😏

georganiseerd door Q-dance 

–
Heineken Music Hall (binnen) —
ArenA Boulevard 590
Amsterdam
Nederland🇳🇱
Heineken Music Hall (binnen) —

ArenA Boulevard 590
Amsterdam
Nederland🇳🇱
Tickets & prijzen Qrimetime
Uitverkocht
| Voorverkoop: | € | 47 | ,- |
| VIP: | € | 60 | ,- |
Minimumleeftijd?
18Kledingvoorschrift
Gangster
Gangster
Meetings
Er waren 6 meetings, de drukste drie om 01:00 met 6 bezoekers, om 00:00 met 3 bezoekers en om 20:00 met 3 bezoekers.
Er waren 6 meetings, de drukste drie om 01:00 met 6 bezoekers, om 00:00 met 3 bezoekers en om 20:00 met 3 bezoekers.
Stemresultaat: geweldig
| geweldig | 1360 | 61% | |
| zeer goed | 570 | 25% | |
| goed | 230 | 10% | |
| ok | 36 | 2% | |
| voldoende | 27 | 1% | |
| onvoldoende | 9 | ||
| slecht | 5 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 3 |
Foto's (→ toon alle 190 foto's)
fotograaf: Yaske
Line-up Qrimetime
Line-up is niet compleet.
| 1Harder Styles |
|---|
ma 22:00 - 23:00: Steve Sweet |
di 02:00 - 02:30: Killer Clown, SMD |
| 2Old Skool & Freestyle |
ma 22:00 - 23:00: Walt Jenssen |
| 3VIP - Glamorous Beats |
Statistieken
| 4138 | bezoekers | |
| 513 | geïnteresseerd | |
| 57 / 37 | · | mannen / vrouwen |
| 21.7 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.7 | leeftijd mediaan | |
| 1 | · | nieuwsbericht |
| 14 / 55 | · | forumonderwerpen |
| 3 | · | verslagen |
| Yaske: 190 | · | foto's |
| 1 | · | video |
| 6 | · | meetings |
| 4507 | · | albumfoto's |
| 1875 | · | opmerkingen |
| 473 | · | waarderingen |
| geweldig | · | stemresultaat (2240 stemmen) |
Nieuws
QrimeTime
22 oktober 2007
Op 31 december zal de Heineken Music Hall weer worden omgetoverd tot een verzamelplaats van alles wat het daglicht niet kan verdragen. De internationale onderwereld, Maffia en Yakuza, witte boorden criminelen, oplichters, smokkelaars, flessentrekkers en ander gespuis, ze komen allemaal bij elkaar op QrimeTime. 109
Forum
1875 opmerkingen
Maar je komt nog altijd voor de muziek
Oa. Maarja, als jij toch alleen voor de muziek gaat dan maakt het toch ook niet uit als ik beweer dat het geen oud&nieuw sfeer heeft?
Ik vind zelf dat dat er een beetje bij hoort maarja, daarover zullen de meningen wel verschillen. Net zoals over de line-up.
Voor mij wordt het waarschijnlijk idd in de tuin zitten met oliebollen (en veel bier) aangezien ik verder geen hs/hc feessie ken wat wel iets speciaals toevoegt met oud&nieuw.
Neemt niet weg dat ik iedereen veel plezier wens op Qrimetime
laatste aanpassing
Idd maakt niet uit nee, immers weet je wat je te wachten staat als je naar zoiets gaat.
Maar jij zei dat het dikke stront was, remember?
En ik vind het nogal een slecht argument dat het dikke stront is omdat het geen oud en nieuw sfeer heeft. En dat het standaard is (hoe moet het anders?), en het is maar net wat je er van verwacht om je verwachtingen waar te maken. Als je idd een oud en nieuw oliebollen sfeer verwacht dan valt het tegen idd.
En die line-up, Vind jij daaruit dan alleen Showtek en D-block & S-Te-Fan goed? Kan me het niet voorstellen...
Maar jij zei dat het dikke stront was, remember?
En die line-up, Vind jij daaruit dan alleen Showtek en D-block & S-Te-Fan goed? Kan me het niet voorstellen...
laatste aanpassing
Idd maakt niet uit nee, immers weet je wat je te wachten staat als je naar zoiets gaat.
Maar jij zei dat het dikke stront was, remember? En ik vind het nogal een slecht argument dat het dikke stront is omdat het geen oud en nieuw sfeer heeft. En dat het standaard is (hoe moet het anders), en het is maar net wat je er van verwacht om je verwachtingen waar te maken. Als je idd een oud en nieuw oliebollen sfeer verwacht dan valt het tegen idd.
