Partyflock
 

Verslag van Rainbow Rave, 5 augustus 2006

door , gepubliceerd op
Rainbow Rave
FeestRainbow Rave · Back to the good old Dayz
Datumzaterdag 5 augustus 2006
LocatieZak Site
K zal ook even verslag doen van deze special night @ ZAK:D

Van alle tenten staat Zak sowieso hoog bovenaan mijn ranglijst. Ik heb het er altijd naar mijn zin!

Linda een vriendin van me uit brabant ging vanvond ook mee naar zak. We hadden het er al 2 jaar over gehad en vanavond was het dan eindelijk zover. :D Leuk feestje op de planning so let's go.

We hadden alleen nog geen kaartjes en aan het aantal partyflockleden te zien dat ging, kon ik al invullen dat het druk zou worden. Dus om geen risico te lopen waren we om 22:00 al aanwezig:D wel funny want ik was nog nooit om die tijd al ergens binnen geweest. We waren in elk geval voorzien van een kaartje! Later bleek dat we ook best om 00:00 nog naar binnen hadden gekund zonder kaartje, maarja:D We hebben ons wel vermaakt in de tussentijd:D Jammergenoeg ging de grote zaal ook pas 23:00 open. Dus daarvoor stonden we buiten sigaretjes te roken en het gedrag van mannelijke toiletbezoekers te bestuderen. (wel interessant by the way:D)

Om half 12 draaide Marusha. Ik wist niet meer van die tijd wie het mensje mocht zijn. Maar qua aanzien leek ze nu ook meer een hippe huis-tuin en keukenvrouw dan een dj. Ik was dus wel onder de indruk van dr gedaante:D Marusha draaide een aantal bekende nummertjes en op t laatst vond ik dr persoonlijk wat eentonig. Maar k heb ervan genoten hoor!

Ohw ja. ik had ook mn camera nog bij me om foto's te maken voor een site. (weet niet of ik namen mag noemen, als je t weten wil dan pb maar;) ) K had nu geen persbandje en kon dus niet backstage (denk ik) dus heb ik vanuit het publiek wat foto's gemaakt. En natuurlijk fotos van het publiek;)

Na Marusha kwamen volgens mij Mental Theo en Charly Lownoise. (K was nuchter, maar weet het nie eens zeker. :o ) K stond toen links vooraan. Goeie god. t was masterlijk zoals ze hun 'act' deden:D K heb geprobeerd wat goede foto's te schieten maar het was meteen mn moeilijkste shoot ever. met sluitertijd werkte zo goed als niet doordat ik bewoog, iedereen om mij heen en charly en theo. :O Daarnaast gingen ze nog met water gooien. (vind de camera niet zo fijn:o ) Maar t was masterlijk! Lekker meeschreeuwen en gek doen! (en t was HEET!)

Daarna dus de tent uit. je voelt je ook zo lekker fris daarna. k geloof dat het wel overeenkomt met een concertje van jovink en de voederbietels qua klamheid (niet dat ik daar ooit ben geweest, maar k heb gewoon zo'n idee);)

Linda en ik hebben daarna nog een poosje rondgelopen, in de tent, in zak, naar het toilet duurde door de wachtrijen wat langer dan normaal maar t was wel te doen:D

K heb daarna nog even mn best gedaan met foto's maken en even voor zessen zijn we weggegaan. half 7 lag ik na een zeer geslaagde avond+nacht in mn bed en heb heerlijk geslapen:D

Kom maar op met meer van die RAINBOW RAVES!

I'AM LOVIN IT! :respect:

7 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Heey

goed verslag ;)
komen die foto's op je pf of?
Waarschuw beheerder
Kiss your fuckin'ears goodbye!

:respect:
 
Waarschuw beheerder
haha Heidie.. Volgens mij was je wel nuchter hoor ;)
Waarschuw beheerder
Het was een superfeest! Moest ook nog wel even lachen om de opmerking van Mentale Theo: "dit is toch veel beter dan die kut r&b" _O_
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joep aka Scarab op zondag 6 augustus 2006 om 17:12:
Het was een superfeest! Moest ook nog wel even lachen om de opmerking van Mentale Theo: "dit is toch veel beter dan die kut r&b" _O_


superopmerking idd:)
Waarschuw beheerder
Ja was echt geweldig feest! Was de lange reis zeker waard, zit nu ff de filmpjes op mn foon te kijken, mooi!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 6 augustus 2006 om 16:22:
haha Heidie.. Volgens mij was je wel nuchter hoor


I agree! K had in elk geval geen druppel alcohol of iets anders gehad waarvan ik onder invloed werd:P

Uitspraak van Joep aka Scarab op zondag 6 augustus 2006 om 17:12:
Het was een superfeest! Moest ook nog wel even lachen om de opmerking van Mentale Theo: "dit is toch veel beter dan die kut r&b" _O_


Ja toppie! De reactie van de zaal sprak boekdelen:D