel7 aug 2006
Nature One · 37 aug 2006
Nature One · 57 aug 2006
Luna · 77 aug 2006
Mayhem maakt Pokkeherrie · 8:bier: Fennik :bier:6 aug 2006
Housenation · 3Angel70(K)6 aug 2006
Mayhem maakt Pokkeherrie · 146 aug 2006
Rainbow Rave · 7A.D.HeiDie6 aug 2006
Mayhem maakt Pokkeherrie · 146 aug 2006
Freaky sounds · 1! ! ! S-T-Fan ! ! !6 aug 2006
ROCKIT open air · 1Funnyhappyviper2 aug 2006
Godskitchen Global Gathering · 231 aug 2006