En die line-up, Vind jij daaruit dan alleen Showtek en D-block & S-Te-Fan goed? Kan me het niet voorstellen...
Klopt. Maar dat komt ook omdat de line-up me niet aanstaat. Dat is persoonlijk maar gelukkig ben je hier vrij om ook je mening te geven op dat soort dingen. Dat samen met het feit dat er te weinig oud&nieuw sfeer is maakt het voor mij dikke stront
Overigens moet ik idd wel toevoegen dat er meer goede dj's tussen staan maar die heb ik gewoon TE vaak gehoord waardoor het saai wordt. Het is elke keer dezelfde opbouw, beat etc. alleen met een net iets ander deuntje. Geloof het of niet, maar na een aantal jaren gaat dat behoorlijk vervelen
laatste aanpassing
is ook zo.. en ieder zijn ding, maar showtek is toch zeker niet MIJN ding
volgens mij blijven mensen normaal juist weg voor Showtek.
Deze opmerking slaat anders niet alleen op jou dus leg mensen geen woorden in hun mond.
Heb er vette zin in!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja ben er helaas niet
jullie moeten me missen
ben het deels met je eens hoewel ik de lineup wel super vind is er idd geen oud&nieuw sfeer
nee klopt
en wat wordt er dan verwacht binnen in een hal met oud en nieuw??
veel vuurwerk en een hoop show
Zelf ben ik al 2 keer naar dit feest geweest en vond het ook niks, was idd 2x hetzelfde dus denk ook niet dat het dit jaar anders is maar dat is al snel met dat soort feesten natuurlijk. Maar ieder zijn ding toch. Wij hebben er van geleerd en gaan het dit jaar heel anders doen.
Voor de rest: veel plezier!!
Voor de rest: veel plezier!!
zucht* arme stakker. Waarom direct schelden? Kom je anders niet uit je woorden?
Maargoed, wil je onderbouwing? Dat kan je krijgen:
Er wordt op het feest simpelweg vrijwel niets gedaan om een oud&nieuw sfeer te creeeren. Dit is in 3 jaar tijd niet veranderd. Kleine kans dus dat het dit jaar beter zal zijn.
Hoop dat het zo wat duidelijker is voor je..mr. Je moet gewoon hakkuhlaatste aanpassing 6 december 2007 12:49
Word voor mij nou de 4e x dat ik na HmH ga met oud&nieuw en geef je wel een beetje gelijk.Heb niet echt het idee dat je het nieuwe jaar ingaat.Alleen het aftellen van 10 na 0 om 12uur en that's it.
oja de hele nacht de mensen gelukkig nieuwjaar zeggen
maar ach 2jaar geleden een x met oud&nieuw na Ghosttown geweest maar daar merkte je er nog minder van,begonnen zelfs te vroeg met aftellen:haha:.
Maargoed gaan dit wel weer na toe,omdat er veel vrienden mee gaan en je er deels zelf er wat van moet maken.Sta liever binnen met lekkere beuk muziek en biertje en weet ik wat nog meer.Dan buiten paar pijltjes afsteken in de kou
maargoed ieder zijn ding toch?Ik ga er in ieder geval weer een leuk feestje van maken.
laatste aanpassing
Ben vorig jaar ook geweest en er heerst daar een super sfeertje, waarvan ze hier in Belgie enkel maar kunnen dromen 
Heb er zo'n zin in
Heb er zo'n zin in
De prijs van het kaartje bedraagt 70
Wel ja... 70 euri...je moet toch winst maken in deze arme tijden he?
duidelijk dat dit feest in 020 word gegeve, daar is nooit iets goed en kunne niet anders dan zeveren
Goed onderbouwd
laatste aanpassing
Sta liever binnen met lekkere beuk muziek en biertje en weet ik wat nog meer.Dan buiten paar pijltjes afsteken in de kou
Ben vorig jaar ook geweest en er heerst daar een super sfeertje, waarvan ze hier in Belgie enkel maar kunnen dromen
Uhm is dat niet zoiezo het geval?
Ontopic: Super veel zin in! Is de 1ste x HMH in mn feestcarriere
laatste aanpassing






















